Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

monikapd1
12. mar 2010

lucka veru on bol veelmi chudy, ved mal 197cm a asi 82kg ked sme sa brali a teraz asi nejakych 7 pribral

janulka04
12. mar 2010

no, kocky, moj neni ako podvyziveny..ale meriame skoro rovnako a on ma len 56kil...
a akoze milujem, ked sa postavi na vahu po mne, ja nejakych + 12 kilo a on ze huraaaa, pribral som pol kila 😠 😝 😀

monikapd1
12. mar 2010

jani no tak to potesi cooo 😀

sharmana
12. mar 2010

cheer. tak ty už fakt môžeš aj rodiť... inak by the way ty máš ešte u nadenky v tabulke myslím termín 10.4. zapísaný, zmenil sa ti termín na skorší?
a sabiatko má v tabulke už 18.3., tak mám pocit, že tu budeme mať zachvílku prvé miminko z našej témy 😵
inak ja mám tu čiarku, aj po pupok aj nad pupok... a pupík mám tiež tak zarovno, ale keďže mi brucho nenormálne narástlo za posledný mesiac, tak rátam s tým, že ochvílku ho budem mať aj von 😀

janulka04
12. mar 2010

fuu..moni, ja uz neviem, tusim kazda nemocka ma na svojich internetovych strankach popisane, co treba... 😉
a ja sa budem balit tak o mesiac najskor 😉

monikapd1
12. mar 2010

noo len ja som ani na jednej kam som chcela ist rodit nenasla zoznam co si zobrat do nemocky ☹ 😠

janulka04
12. mar 2010

sharmi 😀
moni, veru..potesi 😠
no, to by mali teda skor babulky tu radit..ja v Nemecku si toho moc zobrat nemusim... 😉 😵

lucialen
12. mar 2010

Jani, no moj ma 172cm a 52kg, takze tak 😀 Ja sa tiez tesim, ked budem mat 80kg a on 50kg 😀

monikapd1
12. mar 2010

no ja mam teraz asi o 8kg viac ako moj mm a o 22cm menej 😠

janulka04
12. mar 2010

no, luci....to jak u nas..ja mam uz skoro 81 a mm 56 😀 😀 😀
doma mi to ani nepride, lebo som nejako zvyknuta, horsie, ked nas vidim spolu niekde vo vyklade 😀 😀 😀

lucialen
12. mar 2010

Lenze moj vyzera tak na 17 rokov. 😀 V obchode alebo krcme kde ho nepoznaju hned pytaju obciansky, aj na zapalky 😀 No ked sme boli v GB tak pytali od oboch ked sme isli do podniku a nejake 16tky mlade pustili bez dokladu 😀

monikapd1
12. mar 2010

lucka pokial ti este auobusar povedal, ze ti neda cely listok, ze naco ved mas len 12 😀 tak to je dobre 🙂

sharmana
12. mar 2010

no ja môjho dúfam netromfnem, lebo má 99 kíl 😀

janulka04
12. mar 2010

chichi..lucka, tak to mame tak naozaj dost podobne...moj ked isiel malym kupovat v lete zmrzlinu , tak sa ho predavacka opytala, ze aky je medzi nimi vekovy rozdiel, ze to tak vzdy chcela....mat starsieho a potom take malucke 😀
a na SVK, ked sme mali auto v opravovne, jazdil busom na polovicny...a to sa este aj stavil, ze mu to prejde 😀
a tu uz sa mu tiez stalo, ze mu cigarety nechceli predat 😀 ....ale mne sa to tiez stavalo, teda to s tym polovicnym cestovnym... 😝

monikapd1
12. mar 2010

inak baby taka diskretna otazka, este stale mavate pohl. styk?? hm

janulka04
12. mar 2010

sharmi....tak to püodla vasej svadobnej fotky myslim nehrozi.... 😀
inac, mne sa pacilo, ked mm zlozil tu spalnu a zacal testovat, ze ci ta postel znesie perovanie, tak na nej skakal a postel nic a ja som nadskocila iba trosku a trosku sa posunula 😀

cheerlady
12. mar 2010

luci hej,zelezo ti zistia z krvneho obrazu.
moni no zalezi od nemocky,pozri si tu temu s nemocnicou kam pojdes rodit a tam ti baby urcite poradia 😉 no ale na otazku kedy sa zbalit som neni dobry radca,kedze ja este nie som 😀
ja mam termin podla ms 4.4. este od zaciatku 🙂 a podla prvych pohybov 18.3.,ale to urcite nehrozi 😒
a sabiatko som citala,ze mala mat predvcerom vyvolavacku,ale neviem,ci nakoniec mala a uz mame prve babatko 😕 😵
inak z temy aprilovky kam chodim mame uz 2babatka a buduci tyzden pribudne s istotou tretie 😵

janulka04
12. mar 2010

moni, mm chcel tu novu spalnu hned krstit, ale ja som mala naposled keks pred vyse mesiacom, hned po som isla na WCa cely spodok ma strasne stipal aj pri cikani, aj do druheho dna, takze ja asi uz nebudem keksikovat...i ked to znie blbo, ale fakt mi to nedobre padlo...no podla mna, ked niesu problemy, mozes, ja som pri malych predtym keksovala furt...ale to bola aj chut, teraz som rada, ze zijem 😝 ☹

monikapd1
12. mar 2010

no bo ja mam chut furt a mm mi vravi, ze som uz z toho chora 😀 no a co mam robit ked mi to teraz tak veelmi stuplo 🙂 a mm sa boji, ze ublizi malej

lucialen
12. mar 2010

Jani 😀 😀 Mame to chlapov 😀

monikapd1
12. mar 2010

cheer no ja som pisala do tej temy, ale tam uz skoro nik nechodi a ked ide tak mi do ip napisu, ze sa mam kuk na nete, ale nikde som to nenasla aj tak 😠

cheerlady
12. mar 2010

moni my sme nekeksovali od 5.mesiaca...mm sa boji,aby malemu neublizil 😠 😠 😠 😠

brisilda
12. mar 2010

juuj zeny co tu tolko pisete ja nemam k notasu nabijacku takze vas nemozem citat 😠 😠 😠 inak nestraste tu s potratmi do riti kebyze toto citam pred svojou dovolenkou tak sa asi poserem od strachu 😠 😝 podla mna stres je horsi ako samotne cestovanie ! takze sa nestresujte treba sa poradit s doktorom co povie je jasne ze su zeny ktore potratia kedykolvek ale to neznamena ze je to vas pripad !!!
dzou natrafila si teda na ridnu p...u 😠 ale mne to pripada tak ze ona ta zlôe pochopila neviem sice ako ovladas anglictinu ale cakat rok kym pride menzes je chore to musela vazne zle pochopit alebo ta nepocuvala pozorne a tym padom si vela veci iba zle vysvetlila asi si jej o vasom snazeni nemala nic povedat iab to ze ti meska menzes a testy su negativne no jednoznacne drzim palce u dalsieho doktora hadam natrafis na normalneho lebo moja sesterka boa, s malou 3 krat na pohotovosti lebo bola chora samozrejme vsetci lekari ze to je ok a malej nic neni a nakoniec volala sanitku na vlasnu ziadost sla do nemocnice aj s malou a zistili zema zapal priedusiek co je u malych deti dost nebezpecne 😒 takze zdravotnictvo v Gb dist dobre poznam clovek sa musi dostat do nemocnice aby si ho vsimali ☹
cher inak dozvedela som sa ze minka rodila v ziline 😉 takze uz viem kde maju dobre vybavenie pre predcasne narodene deticky 😉
a zabuidla som sa pochvalit bola som na fotenie aj s malym mm a vzali sme aj nasu jessynku psika tak som zvedava na fotecky pondelok by mali byt 😀

janulka04
12. mar 2010

podla mna ak nemate nejake extra praktiky pri tom, tak sa netreba bat, ved doki ta sleduje, ak by nieco hrozilo, upozorni ta..aj ja som taka bola pri malych a teraz sme keksovali mozno 5x za cele tehu...ale ja nielenze nemam chut, neviem sa uvolnit, bojim sa, potom depkujem s postavou a nakoniec z toho nemam nic..takze nez zly sexik, tak to radsek ziaden..pockame po porode ako to bude...

janulka04
12. mar 2010

luci, ja ho tym aj obcas podpichne...ze: aky Kus chlapa... 😝 😀
cheer...nejak podobne aj my...my sice mali keks, ale pre mna zazitok na dlhu dobu 😒 😔
bris...tak som zvedava na foto, my sme sa objednali rodinka na 16.4., tak snad sa nerozpadnem dovtedy 😀

monikapd1
12. mar 2010

jani neboj nemame nejake extra cisla, len tak ako sa nam teraz da, ale aj tak, pokial ho nahovorim, tak to trva aj 2 tyzdne a zo zaciatku som mala zakazane asi do 4. mesiaca, ale odvtedy uz je to ok

brisilda
12. mar 2010

moni pokial nemas pri sexe problemi tak v pohode sexuj ja nesexujem jednak neni chut a ked je tak mi po akte stvrdne brucho mam v nom tlaky proste kontrakcia jak hovado 😠 pri samkovi som to nemala ale teraz ano a naposledy som celu noc nespala 😖 takze sex bude az v 9 mesiaci 😀 😀 😀 aby sme porod vyvolali 😉

janulka04
12. mar 2010

tak potom poda mna, moni, je to ok...ved akoze treba opatrnejsie, ale ked musis, tak musis 😵 😅

monikapd1
12. mar 2010

xi si pripadam ako keby bola ozaj chora z toho 🙂 to asi mam z vas len ja chutky 😀

janulka04
12. mar 2010

bris, to tvrdnutie mam aj ja, ale ono to hned preslo, po sexiku...mna skor stipal cely spodok...to bolo nieco strasne a celu noc aj cely den 😢
dnes mi stvrdlo brusko len tak same od seba asi trkrat a este krc ako pri mrche..tak dufam, ze malinka vydrzi do maja 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre