Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

stanka1986ke
24. aug 2009

a inak som citala v knihe 9 mesiacov otazok a odpovedi ze prvym priznakom tehu je u lekarov vysoko postavena maternica..takze ked je zena tehu tak krcok by mal byt hore... no ja ten moj neviem dociahnut

stanka1986ke
24. aug 2009

asi tu nik nieje..hmmm

michelle
24. aug 2009

bris ahojcek, nove nemam nic... pomaly mi koncia partizani, takze zacina nove obdobie snazenia 😎 ..a ty ako? cakas netrpezlivo do stredy?
stanka gratulujem k novej praci 🙂 co budes robit ak smiem vediet? ...inac tie tvoje pozitivnonegativen testy - to je zahada... drzim palceky, nech to dopadne ako najlepsie moze 🙂

brisilda
24. aug 2009

stanka som tu ja 🙂 len mrkam aj nieco ine na nete 😉 je to zaujimave, ze raz ti test ukaze // a potom / ☹ kebyze sa to ma stat mne tak radsej // ani nechcem az sa netesim zbytocne 😠 mna dnes boli jedno prso 😀 a druhe stichlo 😀 😀 😀 inak ziadne bolesti 😀 😀 😀
Stanka s tou pracou drzim palce no davaj pozor ak budes tehotna ! ked uz mas jednu zlu skusenost

brisilda
24. aug 2009

michelel ja som zacala merat BT 😀 nedalo mi to a zacina ma to bavit dokonca ani manzel na mna necumel ako na debila 😀 je to stale lepsie ako sa testovat a h.......o s toho 😀 😀 😀 zatial to vyzera nadejne dnes mrcha nepride a zajtra???uvidime podla teploty ak klesne pod 36,8 tak ju budem s usmevom na tvari ocakavat 😀 ako som uz pisala teraz mi aj mrska bude vyhovovat cize nech pride cim skor az ma nedrzi v napati 😀 😀 😀

stanka1986ke
24. aug 2009

🙂 budem robit vo velkosklade farby laky predavačka, poradca, pokladnička. otvorene od 7 do 19 a kratky a dlhy tyzdenl.takze v pohode..
no ja som uz z tych testov jelen..pri malej mi vychazdli negativne a na usg som uz bola v 10tt..takze mozno saopakuje scenar a aj teraz mam neg.testy a usg mozno ukaze nieco ien..no uvidim buduci tyzden..xixi 🙂

bris no tak ja mam len tie priznaky co som pisala...tak uvidime.lenze to zvykne byt aj pred mrchou..nie...
tak dufam bris ze tebe by to malo vyjst

michelle
24. aug 2009

stanka a skusala si stale rovnaky typ/znacku testu? ci to na rozdielnych ti vychadzaju rozne vysledky? ..ktory DC vlastne si?
bris aj tak sa da... ja zatial nemeriam, nechce sa mi stavat kazdy den rovnako, najma cez vikend... tak zatial flusam a podporujem to jednorazovymi ovu testami, pre kontrolu.. zatial oba vychadzaju rovnako, takze asi to bude ok 🙂

stanka1986ke
24. aug 2009

dnes 30DC ale tento mesiac som mala mat 26 DC.mne sa to tak strieda jeden mesiac mam 32DC a druhy 25-26DC. a skusala som rozne testy...rapiclear....rozne...ukazal mi for you tam bola pekne stredne tmava ciarka...slabsia ako prva...a este aj dva testy mi ukazali ale uz neviem ake...ale tam bola ta ciarka velmi slabucka..bola vidno ale bola slaba

brisilda
24. aug 2009

michel ja som vraj ovu mala ked som si namerala teplotu 37 😀 som zvedava 😖
stanka zainvestuj do kvalitneho testu 10 citlivost prepana jana ved aj jeden ukazal // a 20 citlivost tak hadam kvalitny ukaze na com si 😉 nechce sa mi verit, ze by si nebola tehu

brisilda
24. aug 2009

inak stanka ty si akasi zahadna 😀 ja tuzim aj po tieniku a nic iba biele testiky 😀

stanka1986ke
24. aug 2009

tak vidis testy vychadzaju ako saim zachce..najspolahlivejsi bude asi navsteva gynekologa a on mi hned zoberie krv a usg mi urobi to sono..ale este pockam..noked tak skocim v stvrtok vtedy robi do 20.30hod

michelle
24. aug 2009

stanka tak to vyzera tak, ze kym sa nezacervena je tu ista nadej 😵
bris a tu teplotu overujes aj flusatkom, ci to si uz odlozila? 🙂

brisilda
24. aug 2009

michel flusatko mi je teraz na ........ ked mam po ovu a tesne pred mrchou 😉 cize nie skusam merat a po mrche idem do toho v plnej parade
satanka chod tam este teraz vo stvrtok ja by som nevydrzala cakat 😉

petafr
24. aug 2009

Caute, ja mam od rana same zle spravy... V noci som sa zobudila na prisernu bolest brucha, posedela som si asi polhodinu na zachode, isla zo mna aj krv, tak som si povedala, super, dosla mrcha... Normalne som si musela vziat aj tabletku, tak ma to bolelo... No a dnes rano uz zase skoro nic, ale brucho ma echt boli stale... Tak neviem, mozno som vymyslela novy druh mrchy, jeden den mas, druhy nic... Tak som zvedava, dokedy sa idem takto nervovat...
Inac som sa rozhodla, ze si zacnem merat teplotu, s tymi anovulakmi ste ma nastrasili, ktovie, ci vobec nejaku ovulaciu mam... Aspon budem mat prehlad.
Stanka a dnes rano si skusala aky test? Mne to tiez nejde do hlavy, ale ked uz mas podobnu skusenost, tak sa to mozno naozaj opakuje...
No idem sa aspon najest...

stanka1986ke
24. aug 2009

je tu niekto vobec? 🙂
bris robila som si teraz test rapiclear kazetkovy...no a zasa ta druha ciarocka je takaslabuinka ze ja to neviem ani odfotit..ze by som vam to ukazala ☹ no ja uz som fakt z toho jelen...asi zajtra rano nabehnem k lekarovi nech mi zoberie krv a hotovo...nie?

malalady
24. aug 2009

ahojte🙂 stanka ahojik.. tak super si tehu 🙂) to je jedno jaká tam je čiarka 😉 si tehúú sa teš 😉

stanka1986ke
24. aug 2009

no tak ja sa budem tesit az ked budem drobca vidiet na usg alebo ak mi to vyjde aj v krvi 😀 😀
zajtra rano skocim za gynekologom...a uvidim co mi povie..

stanka1986ke
24. aug 2009

a ty sa ako citis malalady?

malalady
24. aug 2009

stankááááá 😀 😀 😀 😀 😀 a čo budeš? aprilovka ešte?? 😉 😀 či už máj?

stanka1986ke
24. aug 2009

termin od 17.aprila do 19.maja..taklze uvidime...no ale este to nieje iste..musi mi to potvrdit lekar

malalady
24. aug 2009

stanka blbooo ☹ ☹ dneska mi je fest zle od rána zase raz.. som bola aj na wc tak hádam bude už lepšie ale neviem.. nevyzerá to tak.. a pri tom som také nič nejedla.. ☹

stanka1986ke
24. aug 2009

joojjj no tak mne byva zle nonstop....ale len tak od zaludka nie navracanie..len ked citim vyprazane alebo prazene maslo ma normalne napina...blaaa...a vtedy mi je tak hnusne ze az lahnut musim...aspon vcera mi tak bolo,, ked som vyprazala kuracinku

michelle
24. aug 2009

stanka tak to fakt vyzera nadejne.... tesime sa, a 🙂 ko nam zajtra zvestujes dobru spravu. teda... ak uz zajtra budes mat nejake vysledky...
malalady vydrrrrrrz to raz prejde.... 😕 😵 🙂

stanka1986ke
24. aug 2009

no zvestujem vam to az vecer...takze budete musiet cely den cakat..lebo rano pojdem k dokimu a potom do robotky

to bude ale dlhy den zajtra vsak 😀

michelle
24. aug 2009

no veru hej 😎 ....myslis, ze ti to tam zisti na pockanie? ..ci ides rano na krvicku? 🙂

stanka1986ke
24. aug 2009

tak urobi mi sono a hned aj vezme krv a poobede budem volat...ja k nemu chodim od 12 lebo som mala cysty takze ja som taky jeho milacik..xixi 😀 verny uz 11rokov..on ma hned berie ani necakam...a on mi berie krv lebo sestricka mi raz tak zobrala ze som mala 4 tyzdne modrinu..auuu...a on hned vola aj do labaku aby krv hned robili .,..a potom mi zavola ze co a ako

stanka1986ke
24. aug 2009

baby to aj vas bolia dakedy krize...?to asi od toho sedenia ma bolia 😀 😀 lebo som taka leniva,.... 😔

minka21
24. aug 2009

awojky,tak este nejake nove tehulky? stanka dufam ze sa tehu potvrdi,🙂 mne je strasne zle od rana:( ani k dr som nesla:(co rano som nevladala:( uff,nech uz to skonci:(((

michelle
24. aug 2009

stanka tak to su ine vymozenosti 😉 ...ty mas teda 23 rokov ak dobre pocitam?

brisilda
24. aug 2009

stanka mna tak bolelo brucho a krize min. tyzden v piatok sobotu 😖 asi bola ovulka 😎 teda dufam, ze bola 😉 Inak tien na teste nemusi znamenat len tehotenstvo moze to znamenat aj cystu ale to ta nechcem strasit to pisu na letaciku k testom ☹ dufam, ze tvoj pripad to neni ved by ta hadam neboleli krize a brusko 😉 drzim palce a kazdopadne zajdi si za dokim 😉
minka musis to vydrzat ja som pri samkovi tiez mrela ☹ a chuda manzel si odniesol vsetko zle 😠 ale preslo to a potom bolo v pohode ved si estelen v 2 mesiaci ze? tak mas este pred sebou 1-2 m.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre