Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

janulka04
4. apr 2010

vidis, groka a tu nic take nieje, nasypu vajcia a sladkosti do travy a navecer sa palia obrovske vatry 😀 ...hnus no.... 😔
a kde mas foto? admini sa nudia? 😕

brisilda
4. apr 2010

groka tak mna oleju iba moji chalani inak mame kazdeho daleko 😀 a inak ani nikam nechodia kedze tu nikoho s rodiny nemame a kamosky zo skolky isto olievat nepojde 😀 takze sa budeme tulkat v mokrej posteli a kukat TV 😀

groka
4. apr 2010

janulka nie,ja som ju zmazala,dam inu nejaku,mozno,mozno tam bude takto anicka dusicka,nie je spatna 😀
vajcia a sladkosti do travy?cudne...my vzdy toho vela na velku noc,ako aj na novy rok,chlapi chodia vinsovat a tak...hovadinky,no co uz

bris no v mokrej posteli,cica aby to pod tebou nebolo nieco ine 😀 ale nie,drz sa dalej ako doteraz...

ja som teda mala mokro v posteli doslova 😀

idem haji uz sa mi zatvaraju ocka ani vyhodnotenie nedokuki

dobru nocku vam kocky

miskahryzka8
4. apr 2010

ja este vyhodnotenie dokukam a vam ńapisme kto vypadol, dobre 😀

ink ja som bola nas ibacku vzdy niekde zasita a teraz mi to nevyslo 😠 , tu to este dost fici, tak dufam ze mm povie susedom, ze spim a nemozu ma sibat 😀 , len teda maly synovec a ti dufam nedojdu o osmej 😕

miskahryzka8
4. apr 2010

Tak rozhodovalo sa medzi pomajbom a skuracym a vypadol skrucany 🙂 , dobru nocku 😵

tea333
5. apr 2010

kde je fazulka s grafooom?
a preco vsetci vyspavate? 😀 😝 ani mne sa vstavat nechcelo pri tom pocasi, ideal na spanie 🙂
len som sa viac prehadzovala, lebo maly v bruchu mal nadranom pocit ze do mna musi stuchat este silnejsie 🙂
groka sak daj nejaku fotku, furt tu mame tych aniciek zopar 🙂
bris teba by olievat nemali, iba tak symbolicky, nie ze na teba pojdu s kyblom ladovej vody 🙂
u nas sa tradicie nekonaju, moj chlap neolieva, ale zato uz vyvaram sunku 🙂

tea333
5. apr 2010

idem si ja okupat moju katastrofalne vyzerajucu makovicku, chlap mi ide prec tak budem mat chvilku len pre seba..
tak v tomto pocasi ..mm..vlastne ani neviem co budem robit..praca caka, ale komu by sa chcelo cez sviatky 😝 😝 ,sibacov samozrejme nemame, kedze bratov mam dospelych 😝

sisa2
5. apr 2010

ahojte babule, zasa som tu dlhsie nebola, mala som "trochu" zdravotne problemy 😖

u nas nastastie tiez ziadne tieto (pre mna) trapne zvyky nepestujeme, z duse neznasam sibacku a oblievacku a ked to vidim v telke - co dnes zasa bude v televiznych novinach pomaly ako hlavny program - vzdy zasnem nad tym, ako toto niekto moze povazovat za zabavne 😕 no jo, asi som divna 🙄
jani, my sme prave vzdy hladali tie vajicka a zajacov, no jo, to bude asi tymi nemeckymi korenmi 😀 😀 😀 a urcite radsej na to naucim maleho, ako by mal ist niekoho vyslahat korbacov, bavit sa na tom a este za to aj nieco chciet 😠

kde mate fotky baby? sa mi to tu pletie, ked ste bez nich.
groka - super, ze uz zub neboli! a dufam, ze aj nevolnosti uz prejdu a bude ti lepsie. mas toho fakt vela, stale nieco ☹

groka
5. apr 2010

Krasny velkonocny,uprsany pondelok prajem 😔 otras pocasie,ale nejako mi to nevadi,ani ma nenatahuje zahadne,vcera som sa vazila vecer,mala som +9 kil,dnes rano na lacno +7kil aj nejake gramy,no musim zacat pit vela tekutin,nech vidim skutocnu moju tukovu vahu a nie +vodovu aj,no na nervy 😝

siska ahojky,co si bola marod??????

chlapi su uz prec,ja mam nachystane na stole a cakam ako pizda,uz ma to nebavi chystat,cakat,vcera tiez tie maleho meniny

tea333
5. apr 2010

tak ja mam momentalne +6 kg a citim sa ako vorvaň 😅 😀

sis dufam ze zdravotne si uz ok 😉 ja vobec nemecke zvyky nepoznam, vlastne takmer ani nase, ale na vychode sa vzdy vela olievalo a ako dieta som z toho mala paradne nervy, a este im za to nieco davat, pekne som sa vzdy nastvala, ked moji mali bratia asi 8 rocni priniesli domov asi 3000korun a kopu sladkosti a ja som si nemala co obliect..to nie je fer!! 😠

lucialen
5. apr 2010

Dobre ranko 🙂 Zase tento blby slovensky zvyk 🙄 Mna obleje len moj mm, toto je jeho druha velka noc na sr a jemu sa to velmi paci 😀 Tak sa necham obliat, keby nechcem, tak ho necham spat do 12tej a potom by sa uz nemalo 😀 My sme sa tiez odstahovali od nas z mesta, takze pri najhorsom pride ocino s brachom a to je vsetko. Ale ked som bola mala, som si to vzdy uzila, to som mala tak 15 kupacov, som si nemala ani co obliect 😀
Inak ja si tiez vylepsujem vahu cez tieto sviatky, mama aj starka mi dali kolace, moje oblubene, tak nebudem predsa odolavat 😀
Maleho uz citim viac, vcera asi 3x sa vrtel 😵
Siska a co ti bolo? 😕

groka
5. apr 2010

luci ty uz citis pohyby ako prvorodicka? 😕 ja som tiez citila ale to nebolo take este,nevedela som rozoznat ci su to creva alebo nie 😀

ja teraz netrpezlivo cakam na vidiace pohyby,kedy mi bude brusko plavat,no zatial nic nevidim,vidim len ako sa mi rpavidelne nadvyhuje ale to je tep 😀 no a pod rukou som vcera citila ale ci to bolo solne kopnutie neviem isto,necitila som to tak do ruky

prveho oblievaca mam za sebou,normalne za krky som dostala 😀 este cakam 3 alebo 4 a finito

lucialen
5. apr 2010

Blbne mi kon, neslo mi pridat prispevok 😠
Groka, no asi pred tyzdnom som citila take jemne zamrvenie, tak som cakala dalsie dni, ci sa to bude opakovat, ale bolo to len vecer ked som sedela v klude. Mne sa tomu nechcelo verit, ja som myslela ze od takeho 18tt mozno nieco, ale teraz som si uz ista, ze to je maly 😵 Aj ked predvcerom som nemala vobec, ale vcera mi to vynahradil 😀

groka
5. apr 2010

ja by som citila pohyby silnejsie aj nakolko ja pocitujem pohyby cca od 15tt zamrvenie ,ale mam placentu vpredu tak je to slabsie teraz preto mozno ani to kopnutie necitim pod rukou

janulka04
5. apr 2010

ahojte, kocky, dobre rano...
no siska, vitaj spat,mrzi ma, ze si mala prblemy, verim, ze uz je dobre a budes tu castejsie 😉

inac, ja som Velku noc neznasala na SVK, no tu mi to chyba aj mozno preto, ze som tak daleko od domova....a priatelov a rodiny...tak aspon cez sviatky sa vzdy rodina postretavala...teraz mi to pride uplne ze o hov.. 😒 . Nemam chut na nic a to uz od Vianoc..... 😔
tei, lucka, super, ze uz vas mrnuskovia kopkaju...groka, podla mna si dobre na vahe...neviem, kolko som, pribral ja v tvojom tt...idem kuki.... 😉

groka
5. apr 2010

janulka,ale aspon tie prsia keby boli mensie,no mohla som pribrat 5 kilov aj s vodou a nie 7 s vodou,akoze hambim sa za seba lebo sa prezieram,dnes mi ani nechuti,zjedla som pol chlebika s klobaskou a chrenom a nechuti mi nic jest

janulka04
5. apr 2010

groka, tak ja som mala ako ty...v 21tt +6kil a potom v 24tt +7,5kg
podla mna si dobre pribrala, nie moc....to bude baba urcite 😉

ja som mala dnes +13,5kg 😝, ale ja uz nestresujem, podla mna sa to da.... 😉 cakala som ovela horsiu vahu 😀

groka
5. apr 2010

a pride domov uz aj mm a mame ist k mojej mamine a k babke ktora byva 30 km a vobec sa mi nechce tam ist do frasa

janulka04
5. apr 2010

ved bud rada, ze si pribrala hore, mne hlavne rit narastla.... 😀

groka
5. apr 2010

janulka ja mam do dnesneho dna vyse 7 kilov,ty si mala 6 takze si lepsia,no ja neviem uz ani co to bude,neviem ci sa mam drzat toho co povedal doki

janulka04
5. apr 2010

vidis, groka...ja by som zase navstevy dnes brala, bo mam nejake depky...a miesto toho tvrdnem doma a cucim von, ako snezi...zase 😠

janulka04
5. apr 2010

ale pozri, ja som bola pred tyzdnom a nieco v poradni a za tyzden som dala hore 3 kila, takze som bola v pluse 16kil....co kukal ako puk a klopkal si perom do stolku, chudak a dnes +13,5...neboj, ku koncu uz tolko nepriberies, ja som vcera stofala stvrtku nutely zase, to ja mam taku davku pred spanim a aj tak mam o pol kila menej, aj preto si myslim, ze mala pojde skor

groka
5. apr 2010

janulka moja,keby sa dalo k tebe priletiet,nevaham ani minutu a idem k tebe,viem ako sa citis moja

groka
5. apr 2010

ono ta vaha by nesla tak hore,ale ja sa doslova prejedam

janulka04
5. apr 2010

ale vidis, moja...vies, kde je problem....tak skus kolkokrat pred jedlom sa tej cistej vody napit a basta..... ja som preto aj chodievala skor spat, aby som hlad nocny prespala zozaciatku 😀

ved uvidim, kolko bude mat mala vo stvrtok....myslim vahu a miery 😕

si zlata, groka...ved vravim, v lete 😉
len budes ma musiet ty navigovat, ja zase Pestany tolko nepoznam...ale ved sa este dohodneme 😵

janulka04
5. apr 2010

popripade mozme zalozit temu a od septemba zacat spolocne vsetky chudnut 😀

groka
5. apr 2010

janul take hovado ako mna velke spoznas hocikde tam 😀 juj ako sa uz tesim na teba,ty s babami,ja s brusiskom a malym

groka
5. apr 2010

inak ja som rozmyslala ist s touto temou do sukromky,co vy na to?

janulka04
5. apr 2010

vidis a to ja neviem, co to je...sukromne temy...musim nastudovat 😉
ozi...ak bude baba, ake mas meno....? 😕 kludne IP

groka
5. apr 2010

janulka tu mas kde su temy ze sukromne sekcie ci co
ked baba,nemam veru meno,musim kuk kalendar,ale skor asi budem vyberat zo zahranicneho,uvudim este,risko sniva o samkovi,mne sa vzdy pacil samko,tak asi bude samko a baba neviem,maly ze Etela,co na metle letela 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre