• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

14. januára 2015 
miska ty????nechapem,ved si tehu,nie???? :confused:
motylek budem drzat palceky :wink: ako sa inak citis?
18. jan 2010 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Miska, mne ff vypocital podla ovu :confused:
Maji, uz vidim, velmi pekny :wink:
18. jan 2010 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cheerly, nechcem si nic nahovarat... :frowning2: kazdy priznak, co sa vynori, tak si hovorim, to sa ti len zda, to nie je tehu a tak... radsej takto, ako byt zasa sklamana...
18. jan 2010 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
motylek drzim palce na pvu

luci ahoj, idem za chvilu odfotit :wink:

cheer ja som sa pytala na nadenku :wink:

luci aj mne podla ovu ff, ale ja si robim teraz ten obrazok na pregnology.com :slight_smile:
18. jan 2010 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci gratulujem k diplomovke, aspon sa nam bude moct viacej venovat... :wink:
18. jan 2010 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozi a gratulujem k diplomovke :slight_smile: , luci ako si si dala do profilu obrazok dni - teda co su tie kolko dni este ostava :confused: ?
18. jan 2010 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem babulky... :slight_smile:
18. jan 2010 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz som na to doslaaa :sunglasses:
18. jan 2010 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Miska, tak mne to tam vypocitalo o den neskor :unamused: Budem sa riadit tym, co povie doki.
Dakujem Maji :wink:
18. jan 2010 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Miska :sunglasses:
18. jan 2010 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky uz mate tehu priznaky??? luci teba tie prsia bolia na dotyk alebo celkom?
miska robila som vcera tie jogurtove rezne, mnaaaaaaaaaaaam :slight_smile:
18. jan 2010 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci no super,gratulujem k diplomovke,mna to caka o rok :confounded: kocik este nemame a tak skoro ani mat nebudeme,pocitam,ze az niekedy v marci nejaky vyberieme,zrovna som nastvana,lebo som kukala na BEXA B3 a jedna babenka z apriloviek ho bola omrknut a aj predavacka,ze ju od neho odhovarala,ze mal dost vela chyb :rolling_eyes: skoda,lebo to bol jeden z mala kocikov,co sa mi pacil a mal aj rozumnu cenu :confounded:
miska,aha :grinning: to bude asi ta tehu-demencia :grinning:
motylek,ja som nemala ziadne tehu priznaky :wink:
jogurtove rezne????? :confused: :grinning:
18. jan 2010 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cheerly, tie rezne su vynikajuce... do kyslej smotany (jogurtu) das 2 vajicka, korenie, sol, cesnak (mozes pridat kari korenie alebo grilovacie korenie) a potom do tejto zmesy vlozis kur. prsia... nechas 24 odlezat a obalis ich bud v struhanke alebo kukur. lupienkach ... suuuuuuuu mnaaaaaaaaaaaaaaam :slight_smile:
18. jan 2010 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci jj :slight_smile: , pozriem aj dalsie stranky a uvidime :slight_smile: , len drobci budu teda na rozhrani znamenia panna a vahy :confused: , tak uvidime...

motylek ja nemam nic speci, len trosku nizsi tlak a uz aj podbrusko menej buble :slight_smile: , prsia nebolia vobec :confused: , super, ze rezne chutili aj na lyzovacke sa za nimi zaprasilo :sunglasses: :grinning:

cheer :grinning: , cheer jedna predavacka to neva, mozno chcela vyssiu proviziu, treba to brat s rezervou, mne sa na obrazku paci :slight_smile:
18. jan 2010 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maji, prsia bolia same od seba aj na dotyk. Najlepsie je v podprsenke, ale tu neznasam, pokial som doma.
Cheer, aj Janka tusim vzbrali bexa 3
Miska, mi nemame v rodine nikoho narodeneho od augusta do decembra, takze male bude jedine. Neviem ake su panny a vahy :unamused:
18. jan 2010 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci ja som vaha a moj mm je panna (tak isto aj sestra a tatino) :slight_smile:
18. jan 2010 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ano? Tak to mi mozes objektivne napisat, ake su vahy a panny :grinning:
No my sme polovica od januara do marca a druha polovica v juny a v july :slight_smile:
18. jan 2010 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky :wink:
cherlady ved ta brexa B je podobna ako casualplay ale myslim ten co ma kolieska ako 3 kolesove :grinning: len mne sa zda ze casualplay je ovela lepsi a ma viac vyhod :wink: ale vzhladom su podobne :wink:
motylek tebe velmi drzim palce aby mrcha neprisla
lucka super konecne krasne ciarocky teraz cakame na foto zo sona :grinning:
inak tie prsia boleli aj mna vseobecne cele nielen na dotyk teraz iba bradavky ale aj tak ak nemusim tak podprsenku doma nenosim
18. jan 2010 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
motylek no budem musiet vyskusat,uz ked budem okupovat kuchynu :grinning:
miska praveze vela chyb si vsimla aj ta baba,ona ho tiez chcela,ale ze bola z neho sklamana :confounded: tak este uvdim,najlepsie je oskusat si ho,ale neviem,v ktorom obchode ho najdem,lebo vacsinou sa objednava z netu :unamused:
luci hej,citala som,ze aj Janke sa paci :slight_smile: on je dizajnovo super,len vyskusat este tu funkcnost :unamused:
baby inak my zase nemame meno pre drobca!!! :angry: :angry: :angry: uz sa na to asi vykaslem,s mm sme sa dohodli na Alexovi a teraz zas pisti,ze jemu sa aj tak paci viac Filipko,ze Alex sa mu nepaci,ze ako by sme mu hovorili v zdrobnenine,ze to sa ani neda.tak som povedala,ze ked chce Filipa,tak ok,ale musi postavit garaz vzadu na konci zahrady-lebo to je teraz boj c.2-on ju chce dat dopredu,ale mne sa strasne paci garaz vzadu-ze ked otvorim branu,tak vidim krasnu velku zahradu a na konci garaz.tak som zvedava ako to dopadne :grinning:
18. jan 2010 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucka vahy su uplne suprove :grinning: lebo aj ja som znamenie vahy :grinning: :grinning: :grinning:
luci u nas zaciname vo februari a koncime az v decembri :slight_smile: ... ako podla mna si si lepsie znamenie nemohla vybrat :grinning:
bris ale casualplay stoji tusim raz tolko,co bexa :unamused: ja nechcem kupovat zbytocne drahy kocik,ale ak by to malo byt velmi na ukor kvality,tak si asi nepomozem.
18. jan 2010 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cherlady vidis to u nas take problemi nesu :grinning: meno som vybrala ja hned ako som nasla // a stale ma drzi :grinning: s tou garazou to hadam dako poriesite :wink: zaklad aby daka bola a basta :grinning:
18. jan 2010 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaaaaaj babulky, tak rada by som uz aj ja riesila kociky (aj ked ja mam na 99% jasno), ale aj taaaaaaaak :grinning:
18. jan 2010 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bris to mas super,ze ti do toho mm nekibicuje,ten moj furt :angry: najviac ma vie nastvat,ked moj ocino s maminou malemu hovori Richard,mm Filip a moj brat Andrej :angry: :grinning: a do toho este ja Alex :grinning: chudak maly :grinning: :grinning: :grinning:
18. jan 2010 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cherlady podla mna je lepsie vsadit na kvalitu no ked si taka ako ja ze rychlo menis nazor tak odporucam kociarik z druhej ruky :grinning: mne sa zatial paci ABC desing 3 tec je uzasny :wink: kupila som ho z druhej ruky s tym ze vanicka bola pouzivana iba 3 mesiace cize je ako novy sportova cast je nepouzivana :wink: a potom mam este loolu super kociarik na cestovanie a nakupovanie :wink: len fusak donho stoji cez 2000 sk a je velky cize keby som chcela aj moj 6 rocny syn sa donho zmesti :grinning: :grinning: :grinning:
18. jan 2010 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cherlady pri prvom vyberal meno manzel s tym ze ja som mu dala zoznam ake mena sa mi pacia teraz som dala meno hned na zaciatku ja a ostatny maju cast 9 mesiacov aby si zvykali :grinning: inak manzel stale frfle ze nechce meno Sebastian-Jan iba S ebastian no ale ved ja budem davat v porodnici meno nie on :grinning: a tak ci tak to meno bude mat iba v rodnom liste volat ho budeme Sebastianko :grinning:
18. jan 2010 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bris no ABC je moj druhy tip,tak uvidim,ten asi skor najdem u nas v obchodoch ako bexu.
motylek a tvoj je aky favorit? :slight_smile:
18. jan 2010 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cheerly ja uz dlho ficim na JANE :grinning: a nova kolekcia ma uplne dostala. :grinning:
18. jan 2010 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bris, Maji, tak som aj ja spokojna :grinning:
Ja som sa preorientovala na casualplay, vyberala som nieco lacnejsie, ale nic sa mi tak velmi nepaci. Tak som to vymyslela tak, ze kupime pouzity, alebo sportovy novy a vanicku a sedacku pouzitu :slight_smile: V tom polskom obchode sa to da objednat lacnejsie a za zaslanie sa plati 14e :grinning:
18. jan 2010 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok