Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

brisilda
24. jan 2010

misi ano su to tehu rifle a super pohodlne ani neviem, ze ich mam na sebe 😀 tazko sa s nimi budem lucit po porode 😀 😀 😀 lebo asi mesiac po porode planujem vsetke tehu veci hodit na aukcie az mam inspiraciu do coho chudnut lebo pokial si tie veci necham tak neschudnem nikdy 😝 😀

miskahryzka8
24. jan 2010

dzou si sa bola kolotocovat 😀 ?

jj to som aj ja pocula, ze teply kupel spust skor mrchu 🙂

bris ides si dat robit tehu fotky 🙂 ? no ja som hned kupila masaznu rukavicu a enju pre tehulky na strie a celulu a ze budem masirovta a mazat kazdy den, no tudle, asi tak 3 krat som masirovala 😀 😀

bris a kde si kupila tie tehu rifle 😅 ? velmi sa mi pacia 🙂

dzou
24. jan 2010

miska ty to mas cele popletene 😀 bris sa kolotocovala ked otehu...
a ja som spadla 😀

brisilda
24. jan 2010

miska na MMA ale inak je to znacka next 😉 mne sa neoplati kupovat uplne nove rifle ked ich potrebujem len na par mesiacov no inak mam na predaj rifle na traky znacka H&M kuk link https://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?...
dzou miska uz asi spi 😀

miskahryzka8
24. jan 2010

ahaaaaaaaaaa tak som z toho cela skolotocovana 😀

nespim, bola som na inych strankach 😅 a mma je nejaka akcia? Inak ako funguju tie akcie? Alebo teda predaj oblecenia online? Tiez mam zopar kuskov, co nenosim a su ako nove, tak skoda ich vyhodit 🙂 a ifle na traky, to asi az ked sa budem kotulat ako vobec 🙂 , ale pozerala som tie tehu pasy, yzeraju super 🙂

miskahryzka8
24. jan 2010

nieee akcia ale aukcia a aukcie 😀

dzou
25. jan 2010

tak bre ranko aby som vas dlho nennatahovala tak testla som a samozrejme ze bfn... teda big fat negative
tak sak som si aj myslella.... prajem pekny den a podvecer sa vidime 😉

petafr
25. jan 2010

dzou, som sa prisla na teba kuknut, som bola zvedava... mna zacalo boliet brucho na MS, takze zajtra to asi vypukne... ach jaj, no mozno este nieco moze byt, zalezi od toho, aky si mala test...
Tak sa majte!

brisilda
25. jan 2010

ano misi su to aukcie 😉
dzou tak teda treba pockat do piatku a budeme mudrejsi 😉

fazulka1512
25. jan 2010

ahojte babulky moje
posielam vam moj graf http://www.fertilityfriend.com/home/29c558 ovu mi vyznacilo, takze tesim sa apon z nej
dzou ☹ ,

lucialen
25. jan 2010

Caute 🙂
Fazulka, pekne 😉
Dzou, 😠

miskahryzka8
25. jan 2010

dzou a kt. den cyklu si?

peti, ale mrcha este nie je, takze stale je nadej 😉

bris a ipla by si mi please nejake linky na dobre aukcie, dakujem 🙂

fazulka, jj ovi bola 😉

ahoj luci 🙂 , inak ja chudnem som sa vratila na 67 🙂 a to som sa vcera po zumbe napraskala 🙂 , urcite bude pohyb pomahat v udrziavani vahy 🙂

a vcera som sa v knizke dostala uz k prvym tyzdnom babatka a tam ta baba si odsava mlieko a to male pije uz od prveho tyzdna mlieko aj z prs aj z flasky, to sa da, ze take male si zvykne hned aj na flasku 😕 ? Ozi a maminy, o kolkej ste deticky kupali a davali spinkat? Je ich kupat o pol deviatej a dat spat o deviatej neskoro?

sisa2
25. jan 2010

ahojte babule, nam doma nejde net 😠 taka som bola cez vikend nasrana 🙄 takze som ani nestihla vsetko docitat, co ste popisali.

fazulka - super, ze nakoniec ovu predsa len dorazila. tak teraz uz drzim palce na // 😵

dzou - to mi je luto ☹ ale nadej stale je, do mrchy mas este daleko.

peti - drzim palce s pracou! bolo by fajn, keby to mm vyslo, vsak ty si o chvilu doma na materskej, tak on potrebuje job viac 😉 a drzim vsetko, co sa da, aby mrcha neprisla!!! to by bolo krasne prekvapko 😵 mojej mrche sa este stale neuracilo prist 😠

miska - s tym kupanim a spinkanim to je indi vindi u kazdeho babatka. my sme kupali okolo pol siedmej, danielko chodil spat ako kedy, niekedy o deviatej, niekedy aj neskor, ked bol este taky drobcek. nas dost trapili koliky, takze sme mali pravidelny vecerny koncert 😔 o flaskach sa vela pise, ze sa nemaju davat, lebo potom babulo nechce pit z prsnika, kedze z flasky to lahsie tecie. neviem. my sme davali ca. od mesiaca aj flasku (davala som cajik na prdiky) a bez problemov sme sa kojili 14 mesiacov, kedy sa bubo sam odstavil.
a tie aukcie si mozes sledovat tu - www.mimiaukcie.sk , pripadne ja nakupujem vela na www.ebay.co.uk 😉

majka - super, len nech sa teplotka drzi hore!!!

majka (motylek) - uz je lepsie??? moc na teba myslim.

sisi - testovala si???

mna cez vikend chytila zasa depka, aj som si poplakala. a to som si uz myslela, ze som z toho vonku. clovek asi nikdy nezabudne 😢

lucialen
25. jan 2010

Ja som sa akurat napchala hurkou, mnam, celu som zjedla, za chvilu ma asi rozdrapi a teraz sa mi fakt nechce ucit, ale musim 🙄

miskahryzka8
25. jan 2010

ahoj siska, to chapem, ze to nasr... 😅 , to ma mrzi, ze ti bolo smutno ☹ , nech uz dorazi mrcha, bude lepsie 🙂 , dik za linky, pozriem 🙂 , no mna to zaujima s tou flaskou aj kvoli cviceniu, lebo pri nom sa vraj v materskom mlieku vytvara kyselina mliecna, tak ak by sa pred tym dalo odsat tak mozem cvicit a kojit ako dlho sa bude dat, aspon myslim 🙂 😕

brisilda
25. jan 2010

miska ak chces dietatko aj kojit aj dokrmovat z flase tak si kup kvalitne flase ako su avent alevo tommeer tippeer lebo pokial male naucis na klasiku flasu tak prsnik uz nebude chciet taktiez treba davat pozor aby si mala pri kojeni dostatok mliecka lebo deti rychlo vnimaju a kedze s flase im to pojde lepsie a jednoduchsie tak si na flasu zvyknu skor ako na prsnik 😀 ja budem takto kombinovat iba v pripade nudze 😀

brisilda
25. jan 2010

ahoj lucka a sisa 😉 ja som tiez kupala maleho okolo pol osmej potom sa napapkla a siel hajat 😀 teraz budem kupat neskor nakolko budem musiet ulozit mojho prvacika do postele az potom sa venovat krpcovi no a chodim spavat neskoro cize mi bude vyhovovat ked maleho budem davat spavat o pol deviatej 😀 miska take veci si budes musiet zariadit podla seba ako ti to bude vyhovovat lebo kazsdy mame ine povinnosti 😀
sisa plac pomaha 😉 niekedy je dobre to aj takto dostat zo seba vonku ale nevesaj hlavu su ludia ktory su na tom ovela horsie takze nikdy neni tak zle aby nemohlo byt este horsie 😒
co sa tyka netu aj nam doma haproval ale iba kon!!!

sisi8881
25. jan 2010

Ahojte baby.....tak vam ozanmujem ze dnes som dostala mrchu, takze nic uz sa ani na BT neda spoliehat, lebo stale ju mam okolo 37 aj dnes rano ako som dostala mrchu...noo nic pokracujeme 5 kolom.

fazulka1512
25. jan 2010

ja som si dala na obed buchty na pare s grankom
sisi to je ale skoda ☹ ,ale pekne ze to tak beries bojovne, je to super
som rada ze sa tesite z mojej ovu,len aby bola uspesna 😉

brisilda
25. jan 2010

sisi niektorim kockam padne teplota az ked maju mrchu ☹ inak je i to luto ale prajem vela sil do dalsieho kola 😉
fazulka nerob nam pazravim tehulkam chute 😀 😀 😀 lebo potom iba priberame hlavne ja 😀 maly bude mat co robit aby sa cez moje sadlo pri porode prebojoval 🙂

sisi8881
25. jan 2010

nevadi...pokracujeme dalej a uz to nechavam na prirodu, ked to bude mat prist to pride aj samo, lebo psychika robi svoje

sisa2
25. jan 2010

miska - s tym cvicenim to je pravda. ale popravde, ja si neviem predstavit, ze by som pri malom stihala este niekam chodit cvicit 😀 a s tymi flaskami - my sme mali avent, je fakt, ze radsej investovat do dobrej flasky, ako si potom nieco vycitat. teraz sa mi pacia tie tommee. ale vsak kym ja budem tehu, bude uz zasa nieco nove.

fazulka - no to verim, ze bude (resp. bola) uspesna a ze sa uz drobcek pekne zavrtava

sisi - ach jaj, mrcha ma mrzi. preco chodi ta mrcha vam a nie mne? co by som ja teraz za nu dala 😒

bris - viem, ze je na tom kopec bab horsie, to si uvedomujem a drzi ma to nad vodou. ale z casu na cas to este tak na mna pride, neviem s tym nic spravit. asi s tym stale nie som vysporiadana, i ked sa snazim.

ozi, co je s jankou????? a nadenku som tu tiez dlhsie nevidela, asi nestiha popri praci, co? a michelle? nemate o nej nejake spravicky?

fazulka1512
25. jan 2010

sisa ja som doteraz nechavala ze pride samo, a az teraz som zisitla ze sme sa snazili v nespravne dni, mne sa osobne pozdava to meranie tak ostavam pri nom, je to moj 7 cyklus, a stale verim ze sa to podari
bris ja niesom ani tehu ale keby si videla moje faldy masti 😠 , ja keby som otehu tak mne by brucho vykuklo mozno v 5 mesiaci, kym by sa vsetko obalilo

sisi8881
25. jan 2010

fazulka ja tiez ostavam pri merani BT

sisa2
25. jan 2010

mne meranie BT tiez vyhovovalo, aspon som vzdy vedela, kde sa ca. nachadzam a pri mojom 72-dnovom cykle som aspon neminula celu vyplatu na testy 😀
ale verim, ze pokial to niekoho stresuje, tak to nema vyznam.

petafr
25. jan 2010

ahojte, mm je strasny popleta, mal letiet dnes vecer a zistil, ze si kupil listok o tyzden neskor... to je v pazi, tak neviem, ci nakoniec bude moct ist na ten pohovor, lebo ta baba je v nasom meste len dva dni... no dufam, ze si to nejako vybavi, no proste smoliar, ale uz od vcera som mala blby pocit, ze nieco nesedi... no aspon ho mam este dnes vecer doma, super, nebudem musiet spat sama...
Sisa a nehodis graf? Ja som zvedava, a Smolik ti nedal nieco na upravu? Mozno by si mohla ist na nejaku vyvolavacku, ci co ja viem, mozno by si nemusela cakat az tak dlho... co ti vlastne povedal, nieco ti poradil aspon? a neboj, ja tiez obcas citim, ze ide na mna taka depka, vtedy sa snazim niecim sa zamestnat aby som na to nemyslela a nerobila si predstavy, ze ake som uz mohla mat brusko atd... to je jedno, veci nezmenime a radsej si uzime cas, kym este nie sme tehotne a robme veci, co potom nebudeme moct... nejako si to cakanie treba sprijemnit...
Sisi, to mi je luto, ze prisla... mne tiez inac teplota klesala az prvy den mrchy, resp; druhy... ale ked som otehu, mala som aj vyssie teploty ako zvycajne, normalne som mala okolo 37,1 max, v case otehu az 37,2 a dokonca az 37,3...
no ja som 27 DC brucho sa citi na mrchu, tak zajtra alebo najneskor napozajtra cakam... co uz.

fazulka1512
25. jan 2010

ja na tehu mylsim dost,ale nieje to zavislost 😀, ale co sa ma stat to sa stane
najhorsie to je v den ked dostanem mrchu, idem si oci vyplakat ale potom to prejde, a mam sil do snazenia ze by som ju rozdavat mohla, to cakanie je najhorsie a potom si namyslam somariny, ja viem ze to je chyba ale co narobim ked som raz taka

miskahryzka8
25. jan 2010

dik bris, uz som pozrela link na tie flasky avent 🙂 aj tych je od vymyslu sveta 😕, no na zaciatku ho budem asi len kojit, neviem kedy budem zase moct cvicit, v prvom tyzdni to urcite nebude 😀

a s tym uspavanim prave preto, plus ja som nocne vtaca, tak radsej nech mimiide trosku neskor spat a neskor stava - ak bude idealne spat 😅

sisi to ma mrzi 😒 , na bazalnu sa da celkom spolahnut, ale kazda ju mame inu, takze ty mozes mat vyssie teploty celkovo, ved to zistis, ked budes merat aj dalsi cyklus 😉

no ja som si vcera po jedle dala tie sisky a fazulke sa nepacilo, ze som pahltna, tak ich poslala prec do zachoda po poobednajsom spanku 😀

siska, no urcite to uz s dietatkom jednym ide tazsie casovo - cvicit....

no o janku sa uz trosku bojime, ze co 😕

sisa2
25. jan 2010

peti - jaaaaj, mna by asi porazilo. a letenka sa neda prebooknut? ja som to bezne zvykla robit sefovi. i ked sa za to samoska platil nejaky poplatok 😒 no drzim palce, nech sa to nejako poriesi.
teraz BT nemeriam, zacnem az ked pride mrcha. vsak teraz aj tak este nemozeme snazilkovat. a presne aj ja si to hovorim, ze budem teraz robit veci, ktore ako tehu nebudem moct ... no je to slaba utecha. boli sme v sobotu u nasich a prisiel aj brat, oni maju teraz 2-mesacnu malu a danielko pri nej presedel aj hodinu, pozeral na nu, hladkal ju ... tak mi to prislo tak nesmierne luto, nemohla som sa na to pozerat 😢
ked si ostala tehu, tak ta brucho nebolelo tak mrchovsky?

lenka2112
25. jan 2010

ahojte babule.

iba som chcela zagratulovať novým tehuľkám a zaželať bezproblémové dotehuľkovanie.a držím vám palce. 😵 😵 😵 už vás zostalo fakt pár snažiliek.

dúfam,že si ešte na mňa,aspoň matne spomínate. 😅

my vo februári so snažilkovaním končíme.už by mi to nevyšlo z materskej na materskú a byť doma bez peniažkov,nechcem.ale stále si vravím,že všetko má nejakú príčinu. 🙂 v lete si užijeme krásnu dovolenku niekde pri mori,celé leto budem s malým ešte a potom v polovici septembra nastúpim do prácičky a škôlky 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre