• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

14. januára 2015 
pici veru nebolo by to zle a mne tehotenstvo pomoze vo vela veciach takze tak, ale hlavne v tom, ze nebudem potom musiet cestovat kazdy vikend za manzelom alebo on za mnou. noo ved uvidime nechcem si to nahovarat zbytocne a tak sa na to snazim nemysliet. (keby sa to ovsem dalo :sweat_smile: ) a manzel by tiez uvital mimi, uz sa tesi na to, ze bude raz oteckom :dizzy_face:
10. aug 2009 o 10:02  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuujjj aj chcem byt uz tehu...nech sme vsetky tehuu... :slight_smile:
10. aug 2009 o 10:06  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj moj manzel by chcel... xixi.. dievcatko...
10. aug 2009 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pici pocuj aj ja by som dievcatko brala no podla mna je chalan na tom lepsie :wink: ved ty to maju v zivote stale lehsie ako zeny :wink:
10. aug 2009 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moj by chcel zas chlapceka :slight_smile: no a ja dievcatko :wink: xi xi noo mohli by byt dvojicky :grinning: ale vlastne na pohlavy nezalezi, hlavne ze to male bude zdrave :slight_smile:
10. aug 2009 o 10:13  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som dievca, aj manzel ale budeme radi aj za chlapceka ked sa nam raz podari... nech je zdrave to je podstatne.. druhe bude do paru ....xixi

u nas je jedno ci bude dievca alebo chalan, ak bude po mne tak to bude aj dievca chalanom... xixix
10. aug 2009 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby :wink: ,moj mm by chcel dievcatko :wink: ja som tiez chcela najprv skor babu a teraz zasa skor chlapceka :wink: ale je to jedno hlavne nech je to zdrave prve je jedno co je skor pri druhom clovek skor che to co este nema doma :slight_smile:
10. aug 2009 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no moj by chcel tiez chlapca...vravel ze ked budem tehotna a opat dievca ze sa zblazni medzi troma babami :grinning:
tak dufam ze ak sa podari bude to chlapec
10. aug 2009 o 10:16  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nadenka tak to je pravda ja uz chalana mam cize ak by bola baba v puberte by ju ochranoval :slight_smile:)))) bol by ako jej osobny strazca kedze uz teraz je s neho bitkar :frowning2: :grinning: :grinning: :grinning:
10. aug 2009 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak to ano. sam s troma b abami to sa mu ani necudujem ze chce chalana.. xixi
10. aug 2009 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stanka tak sa musite snazit v case ovulacie no teda ocu :grinning:
10. aug 2009 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja mam dvoch bratov starsieho a mladsieho a som v podstae rada ze nemam sestru :grinning:
10. aug 2009 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja ho tiez chapem..lebo ked ja pratam, alebo zehlim..tak viki vola jeho sa hrat ze: ocko pod sa hrat s konikmi alebo s barbinkami...tak on hned nech idem ja a on doprata.. :grinning:
10. aug 2009 o 10:23  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co je OCU???? nejako som nepochopila
10. aug 2009 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ovulacny cklus uspesny :slight_smile:)))))
10. aug 2009 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
xi xi noo ja by som to najradsej mala dvojicky :wink: a boli by sme spokojny obaja :grinning:
10. aug 2009 o 10:24  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monika ved co nieje este moze byt :slight_smile:))tie kinderka by som aj ja uvitala :wink: no manzela by asi porazilo :grinning:
10. aug 2009 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:wink: dvojicky je super mas oboje ale dvakrat tolko roboty okolo :wink:
10. aug 2009 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noo tak ja byvam u svokrovcov a svokra uz nepracuje, cize by mi pomohla :slight_smile: teda aspon myslim, ale ja uz jedno dieta mam, sice je to len krsna mojho mm, ale je akoby moj, jeho mama sa on nestara :frowning2: mne obcas povie mama, takze asi tak
10. aug 2009 o 10:30  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no preste dvojicky to je dvojnasobna radost ale aj starost... :slight_smile:
10. aug 2009 o 10:30  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa priznavam verejne ze dvojicky si neprosim....
10. aug 2009 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa teda verejne priznavam, ze by mi to problem nerobilo kedze mam doma super maleho pomocnika :wink:
10. aug 2009 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby?? mozem pit kavu so smotanou ked este nemam ptvrdene ci som abo nie som tehu?? :unamused:
10. aug 2009 o 10:45  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja neviem....ja som pri malej pila aj pocas tehotenstva jednu slabu za den...no teraz uz od decembra nepijem..vtedy osm potratila v 5tt.a som sa docitala ze kava zvysuje riziko potratu...tak neviem....radcej si daj ten napoj caro...ten som pila ku koncu v nemocnici s malou ked som bola...je fajny ako capucino chuti..mnami
a obsahuje same zdrave veci
10. aug 2009 o 10:50  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, mozes ... do urciteho tyzdna alebo mesiaca nie ste spojeny jednym krvnym obehom takze nie je problem. a myslim ze pokial nebudes mat problem s tlakom, mozes si vodovu kavu dopriat raz za cas aj pocas tehu
10. aug 2009 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no presne ako pici pise... :slight_smile:
10. aug 2009 o 10:52  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monika ja taktiez pijem kavu kym nemam potvrdene tehotenstvo no asi ju pit pre istotu prestanem :unamused: a nahradim bud bezkofeinovou alebo capucinom :wink:
10. aug 2009 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kapucino obsahuje take iste mnozstvo kavy ako latte, presso alebo hociaka kava v kaviarni. gramaz kavy tam ide tak ista. tak radsej bezkofeinovu. tu pijem ja vecer ked mam chut na kavicku
10. aug 2009 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dobre ranko baby :slight_smile:
ja som kavu nikdy nepila nastastie :grinning:
a dvojicky veeelmi chcem, mam aj bratov jednovajecnych a v rodine vela dvojiciek :wink:
a kto musi mat ten dvojickovy gen?otec alebo mama?
10. aug 2009 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som pocas prveho tehu pila kavu, dokonca mi aj lekvos povedal, ze mozem. mala som (a mam) problem s nizkym tlakom, normalne mavam 90/60, pocas tehu po kave a vyslapani na 3 poschodie som sa obcas dostala na 100/80 :grinning: tak to mozno na kazdeho posobi inak.
10. aug 2009 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok