Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

brisilda
25. aug 2009

groka podla kalendara som ju mala v case od 13 .8do 16 a 15 som mala bolesti brucha ( ako kopanec do brucha ) a bolest v krizach ☹ potom to prestalo a teraz prisla bolest prs pichanie ako pri slepaku 😠 no a dnes mi zacal aj viditelny vytok ako som uz spominala je tahaci ako pri ovu no je biely taky priesvitny 😉

brisilda
25. aug 2009

sisa a isto nesi tehotna??????

groka
25. aug 2009

brisilda tak potom ste zamiesali,spermijky muzove boli silne a vydrzali

nadenkaaa
25. aug 2009

sisa ved ty musis byt tehu 😕 😉

groka
25. aug 2009

sisa a testovala si ?tusim ano

brisilda
25. aug 2009

groka nedavaj mi zbytocne nadeje lebo som citala, ze taky vytok je pred mrchou 😠 ja som na mrchu pripravena no cim dlhsie ma necha cakat tym viac potom budem sklamana ☹ no prezijem 😀 😀 😀 zatial meska len jeden den asi pride toho 28.8

tea333
25. aug 2009

bris testuj 🙂
idem do posilky baby, este sa objavim 🙂

nadenkaaa
25. aug 2009

tak pockaj bris do toho 28.8 😉

brisilda
25. aug 2009

tea ja sa aj bojim testnut no uvidim ako sa rano vyspim 😉 juuj este nikdy so sa tak nebala 😢

sisa2
25. aug 2009

nie som ☹ testovala som, po druhej ani slychu. podla BT tehu tiez nehrozi 😖

brisilda
25. aug 2009

nedi ano asi to tak spravim uz teraz chodim kontrolovat ci neprisla 😉 😀

nadenkaaa
25. aug 2009

sisa to mas take dlhe cykly alebo co sa deje? 😕

brisilda
25. aug 2009

sisa tak potom mas asi anovulak ked nemas mrchu ☹ zaujimave uz ti dakedy tak dlho meskala???

sisa2
25. aug 2009

bris - podla mna to u teba vyzera veeeelmi nadejne! moc drzim palceky 😵 verim, ze mrcha ostane za horami za dolami.

groka
25. aug 2009

bris ja ti nedavam nadeje,ale ty tiez nieco citis,a vies to,pockaj do 28 potom budes vediet,no ak si mzyslis ze dostanes mrchu,tak potom pride

sisa a BT je aka?

lucialen
25. aug 2009

Bris, no dobre, mozes aj ty testnut 😀 Nech uz tam je aspon tienik 😉
Janka, na BT je aj nemecky program http://www.wunschkinder.net
Sisa, chod uz k tomu dokimu, nech ti uz nieco da 😉

sisa2
25. aug 2009

no az taketo dlhe nezvyknem mavat, vacsinou okolo 36-38 dni ... toto je uz skratka vela aj na mna.
podla BT to vyzera na anovulak, ale mrcha by uz aj tak mohla prist - http://www.fertilityfriend.com/home/sisa2

lucialen
25. aug 2009

Jani, o tej tete bylinkarke je tu aj tema, som si citala

sisa2
25. aug 2009

luci - nestiham 😒 momentalne (po dovolenke) ani dychat.

groka
25. aug 2009

sisa par dni si nemerala,tam sa mohlo nieco udiat,no ak nie tak to vyzera na anovulak,ak vsak prebehla ovulka tak mrcha este nepride,ale zajtrajsia teplota napovie viac

sisa2
25. aug 2009

groka - boli sme na dovolenke, preto som nemerala. tiez ma prekvapil vcerajsi narast teploty ... teoreticky mohla byt ovu na 47 DC (co je docela haluz) a kedze nic nebolo, ani tehu nebude ☹

lucialen
25. aug 2009

Sisa, ale na svoje zdravie si hadam najdes cas 😠 🙂

groka
25. aug 2009
sisa2
25. aug 2009

luci - ano mami! 😀

groka
25. aug 2009

idem babule ,ide dobry film a potom dalsi,zajtra idem o 10:00 gynekologovi,dovtedy musim zo seba zenu spravit 😀 vlasky,make up a tak,pobede uz pride navsteva

janulka04
25. aug 2009

luci, viem o tom nemeckom, ale ja som v nemcine uplny zaciatocnik, 😀 , anglictina mi je blizsie..
hej, nasla som ju....

sisa: docitala som sa, ze v pochve sa ma merat 3 minuty,ale digi teplomer mi nameria za par sekund a pak sa vypne....:( nieje teda ortutovy lepsi?

sisa2
25. aug 2009

groka - co budu davat? ja mam pocit, ze v tej telke stale nic nie je 😖
zajtra sa drz a dufam, ze foliky budu pekne narastene a budu cakat na bojovnikov 🙂

sisa2
25. aug 2009

jani - ja tiez prave kvoli tomu meriam digitalnym len kym zapipa. pytala som sa na to uz viackrat a vraj to je ok. tak neviem 😕

groka
25. aug 2009

sisa dakujem pekne 🙂 🙂 🙂 😉 😉 😉 na markize tusim 2 filmy po sebe trileri

nadenkaaa
25. aug 2009

ok babule idem ja pozerat true blood na notebooku lebo v telke nic nie je 😝 a tu som bola zavesena 😕 v podstate cely den 😉 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre