• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

14. januára 2015 
sak isli sami chlapi oni chodievaju na taketo, a ja chodievam s kamoskami na chatu a aj na dofcu, vylet, je to dobre, kazdy ma svoje zazitky--a co by som tam s nimi robila, oni sa chcu bavit a stazovat na zeny :grinning:
10. aug 2009 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz je po spagetach..som spokojna :sunglasses:
akurat robim itinerar dovolenky v spanielsku, mam odbornu literaturu vsade okolo seba a hladam vylety
a atrakcie :slight_smile:
10. aug 2009 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tea to mas prijemne starosti to ti teda zavidim tak nieco dobre vyber a potom nam porozpravas ako bolo
10. aug 2009 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tea daj potom odporucania ja tam idem autom a tiez by sme radi kade tade pochodili tyzden budeme v malage a potom sa ide na tyzden do juuj uz ani neviem kde fnuq :grinning: moja pamat je na tom biedne
10. aug 2009 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bris a to idete k znamym alebo uz mate tip na ubytko?
10. aug 2009 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bris malaga samotna je zaujimava, urcite urobte vylet do granady, tiez perfektne, pozriete tam alahambru, co je brutalny palac na pol dna pozerania a tiez stare mesto, a na zapad od malagy po pobrezi je koopa atrakcii kde sa samko zabavi, vselijake vodne parky a zoo a akvaria :slight_smile:
kkatka ja sa hrozne tesim prvykrat ideme len s kamoskou same dve, poriadne si to tam uzijeme, aj ked asi bez alkoholu :wink: a planujeme to uz pol roka a setrime si na to z chudobnych studentskych prijmov :slight_smile:
takze to bude zasluzena dovolenka :grinning:
10. aug 2009 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
NEVIETE KDE JE MALALADY A AKO JEJ DOPADLO SONO? VERIM ZE VSETKO ma o.k. som zvedava :grinning:
10. aug 2009 o 16:30  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tea tak to je super urcite to bude perfektna dovolenka a super si to uzijete o to viac ze ste si na to setrili a planovali to tak dlho. a kedy vlastne idete?
malalady sa este neozvala ale ona sa tu urcite zastavi a da nam vediet
10. aug 2009 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stanka mala tam ist 13.30 ale nebolo to u jej doktora ale niekde v inej casti mesta tak je mozne ze jej to dlho trvalo, urcite pride, teraz sa chvali priatelovi :wink:
kkatka odchadzame 8.sept, vraciame sa 21.sept, boze ako mi budete chybat :frowning2:
10. aug 2009 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby nejak sa moc nepretrhnete s tym pisanim nemala som velmi co citat :wink:
10. aug 2009 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Slaba ciarka... Zajtra by mala prist mrcha, ale mam take divne pocity.... Nedalo mi to a kupila som si rapiclear... je tam... Ota tam vazne je... Takze zbohom mrcha na 9mesiacov??
10. aug 2009 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fiha uz aj nadenka nam zmenila foto :grinning: super
katka nie nejdeme k znamim ideme na dovolenku kde pravidelne chodia svokrovci :wink:
tea isto sa tam zbehneme mrknut len dufam,ze dovtedy to nezabudnem :wink: mne sa totiz trcat cely den na plazi nechce
10. aug 2009 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blahozelam lenushka :wink: :grinning:
10. aug 2009 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenushka gratulujem!!!! ked je tam tak si urcite urcote tehu, kludne si sadni a tes sa!! :grinning: :grinning:
10. aug 2009 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenushka tak teda super blahozelam :wink: dalsa tehulka to je naozaj uzasne :grinning: :grinning: :grinning: si rychla a sikovna :wink:
10. aug 2009 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A hlavne v soku:slight_smile::slight_smile: Dakujem babenky, dufam, ze vas nesalim, ze nezmizne a ze bude len silniet:slight_smile: Strasne vam a aj sebe :-P drzim palceky:slight_smile: Musim to predychat:slight_smile::slight_smile: A to som chcela majove babätko:slight_smile: Ale aj april je dobry:slight_smile:
10. aug 2009 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenushka tak majovky nechaj nam :slight_smile:))))
10. aug 2009 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenushka tak sa pripajam ku gratulacii aj ja :slight_smile: no vidis ze to vyslo :slight_smile:

inak dala som si foto lebo vsetky tu mate fotky...no len tu moju som urobila tak narychlo... :grinning: ked sa tu uz stretavame kazdy den a debatujeme tak nech sa aj vidime nie :grinning: :grinning:
10. aug 2009 o 17:22  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenushka :sunglasses: :grinning: :slight_smile: tesime sa s tebou
10. aug 2009 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
spravne lenka supr ze mas foto, konecne ta vidime :wink:
10. aug 2009 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak nakoniec som dala fotku aj s mojou viktorkou :slight_smile:
10. aug 2009 o 17:31  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stanka pekna foto :slight_smile:
10. aug 2009 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem len ho teraz stale menim lebo viki chce sa len fotit teraz :slight_smile:
10. aug 2009 o 17:36  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viki bude modelka :grinning: :slight_smile:
10. aug 2009 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teuska aj ty nam budes veeeeeeeeeeeeeelmi chybat :frowning2: a vies si predstavit co sa tu popise kym tu nebudes? budes mat co robit kym nas docitas :wink:
bris takze to mate overene a nejdete do neznama to je fajn
lenushka gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem ty brdo to bolo na prvy sup? a su aj nejake priznaky?
stanka spravny pristup s tou fotkou, a kludne men aj s vikinkou ved ste kocky :wink:
10. aug 2009 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
enusha grtulujeeem :wink: had sa aj nam zadatri :dizzy_face:
10. aug 2009 o 17:59  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne baby ze sa zadari ved tu tehulky pribudaju geometrickym radom :grinning: :dizzy_face: to je super
10. aug 2009 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nadenka je mozne, ze ma tri dni bolia prsia a celkom dost a po jednej kave prestanu??? :astonished:
10. aug 2009 o 18:04  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kozmickou rychlostou :grinning: :grinning: :grinning:
10. aug 2009 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru rychlo sa tu babu stavaju tehulkami :slight_smile:
10. aug 2009 o 18:10  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok