Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

miskahryzka8
7. mar 2010

uz som doma, tak som pridala aj fotecky 🙂 , juuj enche sa mi vecer tocit sa do mesta 😒

janulka a preco ta nesmie nacapat 😅 ?

bris super 😵 , ja som minule rozmyslala ci su aj ine farby na radiatory ako biele 😀

groak super, ze uz citis babatko 😵

ja ostavam tu a cakam, kym nas prehodia v kope 😀

fazulka, drzim palce na marec 😵

brisilda
7. mar 2010

miska ved ked si kupis bielu farbu tak neni problem donej primiesat aj iny odtien ja kupujem stale vodou rieditelnu/balakril/ a tak mozem mat aj radiator aj steny v tej istej farbe 😉

groka
7. mar 2010

pisat do novej som chcela z dovodu toho,ze ked som spustia na ostro nebudem vediet sa tam vysomarit,tak som si to chcela skusat...pripevky sa mazat nebudu,vsetko ostava,len pokracujeme dalej v novom sate,momentalne nejde nacitat takze som tu zatial...

inak ahojte...uz sme aj doma,maly nie,ostal u babky ale ma prist domov kazdu chvilu,maju ho doniest

my inak vcera keksikovali,dnes kvapka ruzoveho a bolia ma krize

brisilda
7. mar 2010

groka s tym kexikom pomalicky ja som tiez minule kexovala a celu noc som nespala 😒 na druhy den to bolo uz lepsie takze teraz postime az do 9 mesiaca 😀
co sa tyka noveho konika tak tu skusobnu verziu vymazu a hodia tam vsetko s terajsiej cize sa bude pokracovat v tom co sa pise tu aspon tak som to pochopila ja ked som si to tam citala 😉 takze asi bude lepsie pisat iba tu aby sme sa s toho vysomarili 😀

sisa2
7. mar 2010

miska krasne vecicky si pokupila!!! 😵 a to lehatko, co budete mat, je tiez nadherne 🙂

groka - podla toho, co pisu na uvodnej stranke, budu prispevky premazane, ked preklopia databazy. pretoze zoberu prispevky z tohto stareho konika a prehupnu na novy. neverim tomu, ze by niekto triedil prispevky, ktore su nove a tie tam nechaval.
a teda sa ti divim, ze takto riskujes, ked mas problemy so spinenim 😕

janulka04
7. mar 2010

ahoj, kocky...
aj ja zostanem tu, kedze ta druha verzia je zatial len skusobna 😉

mam inac dost, spalna vylicena 😝
mm si vymyslel na jednu stranu tygra, tak som hladala obrazky...a potom ta piplacka, prekreslit to na stenu a doteraz som to licila 😠 ...ma asi boli uplne vsetko 😝 😀

miska mm to nesmie vidiet, on je na spalnu moc haklivy..ine izby s hrdostou ukazuje, no pre neho, ze spalna je len pre nas, ze to nemam co komu ukazovat, aj ked pride rodina, tak mozu kuknut, ale vsetci stali vzdy vo dverach...to uz onj je taky... 😀
takze ja mu to beriem, akceptuje, vam to ukazem, pofotim, ale az ked aj nabytok dojde a zlozi ho..zajtra uz mame novu spalnu, sa strasne tesim 😅 😵

zatial mam pofotene len to ako sa trapil s tou jednou stenou a ako som ja tvorila toho tygra

a idem kuknut Miskin nakup 😉

janulka04
7. mar 2010

miska, krasne vecicky...veru, treba minat 😵

brisilda
7. mar 2010

janka ja takto budem skraslovat Samkovu izbicku lebo uz sii zmyslel ze mu tam mam nakreslit MC Quina 😀 ked sme boli v podnajme tak som nakresila na stenu macka Pú ale vyfarbovala som len kriedou nakolko sme boli v podnajme tak naco zbytocne investovat teraz by som to malovala farbami 😉 idem pohladat to moje dielo a supnem ho do alba 😉

lucialen
7. mar 2010

Ahojte babulky, ja len, ze ostavam tu 😀
Boli sme na obede u nasich, cele poobedie som unavena, ale musim sa ucit a za hodinku ideme ku kamosom pozriet maleho Jakubka 😵
Miska, krasne vecicky si nakupila. 😉 Ty mas pocit ze budes mat chlapca? Ja zase myslim, ze to je dievcatko, chlapec mi tu akosi nesedi, aj ked je mi to jedno 🙂
Ja som si uz objednala sadu do postielky, beriem si priklad z Bris, treba nakupovat postupne 😀 , nechcem vsetko zhanat posledne dva mesiace, aj tak v lete budu vydavky a investicie do domu, tak si radsej nadbehnem 🙂

janulka04
7. mar 2010

tak som to dala na modru strechu...ale dalo to fusku, lebo mm stale za chrbtom... 😀
snad ma nevidel.... 😕 😒
http://www.modrastrecha.cz/fotoblog/janulka04/a...

sisa2
7. mar 2010

wow jani, si sikulka! 🙂

janulka04
7. mar 2010

dik, sisus.. 😉 😵

majka1981
7. mar 2010

Ahojte
Ako sa mate? Ja som bola vcera na kozmetike, robila mi aj masaz, tak som si dobre oddychla a mam mäkkulinke licka. Dnes som bola dve hodinky u svokry, pozhovarali sme sa o vsetkom, hlavne aj o tehu. Velmi sa tesia. Aj moj svagor s priatelkou cakaju babo, su ale uz dalej tak asi 25-26 tt. Mame v rodine velmi plodny rok.

Groka pamätam si, ze Ti byva zle alebo resp. Ti byvalo velmi zle. Dnes som na Teba myslela ked som varila, lebo mne bolo zle od zaludka a musela som daco na obed uvarit, ved je nedela. A tak som si na Teba pomyslela ako Ti byvalo velmi zle a napriek tomu si chlapom vyvarala. Si sikulka.

Idem citat co nove.
Som zvedava na Dzou!!

brisilda
7. mar 2010

janka je tu uzasne s kade si mala sablonu??? aj ja nieco take chcem ale nie tigra ale nieco do detskej 😉 ja som hodila foto mojho diela ked sme boli v tom podnajme 🙂 to boli take moje pokusi o skraslenie 😀 😀 😀

janulka04
7. mar 2010

jee, bris.... 😉 ty si fanda macka PU? 😵
ale je to krasne.... 😉 😵

skoda, ze ja nemam malych izbu zo slovenska, mali taku kvetinkovu...stale sa na nu pytaju, tak idme im zase nieco podobne vytvorit, ale asi az v maji...

a nasla som vcera inac tuto fasa lampu, ta by im tam isla 😉
http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&it...

janulka04
7. mar 2010

bris, to som si vygooglila obrazok, vytlacila na A4 a prekreslovala ceruzkou na stenu a aj velaaaaaaaaaa gumovala 😀 , sablonu ee 😒 😕

brisilda
7. mar 2010

janka napis mi Ip skade si mala sablonku pls 😉

janulka04
7. mar 2010

bris, velmi rada...ale nemala som sablonku 😀 😀 😉 😵

brisilda
7. mar 2010

a co si teda mala???
inak groka je mi luto no neda sa mi hodit tvoje pekne brusko tu do PC nakolko ja nemam kabel od fonu k PC 😔 ja davam iba kartu na ktoru fotim do notasu a tak hadzem foto 😒 no skusala som tvoju mms presunut na kartu ale nejde to 😒 sorry

janulka04
7. mar 2010

bris, ako vravim...vygooglila som si slovo Tyger...
potom som si to vyhladala v obrazkoch...stiahla som si obrazok, vytlacila na papieri cez kopirku a ceruzkou som to prekreslovala na stenu...
ak by to to pomohlo, mozem ti poslat ten obrazok na mail...ale je maly, musela by si si ho nejako zvacsti, je to A4 😉

lucialen
7. mar 2010

Wow baby, vy ste ake sikulky 🙂 Ja som na taketo veci antitalent, ale chcem si dat namalovat nieco na stenu kamoskou, ta kresli po stenach, kde sa jej chce 😀

dzou
7. mar 2010

baby krasne malujete aj ja chcem potom nakreslit na stenu ten obrazok co mam v albume 😉
a btw.... mrcha stale nic 😅 😠

janulka04
7. mar 2010

inac, dzou, mne sa strasne pacia tie tvoje navlecky, co tam mas 😉

majka1981
7. mar 2010

Janulka, ja som hned porozumela ze cikulku maju dievcata. Gratulujem Ti!!

Sharmana dufam ze susedia prestanu nervacit. Tu v Rakusku by uz vela krat prisla policia a povedala by to, alebo by sa napisal list na domovu spravu a ta by im vsetky bezohladnosti vysvetlila!!

Miska ja mäkcene tu nemam, bolo by to velmi komplikovane. Prepac . 4 a pol roka je krasne. Ano my sme 11 rokov spolu, tento rok mame 5rocne svadobne vyrocie.

Xena super – jeeej mame novu tehulku. Velmi sa tesim s Tebou! Gratulujem.

Groka dobre ze maly ide do skolky, budes mat viacej casu pre Teba! Zelam Ti aby si co najrychlejsie nabrala silu.

Peta zelam Ti teda pekne snazilkovanie v prazdnom byte😉

Dzou bude nam tu luto, ak by si naozaj nechodila casto!!! Aj mne mm niekedy hovori ze zase som na nete, pritom sem nechodim tak casto ako Vy. NO ale ja mu na to hovorim, ze on sa so mnou tak casto o tehu nechce zhovarat tak ma to ako to chce. Aj ja si myslim ze on si to berie osobne, moznoze tusi ze chyba je u jeho? Ozaj mas novu fotecku, je super.

Bris Sebastian je krasne meno. A tigrik tiez. Pozerala som Tvoj album, ta zelena farba je krasna. My 🙂 mame zelenu v spalni a som s nou spokojna, je to velmi ukludnujuca farba.

Janka to svagrina alebo svokra vybera meno pre babo? Preco? Mojej sestre posielaju sestri od jej svokry normalne listiny ake mena by zvolili pre dvojicky. To je tiez sila. Hadam im je strasna nuda.
😝

Dzou aj mna pichalo v brusku, vo vajecniku a tiez som nemala dako extreme hlad. Teraz sa dokonca musim nutit daco zjest, trosku som schudla lebo sa nemam do jedla. Drzim Ti palceky aby mrcha neprisla.

Janulka Ty si nam to super popisala, musim si to skopirovat a vytlacit aby som to nasla ked o par mesiacov…

groka
7. mar 2010

tak vidim ze ste ma okaslali s tou novou verziou 😀 tak si pockam kym sa to spusti...

bris nevadi,budem musiet nainstalovat iny mobil teda cd z ineho mobilu,lebo toto mi tu nejako nejde,alebo ja neviem kde som spravila chybu...

idem dat malemu veceru a potom sa okupat a dam ho spat,zajtra sa vstava

siska,ja som pisala ze nespinim nekrvacam odkedy som prisla z nemocnice a zasa "povedzme"si na rovinu,keby ste boli na tom ako ja,ze nespinite tak by ste skusili aj vy...nie je to ziadne risk,ja mam dietatko v poriadku,vzdy bolo v poriadku napriek vsetkemu...ale mat sex asi 4 krat za 16tt je dost blbe,je rozdiel keby som bola otvorena,alebo mi male naliehalo na krcok,alebo by som mala cysty,alebo nieco ine...tak urcite by som nemala sex...lenze sme a ok a chcem "zit"aspon nejako,ked uz ma trapia ine veci

majka dakujem ti

miskahryzka8
7. mar 2010

bris, ked budem prerabat, budem na to pamatat 😉

bris, lucka nie ste tu? Vy ste uz stare mazacky na nete, nepomozete mi pozriet aj nejake fajn tehu rifle 40tky, lebo kamoska mi sije take elegatnejsie nohavice 🙂

miskahryzka8
7. mar 2010

groka, tak len kvapka je super na to ake si mala pred tym problemy so spinenym 🙂

dakujem siska 🙂 , mne sa povodne pacilo to chicco velmi, co ma janulka v albume, ale mala sa s tymto kresielkom hra aj teraz ked uz v nom nesedi, lebo ti zvieratka sa hybu a vydava to zvuky, takze super 🙂 a lehatko je fakt ako nove a mi ho preda za 50dika, co je super, tak by to predala aj na nete ak vobec a ja zase mam istotu, ze je dobre, tak si navzajom takto pomozeme 🙂

janulka, spravne, nikomu spalnu neukazte iba nam 😀 😉 , jj to minanie je super, kym je z coho viac ma to bavi ako kupovat sebe 😀 , len sa musim krotit ☹ 😀

inak je sterilizator a ohrievac mliecka v jednom 😕 ?

tak vy ste janka, bris sikulky, ze to viete same namalovat 😵

luci dakujem, praveze babu, len sa mi nechce verit, ze by to mohla byt baba 😀 , tak sa snazim zatial tak enutralne kupovat, mne sa praveze zelena a modra velmi pacia aj pre dievcatko 🙂

jeeeeeeeeej jani, ta spalna je super a trykysovaaaa 😵 😵 😵 😀

miskahryzka8
7. mar 2010

bris aj tvoje obrazky su super 😵 , inak ja milujem puzzle, tak sa chystam skladat detske motivy, nejake uz mam a dam ich zaramovat a cik cak na stenu 🙂 , kresilit radsej asi nebudem skusat 😀

jani lampa je pekna 🙂 , len dost draha ci 😕 , ale ty ju urcite niekde najdes aj za 30 ojro 😀 😉

ja inak keby som robila detsku izbu, ze kreslila tak podla nema, podmorsky svet 😵 , inak to nie je zly napad 😕 😀 , aj podmorske puzzle mam 🙂

dzou, mrcha hes hes 🙂

maji to ja len zo srandy s tymi makcanmi 😉 , sa na tych presmickach potom vzdy zabavim 🙂 , jedenast rokov je tiez krasne 🙂, to uz musite byt super zohrani 🙂

brisilda
7. mar 2010

miska podla mna tebe treba 38 velkost nie 40 tku 😀 tehu oblecenie sa kupuje vo velkosti aku si nosila pred otehotnenim 😉 ved tie rifle next co som vydrazila na MMA su velkost 40 a su mi elke stale mi padaju 😠 myslim pri chodzi 😒 takze ich velmi ani nenosim a oplati sa kupovat na aukciach alebo v bazaroch nakolko to nevynosis 😉 aj ked ja mam viec ako polku novych 😀 co sa tyka ohrievaca asterelizatora tak to veru 2 v 1 neexistuje 😀 pokial budes kojit ohrievac detskej stravy ti netreba a tak isto ani sterelizator lebo cumliky vyvaris aj normalne v hrnci ja som malemu cumliky zalievala iba vriacou vodou 😀 ale teraz je jasne ze mam vsetko som zvedava ci to vobec vyuzijem 😀

miskahryzka8
7. mar 2010

bris, no ja chcem kojit a davat naraz flasku hned od narodenia, kvoli zumbovaniu a aby mm pomahal s flaskou moze krmit aj on 🙂 , tak potom potrebujem aj ja sterilizator a ohrievac a zberne flasky, nie? A ty si kupovala online, lebo som pozerala, ze ams pekny awent a ten sterilizator ja aka znacka? Ako si vedela, aku vybrat 😕 😀 ?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre