Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

dzou
10. jan 2010

no mne dnes jedna baba z kona poslal ip ze aky je to kocik co mam v albume ze sa jej moc paci 😀

brisilda
10. jan 2010

ahojte preberate kociky? 😀 tak mne sa stale paci moj abc kociarik je sice v ciernej farbe ale uz mam kupenu hracku ktora sa obtoci okolo madla a taktiez mam aj ten volantik co sa dava namiesto madla 😉 k tomu dokupim farebny slnecnik farebnu deku a mam razom iny kociarik 😀 teraz planujem kupit aj na loolu vanicku vraj s ada upevnit v aute namiesto autosedacky no zase bude cierna 😝 ale mozno sa mi podari zohnat za lacny penaiz aj tu kremovu 😀

lucialen
10. jan 2010

Bris a nebojis sa na tvojom abc toho maleho predneho kolesa?

brisilda
10. jan 2010

lucka a preco by som sa ho mala bat? 😀 hadam ma neukusi ci ano? 😀 😀 😀 a keby aj mam este v zasobe jeden ten abc sa mi paci hlavne v tych ruckach inak je ako quinny 😉

janulka04
10. jan 2010

ved to, luci....nechcela som dat Veroniku, tak mm si vydupkal kocik 😠
sharmi, ja by som tiez do prveho kocika zainvestovala, ale kedze dalsi spunt uz nebude..teda zatial neplanujeme 😀 , lebo stat sa moze hocico a take, co kricia, ze nechcu, tak potom rodia ako jablonky 😀 , tak ja vravim, momentalne s tym nepocitame...a staci mi hocico, len nie pouzivany... 😝

brisilda
10. jan 2010

janka ja mam ten abc pouzity predavala ho kamoska s PB vanicku pouzivala iba 3 mesiace inak nic cize sa da povedat ze je ako novy 😉 a stal ma iba 150-170 € uz nespominam

janulka04
10. jan 2010

tak, bris, ak tu osobku poznas, to sa da..a š mesiace su v pohode....len ja tu nemam sancu takto vybavit a co mam zname, tak vsetky maju teraz male baby na Svk, alebo nemaju ziadne... 😀
ja som chcela X-lander, ale sportiak je v nom maly a co ja viem, ci tam vtrepem 18 mesacne az 2 rocne dieta? Baby tu pisali, ze to ide tazko 😖

lucialen
10. jan 2010

Bris myslela som ze ma take male koleso ako quinny buzz, ze ako sa snim bude chodit v zime v snehu?

brisilda
10. jan 2010

janka co mam loolu tak tam bez problemov vopcham aj svojho 6-7 rocneho syna 😀 len sa ho tam bojim davat aby ho nepolamal 😉 a fusak k nemu je tiez velky 🙂 aj som ho chcela predat no kaslem na to ! uz nebudem vymyslat zozeniem si k nej vanicku a bude po probleme lebo vanicka s abc sa neda dat do auta ☹

janulka04
10. jan 2010

ved prave to...teraz tie kociky maju take mini sportiaky aj vanicky...skoda, ze moje male od 18 mesiacov chceli: Ja sama...a bolo po kociku 😀 😀

brisilda
10. jan 2010

jani mna sa uz svokra pytala kolko kocikov mienim teraz kupit ked pri samkovi som ich vystriedala 4 😀

sharmana
10. jan 2010

bris. 4 kočíky? ty si maniačka 😀
práve som dorobila rybičku pre mm, lebo zajtra bude asi doma...

groka
10. jan 2010

Ahojte

strasne pomali mi ide konik 😠
nespinim,papam lieky,cele pobedie som bola v posteli,vecer som si spravila kupel,potom maleho uspala a ja nemozem este spat,takze som si spravila cajik,mm ide pozerat karate na markize sa velmi tesi na to
jaj som sa tesila ze maly mi zajtra ide do skolky,ale budem plakat za nim 😢
dala som si vydatnu veceru,palacinky s cokoladou normalne som si dala tu namahu a roztopila,potom prisiel mm s maslovymi chlebikmi takze som polovicku spraskala s rajcinami
pred chvilkou som dostala chut na cerstve rohliky s maslom a kakaom a pagaciky take smotanove malinke,svokra robieva 😝

groka
10. jan 2010

baby tehulky aj vy mate v ustach tak velmi vela slin?ja v kuse a nemozem sa ich zbavit stale sa tvoria 😅 je to nechutne a otravne

sharmana
10. jan 2010

babule aj mne nejako blbne net, aj koník, nemám na to nervy, majte sa krásne, idem off... papa

groka
10. jan 2010

ale myslim ze mi svita ta lepsie casy,uz mi neni tak blbo ako napriklad pred par dnami,no to bolo nieco,neni to este ze jupiiii,ale lepsie,tak mozno o tyzden mi uz bude ovela lepsie,ale tehu si uzivam plnymi duskami

miskahryzka8
10. jan 2010

ahojte, som zvedava, kolko dnes stihnem precitat 😀 , marcha yatial nic, mam dost ten creamy hlien ale ide mi roztrhnut podbrusko 😠

dzou
10. jan 2010

baby chcem len vyskusat ci pojde jeden link ked to dam na net niekomu tak ho hodim sem 😀
http://brano2582.myphotoalbum.com/slideshow.php...

dzou
10. jan 2010

miska ja som tvoj graf dnes nevidela 😕 ako si na tom?

janulka04
10. jan 2010

4 su este v norme...poznam jedneho a ten ich ma uz 8 v pivnici a maly mal len 2 roky 😀 😀 ..ale oni vlastnia predajnu s kocikmi..takze choroba z povolania 😀 😀

dzou
10. jan 2010

baby ide vam ten link?

dzou
10. jan 2010

prosim prosim potrebujem to vediet

janulka04
10. jan 2010

mne isiel, dzou

miskahryzka8
10. jan 2010

dzou ide ten link 🙂 a moj grafik takto http://www.fertilityfriend.com/home/2b45ed 🙂

dzou
10. jan 2010

diki baby 😉
miska drzim palceky zajtra testis?

janulka04
10. jan 2010

miska, krasna hadica 😅

miskahryzka8
10. jan 2010

dzou jj testim dik 🙂

janulka dik 🙂

xena1
10. jan 2010

miska drzim palce...daj vediet,hoci tu budem az podvecer z prace..

miskahryzka8
10. jan 2010

dzou, no ja si praveze nepamatam, kde som zaznacovala ovulu, 😅 mi poradili vtedy baby z grafikov 🙂 , ale podla mna bola na ten osemnasty den a ff bz mi ju dal asi na 21vy den...

janulka to s tym softverom potesi 😒

janulka, ake uz mas pekne brusko 😕 🙂 a krasne su tie detske vecicky 🙂 a krasne pleties 😵

sharmi veru nekup to 😀

sisa, jeej na ciernej vode mate aj golfove ihrisko a koniky 😉

no ja by som chlapceka do ruzovej nedala 😅 , ja zase milujem modru a tyrkysovu 🙂 a to sa hodi aj ja 🙂

jani, jeej to je nahodou zaujimava kombinacia ta dvanastke farba, ved nie je ciso cierny 😉

luci lolli tyrkysovy je pekny, skoda ale ze je s hnedou a nie ciernou 🙂

fuuu ja si z tolkych kocikov nebudem vediet ani vybrat 😕

groka tak to mate zajtra velky den, ked maly ide prvy krat do skolky 😵

xena1
10. jan 2010

babule krasne sny vsetkym.... 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre