• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

14. januára 2015 
no ano 23...tak on je taky lekar fakt klobuk dole...ked som v decembri potratila, kazdy den mi volal na mobil, v nedelu ma bol pozriet ci sa o mna staraju...on sa snazi ku kazdej pacientke jej dat pocitit, ze sa nemusi bat....vecen vysmiaty, vysvetli vsetko na obrazku ked niejaky problem je...ja som s nim spokojjna
24. aug 2009 o 15:46  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ano preto zajtra idem za nim...lebo ja mavam cysty dosta casto...takze aby som si nerobila falosne nadeje...
24. aug 2009 o 15:47  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stanka chod ja sice neviem ci pri cystach meska mrcha no kamoske to tak zistili mala nepravidelnu mrchu :frowning2: za vysetrenie nic nedas aspon budes vediet na com si :wink: Ja osobne ti drzim place aby to nebola cysta ale taky maly potapacik :grinning: :grinning: :grinning:
24. aug 2009 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujemmm...no mne dakedy ked tiez vychadzali poz.teh.testy a meskala mi mrcha som mala cysty...takze tak....a ako hovoris za vysetrenie nic nedam..budem vediet na com som..len vyvolavacku si nedam pichnut lebo potom idem do prace a nechcem krivat..lebo to boli po injekcii :confounded:
24. aug 2009 o 15:52  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stanka ja pevne verim a drzim palce aby si mala 9 mesacny "problem " :grinning: :grinning: :grinning: tak krasny problem myslim :slight_smile:
24. aug 2009 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem pekne :slight_smile: a ja pevne verim ze ty sa ku mne pridas.... :grinning: aby som ten problem nemala sama... :grinning:
24. aug 2009 o 15:59  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stanka aj ja ti drzim palceky... zajtra teda si prvy den v praci?
24. aug 2009 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak uvidim ako to dopadne...
24. aug 2009 o 16:06  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky :slight_smile:
tak ja sa hlasim po weekende som v praci a to az do soboty kazdy den :confounded: zajtra utekam endokrinologicke pre lieky,lebo som mala vysledky krvi tak na hranici,tak mi chce nejake nasadit :unamused:
inak mne byva tiez blbo rano,ale zatial mi pomaha,ked sa trochu najem - vtedy je dobra,len nemozem zjest naraz vela - to nevladzem a potom som zas za chvilu hladna a je mi opat zle,takze musim jest kazdu chvilu po troske :sweat_smile:
stanka drzim palceky,nech je to tehu!!! :dizzy_face: a takisto aj bris :wink:
24. aug 2009 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cheerlady ty si tehulka_? :confused: ani som nevedela:sweat_smile: gratulujem:slight_smile:
24. aug 2009 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, som tu , Uz sa mi zlepsila nalada :grinning: Bola ma pozriet kamoska tehulka a potom mamina s bratom, takze som sa nenudila :slight_smile:
Bris si dobre nazvala Stanku, ze Satanka :grinning: :grinning: :grinning:
24. aug 2009 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby som spat z kolotocov, moj zaludok sa paradne ponatriasal,aj som dala take atrakcie co by som sa sama neodvazila ale bratia ma ukecali, no ked sme isli dole hlavou v rychlosti asi 100km/h nebolo mi vsetko jedno :grinning: :grinning:
tak idem si trosku zotavit zaludok, urobit sa za peknu a o chvilu mi pride chlap tak :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
ved viete co :grinning:
este dojdem vecer :wink:
24. aug 2009 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miri,vyzera to tak :wink: dakujem :slight_smile:
tea aj ja som sa tolko chystala do pratru az som sa dochystala :sweat_smile: no co uz,hadam ked sa tam dostanem,tak uz s krpcom :grinning:
24. aug 2009 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Stanka, a nerobila si test Best 2, ze ten ukazuje falosnu ciarku :unamused: Dufam,ze to tak nieje a bola ozajstna :wink: Ved zajtra doki povie, co si mysli :wink: Drzim palce :slight_smile:
24. aug 2009 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stanka ty ides uz zajtra k dokimu,tak to budeme ako na ihlach :grinning: budem drzat palceky! :wink:
24. aug 2009 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kde ste babulky??? :slight_smile:
Cheerlady, este si nezmenila lekara? :wink:
24. aug 2009 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci a kdeze som tak stanku nazvala????ja som asi slepa no nenasla som to :grinning: inak je dobre, ze mas lepsiu naladu tak si ju drz az mrcha nema sancu inak kedy ju neocakavas???
cherlady ja mam tiez taky problem s jedenim ale to neni tehotenstvom ja si prepcham zaludok a o 30 min. som hladna je mi zle a musim zase coto zjest :grinning: no mam to uz dlhooo a zvykla som si :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. aug 2009 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stanka dufam, ze nam das vediet ako si u dokiho dopadla drzim palce aj na nohach :grinning: :wink:
24. aug 2009 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bris 13.05, posledna veta :grinning:
24. aug 2009 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Si ma s tym pobavila :grinning: Ja neocakavam v piatok, ff hovori ze vo stvrtok, uvidim co na to moje telo :unamused:
24. aug 2009 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci tak ja by som mala zajtra :grinning: :grinning: :grinning: a ano nazvala som ju tak :grinning: no neva hadam sa neurazila nemyslela som to tak to bol len preklep :wink: inak aka je ta luteralna ci aka doba????pri merani BT???? 14 dnova?
24. aug 2009 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Najlepsie 14 dnova, moze aj kratsia
24. aug 2009 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuuj tak to sa este nacakame :grinning: :grinning: :grinning: ja som mala ovu ocu asi 13 az 16 ty kedy?
24. aug 2009 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

bris ja som tusim rano citala ze si mala 37,no to ja keby som mala 37 a na druhy den by mala prist mrcha,mne by uz neprisla,dufam,ze nepride aj tebe

ja makam jak fretka,navsteva mala prist zajtra ale pride v stredu,takze rano nesie muz maleho svagrine a ja cestujem ku gynekologovi,potom spat domov cakat na navstevu,uz som oprala 3 pracky,aj malemu do skolky veci,vydrhla som wc a kupelku,este idem na prach,na dlazku,fu,ale chvilku tu pobudnem s vami

inak vcera neboli nakoniec nic
24. aug 2009 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
groka tak ak sa zajtra vratis z gyndy tak skoc uz na toho muzicka :grinning: a ak si zabehnuta v upratoani tak mozes prist aj kumne :grinning: :grinning: :grinning:
zajtra meram zase BT az viem ci si mam dat biele nohavice :grinning: :grinning: :grinning:
24. aug 2009 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som mala ovu 16teho, 16DC :slight_smile: Zajtra len 9DPO, hrozne pomaly to ide
24. aug 2009 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci pocuj bude sranda ak nam to obom vyjde :grinning: :grinning: :grinning: mali by sme tym padom rovnaky termin :grinning: no ja by som sa aj postala kebyze nam to vyjde :wink: klop klop az ma Boh vyslisi :wink:
24. aug 2009 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bris ku gynekologovi idem v stredu

inak j sa strasne bojim,co bude ovu,zas mam hlien,bojim,ze ovu nebude,dnes som chcela aj meriat ut ale som zabudla teplomer,som myslela ze je v kupelni a bol kusok odo mna v spalni nakoniec :sweat_smile: od zajtra ale idem na to,
24. aug 2009 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bris daj si biele urcite nedojde :grinning:
groka a preco mas tolko prace? robis poriadky?
cheer je tam super vela atrakcii pre deticky, strasne vela minikolotocov, miniruske kolo a mini vsetko, aj na ponikoch sa da vozit, dokonca je tam aj amazonka kde sa plavis na kuse dreva a aj motokary pre malinke deticky, az som pozerala kolko tam toho je..snad pojdeme raz spolu :wink:
aj ked ma stve ze mate tehule cim dalej tym vacsi naskok hehe :grinning:
24. aug 2009 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dufam ze neostanem na september jedina netehotna hehe, akurat som rozmyslala ze ked sa nebude darit budem mat v lete brusko, juj :unamused:
24. aug 2009 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok