Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

kkatkaa
7. aug 2009

bris urcite to chceme tento mesiac skusit aj cez mrchu
obavam sa ze tento mesiac urcite pride a uz mam aj pms (boli ma hlava, krize, prsia, bradavky a som nervozna a podrazdena - tak to je jasne 😠 )

luludi
7. aug 2009

bris: to bolo mile 😉 tiez to vidim na ten krcok a na to, ako sa drahemu bude tento mesiac chciet

brisilda
7. aug 2009

tea ved ani ja sa nevesiam ale clovek je poriadne sklamany no ked sa vyspim tak ma to prejde musim to len predychat 😝
Katka no tak ktoho vie nejdem ti robit nadeje tak som radsej tiiiiisko a budem ti drzat palceky len tak samam pre seba aby si nedostala mrsku

fomarik
7. aug 2009

No tak som späť. Bolo treba aj navariť. No ja som sa chcela spýtať, ako často snažilkujete? Možno to tu už bolo rozoberané.... Ale je lepšie skôr často alebo menej častejšie, aby boli náboje kvalitnejšie? Mne doky nakázal raz za tri dni...ževraj to je tak akurát 😕 😕 😕

brisilda
7. aug 2009

lulu ved ja som doteraz take cosi ani len nepoznala az teraz ked kukam na konika sa tu dozvedam veci s ktorych som uz debil jedno sa povie tak druhe tak no najviac sa mi pozdava ten krcok a sexujem ked je chut ved podla pravidiel co sa na nete popisalo tak ani neviem kedy treba sexovat 🙂))))jedine cez ovu 🙂)))) takze ja kaslem na to a uz radsej nic necitam myslim tym o sexovani co a kedy treba robit 😀

sisa2
7. aug 2009

jaj baby, ja vam tak zavidim to vase nadsenie a elan 😀 ja som bola kedysi tiez taka.

sisa2
7. aug 2009

fomarik - baby tu pisali, ze aj kazdy den. inak niekde som to citala, ze dokonca v plodnych dnoch sa teraz odporuca v nasich pripadoch aj 2x denne. pritom mne tiez vravel lekvos, ze najlepsie je raz za tri dni. tak neviem.

sisa2
7. aug 2009

luludi - tiez ta medzi nami vitam! a nech sa rychlo zadari.

brisilda
7. aug 2009

fomarik vraj je dobre sexovat hned ako mas ten bielkovy vytok vtedy je ovu 😉 no co ja viem???si dlhodoba snazilka cize to ovladas podla mna najlepsie ja som pri splodeni 1 dietata nic nevedela 😀 a porodila som vobec som nemala strach, ze zena aj ked je vsetko v tehu OK moze predcasne porodit a dietatko umrie 😢 cize som nebola stresovana .........

fomarik
7. aug 2009

jednoducho..ked bude chuť, bude sex...dalej neriešim. A basta!

luludi
7. aug 2009

sisa: dakujem 🙂

tea333
7. aug 2009

baby ja som pocula ze pred a pocas ovu kludne kazdy den, ved je to zdrave a spermie sa dotvaraju, my sme skusali vselijako, kazdy druhy, ale ten jeden druhy 2X, cize sme sa snazili pre fomarika 8.DC,10DC ale 2X,12DC a to je vse..mam kratky cyklus 🙂

brisilda
7. aug 2009

niekedy je lepsie menej vediet no na druhej strane je dobre byt aj informovany co a ako 😉 a ano v case ovu aj 2 krat denne 😀 ale pred ovu by mala byt tyzdenna pauza aby sa spermijky dali do poriadku tak ja neviem

brisilda
7. aug 2009

inak neriadte sa tym ved podla toho ked skonci ovu akoze nebudeme sexovat????ne ne treba ked je chut fomarik dobre si to pochopila 😀

tea333
7. aug 2009

nemyslim to, myslim ze sme sa dost snazili, a teraz chcem mat jednak trochu pokoja 🙂 a idem si riesit kamosky, a on isiel do TN tak preto uz nic, ked sa vrati jasne ze bude muci 😉 ale urcite nie tak casto

brisilda
7. aug 2009

a inak vsetko je v rukach osudu takze mozme sa snazit ako chceme ak neni spravny cas tak sa to nezadari.....

luludi
7. aug 2009

asi tak.. prirodu a vlastne telo neukecas.. niekedy sa niektore veci proste stanu a niekedy nie..

brisilda
7. aug 2009

ok kocky ja idem off lebo ma uz s tade syn vyhana 😀 😀 😀

kkatkaa
7. aug 2009

bris myslim si ze nic take nadejne sa v mojom pripade nerysuje ☹ citim sa tak hnusne ako pred kazdou mrchou preto si nedavam tento mesiac ziadnu nadej
somarik ja som pisala ze sa snazime kazdy 2. den, ked je ovulka (ked si myslim ze bola) tak kazdy den 😉

kkatkaa
7. aug 2009

ok bri zatial pa
ja pojdem asi do mesta takze asi az vecer tu

luludi
7. aug 2009

papa 🙂
my odchadzame vecer domov na vikend pod Tatry, takze sa vidime asi az v pondelok

stanka1986ke
7. aug 2009

inak holky co uz vam znamenaju tie vselijake skratky DC..mozno blba otazka, ale neviem..
vysvetli mi to niekto??? ☹

sisa2
7. aug 2009

stanka - DC = den cyklu (pocita sa od prveho dna mrchy), DPO = dni po ovulacii

sisa2
7. aug 2009

pekny vikend vsetkym! ja este zarezavam, tak skoro sa dnes z roboty nedostanem 😖

sisa2
7. aug 2009

stanka - este sa tu pouziva BT = bazalna teplota

luludi
7. aug 2009

sisa: ja som tu dnes tiez min. do piatej ale asi az do siestej. v akej oblasti pracujes?

stanka1986ke
7. aug 2009

sisa aha dakujem..,....uz budem vediet 🙂

sisa2
7. aug 2009

luludi - to sme na tom tusim podobne 😖 ja som bola 3 dni na skoleni, takze tu mam tolko papierov, ze cez ne nevidim. a straaaasne sa mi nechce.
robim v stavebnictve, klasicku kancelarsku krysu 😀

sisa2
7. aug 2009

stanka - nemas za co. kludne sa pytaj, ked nebudes niecomu rozumiet 😉

tea333
7. aug 2009

stanka kludne sa pytaj ked budeme vediet radi vysvetlime 🙂 este sa tu pisu ///// na testoch a TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT su tehu virusiky (tehulky nas maju nimi okychat, aby sme sa aj my nakazili)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre