• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

14. januára 2015 
tea budeme mat navstevu a budem tu mat 2 male deti,takze radsej potom menej upratovania ako velmi vela naraz,nie ze by som mala bordel,ale radsej si dnes upracem ako potom ked tu budu budem behat s metlou,lebo ja uraptujem kazde 3 dni nieco
24. aug 2009 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bris, to by bolo riadne, mne FF ukazuje, ze termin by bol 9.5. :slight_smile:
24. aug 2009 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tea ja sa pridam k tebe co bojis :wink: inak sa budem bat cestovat do spanielska :confounded: ozaj ty tam ako ides? kolko ta vysla letenka?
24. aug 2009 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucka ja som si este termin anilen neskusala dat vypocitat :frowning2: akosi som na to ani nemyslela :rolling_eyes: az teraz si mi to pripomenula :wink: ale ne nejdem si ho vypocitat to az ked budu // :grinning: :grinning: :grinning: a naraz /// :slight_smile: :wink: jednu podarujem :grinning: ale ne robim si srandu :wink: cakam cakaaam cakaaaaam az do piatku ak sa teplota bude drzat tak testujem skor ani za nic
24. aug 2009 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ahojte
mam 17 dc,ale nieco sa mi nepozdava,stale jemne citim vajecniky, zacali ma uz teraz pobolievat bradavky na dotyk, a dnes osm si nasla taky husty biely vytok, ale len raz poobede a teraz nic
vidim to tak ze mi neostava nic ine ako len cakat
24. aug 2009 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fazulka ja vytoku neverim :frowning2: to ze ta boli vajecniky moze byt ocu :grinning: :wink: popripade oneskorena ovu no a mozno sa vajko usadzuje :wink:
24. aug 2009 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj fazulka,no mas ovulacny hlien podla toho co pises,takze dnes sup na muzicka urcite
ahojte babule :wink:
neboj tea ja ta urcite neopustim :wink: bris drzim palce aby mrcha ta najblizsich 9 mesiacov neprisla :dizzy_face:
baby ale ja som ovu uz mala lebo som mala ten tahavy hlien, teraz bol taky husty biely, taky tuhy
24. aug 2009 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fayulka a kolky DC si mala ovu?
24. aug 2009 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nadenka ale ona pride ved ja nemam ziadne priznaky ani tie predmenstruacne :grinning: ale nie vcera vecer ma zacali boliet prsia a dnes uz iba jedno :grinning: cize jedno je naliate a druhe nie mam teda komediu doma :grinning: :grinning: :grinning:
24. aug 2009 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som mala 12-13, na 13 dc cyklu som mala poobede ten tahavy hlien, ten taky ako bielok z vajca
24. aug 2009 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fazulka ja nemam ziaden hlien :grinning: a kebyze mam anovulak tak nemam teplotu taku ako mam no ale vsetko je mozne ja som divna cize aj ta teplota je asi zahadna :grinning: :grinning: :grinning: bozematka priroda toho mesiaca na mne riadne santi :grinning: :grinning: :grinning:
24. aug 2009 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bris no ale ved to je dobre ked nemas predmenstruacne priznaky :wink: a uvidis zajtra urcite peknu teplotku :wink:
24. aug 2009 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bris, ja urobim tiez az v piatok, mozno sobotu :unamused: Ja som tiez termin nepocitala, to len FF ukazuje vsetko :wink:
Fazulka, zaujimave, ostava len cakat.
Mna tak boli v podbrusku, ma to tam taha, ako keby som tam mala tazsi kamienok :grinning:
24. aug 2009 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bris a ja mam, stale pocas ovu
24. aug 2009 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved to ze ostava len caka ako sa to vsetko vyvinie, mozno sa uz vyvija
24. aug 2009 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ale ako citavam na forach tak sa nan neda spolahnut ved ako je potom mozne, ze pocas ovu nedojde k oplodneniu ked ma manzel super rychle spermijky :grinning: je to cele zahadne musime si pockat na spravnu chvilu :wink:
24. aug 2009 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Drzim palce fazulka :slight_smile:
24. aug 2009 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fazulka tak to moze byt uhniezdovanie,ale ja neviem ci aj to ma nejaky priznak,ale budem ti drzat palce
24. aug 2009 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok kocky idem sa venovat mm :sunglasses: hadam ho nenecham teraz postit az do mojej ovulacky :grinning: :grinning: :grinning:
24. aug 2009 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fazulka to vyzera nadejne :wink: :wink: bris pekny vecer :wink:
24. aug 2009 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
groka ak nahodou budem tehu tak potom to uhniezdenie citit riadne :angry: a ak nahodou budem tehu budem to brat tak, ze mi ho poslala z nebicka babka ( ten sen pamatate ) cize budem vediet ako sa bude drobec volat :wink:
24. aug 2009 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved to ze ani ja neviem, budem cakat ako sa to vyvinie a hlavne netestovat
ale nieje skoro este na uhniezdovanie a bolesti ako su bradavky, ako prsia ma pobolievaju ked mam dostat mrchu ale to tak tyzden pred nou a nie tyzden a pol, ale vtedy ma bolia prsia a nie bradavky, no ja neviem, budem trpezlivo cakat
24. aug 2009 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bris ty mas ale koniec cyklu,ja som medzi zaciatkom a ovu,ale len pocuvam dokiho,ani ja by som nepostila,ale skusam,mozno sa nam podari
24. aug 2009 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fazulka uhniezdovanie priebieh od 5DPO do 10DPO dokonca niekedy aj od 3DPO
24. aug 2009 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bris aj ja dufam ze ked sa to podari tak mi to poslal z neba moj otec, ktory sa narodil v maji a aj v maji zomrel tohto roku, tak preto tuzim aby bolo majove
24. aug 2009 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
groka za skusku nic nedas :wink: drzim palce a doveruj dokimu :wink:
fazulka ani by som nepovedala, ze je skoro na uhniezdenie ja som podla flusatka mala ovu hned po mrche podla vypoctov 13 az 16 a 15 som mala tie bolesti :frowning2: pockame a uvidime budeme mudrejsie :grinning: oki papa
24. aug 2009 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
groka sme na tom podobne ja som tiez niekde medzi :pensive:
24. aug 2009 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fazulka snaz sa na to nemysliet, a cakat tu mrchu :rolling_eyes: :confused: :pensive: nic ine neostava :unamused: :confounded:
nadenkaa tak nebudem sama :frowning2: v tom septembri
ja neviem ci dnes nieco bude drahy je nervozny a neciti sa dobre akurat dosiel..tak mozno dnes skoncime pri
telke :sweat_smile:
24. aug 2009 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok