• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

14. januára 2015 
dakujem baby, tak dnes si este dopijem tu co mam uvarenu a uz ju nembudem pit potom :wink:
10. aug 2009 o 11:17  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aj ja mam nizky sisa ale pijem dobre sypane cajiky narano, a tie su poriadne silnejsie nez obycajna kava (potvrdili mi to aj kavickari) :grinning:
10. aug 2009 o 11:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sisa mas pravdu kamoska bola tuha fajciarka a tak isto jej lekar povedal, ze si moze obcas zapalit ona mala totiz abstinencne priznaky ktore taktiez dobre neposobili na dieta :unamused: ale nikomu neodporucam fajcit a pit alkohol moze ale nemusi to dietatu sposobit zdravotne problemi napr. so srdieckom
10. aug 2009 o 11:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
cize neodporucam Vam riskovat a s kavou asi od dnes taktiez koncim :wink: uz len cajik :grinning:
10. aug 2009 o 11:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte tehulky a snazilky :slight_smile:
vsetkym uspesnym gratulujem a snaziacim sa drzim palceky :sunglasses:
ako po vikende?
tea zvycajne sa to dedi z matkinej strany a ob-generaciu -teda ak tvoja stara mama bola z dvojiciek ale samozrejme nie je to pravidlo :wink:
bris :slight_smile: :wink:
to je presne tak ako s drogami, ked je naniecom zavisla matka bude aj dieta..a este na takychto veciach..
aj tak sa cudujem ako mozu narkomanky rodit zdrave deti (okrem abstinencnych priznakov)
10. aug 2009 o 11:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
deti matiek fajciarok maju tiez bastinecne priznaky lebo pokial pocas tehotenstva prirodzene prijimali nikotin od matky -cez placentarny obeh po porode tato cesta zanika a deti maju abstinencne priznaky su viac placlive nepokojne maju mensiu hmotnost a tak a co sa tyka alkoholiciek tak to sa na dietati prejavi tzv .FAS-fetalny alkoholovy syndrom :pensive:
10. aug 2009 o 11:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tea neboj isto sa im nerodia zdrave deti a ked tak mozu mat zdr. problemi neskor kamoskina mala tak mala asi po roku a aj s rastom mala nieco chybal jej rastovi ci aky hormon a na srdiecko bola operovana :frowning2:
10. aug 2009 o 11:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak to je divvne, moj otec mal sestry-dvojicky (umreli po porode), a z jeho strany mavali dvojicky, a moja mama mala bratov..zeby sa to prenasalo? :grinning: ziadna ob-generacia som si povedala :sunglasses:
10. aug 2009 o 11:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nadenkaa ja som zase citala, ze jednovajecne dvojcata su dedene z muzovej strany (vraj "muzska zalezitost" pomaha rozdelit to oplodnene vajicko na dve samostatne jednotky - pri jednovajecnych su obe deti rovnakeho pohlavia a su rovnake) a dvojvajecne su dedene zo strany zeny (vtedy ide o anomaliu, ze sa zene naraz uvolnia dve vajicka - vtedy moze ist o deti rozneho pohlavia a menej sa na seba podobaju).
10. aug 2009 o 11:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tea matky narokomanky maju zvycajne tak nadherne deti :zipper_mouth: par som ich zazila ale nechcite vidiet tie chudatka tak maju abstinecne priznaky ako oni trpia len kvoli nezodpovednym materiam ked to uz tak musim povedat :zipper_mouth:
o nie stale to tak je niektore deticky maju stastie a nemusia patit za chybu rodica
Ahojte baby my sme tiez zacali v July, dnes by som mala dostat mrchu klop klop zatial ju nemam, ale pred tyzdnom som mala trosku take zvlastne krce v podbrusku a bolel ma vajecnik :sweat_smile: , neviem myslite, ze by to mohlo byt tehu, zatial sa nechcem tesit zbytocne, ale zeby sa nam to podarilo hned na prvy sup :sweat_smile: ??
Inyk vsetkym dzrim palceky nech ste cim skor tehu TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
10. aug 2009 o 11:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte pekny den
lucialen uz si spominam ze si to pisala len som asi zabudla :unamused:
pridavam sa k debate jasne ze vsetky chceme aby to bolo hlavne zdrave ale ja by som chcela prve dievcatko len tak z citovych dôvodov
a kavu pijem zalievanu 1x za den, mne neska a 3v1 a pod nechutia a smrdia mi neviem preco ale kavicku si odpustit bude pre mna trosku tazke si zvykat a to ani nepijem silnu
10. aug 2009 o 11:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
je to hrozne, nechapem preco sa koly dietatu nedokazu stopnut, ja by som urobila cokolvek keby to malo pomoct k zdraviu mojich deti
10. aug 2009 o 11:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no ono to uz dnes nie je tak lednoznacne dnes sa rodia dvojicky aj paro ktore v rodine nemali dvojicky -teda aspon si nepamataju-a to samozrejme nehovorim o IVF-co je umele oplodnenie
proste len niekto to zacat v rodine musi ,vplyva na to dost aj HAK
10. aug 2009 o 11:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tea droga je silnejsia a zvycajne tie zeny ani dlho nevedia ze su tehu no je to nespravodlive ze mnohe matky ktore robia vsetko mozne aj nemozne nemozu otehu alebo nwmozu donosit a take rozne nezodpovedne maju krasne deti ach jaj..,.ale co je na svete spravodlive? :unamused:
10. aug 2009 o 11:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nadenka ako na to vplyva hak?
nadenka skoro nic neni spravodlive :frowning2:
je to pravda malo co je spravodlive
10. aug 2009 o 11:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nadenkaa ja som bola tuhy fajciar ale vzivote by som nefajcila v tehotenstve!!! :frowning2:
hej kamoska mi hovorila ze na jednej party na nejakom dome stretla dievca, a dievca pilo a fajcilo, az neskor v rozhovore spomenula ze je v 4.mesiaci!! :unamused:
10. aug 2009 o 11:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no v podstate pokial beries HAK tak to nemas normalny menzes neuvolnuje sa ti vajicko a ked ho brat prestanes tak mnohokrat sa stane ze sa vajecniky "zblaznia" a zacnu produkkovat a v podstate vylucia aj dve vajicka v jednom cykle a pokial sa oplodia tak z toho vlastne vznikaju dvojvajecne dvojicky :wink:
10. aug 2009 o 11:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nadenkaa to s hak vysvetlis???? nie celkom som to pochopila
10. aug 2009 o 11:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
inak v tehu sa neodporuca ani zeleny caj a silny cierny caj ... takze ked uz, tak ovocne :slight_smile:
no pokial zena fajci v tehu a aj potom zvycajne ma aj malo mlieka lebo to silne vplyva na laktaciu ono to ma vela negativ ale su aj zeny ktore s tym jednoducho prestat nedokazu a niecim si to akoby ospravedlnuju ze ved fajcim menej alebo podobne :pensive: a v podste tym svojmu dietatu skodia a vedome :angry:
noo ja by som sa tiez koly dietatu vzdala veci, ktore by mu skodili, je to pre jeho zdravie a rodicovske netrapenie sa ked sa narodi zdrave (noo ono potom potrapi inak :grinning: xi xi)
10. aug 2009 o 11:36  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ninka vitaj, jasne ze je mozne ze sa ti zadarilo na prvy sup,ale ked ti bude meskat,staci 2-3 dni mozes robit testik, uz to na nom moze byt vidno :slight_smile:
10. aug 2009 o 11:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ajajaj lebo ja som ako pici a tiez by som dobrovolne dvojicky nechcela aspon urcite nie prvykrat tak ma to aj polakalo trosku kedze som brala hak dooooooooost dlho :unamused:
10. aug 2009 o 11:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nadi... tak uz chapem nevedela som k comu to hak bolo....
10. aug 2009 o 11:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok