• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

14. januára 2015 
sharmi a tebe som zabudla napisat ze si ma potesila s tou tvojou vahou :grinning: vitaj v partii :grinning: :grinning: :grinning: ja mam v pluse uz 16 kg :grinning: ale u svokri na vahe mam o 2 menej ako doma :confused: takze sa mi nalada hned zlepsila :grinning: ale im tu zle vazi vaha cize to berem s rezervou :wink: som zvedava kto sa k nam este prida :wink:
12. mar 2010 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bris, ja vas dobieham, sa neboj.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a ty zase na tolko kil podla fotiek nevyzeras.... :dizzy_face:
ja som jak hruska..ziadne prsia, iba balonik a rit...ako som pisala....hore nosim tehu veci 40-ky a dole 42-ky len tak tak :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. mar 2010 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka mne teraz tiez tvrdne brucho ale stale je to nastastie bez bolesti :wink: inak ma tiez obcas boli ako pri mrche no v mudrej knihe sa pise ze tvrdnutie bruska je normalne ze sa telo pripravuje na porod :wink: len to nesmie byt bolestive a nesmie to byt v intervalov lebo inak sa jedna o peredcasny porod a treba ist do nemocnice
12. mar 2010 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nic idem sa tulit k tej mojej polovicke :grinning: :grinning: , aby mu smutno nebolo :slight_smile:
12. mar 2010 o 21:45  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem aj ja, kocky...
:wink:
bris...intervaly zatial neboli..bolo to iba trikrat..ale docela ma to soklo..kedze pri malych som mala vyvolavacku, aj ani neviem, co mam cakat vlastne :grinning:
12. mar 2010 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka pokial neodtecie plodova voda a nema s hlienovu zatku ktora je s primesou krvi tak sa neznepokojuj :wink:
12. mar 2010 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojteeeeeeeeeeeeeee :slight_smile: , tak dnes sme mali fajn dnik s poloviciakom, aj to dobre padne, ze je doma aj cez den :slight_smile: a som piekla prvy kolac v zivote bublaninku a bol uplne mnaaaaaaam :grinning:, tak mm aky bol vyteseny, ze som mu napiekla, u nas pecie jeho mamina a moja babka, tak ja nemusim :sweat_smile:

a mm je sikulak, uz s tym kolenom aj soferoval :slight_smile: , ma hodil podvecer do mesta sme boli s kamoskou trosku po auparku on skocil do robotky a isli sme domenko :dizzy_face: , no som samozrejme vbehla aj do toho mothercare a uz je to vsetko preriedene uz som kupila len taku bielu sadu 3 bodicka, 3 pyzamka, capicku, dvojo rukaviciek a boticky, ale uz maju len male cisla, tak uz potom vacsie budem kupovat :slight_smile: a dalsie zlavy z tej novej kolekcie budu az v juny, tak tam potom nabieham :wink: :grinning: , idem citat :slight_smile:
12. mar 2010 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fazulka, ale nie do krcmi ho poslat, ale na sportove vyzitie do prirody, to ti pride len tesne po zotmeni :grinning: :wink:

jani a kde je ten domcek :confused: a mentolkova liecba znie zaujimavo, zabrala :wink:?

sharmi, neboj aj aj dospejem do stadia ked budem rada, ze sa kotulam :grinning: , ale tak sa mozno budem kotulat v rytme latino :grinning:

luci, rastie ti brusko :confused:, lebo mne skor vsetko ostatne :grinning: a inak stale mam len 1,5 kila hore :sweat_smile:, tak ma teraz stve tych 7 kil, co som pribrala pred tym z nefajcenia a neslo to do otehu dole :angry:

tak potom co mam ja hovorit o natriasani fazulky :grinning: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

majka a preco len 10kg mozes pribrat :confused:?

juuuuuuj dzou, to ake na nervy :confused: a my sa stazujeme na sk na zdravotnictvo, to je presne o tom, ze je to vzdy indi vindi o doktorovi a najviac nastve ta bezmocnost :angry:

maji, tak dobreho sefa mas :slight_smile: a ta kamoska co porodila 24tt v grecku, to po lete lietadlom :confused:?
12. mar 2010 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou keby clovek vedel, ze to riesia aj takto kvoli ms, tak si mohla povedat rok, ved ako by vedela..., ale tak kto by mal chut s takou... riesit

janulka, drzim palceky mmu :dizzy_face: :dizzy_face: jeeeej a uz som nasla stellinkin domcek :sweat_smile:, krasny gulatucky :dizzy_face:

cheer ze 22 dni do porodu :confused: :sweat_smile:

luci to zelezo zistuju z krvi hned, ja som ho mala uplne malo od obvodnej aj B12 mi pichali pred tehu a mala som aj potom zle vysledky a moja dokina nic, teda zenska a sestricka, ze to by mi hned povedala :confused:, tak neviem, ale unavena som a tlak mam nizky... :confused:

moni 5 kil :confused:, to je super :slight_smile:
12. mar 2010 o 23:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak my sme s mm obaja pribrali po prestani fajcit 7 - 8 kg, lenze on to dal naspat :angry: a ja nie :angry: :angry: , on ma 182cm a 86 kil a ja 175cm a 68,8 kg (to dnes rano bolo :grinning: ), takze mi depky nerobi v tomto, ale v tom ze ma furt mucka a mojka, ze gulicka :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , tak hovorim, ze si pestujem latinskoamericku ritku ako ma j-lo :grinning: , ale kedze je kozofil, ako som uz pisala, tak zvacsovanim sa vnad je nadseny :grinning: a inak nam hadaju tak o 5 rokov menej obom, takze ladime dokopy :grinning:

monika to je ake zlate, ze pohlavny styk :slight_smile: pri nasich keksikoch a mojkaniach, co tu piseme :sweat_smile:

jeeeej bris, dufam ze da nejake fotecky aj do albumiku :dizzy_face:

fuf, dnes ste mi dali zabrat, dobru nocku :slight_smile:
12. mar 2010 o 23:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Krasne sobotne ranko :dizzy_face:
Miska, ani mne nerastie brusko, od poslednej poradni som pribrala 1kg, ale brucho mam stale 90cm :unamused:
Ozaj, nechodil tu niekto na trnavsku univerzitu?? Lebo v komisii mam troch doc a prof z tej skoly a vobec ich nepoznam? :confused: :confused:
13. mar 2010 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bre ranko my tu dnes mame taaaaaaaaaaaaak kraaaaaaaaasne jarne rano :dizzy_face: zacvhilu sa idem prejst s pesom von...
no bris nehovorim ze moja anglina je naj super ale tak po 4 rokoch tu sa viem dohovrit dost dobre a rozumela som ju aj ona mna a presne to mi povedala co som napisala.... proste sa ma chcela len zbavit...
dnes som uz 43dc ...11 dni meskanie.... teplota je 37.0 ... a robila som test a hadajte co....zase neg mna uz z toho asi mrdne normalne som uz taka nasrata az sa mi ruky trasu :angry:
13. mar 2010 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou tak ona ta potom asi nepocuvala pozorne :angry: resp. ta nepochopila je to teda riadna p....a :rolling_eyes: nech ju cert vezme ale neboj kym neni mrcha je dobre nie? :grinning: drzim palce aby to vsetko malo stastny koniec s malym uzlickom :wink:
13. mar 2010 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem bris .... akurat hladam na nete a tak.... a toto som nasla id dr. Uzla...

I 14 dní po vynechání menstruace může být výsledek těhotenského testu falešně negativní. Doporučuji zopakovat test a pak pokračovat v léčbě neplodnosti (event. opakovat IVF).

MUDr. Radim Uzel
13. mar 2010 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dzou a nemate tam nejakych polskych doktorov? Ja som v irsku vyhladavala len poliakov, aj zubarov, lebo ty anglosi su fakt dementi :unamused:
13. mar 2010 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou to hadam nie???? to uz musia byt // :grinning: teplota tomu nasvedcuje a testom never :dizzy_face:
polsky dr tu su, aspon viem ze maju gyn kliniku v londyne :wink:
13. mar 2010 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci tu o ziadnych neviem :pensive:
ale teraz co hladam na nete tak som nasla aj na ceskom konikovi babu ktora napr.mala v krvi hcg 90 a test jej ukazal neg... aj vselijake ine pripady.... no tak neviem co si mam mysliet... :angry:
ja vam hodim sen grafik teraz tie teploty znacim len musim ist na svoj comp :grinning:
13. mar 2010 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak tu je ale kedze tam nie je ta ciara tak v podstate to nie je vidiet ako vysoko je ta teplota ale tak ked si porovnate s inymi grafmi co mam v albume :wink: http://www.fertilityfriend.com/home/dzou
13. mar 2010 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja nevydno teplotky??????? :confused:
13. mar 2010 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne ich je vidiet i ked kliknem na ten link :confused:
13. mar 2010 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nic idem ja prec asi na dnes lebo ma z toho mrdneeeeeeeeeeeeeeeeeee :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: papa babulky...
13. mar 2010 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja ich vidim - majuska ale az na konci grafu su :wink:
13. mar 2010 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou ja ich nevidim :frowning2: ukazuje mi iba ciaru s ovulaciou ale ziadne zaznacene teplotky :fearful: :fearful:
13. mar 2010 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavus ty ma takto spehujes :grinning: :grinning: :grinning: ty betarka jedna :grinning:
13. mar 2010 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaaa , ano vidimmmmmm :dizzy_face:
13. mar 2010 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved tam ani ovulu nemam naancenu ty musis pozerat na graf z predch mesiaca.... alebo uz neviem :sweat_smile:
13. mar 2010 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dzou :sweat_smile: :sweat_smile:
13. mar 2010 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale sak ok vavi :wink: no ale uz vaaaaaaaazne idem papa :slight_smile:
13. mar 2010 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
zabudla som Vam vcera napisat, ze doky mi povedal, ze sex nemame mat, lebo ak sa daco stane, tak to budem lutovat. :frowning2: :frowning2: Neodovodnil to, ze ci daco nieje v poriadku, no ale s mm sme sa dohodli ze teda este pockame. Chut na sexik velmi ani nemam, no ale chudak mm...
13. mar 2010 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Miska tak Ty pokracujes v nakupoch :grinning: :grinning: . Uz mas nato aj skrinu? Jaaaj pisala si, ze to tajis. Preco len 10 kg?? NEVIEM. ON to tak povedal. Som vysoka 1,60, vazim teraz 57 kg (+/- 0 kg ako som otehu). fakt nechapem, ale som si povedala, ze stress si z toho robit nebudem. :slight_smile:
13. mar 2010 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok