Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

dzou
19. mar 2010

baby hlavne to tu zatial moc nerozmazavajte prosiiiiiiiiiiiiim 😅 este ma tu niekto objavi a prevali sa to a bude koniec 😔

dzou
19. mar 2010

inac ja tam uz ten ticker mam 😉 to treba chvilu pockat kym nacita 😉

groka
20. mar 2010

Ahojte baby

moj muz je uz tiez chory,maleho to asi tiez chyta ale drzi sa este ...ja uz dnes aj hlas mam o nicom zachripnuty 🙄

bris ty si si zrusila alum?ja ze idem kuk foto a nic tam nemas,prazdne 😨

dzou 1.4?dobre som pochopila?

pobede ideme gratulovat svokre,takze som upratala cosi a idem navarit a umyt riady tusim muz uz umyl a teda umyjem dlazky a dam sa ja do poriadku

brisilda
20. mar 2010

groka nie nezrusila iba zavrela nakolko nechcem aby moje fotky ocumovali iny ludia 😉 ale tu mas link mozes mrknut https://www.modrykonik.sk/fotoblog/brisilda?key...

miskahryzka8
20. mar 2010

ahojte 🙂, krasne sobotne slnecne ranko 😵, ja som rano nasla uplne zlatu vec, som si rozkrojila papriku na ranajky a v nej bola mala papricka v tvare srdiecka, pridala som aj do albumu 😵 aj moje prve tehu gate, len su trosku pokrcne, ale zehlit ich netreba na tele su vyrovnane 😀 😅

miskahryzka8
20. mar 2010

aha dzou, tak 🤐 , mna az potom napadlo, ze ty si nam to tusim pisala cez IP, tak prepac ze takto verejne, zase tu nie je hambiaci sa smailo 😠 😅

groka a mate nadchu?

my dnes mame babsku jazda na byte, este sa oslavia moje narodky, kamosky a aj jej meniny 🙂

sharmana
20. mar 2010

😀 😝 😕 😨 😉

brisilda
20. mar 2010

groka tu chorobu nezavidim moj maly mal min, rok zaciatkom leta zapal priedusiek 😠 hotova katastrofa aj s pocasim 😀 a nadcha nas tiez neobysla juuj trvala iba 3 dni ale to co som prezivala bolo hrozne inak ak by sa ti nedalo v noci dychat nakvapkaj si detsky nasivin 😉 zarucene pomoze alebo olynth 🙂 a na hrdlo odporucam septisan ja som mala halsivky chytene na dovolenke 😝
miska idem kuk album a damsku jazdu si uzite 🙂

brisilda
20. mar 2010

miska ja odpadnem 😀 ta paprika je uzasna 😀 😀 😀 ja tak nikdy neprekrajujem papriku 😒 lebo som zvyknuta pozdlz ale ta tvoja je uzasna 😉 ved hod foto aj tu az kocky vidia 🙂

lucialen
20. mar 2010

Caute 😉
Miska, super paprika, aj nohavice su super. Ja som vo stvrtok vydrazila este jedne tehu rifle, bez toho pasu, tak som zvedava ci budu drzat.
Inak mam dalsie kilecko na sebe, brucho tiez podrastlo, ale bohuzial aj rit a stehna. Uz aj mama mi hovorila, ze mi nechcela hovorit, ale fakt som pribrala nielen do brucha 😀
Inak sa mi paci na tomto novom konovi, ze su tu vacsie fotky a ked dam prispevok, nemusim to hladat od zaciatku 😉
Xena, ty by si sa mohla ozvat, ci je vsetko ok, uz si nedala ziadne info odkedy si bola v nemocnici, takze nam v rychlosti napis, ze ste ok 😉
Tea a ty tiez, vyclen si na nas trochu casu a podaj info 😠 😉

xena1
20. mar 2010

ahojte babule....mate pravdu uz som tu dlho nebola,v stredu ma prepustili a potom som chodila este po lekaroch...u endokrinologa a mojho gyndosa...este stale to nie je doriesene ale aspon mame jeden zivy plodik aj so srdieckom....a druhy je zatial prazdny vak,tak sa caka co bude...
a vy sa ako mavate???mame nove tehulky???napiste mi niekto co nove.... 🙂

miskahryzka8
20. mar 2010

bris aj ja prekrajujem pozdlzne ako kazdy normalny clovek 😀, len dnes som vedela, ze zjem len polku, tak som odkrojila len dolnu polku a ta papricka srdiecko tak bola tak volne polozena vnutri, to som ju len na fotku tak nastelovala a potom zjedla 😕 😀 , ved kocky odtialto si mozu pozriet v albume, aha ci myslis tu novinku, ze sa to da pridat k prispevku? Teraz som si vsimla, idem skusit 🙂 , jeeej ale tu je len taka malicka 🙂

miskahryzka8
20. mar 2010

aha, da sa zvacsit 🙂 ,

luci dakujem, ja si este dokupim aj tehu rifle, nech mam aj sportove 🙂 , luci ja mam 3 kilecka hore a ide mi to hlavne do podvozku 😀

jeeej xena ta "posluchla" 😀 , xeni tak gratulky k jednemu drobceku 😵 😵 😵 , nove tehulky nemame...

inak veru ja sa o teu uz normalne bojim 😕

majka1981
20. mar 2010

Ahojte babule.
Ja som dnes bola zatial velmi aktivna. Hned rano sme boli s mm kupit jarne kvietky (napriklad narcisy, primulky, kasky, atd). Potom som ich vsetky posadila do crepnikov, mame jar na terase 🙂 🙂 🙂 . Doobedu mi pri sadeni krasne svietilo slniecko. Teraz je zamracene, ale je mi to jedno. Potom som varila, papala, umyla okno v kuchyni a rozmyslam co este podniknem. Pojdem neskor behat aby sa tie kila na mna tak nelepili. Kedze mi doky dovolil len 10 kg.
Miska mala si teda krasne prekvapenie s tou paprickou. Gate vyzeraju pohodlne, ale volake uzke hore, nie? Ci je to tam take elasticke?

Ahoj xena, tak dobre ze mate jeden zivy plodik so srdieckom. 🙂 🙂

Dzou tak po tichucky Ti gratulujem, ze sa vydavas. Super. 1.4. je dobry datum, aspon si ho zapamätate. 1.4.10. To je super.

Bris Ty o 22 hod este riadis? Obdivujem Ta. No ale ked Ti len vtedy padne tlak. Napadlo ma, ze nasledujuce veci mi väcsinou znizia tlak - prirodzene: Cesnak a cibula (surova), zakysanka. Tak skus daco z toho, ja sa tym veciam vyhybam, kedze mam nizky tlak.

fazulka1512
20. mar 2010

ahojte babule
cely tyzden mi zbehol ako voda lebo prerabame tak mam zaplnenu mysel
prebieha mi ovu, citim vajecniky aj vytok mam,dnes skoro rano sme si dali sexik na vrzgacej posteli, bolo to zaujimave
posielam grafik http://www.fertilityfriend.com/home/29c558 snazime sa snazilkovat ale neviem ci z toho daco bude
myslim si ze este zajtra nizska teplota a v pondelok by som mala ist hore
dzou uz sa ti to krati, este je tu niektora co ma na plane svadbu alebo dzou je posledna z partie
zatial papa

lucialen
20. mar 2010

Xeni, no aspon, ze si sa ozvala a jedno je zdrave so srdieckom 😵
Fazul, ja odporucam este zajtra istit, lebo pozajtra moze byt neskoro 😉
Maji, ty si toho dost postihala 😉 Len aby si pribrala tych 10kg 😀
Bris, nemali ste ist dnes do polska 😕 Ci az buduci tyzden?
Ja som dnes pracovala v zahradke, uz mi idu kvietky, co som sadila na jesen, tak som sa tesila, pokopala som burinu, konecne som sa rozhybala a teraz sa idem akoze ucit 🙂

majka1981
20. mar 2010

Ahoj Lucka, aj Ty si sikulka, ze si burinu pokopala atd.
Ahoj Fazul, tu vrzgavu postel vyhodte a kupte si novu 😀 😀 . Pekne snazilkovanie prajem.

majuska7979
20. mar 2010

ahojte bambulky vidim ze ste toho moc nepopismenkovali
xeni dufam ze vsetko bude ok drzkam palceky
fazulka pekne sa snazilkovat snazilkovat a este raz snazilkovat 😉 ovulka klope na dvere 😉

fazulka1512
20. mar 2010

bris aj ja mam na plane este zajtra rano, tak dufam ze mm bude v pohode lebo dnes ma futbal a neviem ci nepride spolocensky unaveny, ale vacsinou on ked je po opici tak vtedy velmi chce
majka ta postel je v podstate valenda len sa roztahuje a je v izbe kde spi len navsteva kedze, mi prerabame
bude nova ale neviem kedy
no ovu klope klope, zmeriam rano teplotu a podla toho sa zariadim ale dufam ze keksik bude, ci bude dole alebo hore, a potom uz len cakat a stresovat 😉

sharmana
20. mar 2010

ahojte kočky, tých smajlíkov si nevšímajte, to tam dal môj mm, si myslel, že bude vtipný 😀
ako sa máte? ja som tu dnes mala návštevu, moju sestru, prišla na seminár do BA, tak ma prišla aj pozriet...

majuska7979
20. mar 2010

ale tu je mrtvo 😕

dzou
20. mar 2010

ze 😀

cheerlady
20. mar 2010

ahojte babule 🙂 som sa prisla pochvalit,ze aprilovky uz maju 6babatiek 😵 len ja stale cucim doma,som zvedava,kedy to pride 😕

brisilda
20. mar 2010

kocky no vy ste mali teda rusne dni 😉
miska spravne si ma pochopila mne sa na MK prave to paci ze teraz nam ziadna novinka neujde a kazda z nas ked bude mat nieco nove tak hodi foto tu 🙂 aspon netreba odbiehat od tem 😀
maji ako to myslis ze riadim? asi som to nepochopila 😀 lebo mne tlak padne dole iba ked lezim a spim 😀 no inak uvazujem o tom ci mi vtedy ten tlak nevyletel hore od toho ze sa mi zacinala robit alergia nakolko som si na hrud dala vonavku a na druhy den ma to uz svrbelo stipalo teraz mam hrudnik cely cerveny ako keby mi ta vonavka podrazdila spalila pokozku ☹ lebo ked to vypuklo naplno tlak sa mi ustalil 😉 teraz cakam kym to prejde nakolko nemam co nosit aby som to zakrila vsetko ma vystrih 😖
xena drzim palce aby aj druhe babo bolo OK 😉
lucka malla som ist teraz do polska no mala som vysoky tlak tak som sa nato vykaslal a potom som citala ze v 34 tt neodporucaju zbytocne cestovat lebo kazdy otras moze vyvolat predcasny porod takze mi viac netrebalo a bola som rozhodnuta ze nikde nejdeme nakolko tak ci tak vybavicku pokupenu uz mam 😀

lucialen
20. mar 2010

Ozaj Maji, som ti zabudla pochvalit fotku 😀

lucialen
20. mar 2010

Od Janky 🙂
Ahojte, kocky..takze toto je moj treti dnesny priospevok....dva mi neodoslalo a som dostala take nervy....tak som sa na to vymnoukla... ved pochopite-...siahodlhy prispevok pisem a ze: ZaVada nieje vo vasom prjimaci...normalne ma kon nas...!!!!
Neviem, ci vsetky "majovky" mate znova tpo nutkanie na malu, ze sa neda vydrzat celu noc ako na zaciatku...mna to zobudilo rano o stvrt na sest a teda dooost dlho som sa presviedcala, ci mam ist
ked som sa vyhrabala z perin, ty kokso...vsade zima a tma...nesiel prud...ma slahlo skoro...lebo Laura este stale kasle a sopli a vcera dokonca Linda zvracala a mala teplotu a potom jej vyskakali cervene flaky na licach..normalne som sa zlakla, ze Sarlach!!!!
A do tohto vypadok prudu a zima vsade...a este aj malo hodin bolo na to, aby mm nieco robil, kedze o vikendu vsetci dospavaju..ze? Takl aj susedia spia minimalne do pol deviatej a hausmeister tiez tak nejako...kelu, take som mala nervy...male nemohli mat teply caj, v byte baby ze 14 stupnov....si to ani neviete predstavit...
ja panika, ze ci sme zaplatili v termine...mm nemohol najst vypis z uctu, notebook vybity...na E-one, ze cez vikend niesu...ako fakt sila do kelu...
esteze som bola prezierava ci co to a vcera som upiekla ryzovy nakyp a este do noci som varila gulas a knedle...akoby som mala tusaka
No nakoiec hornym susedom prud isiel...a ete si ta krava neodpustila, ze: To treba seky platit vcas!!!
mm sa kutral v tej skrinke, ale ziaden vysledok, poistky to neboli..no nakoniec dosiel ten hausmeister po zavolani aj s nejkaym ujkom a ze to poistka bola v riti...tak nam dal hned tri nahradne a ze v tyzdni dodu komplet skrinku vymenit...baby...sobota uplne ze nahovado, fakt

lucialen
20. mar 2010

Hmm, zevraj uz nebolo treba 😀 Neviem, ci to bolo do nasej temy 😀 😀

sharmana
21. mar 2010

Dobré ránko kočky, vela ste toho teda nepopísali..
No už som mala rozpísaný príspevok, ked mi zmizol koník, neviem čo sa stalo...
bris. ja cestujem ešte tento víkend na svadbu asi 200km, samozrejme že tam nebudem tancovat a budeme len tak na 2 hodinky a potom ešte musím ísť v 34tt k zubárovi a toho mám 100km od BA, takže smola, nejako to snáď prežijem..

groka
21. mar 2010

ahojte babule

janulka by mala napisat adminom,oni to musia vyriesit... 🤐
bris stale som chora,uz som si davala olynth,vcera som presla na nasivin pre deti od 1 do 8 rokov,ale mam strach to uzivat,tak som volala kamoske ze by to nemalo vadit,ved som uz v 2 trimestri a do toho to sa ukludnuje len sliznica...moj muz je uz tiez chory,sa pretekame ktory viac krat za den kychne 😅 to normalne ze na striedacku kychame 😀 ale prezili sme spolu s muzom milenecku noc 😅 😅 😅 😅 😅 😅 maly bol na "prazdninach"u svagriny vcera na noc,no co vam poviem 😅 som si precvicila hlasivky ako "za mladi" 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 pekne sme spolu spinali celu noc jeden pri druhom,to uz u nas davno nebolo,lebo ja spavam s malym na manzelskej a nas tato v jeho detskej izbe 🙄
uz som si bola aj po maleho,muz cisti zeleninku do polievky,postavila som na polievku,idem robit kuracie pecienky s pyre zemiacikmi,tak sa tesime na polievku 🙂

mne sa trosku ukludnilo brusko asi a ked mam tvrdnutie baby tak to nie je take tvrdnutie ako som mavala ze cele brusko,ale od vcera len tak nejaka cast je tvrda,urcite je to tym ze tam nieco puci male,lebo citim normalne ako spobuje,ale ja to este ani nevidim ani necitim pod rukou a ked pod rukou citim neviem ci je to babo,alebo creva

bris kedy si citila a videla aj okom na brusku ze sa hybe?

brisilda
21. mar 2010

groka ja neviem presne kedy som videla pohyby no v 18 tt urcite este nie inak nasivin a olynth a take tie veci sa nesmu uzivat lebo sa vraj strebavaju a nesu odskusane a overene no ja som si vtedy na noc davala tiez detsky nasivin a raz aj detsky olynth proste mi to pomohlo a ja som sa v klude vyspala no cezden som to proste musela predychvat ustami 😀 nechcela som sa zbytocne dopovat 😉 no kocky na MK si davali klasiku pre dospelych cize nemalo by to uskodit 😉
inak moji chalani pecu kacku mnam uz to je aj hotove dokonca aj polievocka rozvoniava aja lenosim no nesu zlaty??? tlak som mala rano neuveritelny 114/55 😀 tak som sa musela prejst lebo sa mi tazko dychalo ja uz nechapem preco mi tlak tak skace ☹
janka veru napis adminovi isto to daju do poriadku a ten vypadok prudu nezavidim mna by asi urvalo 😠 esteze ste to nakoniec poriesili a uz to je OK 😉
sharmi ja som min. tyzden cestovala cez 300 km a prezila som no nebolo to prijemne menila som casto polohy 😒 no katastrofa ale dalo sa 😀 ved ked som prezila cestu do spanielska tak toto bolo ako med 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre