Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

lucialen
19. mar 2010

No ved, ale mne sa to nechce prepisovat, ani si to nepamatam 😠 Mohli nas na to upozornit, ved niektore baby mali napisane take zivotne pribehy, sme si to mohli ulozit 😒
Miska, no mne budu tiez robit tie triple testy v 16tt, teda nabuduce ked tam pojdem, to je na tie geneticke poruchy. Ked budu zle vysledky tak sa ide na amniocentezu, a tam zistia o co ide. 😉 Len ty ides asi skor na tu krv, nie?

kkatkaa
19. mar 2010

bris az teraz som pozerala, ale fotky su nadherne !!! fakt super

miska dobre to s tou svadbou 😲

kkatkaa
19. mar 2010

luci tie tripple testy su na tie 3 syndromy ako to tu niekto pisal?

majka1981
19. mar 2010

Miska to je sila ze mlada uz ma noveho fesaka. to je gol. Aj my sme mali ist v maji na svadbu, tiez nas pozvali, ale sa az teraz zistilo ze ona je sice uz rozvedena ale len v Rakusku - a v Polsku rozvod este nie je osvedceny ci co a svadba sa odklada. 😕 😕 Vysoky tlak je urcite nebezpecnejsi, ale ked mam taky nizky tlak ako v sobotu cez den tak to je tiez na h...o. Do nicoho som sa nemohla prehovorit, chodila som z gaucu na stolicku, naspät. V nedelu mi bolo lepsie, lebo som vstala skor aby som nemala taky nizky tlak. Pomohlo to.

miskahryzka8
19. mar 2010

uf, uf, uf tak je aj popis aj ticker to by ma fakt nahnevali, mozno to este prehadzovali ked ste vy kuk 🙂

majuska, pekne tie satky, len ja by som sa pri takom strihu bala, ze mi bude padat 🙂 , ale vcera sme sa akurat smiali, ze moje vnady ako sa teraz zvacsili udrzia aj tricko bez ramienok 😎 😀

kati jj nasa dzou sa ide svadbovat 🙂 😵

majka1981
19. mar 2010

Miska, moja sestra ked bola tehotna a kojila (nie ta co je teraz tehu, mam este druhu sestru), tak jej narastli prsia velmi. Pred tym mala take mensie a potom ju manzel volal Dolly Buster 😀 😀 .

miskahryzka8
19. mar 2010

Luci a stale sa ti neukazal ten popis albumu a ticker 😕 ? No ja idem na krv 29.3. a ty?

kati, ze ulet 😒 , to mmho kamos, ale to bolo cele take uletene, ona ma 24 rokov a uz rozvedena, no taky zlaty chalan a na taku "trubu" natrafil,,, len ja som sa uz na dobru zurku tesila 😀

majka aj mna ten nizky tlak rano jeduje...

majka1981
19. mar 2010

Miska a ako si pomahas s tlakom?

kkatkaa
19. mar 2010

miska no bola som este raz kuk a ja to tam nemam, mne to zmazali - ty si to niekde nasla alebo si to tam hned mala ked si si dala album?

tak ta dzouina planovana svadba mi unikla, ale esteze som to vcas zachytila. a kedy by to malo byt? to je super ze sa k nam prida dalsia

majka1981
19. mar 2010

Co ? Dzou planuje svadbu? To mi uslo!!!

kkatkaa
19. mar 2010

aj mne majka

ok idem spinkat, male sa uz pyta do postielky tak dobru nocku

janulka04
19. mar 2010

Ahoj Kocky.. 😉
ja v pohode, vcera som bola v poradni, tak ta nasa mala potvora je ritou dole, cize KP zatial, mam to aj v tehu knizke a tri vykricniky k tomu 😀 😝 , snad sa pretoci... 😔
a ja mam podla krvi malo zeleza a to papam aj Femibion, tak mi dal doki hned aj vitaminy so zelezom, ze povinne jednu denne ☹ ..ale papam to...
bris, kraaaaaaaaaaaaaaasne su fotulky, ja sa uz tesim na nase...my ideme az v aprili 😵
dzou, mrcha dorazila, tak hor sa do snazilkovania 😉
a inac, ja uz som +13 kilo, ale ze to, co som citila, je v pohode ako u druhorodicky a este aj po dvojkach, ale keby nieco, mam docvalat 😵

lucialen
19. mar 2010

No no, aj mne to uz nabehlo 🙂

lucialen
19. mar 2010

Miska, ja idem 7.4.

sharmana
19. mar 2010

no veru konik je pomaly, možno preto, že sa to ešte len rozbieha.. a aj mne zmizol ticker a neviem prečo, ja som sa vždy tešila, ako tam rastie to bábo na tom obrázku ☹
majuska. pekné šatočky...

sharmana
19. mar 2010

majka. no už som aj rozmýšlala o tom plagáte, ale to nemá význam, týka sa to len tých nado mnou a tí sú takí tupí, že by to aj tak nepochopili...

miskahryzka8
19. mar 2010

kockyyy, tak kliknite na zobrazit netextove polozky, ci co je to tam a zobrazi to aj popis a tickery 🙂

sharmana
19. mar 2010

jani. ved malá sa ti podla mna ešte otočí, ved stále máme dva mesiace do pôrodu... moja je dole hlavou, ale niekedy mám pocit, že sa mi pretoči v bruchu aj 3 krát denne...
a 13kg je super, v pohodke...

janulka04
19. mar 2010

no...sharmi, bodaj by..len on v polednom case uz je mao akcna...uz len tlaci a vyduva sa... 😵 😖
sharmi, tiez uz chces maj? 😝 ja uz niekedy fakt nevladzem... 🙄

brisilda
19. mar 2010

kocky vy tu teraz pisete ako o zivor 😀 ja som musela ist upratovat kedze mi uz klesol tlak dobrovolne a mm mi pomahal 😉 konecne tu mam cisto az sa mi lepsie dycha 🙂 ale stale to nei poupratovane podla mojich predstav no este 4 tt a bude sa upratovat vo velkom a nielen upratovat ale aj sexovat az mam porod cim skor za sebou teraz zatial este musi mrnusko vydrzat 😉
miska vysoky tlak je v tehotenstve velmi nebezpecny ja sa modlim aby som nezacala opuchat lebo inak sa nemocnici nevyhnem ☹ takze si davam velky pozor a tlak meram aj 10 krat za den 😀

janulka04
19. mar 2010

ahoj, bris...moj posledny tlak ze 100/60..zatial moj najnizsi... 😕 😀

miskahryzka8
19. mar 2010

majka 😀 , no ja som vzdy chcela trosku vacsie prsia, uz nechcem chcem potom naspat moje pevne sportove vnady 😀

majka, dam si obcas kolu, kavu mozno raz za mesiac a zumba mi spomlahlivo dvyhne tlak 🙂 , alebo cvicenie ako take aj ked si doma pripravujem nove chorosky 🙂

kati minule tam boli aj tickery, teraz nie tak som klikla na tie netextove polozky a sa mi to zobrazilo 🙂

jj dzou sa svabuje 1.4. 🙂 tak teraz sa im to miminko urcite podari, ako svadobny darcek 😵

janulka az v aprili na foto, to uz mate dost na tesno 🙂 a tych 13 kil je super 😵

luci ale to mas aj rovno poradnu, nie? Lebo ja mam 29.3. len krv a 12.4. poradnu 😕

bris, tak ench ti nikdo tlak nedyvha 😉

mm uz dnes prebural stenu v kupelke, uz sa to pohlo,ale vsade je prach, tak zatial neupratujem 😅

janulka04
19. mar 2010

😵 miska...ved tak som to aj chcela, ze natesno....male mam odfotene v posledny den 😉

brisilda
19. mar 2010

kocky inak je super ze sa album da aj zamknut 😀 waaaw 🙂
miska je to tazke pri takom certiskovi ktore doma mam aby som sa nerozculovala ved v stredu bol doma cely den a musela som nanho tak kricat ze ma az susedia na 7 poculi 😀 lebo nepocuva odvrava robi kadejake chsychtiky a ja nema srdce ponom tresnut 😀 tak kricim 😠 potom mi je do placu a ospravedlnujem sa mu ☹ ale ma to ucinok lebo potom seka dobrotu a je ako medik 😀

sharmana
19. mar 2010

Práve som si pozerala polohy plodu, tak takéto rôzne môžu byť. Pozrite si tehulky, určite vás to zaujíma, potom si môžete porovnat po sone, že ako je na tom vaše miminko 😉

http://www.gyne.cz/studium/Vysetreni_tehotne.pp... a postavení plodu

sharmana
19. mar 2010

jani. no moja je aktívna, ale tiež sa skôr vydúva a vytláča... inak neviem či to aj ty pocituješ, ale mna tak trochu bolí okolo pupku, mám pocit, že je tam pokožka už riadne napätá a trochu to nezvláda.. neviem 😕

brisilda
19. mar 2010

juuj kocky co mna vsetko boli obcas ma maly tak kopne ze az z auknem 😀 hlavne ak meni polohu napriklad vcera som necitila pohyby ima malinke slabe lebo ma najskor kopl dovnutra a rano sa otocil a kope ma vonku takze sa mi vyduva brusko 🙂 je to huncut ale zato kledny 😀 ked mi aj po porode dozici tolko spanku ako teraz budem len a len rada 😀

miskahryzka8
19. mar 2010

jani tak to bolo fakt natesno 😅

bris, no to ma asi take obdobie vekove, ci ako 🙂 ?

sharmi zaujimavy link 🙂

ja sa uz tesim na prve bublinky v brusku 😵

brisilda
19. mar 2010

miska nie on nebol v skolke a ocividne mu to chybalo lebo inak je poslusny 😀 ale v skolke aj uciteky vravia ze nepocuva 😀 Jednoducho on sa potrebuje vyjasit a potom mam doma klud 😉 len v stredu som mala vysoky tlak tak som musela lezat a nemohla som sa mu dostatocne venovat tak robil hovadinky ktore ma doslova vytacali 😀

miskahryzka8
19. mar 2010

jj bris, ved minule sme to aj trosku rozoberali, ako na chalanov v jeho veku 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre