• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

14. januára 2015 
cheer no tak uz aj postielka... a tasku uz do porodnice mas?
joj chudatko kamoska.. no bohuzial vieme aj z tejto temy ze take veci sa stavaju.... :unamused:
28. jan 2010 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miska niekedy ked sa v noci prehadzujem a hladam si polohu tak niekedy pocitim taku tazobu na zaludku. a prsia ma bolia skoro cely den a bradavky zasa ja nemam nejako citlive

cheer gratulacia ku skuske - ty brdo tebe sa to uz krati!

babule uz ozaj idem spat. dobru noc
28. jan 2010 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak bru nocku katka...
inac baby ja sa poctivo priznavam ze mne sa tie baldachyny nepacia :sweat_smile: ja si take urcite nekupim.... len cisto supravu s mantynelom... ale sak kazda sme ina nie?
28. jan 2010 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka bru nocku :slight_smile:
dzou no ked si precitam baby s rovnakym terminom,tak oni uz maju pokupene fakt vsetko,vecicky oprane,ozehlene,no mam co dohanat! :grinning: tasku do porodnice nemam,musim nastudovat,co vsetko mi vlastne bude treba :sweat_smile:
ozaj,minka21 je uz 3tyzdne v nemocke-mala sa zacala pytat na svet,zacala sa otvarat,tak musi lezat s vylozenymi nohami a vraj tam ostane uz az do porodu-teraz je 29tt.
28. jan 2010 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si sice minku nepametam... ale musi to byt hrozne taky dlhy cas v nemocke a pokial si pametam ked bola moja segra na gynekologickom(raz potratila v rannom stadiu) tak tam nemozu byt ani nevstevy ze?hrozneeee
no cheer mas co dohanat ved to uz moze na teba prist coskoro :wink:
28. jan 2010 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej bris teraz kukam na nadenkinu tabulku a ty si 82 rocnik?
28. jan 2010 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj kočenky, normálne mi tu mm masíroval nohy a som zaspala, potom ma zobudil, lebo som ešte piekla kura, že či už nie je hotové :grinning: ale idem už hajat, bohužial nemám energy... zajtra dočítam..
majte sa krásne papa a dobrúúú
28. jan 2010 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cher ja som dnes mrkla jej album a ma kocik ktory som chcela aj ja :wink: inak nezavidim jej to otvaranie :frowning2: juuj mne tvrdne brucho uz teraz tak som sa rozhodla neupratovat myslim vysavanie a umyvanie podlahy a povedala som to ah mm ze je lepsie byt doma aako tak pomalicky coto porobit ako lezat v nemocnici a h...o spravit :grinning:
28. jan 2010 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
papaaaa joj uz vetky idete spat....smrk :frowning2: a ja ostanem sama...
28. jan 2010 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ha ved to musela vycitat na facebooku :grinning: :grinning: :grinning: ano ano som 82jka :wink:
28. jan 2010 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou neboj ja som nocne vtaca :grinning: ja naberam energiu po 20:00 hodine :angry: dovtedy som ako otapena
28. jan 2010 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bris aj ja :wink: ...
a co kto vycital na FB? nechapem :confused:
28. jan 2010 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz by som aj vysavala :grinning: :grinning: :grinning: lenze nemozem
28. jan 2010 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nadenka lebo ja som tu svoj vek neudavala ci ano??? a ju mam na facebooku ako priatela :grinning: inak je sikovna :wink:
28. jan 2010 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaaaaj uz chnapem co si myslela :wink: ....
radsej nevysavaj... a to takto v noci vysavas? susedom nevadi?
28. jan 2010 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved nevysavam preto pisem, ze nemozem a cezden ked mozem sa mi nechce :grinning: :grinning: :grinning: asi sa vratim do starych cias a chytim do ruk metlu :grinning:
28. jan 2010 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekne kociky, take trosku super moderne :sweat_smile: , jeej to som si ani nevsimla ze 31tt :confused: :dizzy_face: :dizzy_face:

no ja som si dala jemne dietne jablcko a syr tvrdy k tomu, ani som nebola hladna, ale ze vitaminy pre mimi a spustilo mi to zravku :grinning: , tak som dala dva chlebiky s naterkovym maslom, chcrenom - mala som na neho strasnu chut, sunkou, posipane vegetou a k tomu paradajku a syr :sweat_smile:
28. jan 2010 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda miska dorbu zravku ti to spustilo :grinning:
no ja mam nastastie dole vsade podlahu takze ak sa mi nechce vysavat tak len zametam :grinning:
28. jan 2010 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
misi vegetu davas na sunku? to co mas za chute? :grinning: inak pozor na sol :unamused:
ja som si dala pomaranc nakolko som obedovala o 6 vecer :grinning: dovtedy iba lupacku s maslom mnam :wink: a este si dam pomaranc a zajtra rano budu kyseliny len tak zomna striekat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. jan 2010 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a inac mna prsia bolia este stale :angry: uz nech pride mrcha ze to prejde :angry:
28. jan 2010 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jezis a lupacku som uz asi vazne 10rokov nejedla.... no dala by som si...,. dnes som dostala chut na milacika(pribinacka) mnaaaaaaaaam :dizzy_face: to som nemala uz asi 15rokov ked pojdem najblizsie na svk musim nakupit
28. jan 2010 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou tak si zvykaj mna boleli prsia hadam do 5 mesiaca :slight_smile: a co vam poviem ked som zacala uzivat HAK tak mi normalne urobilo na prsiach strie :angry:
28. jan 2010 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
waaw dzou davas chute ja ho mam v chladnicke :grinning:
28. jan 2010 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty jednaaaaaaaaaaa mi posli :grinning:
no sak mna zatial budu len do zajtra dufam boliet ale vcera uz som sa ani nevedela na posteli ulozit kedze zaspavam tak na bruchoboku :sweat_smile: teda s jednym prsom natlacena na postel :grinning: som sa nevedela rozhodnut ktore ma boli menej :grinning:
28. jan 2010 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bris uz ho urcite tlacis do seba ... co?sak hod jeden aj mne :grinning: nebud lakoma :grinning:
28. jan 2010 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: ha ha ha neposlem sama si ho zjem :grinning: sorry no cez net by ti asi nechutilo :cry:
inak ja tak musim teraz spavat na boku :stuck_out_tongue_closed_eyes: a potom neviem ktore rameno ma viac boli
28. jan 2010 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a nemas taky vankus ci co to je take podlhovaste.... a teraz kukam ze mas 27tt ... to si mala aj vcera?
28. jan 2010 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bris no ja dost solim :confused: , ale kupila som morsku jodizovanu sol, to sa ma v tehu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

idem ja dohajan, ahojte zatial :slight_smile: a dobru chut :grinning:
28. jan 2010 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
misi ja mam doma tiez iba morsku sol ale jednoducho sol by tehule mali obmadzit nakolko sol zadrziava vodu a dochadza k opuchom a vysokemu tlaku
dzou nie nemam a ani ho nechcem lebo by pri mojom prevalovani skoncil stale na zemi
28. jan 2010 o 23:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no miska pozor na sol v tehu sa vela nema solit... uz nepametam preco ale viem ze nema :grinning:
28. jan 2010 o 23:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok