Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

dzou
4. mar 2010

no sak ja trosku teraz lutujem ze nemeriam aspon by som vedela ze co sa vlastne deje ... ci bola posunuta ovu alebo co... ale tak uz je to jedno 😉

fazulka1512
4. mar 2010

dzou ta krasa zajtra prejde
zacinam byt z toho nervozna

dzou
4. mar 2010

fazulke preco si to myslis nesmies byt taky pesimista 😉 ako sa citis?

fazulka1512
4. mar 2010

dzou ved sme poriadne ani nesexovali,tak preto, ale ovu sme stihli
ked mne ide s tej tuzby urvat

dzou
4. mar 2010

ale ved mas krasne schodiky hore.... musis verit...kolko dpo si?nechces testnut?

majuska7979
4. mar 2010

fazulka ukludni sa treba klud, lebo to nedopadne dobre 😉

lucialen
4. mar 2010

Jaj tvrdla som 2 hodiny u zubara, skoro som tam zmrzla a vo vnutri som bola 5 minut 😠
Dzou, divne, ale ty mas lf 14 ci 16 dni? Ak si mala ovu neskor, tak sa ti to mohlo takto natiahnut 😒 Ale teda lepsie ak by si bola tehu 😉

fazulka1512
4. mar 2010

dzou verit som verila stale aj verim ale potom to sklamanie, nechcem ani pomysliet na to
lucialen nezavidim ti toho zubara, to je jediny lekar kam sa bojim
testovat netestujem az kym nemeska, a meskat este nemeska

dzou
4. mar 2010

no lf mam 15dni raz som mala az16dni ale tak mohlo byt ze ovu bola neskor ale poreco prave teraz nechapem 😕 no sak to je jedno... po tom vcerajsom teste ani uz neverim ze tam nieco bude lebo by tam uz nieco bolo vidiet si myslim tak uz len cakam kedy dojde mrchana jedna

dzou
4. mar 2010

ale takto dlho ma natahovat 😠

dzou
4. mar 2010

a teda viete niekto ako je na tom xena?

brisilda
4. mar 2010

dzou xena este nema nic nove 😒 caka ako kazda snazilka
inak skus si zajtra zmerat teplotu ak bude okolo 37 tak testuj 🙂 drzim place 😉 potichucky

dzou
4. mar 2010

no ja som skusala vcera ale uz som bola aj hore z postele na wecku a bola len 36.7 preto aj cakam mrchanu len neviem ze kde sa tula...
a ty bris ako sa mas?

brisilda
4. mar 2010

no ja sa mam super zatial pokial ma maly v brusku pocuva lebo vcera som mala take male krce co ma dost znepokojilo ale to asi bolo sposobene sexom lebo dnes v noci som uz spala v pohode 😉 a musim poklopkat aj dens sa citim dobre cize idem nieco ukuchtit kym si to maly znova narozmysli 😀

miskahryzka8
4. mar 2010

fazulka, to bude prekvapko, ked nepadnes 😉 😵

majuska, ja snom verim 😉 , uz som tu pisala, ze mne sa prvy krat v zivote snivalo o mrche, ked neprisla 😉

fazulka, mne sa moj tiez zdale makky pred nemrchou a potom tu niekto pisal, ze ho mal tiez makky aj ked mrcha neprisla a ani ptom nejako netvrdol takze si myslim, ze nie je az taky smerodatny, to hlavne teplotka 🙂

ahoj dzou, uz sme ta zhanali 😵 , no zalezi od testu, vobec ti este nemusel nic ukazat 😕

ozi dnes ide janka do poradne, ta som zvedava ci potvrdia dievcatko 🙂

ja sa uz dva dni chystam capnut si na vlasy henu a nechce sa mi do toho, lebo potom je vzdy kupelka ako bahenne kupele, ale tak idem na to 😀

lucialen
4. mar 2010

Dzou, ovu sa ti mohla posunut aj z choroby, ale ked uz, tak by mohla prist 😒 A ako bolo s kamoskami, uzila si si to? Inak myslim, ze femi toto nemohli urobit, oni by sa mali brat tri mesiace, aby sa dostavila zmena, aj ked niekomu pomozu hned, a vela zien s nimi hned otehotnelo 😉
Fazulka, ja sa zubara nebojim, nosila som strojcek, vtedy som si vytrpela a chodila som k zubarovi ako na hodiny klaviru, tak som si zvykla. Inak grafik v pohode, ale moze to dopadnut vseliako.
Xena uz zajtra asi ocakava 😉
My sa ideme niekde najest, uz odpadavam od hladu, som doteraz nemohla.

fazulka1512
4. mar 2010

luci pocitam s tym ze to moze este dopadnut vselijako, som na to pripravena

miskahryzka8
4. mar 2010

hena nacapkana na hlave, tak narychlo, tak snad chyti dobre 😀

dzou, fazulka, ja neverim, ze v marci nebudu nove tehulky, to je moj narodenynovy mesiac, tak mi date narodeninovy darcek, dve ciarocky a este aj xena a motylek 😵 , som to dobre vymyslela, ze 😉 a siska a petka otehu v marci, od nich dostanem neskorsi darcek v aprili 😉 a nadenka si vyberie ci marec alebo april 😉 a dufam, ze som na nikoho nezabudla 🙂

fazulka1512
4. mar 2010

miska aj moj je marec narodeninovy ja som narodena na mdz a ty

sharmana
4. mar 2010

ahojte kočky, ako sa máte? nado mnou slony dupú, respektíve jedna krava, ale riadna 😀 už sa chystám, že začnem búchať s metlou...
zajtra cestujem k rodičom na celý víkend, tak sa tu stavím až v nedelu...
snažilky držím tiež palce, nech to tentokrát vyjde..

stanka1986ke
4. mar 2010

ahojte dievcata..hlasim sa poslusne...posl.mrcha 29. 01. test pozitivny krasne dve ciarocky...
tak zajtra idem k lekarovi...papa..a gratulujem vsetkym novym tehu

brisilda
4. mar 2010

juuuj stanka gratulujem hod info od dokiho potom 😉 😀

xena1
4. mar 2010

ahojte....ako sa mi mavate...???
ano luci zajtra mam 14DPO

lucialen
4. mar 2010

Jej Stanka, gratulujem 😵 Ozvi sa castejsie 😉
Cau Xeni, pamatam si 😉

xena1
4. mar 2010

luci,si uzasna,ja uz stracam prehlad 🙂 boze ako to uteka,ty si uz 12tt

lucialen
4. mar 2010

Xeni, no uteka riadne. 🙂 A co, ako sa citis?

majka1981
4. mar 2010

Ahojte,
tak zase ste toho tu popisali, idem citat!
Vsetkym dakujem za gratulacie. Dnes mi bolo dobre, az na to ze mi nechuti papat. Mama mi povedala ze to sa hadam s drobcekom, ale ja som jej odpovedala – ze ja sa nehadam 😨 , ved nech mi povie co chce, ja to zjem 😀 . Ale nech daco povie, lebo ja som hladna a nic nemam chu 😨 t!!!

Ani mne sa este nesnivalo s bris. Celkove teraz nesnivam.

Jani bohove su tie vtipy!! Aj mm mi zakrical, ze to tu mam veselo 😀 😀 😀 .

Miska ja nedepilujem, lebo mne tie prostriedky smrdeli a strojcekom to strasne bolelo respektivne nebolo to dokladne. Tak sa holim. Ale pamätam si ze aj moja koza bola velmi urazena ked som to robila. Skus si potret neutralnym kremom. Plienky babylove su dobre, tie pouzivala aj moja sestra.

Bris jeej ten 3D je krasnucky, ved to uz ako keby bolo na svete. No krasny pohlad!

Miska mas srandu ze nemozes citat vtipy. Mne sa to pri mm nemoze stat, lebo on nerozumie po slovensky a v nemcine to nieje smiesne… Ale poslem sestram a rodicom, tak sa budeme mat na com smiat 😀

Peta tak zelam Ti dobre stahovanie, aby si vsetko nasla co hladas a aby sa Ti pacilo.

Miska a ako dlho ste Vy spolu?

Fazulka pekne sa drzis, len tak dalej. Coskoro si tehulka. Alebo uz si?

Dzou – a kolky den si dpo? Mozno si tehu 😉 . Alebo mozno to je zato ze si bola chora? Drzim palceky. Zmeraj rano teplotu, ak je hore tak mas dobre sance.

xena1
4. mar 2010

je pravda ze som sa nemala ani kedy nejako citit..vcera som mala miernu hnacku a krce..dnes je fajn...necitim skoro nic,ale som asi prepracovana,lebo vecer odpadnem a budim sa o pol 4 a nemozem spat...zajtra musim testovat a vobec sa mi do toho nechce,ale mam volat do centra ako,aby zvolili dalsi postup..

sharmana
4. mar 2010

no ako čítam, tak sa nám to tu začne asi znova rozrastat o tehulky, čo by bolo super 🙂
stanka gratulujem.
xeni. nemám celkom prehlad, ale 14dpo je super... budeš testovat či ako je to s tebou? 😉

xena1
4. mar 2010

sharmi budem testovat zajtra rano...lebo mam voalt do centra aby vedeli zvolit dalsi postup...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre