Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

janulka04
22. mar 2010

kuk..... 😕

janulka04
22. mar 2010

Tak to bola skuska...huraaaaaaaaaaaaaaaaa, ide mi koniiiiik 😀 😀 😀

sisa2
22. mar 2010

majuska - jaj, dobre vam bude! ake tam byva v tej dobe pocasie?

miska - kedysi hej. to az teraz mam taketo rozhadzane cykly, nechapem 😕 do jula som mavala ca. 36-dnove a aj to som sa stazovala. ale toto teraz, katastrofa. ani sarapis zatial nepomaha 😖
dufam, ze u maleho to nebude chripka, mam teraz dost problem ostat z roboty doma.

janka - ahoooj 🙂

janulka04
22. mar 2010

ahojte...
konecne uz mi ide prispievat, normalne som mala abstaky..siska, ako bolo v Taliansku? My sa tam chystame az v lete, zije tam moja teta, uz som tu spominala, ze ona ma sice k 50-ke, no mame deti rovesnikov...ona porodila malu v oktobri a syna ma majoveho, teraz bude mat 5 😀 , tak sa tesime..
inac, kocky, som si vydrazila na E-bayi kolisku za 2€ 😀 , brutal sa tesim, uplne nova je a komplet so vsetkym aj s matracom a navleckami 😀 😀 😀 ...asi sa nikto nechcel natahovat so mnou 😀 ...sice postovne 17€, ale aj tak uplne ze trapna suma 😀 😀 😀

groka
22. mar 2010

janulka ahoj
ukaz tu kolisku

janulka04
22. mar 2010

Ahoj, Jarka 😉 😅
tu je...

sisa2
22. mar 2010

jani - koliska je super! a ta cena 😕 fakt paradicka!!!
v taliansku bolo nadherne, boli sme v rime z officu, akoze team building 😀 v rime som este predtym nebola, tak som bola nadsena.

janulka04
22. mar 2010

jeee, aj ti v dobrom zavidim, ze vraj uz tam maju krasne pocasiscko, siska... a k tej koliske...ja som si ju ped tyzdnom oznacila a uz som na nu aj zabudla, len mi dosiel mail ze som ju kupila za 2€, mm kukal jak puk a ze vraj blazni maju stastie 😀 ..mu dam!!! 😠
A to si bola cely vikend, siska?

fazulka1512
22. mar 2010

ahojte babule kuk moj graf http://www.fertilityfriend.com/home/29c558 😉
som zvedava ze co z toho bude tak drzkajte palce
tuto noc som mala sen ze som sa dozvedela ze som tehu, kamos prisiel za mnou ze som tehu a ja ze neviem a on ze hej, zobrali mi krv a ukazalo ze som tehu, sranda 😉

sisa2
22. mar 2010

jani - tak to si mala fakt stastie! ze za 19 € mat toto, klobuk dolu! 😉
boli sme na 4 dni, 3 noci. bolo nadherne, prvy den sice prsalo, ale inak teplucko ako teraz tu u nas, sme chodili aj v trickach, ked sme boli cez obed vonku. hehe, urcite lepsie, ako sediet v praci, no nie? 😀

fazulka - drzim co sa da! krasne ti stupla teplota. a dufam, ze sa sen vyplni 😵

janulka04
22. mar 2010

no krasa, siska...muselo byt fajn teraz niekam vypadnut 😵
fazulka, drzim palceky... 😉

janulka04
22. mar 2010

a co som sa docitala v inej teme;
sabiatko: ahojte tak ja len tak v kratkosti chcem oznamit, ze sa nam 16. marca o 00:55 narodil adamko... 51 cm, 3550 kg a strasne sa z neho tesime )))))))))))))))
GRATULUJEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEM 😵 a prajem malemu nach rastie vo velkeho chlapa a robi rodicom iba radost 😉
sabiatko, drz sa a ukaz sa..ja som zvedava na fotky, ale hrooooooooooooooozne 😉 😅

sisa2
22. mar 2010

veru bolo 😵 hlavne vypadnut z tohto stereotypu a trochu si oddychnut .... a vyspat sa 😀 😀 😀 i ked som bola totalne rozbita, kedze sme budovali tim 😀 😀 😀

jej, dik za info o sabiatku! som rada, ze to uz maju za sebou. dufam, ze coskoro prihodi fotky drobceka 😵

janulka04
22. mar 2010

chichi, siska...ze vyspat sa.... 😀
a budovanie timu ma tiez pobavilo... 😀
inac, Linda uz opravuje mm v nemcine...to by si mala pocut...ja sa na tom taaak rehnim a on sa hada do krvi a potom sadne k pocitacu a ide sa jej ospravedlnit, ze mala pravdu 😀 😀

sisa2
22. mar 2010

no ja som sa nevyspala uz takmer 4 roky, danielko este stale neprespi celu noc 😖 takze som spala urcite viac, ako doma.
a budovanie timu stalo za to. i ked flasa vina (a doooost zleho) za 20€ je vela aj na mna 😀

kokos, linda je dobra! vidis, na deti sa to fakt rychlo nalepi. je sikulka!

ideme na veceru, ozvem sa neskor.

janulka04
22. mar 2010

oki....uzi si to, siska...
😉

lucialen
22. mar 2010

Ahojte babulky 🙂
Sobiatko, gratulujem k Adamkovi 😵 Nech ste zdravi 🙂
A teraz je na rade Cheer 😀
Ja mam zajtra tie statnice, tak mi drzte vsetky prsty, aj na nohach 😀

sisa2
22. mar 2010

tak sme spat.
idem ulozit maleho, dnes je zly ako cert 😠 tak dufam, ze rychlo zaspi.

luci zajtra drzim vsetko, co sa da!!!! verim, ze to zvladnes, daj potom vediet.

janulka04
22. mar 2010

ahojte...
lucka....my tu drzime vsetky palceky...neboj, zmaknes 😉
siska, prijemne uspavanie, my uz od osmej zarezavame...male su nejake spave, co zacali chodit do skolky 😵

sharmana
22. mar 2010

ahojte babulky, ja len na skok...
gratulujem sabiatko k adamkovi😉
jani. super, že už môžeš prispievat...
ja som dnes total hotova, včera som nevedela zaspat, bola som nervozna, malá kopala, nemohla som lezat ani na jednom boku, všade sa jej nepáčilo... to bola hrôza.. potom sa mi ťažko dýchalo, na to nával tepla... ....dúfam že dnes bude malá tichucko... a mala asi štikutku, chúdatko, ale už jej to prešlo...
luci, veeelmi držím palce, určite to zmákneš, to je jasnačka 😉

janulka04
22. mar 2010

sharmi...to uz je to obdobie, co sme o tak spominali, ze si budeme len stazovat 😀

a inac aj ja sa postazujem, zajtra alebo v stredu idem kdokimu, lebo mi nehorazne napuchli lytka a hrozne to boli... ☹ mam ich doslova ako kamen 😖 😔

miskahryzka8
22. mar 2010

ahojte, tak isli sme objednat kachlicky do kupelne a zmenili sme ich za ine 😀 , z modrej na tyrkysovu, takze kym nebudu vysiet na stene, nejdem hovorit ake budeme mat na sto percent, to ako s jankinym kocikom 😀 😕

inak mne nejako brutalne zacalo rast brusko teraz 😕 , uz si asi nahmatam aj maternicu ako to pisu 🙂

idem citat 🙂

miskahryzka8
22. mar 2010

majuska zu smaila tohto vyrazu 😀 som stale nepochopila, co je to ryhajuci 😕 😝

janulka, super ze ide 😵

siska, tak tie tvoje cykly, vrr ale tak pride ovu a bude to 😉

janulka ty si aka business womanka 😀 , krasna je 😵

fazulka tfuj, tfuj, tfuj, nech sa zadari 🙂 😵 v mojom marcovom mesiaci 😉 🙂

jeeej a sabiatko je julovka, ze 🙂 ? Gratulujem 🙂

siska, to je super, ist sa do rima poriadne vyspat 😀 😉 , ale urcite tam bolo super 🙂

luci drzim vsetko mozne na zajtra 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

linda aka sikulka 🙂

sharmi, janulka, no jj vy uz ste v stadiu hrosikov 😉

dobru nocku 🙂

majuska7979
22. mar 2010

miska grckajuci 😉 sorky mozno malo byt mekke i, moc mi svk jazyk nikdy nesiel 😀

brisilda
23. mar 2010

ahojte kocky tak ja som tu teraz na skok
sisa dofca bola isto super ten relax juuj dufam ze aj ja si ho uzijem v lete 😀
inak dufam ze aj tebe aj groke sa deti daju cim skor do poriadku nas nastastie choroba obchadza ale neviem dokedy maly tiez ma naznak po soplikoch ale napriklad vcera sa sprchol a holaty neutrety pribehol kumne ze mami je mi zima a naramne sa s toho vytesoval a ja otvorene okno do koran lebo som vetrala 😀
lucka drzim velmi palce yb to dnes dopadlo super 😉
janka ta kolkiska je uzasna a za uzasnu cenu 😉 ja nikdy take stastie nemam 😠 ale napriklad teraz mi sedtra kukla na e-bay cisto novu hupacku od rainforest za 70 € no nekup to 😀 ked na slovensku sa uz pouzite predavaju od 80 € hore 😖 aj to polamane 😠 😠 😠

rhodosbb
23. mar 2010

ahojte 🙂
Sabiatko, srdecne gratulujem k Adamkovi, prajem vsetko len to najlepsie, hlavne nech ste zdravi a tiez sa tesim na fotky 😵 😵 😵
tak ja som bola vcera rano na novy odber krvi kvoli tomu blbemu vysledku hcg, ale sestricka sa pomylila, myslela si, ze idem na dovololenku uz vcera, preto mi kazala prist a ja ze nie az v piatok rano, tak sa poradila s dokym a ten povedal, ze lepsie by bolo, aby som na tu krv prisla teda az vo stvrtok, aby som bola v regulernom 16 tt a aby sme uz mali istotu, ze sa odber nerobi prilis skoro...takze krv vo stvrtok a celu dovcu budem mysliet na to, ake mi vyjdu vysledky 😒
mne zavolala kamoska, ze si chce kupit matrace v ikei a ze k nim davaju zadarmo detsku postielku za 1 cent, neviete o tom nieco? to sa mm potesil a vravi, no vidis, jeden cent a tisic euro (to vraj pytaju za tu stokke postielku kompletku 😅) za postielku aky rozdiel, hned mas usetrene a mozes kupit nieco ine 😀

janulka04
23. mar 2010

Ahojte...male su v skolke....mam free 😀
tak sa vytesovali, ze mohli ist v jarnych bundach, si neviete predstavit 😅
bris, ved to, ja vsetko tiez len cez e-bay...mne sa zda, ze na Slovensku sa chcu na detoch zbytocne nabalit 😠
a teda ta hojdacka je prekrasna... 😵
ja momentalne nahanam bluzky na to fotenie, lebo mame mat nieco tmave, rifle a bielu bluzku a tmavych veci plna skrina u mna, biele nic 😀

janulka04
23. mar 2010

a teda lucka...TFUJ TFUJ TFUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUJ, drzim palce 😉

rhodosbb
23. mar 2010

lucy, aj ja drzim palce, ale ty to zvladnes 😉 🙂
jani, aj my uz tri dni nosime jarnu bundu a dnes som sofii nedala ani pancusky, tak sa tesila a ja tiez, nevies si predstavit ako sa mi spolu s pocasim zlepsila aj nalada 😀

janulka04
23. mar 2010

Ahoj Veronika, ako sa mate s drobcekom?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre