• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

14. januára 2015 
Jani, ano, lebo cheer sa pacil tiez, ale ze nasla nieco a potom sme spominali aj teba, ze ty ho mas vybraty
28. jan 2010 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz som to kukala, ale to jednej baby nazor, co ho bola pozriet..je to v aprilovkach....to, co tam opisuju, mi nepride ako vady, ide o to, ze kazdy ma od kociku ine poziadavky, naroky...a mne vyhovuje... :wink:
28. jan 2010 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja myslim,ze kazdy kocik ma svoje plusy a minusy
28. jan 2010 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tak lucka....podla mna nieje jeden kocik, ktory by sedel vsetkym...ja viem, co od neho ocakavam, viem, coho sa vyvarovat...kedze uz sme jeden mali...a kazdy nech voli podla seba :wink:
28. jan 2010 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj babulky ... ja uz sa ani neviem pripojit do temy...sak tu uz same tehule...
28. jan 2010 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dzou... pocasie prebrane...tak co budes varit? :slight_smile:
daj tip nejaky na vikend....
28. jan 2010 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou :wink: nesmut do tejto o kocikoch sa neviem zapojit ani ja lebo som kociky este vobec neriesila, vobec netusim aky ktory je ako vyzeraju ako sa volaju co stoja :unamused: neviem kedy sa do toho pustim
28. jan 2010 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj idem robit kolozvarsku kapustu... a teraz mi mm kazi moju dietu lebo robi take falosne spize... spekacky,slaninka...a cibulka :dizzy_face: ale mnaaaaaaaaaam a konecne ''akoze'' vari on :grinning:
28. jan 2010 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mnam, ja som robila pred tyzdnom a mm to jedol prvykrat, tak si pochutil :wink: , ja to velmi lubim
a ty nam dietujes, dzou? :confused:
28. jan 2010 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja ako kocik vybraty uz ako tak mam ale co z toho ked nie je co do nho :unamused:
ja lubim kolozvarsku tiez moooooooooooc :dizzy_face:
a hej chudnemm.... sak treba sa zamerat na nieco ine ako len na snazilkovanie :wink:
28. jan 2010 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co to mas za dietu, dzou :confused:
28. jan 2010 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nic extra... len som vysadila sladke a nezdrave(ako burgre ktore som mala asi tak 2x do tyzdna :sweat_smile: , hranolky...) kavu z automatu v robote som skosila z 3-4na jednu (lebo tam je sus. mlieko)..... ranajky a obed normalka nemusi byt nic extra dietne aby som mala aj vitaminy vsetky a vecera uz len nieco lahke.... ale teda dnes asi nie ze ked slaninka a spekacky :grinning: ... no a chodim na to taebo zatial 1x do tyzdna ale od bud. tyzdna uz chcem is 2x :wink: to len taka easy dieta nic extremne :wink:
28. jan 2010 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky, tak ako? no dnes bolo ale počasie, keby ma mm nezaviezol kožnej, tak to asi vzdám... snežilo jak divé a všetky spoje meškali...
no a zas som neodolala, niečo som musela kúpiť :grinning: ale všetko to len potrebné veci a nejaké šatky za perfektné ceny :wink:
28. jan 2010 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj sharmi :slight_smile: tak pofot zase :slight_smile:
28. jan 2010 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda, dzou...a kolko chces dat dole?
idem baby kukat s mm film, zatial papa :wink:
28. jan 2010 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noo to postupne ak neotehu... tak aj 10kg :grinning: ale to je asi len sen :grinning:
28. jan 2010 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou. už som dala do albumu...
28. jan 2010 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj idem kuk :wink:
28. jan 2010 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeeeeee sharmi obe satocky su kraaaaaaaaaaasne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. jan 2010 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shami zacina sa u teba manicka mania co? :grinning: :grinning: :grinning: ja som s nakupovanim uz skoncila este mi prde jedna nike supravicka a koncim :grinning: ale neviem dokedy :wink: lebo uz mam vybraty aj fusak :grinning:
dzou no narobila si chute so spekacikmi zajtra asi ukuchtim ked nebudem zleniveta :wink:
a chudnut dufam budes az po porode :slight_smile: a teraz by ti to mohlo prekazit tehotenstvo :wink:
co sa tyka kocikov tak mate pravdu kazdy jeden ma nejaku vadu preto ja osobne mam 2 a som nadmieru spokojna :grinning: a inak stoke je na predaj v aukciach za super cenu no nemohla ho tam ta kocka dat skor???? do prcic :grinning:
28. jan 2010 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sharmi krasne vecicky ... opat :wink:
28. jan 2010 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
28. jan 2010 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem babulky...
bris. no veru, asi budem maniačka a to sa mi zdá, že nemám ešte nič kúpené :grinning: ale vy máte možno už niektoré vecičky po prvom dieťatku, tak niečo využijete... ja síce budem mat veci po sestrinom synčekovi, ale predsa je to chlapček, takže niektoré veci nevyužijem :slight_smile:
dzou. je mi lúto, že ti klesla teplotka... ale netreba vešať hlavu :wink:
28. jan 2010 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sharmi ja uz som pisala vsetko po samkovi ide na charitu lebo je to predsalen 7 rokov stare oblecenie a hlavne uz nemoderne :stuck_out_tongue_closed_eyes: bleeeee
28. jan 2010 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bris mna to uz netankuje,ked vidim stokke :slight_smile: mam uz iny vybraty a som kludna :grinning:
28. jan 2010 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte bambulky....minule mi zblbol konik...tak som sa vypla,,,
dzou ako moja???mrcha sa dufam nenahlasila :slight_smile: ze tri tehulky???ale s tebou... :slight_smile:
28. jan 2010 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak ja som ho uz videla nazivo a vanicka je strasne mala :frowning2: hadam aj o 20 cm mensia ako ma moj abc-cko
28. jan 2010 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bris. aha, tak to je jasné... no mna stále láka kupovat, ale pozerám aj tu na bazáre, niektoré veci ako svetríky alebo rifle by sa mi páčili aj odtialto, lebo to tie detičky ešte nezoderú, je to ako nové... ale také že bodynka a podobne kupujem čisto nové...

abc má perfektnú vaničku,´nie ako na ostatných kočíkoch, kde majú problém už so 6 mesačným ako ho uložiť, aby sa zmestilo... a nebodaj ked je zima, tak aj s fusakom je to priam nemožné..

tea. a aký si si vybrala kočík?
28. jan 2010 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooooo veru tea akeho mas favorita?
28. jan 2010 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby budem mat bumbleride indie lebo nemam takmer ziadny kufor a predsalen, budem chodit do prirody..

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6121058

maju akciu s hlbokou vanickou, fusakom, a autosedackou..
28. jan 2010 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok