• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

14. januára 2015 
tea a to sa ti zmesti do takmer ziadneho kufra? ved to ma velku konstrukciu
28. jan 2010 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no xeni mrcha zatial nic dnes som 30dc zajtra by mala dojst...a ty ako si vlastne dopadla na tom IUI? ani si sa nepochvalila :wink:
28. jan 2010 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tea a ake mas auto?...
28. jan 2010 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tea. pekný kočík, túto značku nepoznám, ale vyzerá dobre :wink:
28. jan 2010 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bris ale zmesti, merala som to :slight_smile: a mam toyotu yaris :slight_smile:
sharmi to je americka znacka, mama hovorila ze vacsina americaniek ma podobne kociky.. :grinning:
aj moja mama taky mala, len dvojickovy, velmi podobny ked mala braskov :slight_smile:
28. jan 2010 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no super a ako ho budeš kupovať, cez net? alebo dá sa kúpit aj v našich obchodoch?
28. jan 2010 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maju ho aj u nas, ale drahsi, najlacnejsi je asi v tej akcii na mmb.. :wink:
28. jan 2010 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tea to co spominas som nasla aj na jednej stranke za taku cenu :wink: inak je super pekny ale co som si vsimla je ze nanicka je otocena do opacneho smeru ci sa mi to iba zdalo???
28. jan 2010 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6121084 a takto sa kombinuje http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5488791 no tea mas dobry vkus je krasny a v tej rozovej je neodolatelny :grinning:
28. jan 2010 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bris diky moc za tip :wink: ale mne sa tento nepaci, ja som skor na klasiku :slight_smile: ale ak by si este nieco vedela posli link aby som sa ked tak inspirovala diky
28. jan 2010 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj baby zaujimavy horoskop som si nasla na dnes na wanda.sk az jedna veta ale zaujimavaa :grinning:

Nechajte sa viesť citmi a svoj cieľ iste nájdete..........dobre nie?
28. jan 2010 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, dozumbovane :slight_smile: , nasla som jednu kocku, kt.chodi k tej istej dokine a tiez jej videla v siestom len dutinku, potom jej brala krv a dalsie sono az v jedenastom tyzdni :confused: a pred tym ta kocka potratila..., takze asi neda dokina skorsi termin na dalsie sono :unamused:
28. jan 2010 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem citat, tesim sa na zajtra na info od lucky :dizzy_face: , drzim palceky :dizzy_face: :dizzy_face:
28. jan 2010 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tea ten vyzera lepsie ako stokke
28. jan 2010 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
keby som uz nahodou isla spat tak lucka na zajtra ti drzim moc palceky aby si mala len dobre spravicky tfuj tfuj :dizzy_face:
28. jan 2010 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute babuleeee :slight_smile: co mame noveho?? ja som nemala vela casu citat vas,lebo som sa ucila na skusku,ale uz ju mam za sebou a to bola posledna,takze sa vytesujem-zimny semester za mnou :grinning:
ako sa maju nase tehulky a snazilky? :slight_smile:
28. jan 2010 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda ten ruzovy je kraaaaaaaaaaaaaasnyyyyyyyyyyyy
ahoj miska .. uz nestreseuj neboj sa urcite je vsetko v poriadku a ak nie si spokojna s dr tak vymen :wink:
28. jan 2010 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka kocikov je vela moj favorit je v albume a nedam nanho dopustit aj ked uz som chcela vymenit loolu za casualplay :grinning: aj to len pre ich autosedacku polohovatelnu :wink:
miska men lekarku podla mna doki ma davat pozor ten moj ma objednaval na sono kazdy tyzden az kym neuvidel srdiecko :wink: a nebol si isty ze je vsetko OK
28. jan 2010 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzpu super veta :wink: idem kuknut aj svoj horoskop :slight_smile: a mimochodom co som vam spominala tu ciganku vesticu na ulici tak povedala ze do 14 dni budem mat stastie tak som zvedava ci ma neprejde auto :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. jan 2010 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja kebyze cakam slecnu tak predavam obe kociky a kupujem ten ruzovy :grinning: :grinning: :grinning:
28. jan 2010 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej pekna veta :dizzy_face:
no bris o takych cigankach som uz pocula a ze potom nakoniec chcu nejake prachy :unamused:
28. jan 2010 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monika, pekne :dizzy_face:

nadenka ahoooj :slight_smile: :dizzy_face:

katii, teba boli zaludok aj v noci :confused: ? Ja som dosla na to, ze mna najviac poobede, teda mam kyselinu...

janulka, to az takto sa presuva v brusku :confused: :sweat_smile:

kati, luci mna orsia stale nebolia, ken tie bradavky mam citlive :confused:

bris, mne sa hrozne pacia tie spacie vaky, minule som niekde obdivovala, uz neviem kde :sweat_smile:
28. jan 2010 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jasne :grinning: :grinning: :grinning: ale dala som jej len 3 € inak v penazenke som mala cez 300€ lebo som sla platit seky takze som radsej otvorila iba priehradku s drobnymi :grinning: :grinning: :grinning:
28. jan 2010 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak to sa dalo cakat bris ze daco bude chciet :grinning: este ze ta neokradla....
28. jan 2010 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou tak ja som mala vraj obdarit moju polovicku a moja polovicka mala v horoskope ze sa nema uskromnit len s bizuteriou lebo jeho hodnota je vyssia :grinning: :grinning: :grinning: tak nic nedostal :slight_smile: ale dala som mu uz pusu a to sa ceni :grinning:
28. jan 2010 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cheer gratulujem k ukonceniu skusok :slight_smile:

dzou, no este neviem, ako to bude riesit dalej :slight_smile:

bris fakt :confused: , tak to si skusim vybojovat :slight_smile: , inak dokina je mamina spoluziacka z vysky a aj mamina k nej chodila, ked mala v bŕusku mna :slight_smile:

aky kocik, kde :slight_smile:, uz nejdem citat spatne, vela sta napisali :sweat_smile:
28. jan 2010 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je ja kukam ze co to miska pise ze cheer... ze sak ta tu dlho nebola a az teraz kukam ze je tuuu
ahoj cheer tak aj ja gratulujem a ale aj k 31tt :astonished: :astonished: :astonished: ty kokso sak ty uz zachvilu si mamina :grinning:
28. jan 2010 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
misi kuk hore dala som par stranok :wink: je to tein favorit
28. jan 2010 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cher no a co? brusko uz podrastlo? lebo to moje ide prasknut v noci citim ako mi trha vazivo to budu strie :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. jan 2010 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miska dakujem :slight_smile:
dzou aj tebe :grinning:
no hej,uteka to,cez weekend uz zacnem 32tt,cize 8.mesiac :dizzy_face: inak konecne som sa rozhybala a boli sme v metre kupit postielku aj s matracom a objednala som do postielky ten baldachyn a navliecky - tie sady,co byvaju :slight_smile: a v utorok som bola na sone a dr.mi potvrdil chlapceka :slight_smile: a v pondelok idem do poradne a uz sa asi vypytam na matersku,sak od 32tt uz moze byt,tak som zvedava,co povie,uz sa mi nechce do tej roboty :confounded: a ozaj,od nedele uz byvame v domceku,tak sa s mm vytesujeme :grinning:
inak zajtra ide kamoska na kyret.. sme chceli byt naraz tehotne,ona uz ma dcerku,tak chcela druhe,ale dnes jej dr.povedala,ze sa plod nevyvija :frowning2:
28. jan 2010 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok