Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

fazulka1512
21. mar 2010

dobre ranko,
tak dnes teplota stupla takze ovu uz prebehla, ja som si to myslela lebo som prestala spinit
kuk graf, je este na tej strane tak mrknite
dnes mam na plane oddychovat, lebo zajtra zacinam s prerabkou druhej izby takze bude vzruso 😉
a aby som nezabudla DAKUJEM ZA TEHU VIRUSIKY v poslednom case ziadne neposielate a toko tehuliek vas tu je 😠

groka
21. mar 2010

bris a ty si zrusila aj album z vybavickou?

inak neviete co je s teou?tu som tu nevidela poriadne dlho ☹

fazulka1512
21. mar 2010

no tea tu riadne dlho nebola, dufam ze je ok

majuska7979
21. mar 2010

ahojte bambulky 😉 tak ako sa mame?
no tea tu uz dobre dlho nebola a nehovorila kedysi nieco ze ide na dovolenku s kamoskami?? 😕

brisilda
21. mar 2010

groka nie nezrusila ale ked som zavrela jeden autzomaticky zavrelo vsetke 😠 tak teda idem otvorit

miskahryzka8
21. mar 2010

ahojte, tak zurka bola vcera super aj darceky od kamosiek 😵 , dnes sme uz robili doma co to na zahradke, ked bolo tak pekne 🙂 a teraz kuki da vinciho kod 🙂

miskahryzka8
21. mar 2010

pozeram, ze moc ste nepopisali, neva 🙂 , majulka aj ja som sadila a vcera som dostala aj kvetinky a semienka 😵 , maji jj oni su volne hore a daju sa este rozsirovat, dokonca mi teraz este trosku padaju 😅

ozaaaaaaaaaaaaj mne sa zase snovalo s bris, ale len s menom 😀 😀 😀 😀 , no tuto noc sa mi snivali zase sialene veci, ale to s bris, ze ma nahanalo nejake nezname cislo v telefone a muzsky hlas, ze mam potvrdit ucast na nejakej chate a ja ze koho tam poznam a ze vraj tam bude bris 😀 😀 😀 😕 a potom ze som bola v nejakom zamku a vypukol ohen a ja som isla zapalovat protiohen aby ta vzduchova bublina ho zhasla ci vlna co sa vytvorti a ci co no a ako som ho zapalovala, tak som zachranovala veci odtial, taku krasnu keramiku, som ju davala do kufra a tak 🙂 a podpalovala som zaclony, a koberce a tak a moc to nechytalo a niekomu som odtial este zachranila laptop a nejake hracky som brala a tak 😀 😀

inka vcere pred party som nahanala kokosovy sirup na virgincoladu a liker stoji 6 eur a nealko sirup 13,90 ojro 😠 a vbehla som aj do cehrokee a motala sa tam asi hodku 😀 a aj tam som nasla dve supravicky v ackii a este som kupila 3 biele pyzamka za 4 ojra a take krasne bodicka s velrybkami 😵 😵 , inak tie newbornove veciciky a od 0-3 mesiacov je dost malo, skor tie vacsie cisla 😕

fazulka, ja sa nechcem svadbovat 🙂 , ja sa chcem len "mnozit " 😉 , a skuste dnes dva krat ak amte cas a chut a este zajtra rano 🙂

sharmi a ja som aj lustila, ze co to za kod 😀

bris no to je dolezite, aby nic neuslo 😀 😉 🙂

juj jani, no pekne a tu susedu by som do riti kopla, krava jedna 😠

groka, to je zlate ste si s mm spolu pochrapkali 🙂

bris pomocnikov sikulakov mas 🙂 a kde s isla 300 km 😕

miskahryzka8
21. mar 2010

inak komentare k albumu sa nedaju menit 😠 , uz iba pridavat jednotlivo a pod fotky sa to pise 😠 😠

tea by mohla dat vediet, co je oki..., jj mala ist na dovcu, ale uz tu nebola aj cez 3 tyzdne ci 😕

sharmana
21. mar 2010

no kočenky vidím že klasika víkend, tak sa ulievame s písaním...
my sme sa dnes prestahovali do spálne, vypratali všetko v obývačke a tento týžden sa pokračuje v prerábke... a vychutnám si hluk ktorý urobíme, lebo už nemám žiadne zábrany... my sa tu obmedzujeme a ostatní si tu robia čo chcú... včera susedia excelovali... brutálne...

dzou
21. mar 2010

ahojte tak aj ja som len prisla pozdravit... dnes je tu taaaaaaaaaaaaaaaaaak kraaaaaaaaaaaaasne tak som v zahradke a robim jarne upratovanie 😉 no ja uz cca pomrche huraaaaaaaaaaa
a teda fazulka ma pravdu tolko tehuliek tu je a virusiky ziadne 😠
a dufam aj ja ze tea je ok ved od svadby tu bola tusim len raz a potom nic 😕

sharmana
21. mar 2010

ahoj dzou, tak ti v dobrom závidím tú záhradku... nu dnes v BA nič moc počko, akože dá sa, ale je zamračené...
tento piatok cestujeme na Stredné Slovensko, idem do BB na svadbu, tak dúfam že bude krásne... teším sa, lebo svokra má velkú záhradu, tak snád trošku posedíme na terase.. 🙂

lucialen
21. mar 2010

Ahojte 🙂 U nas je tiez zamracene cely den, som myslela, ze sa aspon budem v pokoji ucit a nebude ma to lakat von, ale nevyslo. No, za 2 dni uz budem po 😵
Inak som chcela dat info, citala som v septembrovkach, ze Rhodos vyzera na dievcatko, vysli jej nejake zle testy, ale nieco so starou krvou a nesedi hcg ci co, nechapem 😒 Ale urcite to bude vsetko dobre 😉

sharmana
21. mar 2010

ahoj luci, rhodos bude mat teda dievčatko? super..
my sme sa boli prejst, dobre nám to padlo, aj ked trošku popršalo... 😉

lucialen
21. mar 2010

Sharmi, to bola v 16tt, tak predbezne je to dievca, ale asi vsetci chceli chlapca 🙂 A termin jej posunuli o tyzden neskor
Idete pozerat lets dance? 😕 😀

majka1981
21. mar 2010

Ahojte

Miska tak dobre, ze su Ti gate volne, mne sa na fotke zdali take uzke. 😉 Co to za srandoviny snivas. Ja som dnes snivala ze nedela uz bola, potom nam zvonil budik o siestej a zistila som - ze ved nedela este len je 😀 😀 😀 .

Ja som mala dnes dobry den. Boli sme na oslave, neter mala 6 rokov. Svagor navaril veeelmi vela a veelmi dobre (pecenu hus + bravcove pecene) tak som objedena az az. Chcela som dnes odfotit brusko - ale za tychto podmienok som to odlozila 😀 😀 . Aby ma porovnavanie o par tyzdnov nemylilo. 😀 😀 No a kedze neter vzdy chce ruzovu tortu a vsetci iny chcu cokoladovu tortu, tak sestra upiekla dve torty 😀 😀 . A ja som aj tu aj tu jedla. Takze brusisko je poriadne.

Povedali sme aj druhej sestre, ze mame prekvapenie, ze sme tehu. Tak sa tesia. Dnes akurat dala vecicky strednej sestre, take zlatunke vecicky. Neter mala sice vela veci v ruzovom, ale predsa sa naslo strasne vela veci aj pre chlapcekov. Jaaaj take vecicky su nadherne. A najlepsie na tom je, ze sup sup a o par mesiacov pojdu k nam. 😵 😵 😵

Miska takze Ty si nahanala sirup na virgincoladu a kupila si aj vecicky pre babo 😀 .

Fazulka, ja som tehulka este len v 9 tt, ale posielam Ti vela vela virusikov TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT. Nech sa akurat dnes na Teba nalepia, kedze ovulka bola a vajicko putuje dole 😵 😵 .

miskahryzka8
21. mar 2010

sharmi aspon sa vyjasite 🙂

luci naucena 🙂 , rhodos mala ist aj na dovcu a to z tych tripple testov zle vysledky 😕 a dievcatko, to vie z ultrazvuku 🙂?
ja pozeram let´s dance 😵

majuska tak to super, ze so sestrami si mozte posielat vecicky 🙂

jj tak nejako v detskych vecickach som bola hodinu a v potravinach 10 minut 😀

majuska to az kam isli tie tecka 😀, juj prepacte ale ja sa bojim posielat tehu virusiky kvoli povercivosti 😅

lucialen
21. mar 2010

Miska, no naucena som, tento tyzden to uz flakam, nejako ma to uz netrapi 😒
No z tych triple testov, ale myslim, ze zajtra ide zase na krv, lebo ta krv bola stara ci co 😒 Nieco take. A dievcatko samozrejme videl na sone 😉

miskahryzka8
21. mar 2010

luci to uz dobacujes so skolou 😉 , tak drzim veronike palce 😵

groka
22. mar 2010

Ahojte baby,zase mam maleho doma 🙄 ma kasel taky prieduskovy

sisa2
22. mar 2010

ahojte babule, tak sa hlasim zasa po sto rokoch 🙂 boli sme z officu na teambuildingu v rime, bolo super.
dnes som doma, danielko priserne kasle, tak sa s nim chystam k lekarke. tusim je toho zasa nejako vela, vsetky deti v okoli kaslu a soplia 😖 tak vas snad aspon stihnem precitat, ked si pojde bubo poobede lahnut, lebo pri nom nehrozi. vobec nie som v obraze, kto mate co noveho.

majuska7979
22. mar 2010

ahoj sisa, vytaj spat uz si tu hrooozne dlho nebola 😉
ako sa mas?? ktory dc si ??
dufam ze maly bude ok,

sisa2
22. mar 2010

dik maji. mame sa celkom ok, az na ten kasel. dnes som 30DC, ovu nikde ... nemam na to nervy.
ty ako?

majuska7979
22. mar 2010

sisa uz som ti skor odpisala ale ten blby konik prestal fungovat 😠
no fakt mas dobre nervy 😕 proste aspon meraj teplotku a uvidis 😕
dnes je 22 to ja som 22dc 😀 moja netusim ako som na tom lebo nemeriam 😀 proste si uzivam zivot bez merania, tak ako treba 😵 😵

sisa2
22. mar 2010

aj mne to neslo. vsak hadam to daju do kopy, chvilu to asi bude trvat, kym to bude bez problemov.
ja to momentalne nejako neriesim. je kopec inych starosti, budem si musiet hladat novu robotu, co sa mi fakt nechce, takze aj s tehu to bude trochu problem ... ach jo, keby to vyslo vtedy, tak by som tieto starosti nemala ☹
ja meriam, ale teploty stale rovnake, tak to neriesim. mna to meranie nestresuje, uz som si po tych rokoch na to nejako zvykla 😀

majuska7979
22. mar 2010

sisus a hlavne sa neboj a mysli pozitivne, som si ista, ze u teba to bude ked to budes najmenej cakat, a prides na to ze si tehu v 2mesiaci tehotenstva 😉 uz mas 1krasne babo, takze druhe tu bude co nevidiet 😉

majuska7979
22. mar 2010

no ja som to nechala tak, proste teraz mi je jedno ci budem alebo nebudem, mame pred sebou super dovolenku, potom svadbu,...takze mozno mame este cas ako mladomanzelia si uzivat nas zivot spolu len dvaja 🙂
a no trosku som stresovala ked som merala hlavne ku koncu, takze myslim ze takto to je uplne super, mam odpozorovane kedy mam asi plodne dni, a teraz len si pekne uzivat 😉
teraz to beriem fakt sportovo 😀

sisa2
22. mar 2010

jasne maji, kazdemu vyhovuje nieco ine. kedy idete na tu dovolenku? urcite si to uzijete! 🙂

majuska7979
22. mar 2010

ideme 11juna do 25juna s tym ze priletime az 26juna, dominikanska republika proste hrozne moc moc sa tesim 😵
a vies mozno by mi aj vyhovovalo aby som nechila ryhajuci 🙂

miskahryzka8
22. mar 2010

ahojte, nesiel chvilku konik 😕 , uz som sa chcela jedovat 😀

groka ta sa rychlo vyliecte 😵

ahoj siska 😵 , no vraj zase nejaka chripka sarapati... a ty si mala pred tym ovu kazdy mesiac 🙂?

majuska, co je to ryhajuci, virusik pre tehu 😀 😕?

majuska7979
22. mar 2010

😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre