Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

stanka1986ke
24. aug 2009

no ano 23...tak on je taky lekar fakt klobuk dole...ked som v decembri potratila, kazdy den mi volal na mobil, v nedelu ma bol pozriet ci sa o mna staraju...on sa snazi ku kazdej pacientke jej dat pocitit, ze sa nemusi bat....vecen vysmiaty, vysvetli vsetko na obrazku ked niejaky problem je...ja som s nim spokojjna

stanka1986ke
24. aug 2009

no ano preto zajtra idem za nim...lebo ja mavam cysty dosta casto...takze aby som si nerobila falosne nadeje...

brisilda
24. aug 2009

stanka chod ja sice neviem ci pri cystach meska mrcha no kamoske to tak zistili mala nepravidelnu mrchu ☹ za vysetrenie nic nedas aspon budes vediet na com si 😉 Ja osobne ti drzim place aby to nebola cysta ale taky maly potapacik 😀 😀 😀

stanka1986ke
24. aug 2009

dakujemmm...no mne dakedy ked tiez vychadzali poz.teh.testy a meskala mi mrcha som mala cysty...takze tak....a ako hovoris za vysetrenie nic nedam..budem vediet na com som..len vyvolavacku si nedam pichnut lebo potom idem do prace a nechcem krivat..lebo to boli po injekcii 😖

brisilda
24. aug 2009

stanka ja pevne verim a drzim palce aby si mala 9 mesacny "problem " 😀 😀 😀 tak krasny problem myslim 🙂

stanka1986ke
24. aug 2009

dakujem pekne 🙂 a ja pevne verim ze ty sa ku mne pridas.... 😀 aby som ten problem nemala sama... 😀

michelle
24. aug 2009

stanka aj ja ti drzim palceky... zajtra teda si prvy den v praci?

stanka1986ke
24. aug 2009

no tak uvidim ako to dopadne...

cheerlady
24. aug 2009

ahojte babulky 🙂
tak ja sa hlasim po weekende som v praci a to az do soboty kazdy den 😖 zajtra utekam endokrinologicke pre lieky,lebo som mala vysledky krvi tak na hranici,tak mi chce nejake nasadit 😒
inak mne byva tiez blbo rano,ale zatial mi pomaha,ked sa trochu najem - vtedy je dobra,len nemozem zjest naraz vela - to nevladzem a potom som zas za chvilu hladna a je mi opat zle,takze musim jest kazdu chvilu po troske 😅
stanka drzim palceky,nech je to tehu!!! 😵 a takisto aj bris 😉

miroslava89
24. aug 2009

cheerlady ty si tehulka_? 😕 ani som nevedela😅 gratulujem🙂

lucialen
24. aug 2009

Ahojte, som tu , Uz sa mi zlepsila nalada 😀 Bola ma pozriet kamoska tehulka a potom mamina s bratom, takze som sa nenudila 🙂
Bris si dobre nazvala Stanku, ze Satanka 😀 😀 😀

tea333
24. aug 2009

baby som spat z kolotocov, moj zaludok sa paradne ponatriasal,aj som dala take atrakcie co by som sa sama neodvazila ale bratia ma ukecali, no ked sme isli dole hlavou v rychlosti asi 100km/h nebolo mi vsetko jedno 😀 😀
tak idem si trosku zotavit zaludok, urobit sa za peknu a o chvilu mi pride chlap tak 😀 😀 😝 😀
ved viete co 😀
este dojdem vecer 😉

cheerlady
24. aug 2009

miri,vyzera to tak 😉 dakujem 🙂
tea aj ja som sa tolko chystala do pratru az som sa dochystala 😅 no co uz,hadam ked sa tam dostanem,tak uz s krpcom 😀

lucialen
24. aug 2009

Stanka, a nerobila si test Best 2, ze ten ukazuje falosnu ciarku 😒 Dufam,ze to tak nieje a bola ozajstna 😉 Ved zajtra doki povie, co si mysli 😉 Drzim palce 🙂

cheerlady
24. aug 2009

stanka ty ides uz zajtra k dokimu,tak to budeme ako na ihlach 😀 budem drzat palceky! 😉

lucialen
24. aug 2009

Kde ste babulky??? 🙂
Cheerlady, este si nezmenila lekara? 😉

brisilda
24. aug 2009

luci a kdeze som tak stanku nazvala????ja som asi slepa no nenasla som to 😀 inak je dobre, ze mas lepsiu naladu tak si ju drz az mrcha nema sancu inak kedy ju neocakavas???
cherlady ja mam tiez taky problem s jedenim ale to neni tehotenstvom ja si prepcham zaludok a o 30 min. som hladna je mi zle a musim zase coto zjest 😀 no mam to uz dlhooo a zvykla som si 😀 😝

brisilda
24. aug 2009

stanka dufam, ze nam das vediet ako si u dokiho dopadla drzim palce aj na nohach 😀 😉

lucialen
24. aug 2009

Bris 13.05, posledna veta 😀

lucialen
24. aug 2009

Si ma s tym pobavila 😀 Ja neocakavam v piatok, ff hovori ze vo stvrtok, uvidim co na to moje telo 😒

brisilda
24. aug 2009

luci tak ja by som mala zajtra 😀 😀 😀 a ano nazvala som ju tak 😀 no neva hadam sa neurazila nemyslela som to tak to bol len preklep 😉 inak aka je ta luteralna ci aka doba????pri merani BT???? 14 dnova?

lucialen
24. aug 2009

Najlepsie 14 dnova, moze aj kratsia

brisilda
24. aug 2009

juuuj tak to sa este nacakame 😀 😀 😀 ja som mala ovu ocu asi 13 az 16 ty kedy?

groka
24. aug 2009

ahojte

bris ja som tusim rano citala ze si mala 37,no to ja keby som mala 37 a na druhy den by mala prist mrcha,mne by uz neprisla,dufam,ze nepride aj tebe

ja makam jak fretka,navsteva mala prist zajtra ale pride v stredu,takze rano nesie muz maleho svagrine a ja cestujem ku gynekologovi,potom spat domov cakat na navstevu,uz som oprala 3 pracky,aj malemu do skolky veci,vydrhla som wc a kupelku,este idem na prach,na dlazku,fu,ale chvilku tu pobudnem s vami

inak vcera neboli nakoniec nic

brisilda
24. aug 2009

groka tak ak sa zajtra vratis z gyndy tak skoc uz na toho muzicka 😀 a ak si zabehnuta v upratoani tak mozes prist aj kumne 😀 😀 😀
zajtra meram zase BT az viem ci si mam dat biele nohavice 😀 😀 😀

lucialen
24. aug 2009

Ja som mala ovu 16teho, 16DC 🙂 Zajtra len 9DPO, hrozne pomaly to ide

brisilda
24. aug 2009

luci pocuj bude sranda ak nam to obom vyjde 😀 😀 😀 mali by sme tym padom rovnaky termin 😀 no ja by som sa aj postala kebyze nam to vyjde 😉 klop klop az ma Boh vyslisi 😉

groka
24. aug 2009

bris ku gynekologovi idem v stredu

inak j sa strasne bojim,co bude ovu,zas mam hlien,bojim,ze ovu nebude,dnes som chcela aj meriat ut ale som zabudla teplomer,som myslela ze je v kupelni a bol kusok odo mna v spalni nakoniec 😅 od zajtra ale idem na to,

tea333
24. aug 2009

bris daj si biele urcite nedojde 😀
groka a preco mas tolko prace? robis poriadky?
cheer je tam super vela atrakcii pre deticky, strasne vela minikolotocov, miniruske kolo a mini vsetko, aj na ponikoch sa da vozit, dokonca je tam aj amazonka kde sa plavis na kuse dreva a aj motokary pre malinke deticky, az som pozerala kolko tam toho je..snad pojdeme raz spolu 😉
aj ked ma stve ze mate tehule cim dalej tym vacsi naskok hehe 😀

tea333
24. aug 2009

dufam ze neostanem na september jedina netehotna hehe, akurat som rozmyslala ze ked sa nebude darit budem mat v lete brusko, juj 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre