Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

brisilda
8. mar 2010

😀 😀 😀 no najhorsie na navigacke je ze musite zadat adresu 😒 ale podla mna ona je sikulka niekde sa uz len stuchne 😉 neskor sa na tom bude smiat 😀

lucialen
8. mar 2010

Bris, nie je problem sa stuchnut za 50e 😀 Ja nerada nechavam veci na nahodu, takze to chcem mat naplanovane 😉

sisa2
8. mar 2010

luci zo sancovej neodbocis na mytnu (na racianskom myte), ak teda ides z dola od trnavskeho myta. mozes ist len hore smerom na hlavnu stanicu. chod stale hore po sancovej, nakonci odbocis dolava na stefanikovu.
ta je dost dlha, ale mas sancu najst miesto na parkovanie v ulickach, co budes mat po pravej ruke - pozor na jednosmerky, myslim, ze gundulicova je tvojim smerom. pripadne zbehni dole na hodzovo namestie, otoc sa smerom k tatrabanke a tam na vysoku. myslim, ze rano by si este mohla najst. tie parkovacie listky predavaju bud ludia na ulici - maju zlto-zelene vesty, alebo kupis v novinovom stanku.

sisa2
8. mar 2010

pripadne mi este napadlo, na trnavskom neodboc na sancovu, ale pokracuj este rovno na kriznu, na semaforoch chod doprava na legionarsku. prides na racianske myto a tam mozes odbocit dolava na mytnu. po mytnej chod stale rovno, po pravej ruke budes mat slovensky rozhlas (otocena pyramida), po lavej budes mat slovensku technicku univerzitu a hned oproti nej je namestie slobody. tam su vytvorene parkovacie miesta - oproti skole, snad budes mat stastie. a pesi v pohode prejdes za max. 10 minut k prezidentskemu palacu.

sisa2
8. mar 2010

neviem, ci ti to je aspon trochu jasne, lebo orientovat sa v tych uliciach musi byt dost o hubu ... ak mas navigaciu, tak si to dopredu pozri, alebo na mapy.atlas.sk si to vies tiez pozriet. ak by ti nieco nebolo jasne, kludne sa ozvi, dam ti do IP mobil na mna, oki?

miskahryzka8
8. mar 2010

lucka safko je safarikovo namestie 🙂 , aha uz vies, jj tie ulicky co ti vysvetluje siska myslim 🙂

siska ale okolo 20tt je aj ten 3D ult. teda si ho mozem dat robit, ci to je vramci toho morfologickeho vysetrenia?

bambulky, do akeho veku zvykne byt babatko v spalni rodicov aj s postielkou a potom ide do vlastnej izbycky, ak nie su mobmedzenia miestom...?

fazulka1512
8. mar 2010

ahojte, este raz vam vemi pekne dakujem
spomynali ste facebook ja by som si vas chcela pridat medzi priatelov, co vy na to 😉

miskahryzka8
8. mar 2010

fazulka ja som tam pod miska hreska, pridaj sa 😉

janulka04
8. mar 2010

fazulka...to by bolo fajn...Ip 😉

lucialen
8. mar 2010

Dakujem za rady, nastudujem to na mape, takto si to neviem predstavit, ja tam vlastne len odbocim z dialnice a idem len rovno az do mesta, takze to mam lahke 😀
Fazulka, jasne pridaj si ma, ipnem ti priezvisko 😉
Miska, vyslala som ti navrh, aby si bola mojou kamoskou na fb 😀

lucialen
8. mar 2010

Baby, inak ak sa tam buduci vikend nevymotam, tak to auto zapichnem pri ikei a zvezviem sa busom do mesta 😀 Lebo tak ci tak ma bude chytat sr..ka pred statnicami a nebudem vediet ani zaparkovat 😀 Ved aj auto tam zatriet az potom, lebo je cele doskriabane z tych garazi v ba 😀

janulka04
8. mar 2010

lucka, ipni aj mne 😉
... 😀 😀 ...ze bude ma chytat sr...ka 😀 ...nebooooj, zmaknes 😵
no ideme my vykladat nabytok, teda ja nie, ja som tu ako buzeracia 😝 😀

a inac, male dnes prvy den v skolke a uz vedia po nemecky ratat do desat 😀 😲
a po slovensky vedia iba do pat 😕 😀 😀

groka
8. mar 2010

tak uz ipnite aj mne 😀

fazulka1512
8. mar 2010

super dievcata tesim sa ze sme uz spolu ja na facku, ako kamosky
este treba ostatne kocky nech sa pridaju

lucialen
8. mar 2010

Dobre baby, tesi ma,ze vas blizsie spoznavam 😀

janulka04
8. mar 2010

napodobne...groka..mas ip

groka
8. mar 2010

tak uz mam brusko v albume najnovsie 😵 😵 😵

brisilda
8. mar 2010

jeej groka si sikulka mne to neslo ☹ nemam kabel ☹ inak ako vidim uz aj lucka nakupuje vybavicku 😉 tak len tak dalej kocky 😉
jani aj ja som doma ako buzeracia 😉 co uz sme zeny nie? 😀

janulka04
8. mar 2010

a teda, pripajam ako groka: ak by ste nieco chceli vediet, ze preco to tak je, tak mi ipnite...nerada rozoberam niektore veci na fore... 😉

xena1
8. mar 2010

ahojte babulky,tak som bola dnes u dokiho,krvicka pozitivna HCG 550,na sone este nic nevidel,tak sa trocha bojim aby to nebolo mimo maternice...

lucialen
8. mar 2010

Ahoj Xeni, preco, ved to je pekna hodnota 😉

lucialen
8. mar 2010

Počet dní po ovulácií (uhniezdenie 7 dní po ovulácií)
Priemerná hodnota HCG
Rozpätie do ktorého väčšina žien spadá
14 (deň, kedy spravidla začne menzes)
48 mIU/ml
17-119 mIU/ml
15
59 mIU/ml
17-147 mIU/ml
16
95 mIU/ml
33-223 mIU/ml

Čítajte viac: http://primar.sme.sk/c/4116796/priznaky-tehotno...

lucialen
8. mar 2010

Groka, wow, riadne ste podrastli 😉 😵

lucialen
8. mar 2010

Jani, inak necudujem sa ockovi, za chce dalsiu princeznu, ked uz ma doma tak kocky 😀

xena1
8. mar 2010

luci ja som dnes 17DPO ,to ma doki vypalsil,ze an sone este nic nevidno iba dva zlte telieska z prasknutych folikov

majuska7979
8. mar 2010

ahojte babulky,
tak groka no pekne rastiete 😉
xena, hlavne nestresuj, snaz sa byt kludna 😉 dufam ze to budu dvojicky 😵

xena1
8. mar 2010

majuska,dakujem,snazim sa,radsej dve ako nic...neviem baby vam to bolo hned vidno na sone??

lucialen
8. mar 2010

Xeni, no sone to vidno az od 6tt, niekomu od 7tt. Myslim ze myska bola prvy krat 5+4 a doki nic nevidela. Takze to je uplne normalne, ja som preto cakala skoro tri tyzdne kym som isla k dokimu 😉 Nic sa neboj 😵

xena1
8. mar 2010

ja viem len nechapem preco tam doki v centre uz potrebuje nieco vidiet,mam ist znova v stredu

lucialen
8. mar 2010

No nechapem, co tam uz chce vidiet Xeni, mozno tak o tyzden 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre