Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

groka
8. mar 2010

fazulka ma narodky?tak sa pripajam ku gratulacii,vsetko najlepsie... 😵

siska rychlozavinovacka to je to na suchy zips?ak ano,tak ja som to masla tiez,ale v hrubom prevedeni na zimu to bola zavinovacka s motivom,perinky som mala klasika na snurky,ale dnes uz predavaju perinky 2v1,moze to byt aj na suchy zips aj na snurky,tu si kupim urcite,lebo sa mi velmi paci...
moj maly prisiel na to na co ma nohy a co s nimi moze robit v choditku

lucialen
8. mar 2010

Dobre ranko 🙂 Ja len na skok. Vcera sme boli u kamosov, tak som sa vytesila z maleho mesacneho babatka, jaj, nech uz je september a budem natahovat svoje 😵 😵 Inak moja kamoska je v 18tt a pribrala 3kg, ale na zaciatku schudla 6kg, takze je este stale v minuse a stale grcka 😒 Ja uz mam skoro take brucho ako ona 😀
Ja s tym balenim este neviem, u nas sa chodi ked ma babo 3tyzdne k speci dokimu a ten zhodnoti, ake su nozicky, uvidim, ale asi radsej budem balit na siroko a ked doki povie ok, ta prestanem 😉
Tiez by som nepovedala, ze v gb s tym nemaju problem, lebo moje dvojky o ktore som sa starala v ir, mali obe problemy s klbikmi 😒 Oni maju skor tendenciu vsetko si maximalne ulahcit 😉
Fazulka, gratulujem k narodkam 😵 🙂

dzou
8. mar 2010

Ahojte....len narychlo pisem z prace... dnes 38dc teplota rano 37.0!!!!! ja uz nechapem vsetko naznacuje ze som tehu len tie testy nie 😠 dnes uz konecne idem kupit iny druh testu a zajtra vyskusa

groka
8. mar 2010

dzou kup poriadne drahy test!

dzou
8. mar 2010

groka ale tieto co som mala neboli tie najlacnejsie... to boli take normalne... ale tak su aj drahsie 😀

janulka04
8. mar 2010

ahojte kocky...dzou, teda...co sa deje? neskocis si na krv?
ahoj siska 😉 , groka, 😉 , lucka 😉 😀
luci, ja uz nekomentujem, bo na zaciatku mi ta vaha isla pekne pomaly, skoro vobec a teraz co tyzden tak ilo dve hore...s prepacenim serkam na to...som vravela, ze bris este dobehnem 😀 ...a budem v lete hroch 😀 😝
no, kocky, ja som balila do pol roka male, lebo na prvej kontrole sa to dokimu este nepozdavalo a balit budem aj teraz, kedze u dievcat je to naozaj rizikovejsie...o tom nediskutujem 😝 , uvidime podla pocasia, ak este bude v maji chladno, ako minuly rok, tak aj cez den, ale v lete uz iba ako bris cez noc...aby sa nepotili
a perinky som mala, na zaciatok na polohovanie su uplne naj naj naj 😉
a este ked som kojila stereo, velmi tazko by sa mi drzali dve deti....drzat dve pevne prinky s babatkami bolo lepsie, ale teraz mam vankus na kojenie a babulka je majovka, takze to je este vo hviezdach..no na polohovanie urcite ano 😉

inac, groka, aj moje su dnes v skolke...tak mam konecne frei... 😀 , mm umyl vsade dlazky a ideme sa venovat dokonceniu spalne, ideme take zrkadle lepit na stenu a o 16-tej nam maju doviezt nabytok...babky, ja sa taaaaaaaaaak tesiiiim... 😵

lucialen
8. mar 2010

Dzou 😉 😵
Baby, mam bratislavsky problem 😀 Poradte, kde mozem nechat v ba auto bezplatne, niekde blizko stareho mesta, vlastne nemusi byt blizko, ak mi pojde priamy spoj na hodzove namestie. Nejake tesco s parkoviskom alebo tak si to predstavujem 😀 Lebo tam kde zvycajne parkujem, to mam na hodinku 5e a idem tam na cely den 😉

janulka04
8. mar 2010

dzou..chod na krv k dokimu 😉

groka
8. mar 2010

dzou ale tak zisti od kamosiek ktore im ukazali dve a kup take

inak moja kamoska co je teraz v 8tt meskali jej 2 dni mrcha a ona ze ma strasne bolesti na mrchu,aj zle jej uz bolo ale spomynala ze ma velmi vela tahaveho hlienu a vedela som ze je tehu,vecer si robila mamatest a take kolajnice

groka
8. mar 2010

janulka verim ti ze sa tesis,ja sa budem tiez okolo maja hadam...

bris ohladom tej bordury ved ja som blba,ja mam doma este borduru ktora nam ostala macka puf cise je uzsia ale je tam modra a ja mam satenove modre s macikmi zavesi,takze uz ani zeleno zlta stena nehorzi,u nas bude nakoniec bledomodra s....poradte dalej ...zaclonu mam macka puf tak su vsetky farby,rozmyslala som nad bledo modrou so zltou ale len jednu stenu ostatne biele

janulka04
8. mar 2010

vidis groka a co sa tyka choditka..pavuka, my sme pri malych nemali a zacali chodit okolo 14 mesiacov, ale doki povedala, ze do 18 mesiacov sa to rata ako v norme 😉
a ja som tiez ako dieta nemala a chodila som v roku a brat mal a chodil v 11 mesiacoch..takze rozdiel minimalny... 😅
ale ja som proti pavukom... 😉 , dieta si to moze hocikde prisunut, vyliezt nan a nieco si porobit
ale kolko ludi, tolko chuti 😉

fazulka1512
8. mar 2010

dobre ranko, dakujem za gratulacie, potesili ste ma
aj ja vam prajem krasny sviatok mdz

lucialen
8. mar 2010

Jani, pre teba uz bude tretie babo hracka, sa budes nudit pri nej, ked si zvyknuta na dve 😀
Groka, modro zlta je pekna kombinacia 😉 My mame v izbe kombinaciu modru, bielu a hnedu, ja som zase na modru farbu zatazena 🙂

janulka04
8. mar 2010

groka, malych krstna ma modro zltu obyvku, zltu taku bledu, ale sytu a modru tmavu...kraaasna kombi, fakt 😉

lucka, ja som sa stale modlila, ze uz chcem mat potom iba jedno, lebo pri dvoch som doslova lietala, ked boli hore a tu matersku som si ani neuzila, ale zase boli zlaticka...oproti inym detom, takze ja si nestazujem 😉

fazul, vsetko naj naj naj a cimskor fazulku v brusku 😉

groka
8. mar 2010

kamoska mala zltu s modrou,ale oni mali tmavo no my mame velku izbu ale chcem aby aj bolo vidiet ze je velka,ked tam nahadzeme nabytok,no hadam to bude pekne

janulka04
8. mar 2010

zatial sa lucim, robime tu spalnu

miskahryzka8
8. mar 2010

ahojte 🙂 , dnes ste ake rozpisane uz 🙂 , taksom bola na tej krvi, hovorila som len so sestrickou a vraj teda to su len dielcie vysledky, kt. sa skompletizuju okolo 15-16 tyzdna a potom sa az povie, ci ej vsetko oki 😕 ..., no a toho 15.3. na poradni sa nerobi ult., ale pocuva sa srdiecko a na dalsi ult. sa ide zase do toho gin-fivu nejaky speci, ale neviem aky a kedy... a ten 3D je vraj najlepsie robit okolo 20tt 🙂 ,

inak aj katka tu strasne dlho nebola 😕

miskahryzka8
8. mar 2010

bris, kamoska mala malu v maji a tiez to robila tak, ze balila nasiroko ale cez den ju dost enchavala vetrat 🙂

groka ja kupujem veciciky na tajnasa 😀 😉 , len akmosky vedia... a vzdy donesiem a schovam do skrine, vzruso 🙂 a ked bude vsetko ako ma byt a budeme po 3D ult. tak ich rozlozim na postel zavolam mmho hore a ze ahaaaaaaaaaaaa prekvapenie 😀 . Ja som tiez poverciva, ale sa snazik kupovat po dobrych spravach s miminkom a teraz naposledy k mojim narodeninam 🙂

ozaj fazlka, vsetko naj, naj, naj vo vsetkom 😵 😵 😵

dzou jemine, tak ked ti dnes test neukaze kolajnicky tak ja neviem 😕 , to je betar mimi 😀 , ta pekne napina 🙂 , z krvi ti potom dokina urcite potvrdi, ze si tehu 😉

jani, tak potom nenapadko nafot aj nabytok 😉

luci pri modrom kostoliku ako je safko 🙂

aj mne sa paci kombinacia modro zlta, alebo modro ruzova je krasna,a le to len pre dievcatko 🙂

idem si ja na chvilu lahnut 🙂

lucialen
8. mar 2010

Miska to co je safko? 😕 Musis so mnou pisat ako s debilom, lebo ja poznam len obchodnu a hodzovo, ikeu a teraz uz poznam aj byvaly utulok pre psov niekde v dubravke 😀 A autovusovu a zeleznicnu som zabudla 😀

brisilda
8. mar 2010

fazulka vsetko naj naj naj k narodkam 😉 kocky s kade to viete kto ma kedy narodky??? zeby s FB ?
inak kazdy ma iny nazor na to balenie a na choditko moj maly bol v choditku od 4 mesiaca 😀 ale mal pevne drzanie tela 😉 a sedatko bolo vytvrdene nie latkove cize to bolo ako keby bol na rukach a chodit zacal v 10 mesiaci aj to preto ze bol pazravucky a dostal chut na kysle uhorky 😀 inak perinku som vtedy pouzivala minimalne mne sa ho lepsie drzalo bez perinky nakolko bol velky 😉 takze teraz perinka nehrozi 😀 siroke balenie iba na noc a choditko sice budem mat ale ci v nom bude maly sediet tak neviem kedze mam Samka a ten ho bude ucit chodit radsej za rucicky 😀
groka s tou bordurkou OK tak ci tak uz je cena potvrdena 😀 takze sa preda tak ci tak 😉

sisa2
8. mar 2010

luci pokial viem, tak v meste je vsade platene parkovanie od 08:00 - 16:00 hod. uz aj v ulickach musis mat tie parkovacie listky, stoja 0,7 eur / hodina. a safko = safarikove namestie

sisa2
8. mar 2010

dzou teda teba ta mrcha riadne napina 😕 som zvedava, co z toho nakoniec bude. kazdopadne silno drzim palce!!! 😵

miska - v 20tt pojdes na morfologicky utz., hovori sa tomu aj velky ultrazvuk. kontroluje sa podrobne babatko, ci je vsetko v poriadku, hlavne organy.
a teda som sa pobavila, ze kupujes veci na tajnasa 😀 😀 😀

bris - fazulka to tu pisala, ze bude mat narodky, tak som si pamatala 😉

lucialen
8. mar 2010

Siska, no ved ja len ked idem na skusku, tak necham 15e za parkovanie, a teraz idem od 7.30 do nejakej 19.ooh, tak to sa mi zda dost 😠
Aha tak safarikovo namestie som kukla, to je dost blizko, to aj pesi vybehnem hore kopcom 😉 Uz len pohladat ten modry kostolik, skoda ze to nemozem dat do navigacie 😀
Inak sa mi minuly tyzden snivalo, ze sme sa stahovali do ba, a nasli sme si len taku skaredu garsonku, take nocne mory 😀

sisa2
8. mar 2010

luci a kam ides? by som ti pozrela, ci tam nemas niekde nieco blizsie. lebo v ulickach sa da parkovat, okolo 7:30 este aj najdes miesto, len teda musis kupit tie parkovacie listky, dost to kontroluju a davaju papuce, ked nemas.

lucialen
8. mar 2010

Sisa, pri prezidentsky palac ci co to je na hodzovom namesti 🙂 To by bolo od teba mile, este raz tam pojdem pred statnicami, aby som si to vsetko nacvicila a nestratila sa pred statnicami, to by bol pruser. Inak som uz dostala pokutu za parkovanie, ked som bola na zapise 😀

sisa2
8. mar 2010

luci a z ktorej strany prides? po ktorej ulici?

brisilda
8. mar 2010

juuj kocky ved si radsej vymente kontakt na seba po telefone sa lepsie naviguje 😉 lucka drzim place aby sa ti podarilo dobre odparkovat lebo v Ba to je asi tazke

lucialen
8. mar 2010

Pockaj Sisa, to musim kuknut navigaciu 😀

sisa2
8. mar 2010

bris ja jej po telefone nepomozem, len jej viem teraz napisat, kde moze skusit pohladat parkovanie 😀 ci bude volne, ked sem pride, to nikto netusi 😖

lucialen
8. mar 2010

Siska, takto som to vycitala 🙂 Trnavska, Sancova, Mytna, nam slobody a nam. 1 maja sa vola ciel

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre