Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

dzou
17. jan 2010

no bris ved toze da sa.nejak mozno........... ale ja zatial nie som rozhodnuta ci chcem kojit alebo nie,.... viem ze ma za to moze niekto odsudit ale este uvidim ako to bude.....viem ze je to lepsie pre babetko ale nejak zatial neviem ci chcem alebo nie

brisilda
17. jan 2010

no ja som bola na kojeni zavisla nevedela som sa zmierit s tym ze maly uz nechce 😠 dokonca raz aj po riculke dostal 😀 taku slabulinku 😀 dokonca som ho nechala vyhladovat aby chcel no nepomahalo nakoniec som to vzdala 😔 ale je jasne vtedy boli klasicke flase ziadne napodobeniny materskeho prsnika takze asi aj preto mu to viec pasovalo do pusinky 😀

brisilda
17. jan 2010

ale napriek tomu je s neho mliekoholik dodnes 😀 stiahnem eaj liter denne bez problemov a k tomu kopec jogurtov a mliecnych dobrot 🙂

dzou
17. jan 2010

no ved sa uvidi... ja si to nejak neviem predsatvit ze to cuca z prsnika 😅

sharmana
17. jan 2010

bris. no to si malý rýchlo oddvykol od prsníka... raz ho nakrmila tvoja svokra z flasky a už nechcel.. fíha...
dzou. ja si to tiež neviem predstavit, ale je to asi prirodzené, aby mimi papalo z prsníka... ked sa ti narodí bábo, tak budeš brať všetko ináč... moja segra doteraz hovorí, že by si dala malého najradšej naspäť do bruška 😀 😀

dzou
17. jan 2010

jasne sharmi ved podla mna vsetko potom budem brat celkom inak 😉

sharmana
17. jan 2010

oki, idem sa vyvalit na postel, možno sem ešte nakuknem... zatial papa

dzou
17. jan 2010

paaaaaaaaaaa

brisilda
17. jan 2010

shami ona to nespravila len raz podla mna ona ho takto krmila stale ked som ho nemala ja na ociach 😔 nakolko mala sunar kupeny hned ako sme prisli s porodnice 😀 ona proste kojenie neuznavala 😢

dzou
17. jan 2010

a to ako preco bris.... nechapem sak vsade pisu a hovoria ze kojenie je ovela lepsie ako sunar....

brisilda
17. jan 2010

dzou ja neviem ale stale som pocuvala poznamky ako su napriklad daj sa malemu konecne normalne najest alebo ze on je velky a nie cickocmuk a tak dalej 😖

brisilda
17. jan 2010

sharmi kuk super cena 😉 ak si tam registrovana tak si ju vydraz 😉 za skusku nic nedas podla mna tie flase su uzasne 😉

sisi8881
17. jan 2010

ahojte....ako sa vam dari? ....ja stale rovnako....mrcha nikde a test negativny, ten som si robila v den ked mala prist mrcha

lucialen
17. jan 2010

Sisi, tak testuj zase 😉 Drzim palce 🙂

brisilda
17. jan 2010

sisi88 zatial som tisko ale drzim placeky tak silno ako sa len da 🙂 kiez by tvoja mrcha dosla nasej druhej siske 😉

miskahryzka8
17. jan 2010

ahoooooooooooooojte 🙂 , pred chvilou sme dosli, ale musim vas pozdravit 😵 , asi tu uz nikto nie je, musim rychlo prebehnut co nove 🙂 , ja som na lyzovacke v sobotu merala - teplotka 36,9 a testovala, ciarka silnie http://www.fertilityfriend.com/home/2b45ed este zajtra rano ocikam testik 🙂 , chcela som ist doktorke, ale budu zle cesty, pojdem v utorok... Zajtra este pridam foto 🙂

miskahryzka8
17. jan 2010

este citam stredu,co sme isli, tak asi mate pravdu, pockam s dokinou a nebudem sa zbitocne stresovat 🙂

juuuj rychlo len kukam, je toho vela, ale nasa som groku za babatko je v poriadku, tak super tesim sa 😵 😵 😵

a idem este najst ako nadenka 🙂

juj, zajtra mi napisete, idem spat, som grogy, papa 🙂

motylek17
18. jan 2010

dobre ranko babulky, miska to som rada, ze sa teplotka drzi a graf silnie, len tak dalej... 🙂

miskahryzka8
18. jan 2010

ahoj motylek, ja som uz hore, som si zvykla na lyzovacke stavat skoro 😅 a co teda nove, ako nadenka 🙂 ?

motylek17
18. jan 2010

nadenka??? ☹ ☹ ☹

cheerlady
18. jan 2010

ahojte babule 🙂 ja ked nemusim ist do roboty,tak som uz od siedmej hore 😀 co mate nove? drzim palce necakatelkam na mrchu 😉 a fazulky nech si v brusku pekne plavaju 🙂 inak babyyyyyyy,ja som vcera uz vybalovala veci do skrin na dome,juuuuuuuuuuuuuuuuj jak sa tesim,uz vo stvtok tam asi budeme prvu noc hajat 😵 😵 😵

motylek17
18. jan 2010

jeeeeee cheerly, tak to sa tesim za teba... 🙂

miskahryzka8
18. jan 2010

ahoj cheer, dobra kalamitka vonku, tak super, ze nemusis ist do robotky 😉 , ja az vecer na zumbu 🙂

motylek, takze nadenka dostala mrchu, ci 😕 ?

akurat maturujem na tom pregnology - due date dam datum porodu, co mi vypocital ff 😕 ?

cheerlady
18. jan 2010

motylek dakujem 🙂 no len este si robim starosti s nasou fenkou 5-mesacnou - lebo teraz ju mame u nasich a nasi maju tiez haffana a uz si na seba tak zvykli,bude im urcite smutno.. 😒 no co uz,ale sak budu sa navstevovat 😀
a ty ako sa mas? 🙂 ja to tu nestiham citat 😅

motylek17
18. jan 2010

miska nadenka dostala mrchu... ☹
ja??? cakam necakam mrchu 😀

cheerlady
18. jan 2010

a kedz necakas? 😀
ktora miska????

miskahryzka8
18. jan 2010

jeeej akurat pozerame s poloviciakom cinske hor. a ja som sliepka 😠 😀 , to so, vedela a on je tiger 😅 a niekto ste tu pisali, ze tento rok, je rok tigra, takze budeme mat tigricata 😀

nadenka, to ma mrzi 😠 , tak vela zdaru v dalsom kole 🙂

cheer ja 😀 😝

tak ff mi vyrtal den porodu na 22.9. 2010 a pregnology aby to sedelo na ovulu na 24.9.2010 😕

motylek17
18. jan 2010

http://www.fertilityfriend.com/home/2a0b30 predpokladam, ze by nemala dorazit v stredu

lucialen
18. jan 2010

Dobre ranko 🙂 Diplomovko hotova, mozem sa vam venovat 🙂
Vcera som uz mala krasne kolajnice, to bol posledny test, dnes som 21DPO.
Majka, kde je grafik? Uz sa ti to blizi 🙂
Cheer, tak riadne vzruso co? Uz mate kupeny kocik?
Miska ako testik? Hod nam ho 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre