Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

kkatkaa
10. aug 2009

to teda fakt ked som tu zacala ani vo sne ma nenapadlo ze sa to da tak rychlo, tak uz len aby sme sa pridali aj my vsetky ostatne co tehu este nie sme nech uz coskoro sme 😀

monikapd1
10. aug 2009

katka mohlo sa nieco stat ked som dnes vypila tu kavu??? a z tazkych, bolavycha plnych prs mi ostali take ake som ich mala predtym??? 😖

kkatkaa
10. aug 2009

monika ja si myslim ze tou kavou sa nemohlo nic stat ani pokazit. to sa ti prsia zmenili hned po vypiti kavy? co si myslis ze by sa mohlo stat?

flamenga
10. aug 2009

monika určite nie 🙂

brisilda
10. aug 2009

monika pochybujem ze by kava robila zaraky 😉 no ja som si od rana nedala kavu a terz sa mi toci hlava ☹ chyba mi kofeiiiiiiin 😉 zajtra pijem zase kavu aj ked ju obmedzim na jednu denne z mliekom 😅 kocky mate pekne fotky asi aj ja svoju zmenim 😉

monikapd1
10. aug 2009

fuu dobre mozno len moc sledujem, asi chcem velmi babo ☹ alebo si to nahovaram tym, ze nedufam, ze som tehotna neni 😖

nadenkaaa
10. aug 2009

monika tak take nieco pocujem prvy krat 😕 😲

lucialen
10. aug 2009

Monika, ani ja nemyslim, ze to moze mat nieco spolocne s kavou 😕
Inak niekde som citala, ze kavu v tehotenstve aj odporucaju 😕 Neviem, ja pijem 3 denne, ked som zistila, ze som tehu, tak som obmedzila na 1-2 denne, ale asi v 6tt mi aj tak prestala chutit, az hnusit 😝

lucialen
10. aug 2009

🙂 Brisilda, ked chces, poslem ti tu BT 🙂
Tea, ved BT nemusis merat rano a vstavat koli tomu, ked vstavas o 10h tak budes merat o 10h 🙂 Ale ked mas pravidelny cyklus, tak nemeraj, aj ked ja som sa uz namotala 😉

kkatkaa
10. aug 2009

bris ja tiez este stale pijem kavu aj kked sa snazime zrejme prestanem az ked budem mat potvrdene tehu alebo co mi povie dr alebo ako sa budem citit 🙂

brisilda
10. aug 2009

luci v pohode mozes aspon budem mudrejsia a od bud.mesiaca by som skusila citala som, ze lekar to aj sam paciantke avrhne aby mala lepsi prehlat

kkatkaa
10. aug 2009

lucialen ale nemusi sa to merat v rovnaky cas kazdy den? a nie je napr. o tej 10 uz neskoro lebo si uz vstala a vyvijala nejaku aktivitu?

kkatkaa
10. aug 2009

bris co lekar navrhne?

flamenga
10. aug 2009

kkatkaa v rovnaký čas každý deň aspoň po štvorhodinovom spánku 🙂 a pred meraním sa nesmie vstávať z postele

lucialen
10. aug 2009

No myslim, ze ked kazdy den vstava o 10h a meria, este pred vyskocenim z postele. Napr ja vstavam medzi 8-8.30 tak meram vtedy, ona moze merat medzi 9.30-10h 🙂 Dufam, ze sa rozumieme 🙂

monikapd1
10. aug 2009

noo neviem baby hadam to tak nie je 😒 😢

flamenga
10. aug 2009

monika nie som v obraze.... bola si tehu, teda mala si pozitívny test a už nie je alebo ako? 😕

kkatkaa
10. aug 2009

aha diky flamenga a lucialen uz mi je to jasne takze aj o 12 ak tak vstava kazdy den a este predtym nez vstane z postele
ale pre mna to nie je kedze ja ked robim nevstavam kazdy den rovnako ☹
monika neboj ta kava ti nic neurobila 🙂

monikapd1
10. aug 2009

flamenga nie nebola som tehu, ale boli ma podbrusko a boleli ma aj pria, ale prsia dako prestali 😕

monikapd1
10. aug 2009

noo hadam, ze neurobilo 😅 ale ved snazit sa mozme aj potom 😉

lucialen
10. aug 2009

Konecne mam cas si s vami vypisovat 🙂

kkatkaa
10. aug 2009

monika co myslis tym potom? kedy potom?
luci tak to je super tak hor sa do toho - mozno si pisala co studujes ale uz si nepamatam a kym by som to tu nasla 😝

monikapd1
10. aug 2009

noo potom ak nebudem teraz tehu 🙂

kkatkaa
10. aug 2009

jasne ved aj my sme tu take ktorym sa to nepodarilo na prvykrat

flamenga
10. aug 2009

moni ahaaa 🙂 a ktorý dc si?

lucialen
10. aug 2009

katka, soc.pracu. Inak este varim, tak odbieham A este pozeram telku, mame tu ten vybuch v bani tak zistujem, ci tam nebol niekto znamy

lenushka
10. aug 2009

☹ ☹ Taaak, priatel o tom este nevie, lebo moj drahy isiel do nocnej zarabat peniazky... Ani neviem, ci mu to mam v tychto dnoch uz povedat, ale asi ano🙂🙂 No a tie priznaky... Posledne dni sa rano citim ako opita... 😎 Toci sa mi hlava, ale nie tak, ako inokedy, ked prudko vstanem. Boli ma brusko a krize uz asi 4.den, som si mylsela, ze sa hlasi mrcha, mala by zacat uradovat od zajtra, ale aj tie bolesti su akesi ine... V sobotu, pred priatelovou dennou, mi chudak, musel upiect o pol jedenastej vecer spekacku a ked uz zacal, dostala som chut na pizzu 😀 😀 Len sa pousmial 🙂 A co je asi take naj, tak to som akasi citliva na pachy... Tak to je asi vsetko zatial🙂 A zopakujem, tuzila som po majovom babätku, no lekar mi povedal, ze planovane rodicovstvo vychadza tak na 20% a ze mame zacat uz v juli, nie v auguste... pocuvli sme a tak bude babo asi aprilove 🙂 😎 😀

monikapd1
10. aug 2009

flamenga som 20 DC

flamenga
10. aug 2009

moni tak to je ešte skoro 🙂 netráp sa... ak si tehu, príznaky ešte len prídu 🙂

monikapd1
10. aug 2009

noo ved jasne, len ja y som uz chcela a tym urobila mm radost 😵 ale sme este len nazaciaku a navyse mam este aj nadvahu 😅 takze by to bolo mozno aj skoro na tehotenstvo.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre