• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

14. januára 2015 
janulka a uz si na svojej povodnej vahe? :slight_smile:
26. aug 2009 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
michelle - vidis, to mi nenapadlo, ze v tom druhom kalendari to ukaze predbezne ovu. lenze to musis mat VIP clenstvo (po zaregistrovani je mesiac zadarmo) a viac-menej pravidelne cykly. u mna nema sancu ukazat ani len naaaahodou :confounded:
26. aug 2009 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja prirodzene...bolo to drama...ale pustili mi jednej plodovu vodu a bola sikmo, no otocila sa a sla pekne hlavou a o 5 minut isla druha, koncom panvovym, a i ked boli susniky 48cm a 2710g a 49 cm a 2650g, mala som co robit :grinning: ...hlavne Laura KP....zasekla sa mi, hlava ostala dnu a kontrakcie neboli uz ziadne, som tlacila ako "dabel", nakoniec sestricka zatlacila na brucho a bolo to....pri prvej som sa pytala, co to je...pri druhej, ci je vsetko v poriadku...ale su zdrave obe.... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
26. aug 2009 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cheerlady, mam menej ako pred porodom, ja som mavala do 70kg....pomohla mi praca po materskej, ja mam fobiu jest pred cudzimi, tak som poriadne nejedla a za 3 mesiace bolo cez 20 kg dole, ktore sa ma na materskej drzali ako kliest :grinning: :grinning: :grinning:
26. aug 2009 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja kolegyna tiez mala celodenne nevolnosti do nejakeho 5mes. - ta schudla nejakych 5kil aj z toho mala co mala a ked isla rodit vyzerala ako v piatom mesiaci :sweat_smile:

ja som testovala asi den po meskani mrchy a bol tam len tienik - pravdepodobne som mala mat dlhsi cyklus. ale postupne ciarka tmavla a tmavla :dizzy_face: a lekar povedal,ze by som mala byt v 9tt,ale ze plod je mensi asi o 10dni,co mi je jasne,lebo som citila ovu az v nejakom 3.tyzdni cyklu. neviem presne kolko dni mal mat ten posledny cyklus,lebo odkedy som vysadila HAK som mala 3x28dc, potom 30dc, potom 35dc,potom zase 30dc a tak...takze ten posledny bol asi jeden z tych dlhsich :wink:
26. aug 2009 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja uz tiez vahu neriesim, sisa...ved som mama, tak co? a komu sa nepacim, nech nepozera...hlavne, ze mojmu sa pacim... :grinning:
26. aug 2009 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janulka fuuu,no to ta obdivujem,ja som si este donedavna myslela,ze ked su dvojicky,ze automaticky robia cisarsky :sweat_smile: no tak to super,ze si to takto zvladla a su zdravucke :dizzy_face: mna mama stale vystriha,ze ked budem raz rodit,aby som lekarom nedovolila pouzit klieste ani tu vakuovu pumpu,lebo ze vela detickam tak ublizili a aj ked boli zdrave,teraz su postihnute :frowning2:
26. aug 2009 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som revela, jak pavian, ze dajte micisarsky, som myslela, ze umrem, xaxaxaaxa, komedia som bola riadna....ale lekar ma natahoval 6 hodin a slo to prirodzene...najlepsie bolo, ked mi dali vyvolavacku a mne sa stratili aj tie kontrakcie male, co som mala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. aug 2009 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze dnes tu "rodime"? :grinning: bodaj by....mne sa dnes snivalo o // na teste...co to znamena? :confused:
26. aug 2009 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a mala si aj muza pri porode? :grinning: ja som najprv hovorila,ze ho tam nikdy nechcem,ale spravaju sa k zene potom uplne inac a hlavne je to uplne ine,keby si on ako prvy popestoval mimco este na sale :dizzy_face: chcem ho na to skusit nahovorit,ale nejak tomu neverim,ze mi to prejde :frowning2:
26. aug 2009 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani to znamena,ze mas toho plnu hlavu :grinning: :grinning: :grinning:
26. aug 2009 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani no pozeram, ze si si pri porode tiez uzila :confounded: ale hlavne, ze to dobre dopadlo a princezne su v poriadku. uz si aj zabudla na to okolo toho, co?
ja som po porode povedala, ze nikdy viac, ze raz stacilo. drzalo ma to takmer 2 roky. teraz, s odstupom casu, sa uz na to pozeram trochu inak. a dufam, ze este raz tehulka budem :dizzy_face:
26. aug 2009 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak zacinam mat tusaka,ze ked sa vsetko podari a pojde tak ako ma,ze budem mat dievcatko :dizzy_face: pripadam si straaaaaaaaaaaaaaaaaasne skaredaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!! :angry: :angry: :angry:
26. aug 2009 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som zabudla hned, ako mi dali bambulu....
cheerlady: :grinning: :grinning:
a nemala som tam mangela - nestihol dobehnut, bol v praci a potom ho nemal kto pustit, kedze vsetci lekari a sestry boli pri mne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
sisa: aspon mam na co spominat...a myslim, ze kazda jedna
26. aug 2009 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cheerly neboj este ho ukecas. ja som na zaciatku povedala muzovi ze by som bola rada keby tam bol a nechala to na nom. najrpv sa mu urcite nechcelo ale nakoniec isiel, aj ked na rukach krpca nedrzal az ked sme dosli z porodnice domov. prave preto uz nechcem rodit v ruzinove.
ale on porod len tak tak stihol. lebo my sme dosli asi o 01,00 do porodnice a poslali ho domov ze to bude este na dlho a kým sme ho volali bolo skoro 14,30 takze dosiel mozno nieco pred 15,00 a malý bol o15,30na svete takze si toho vela neuzil, ale vobec mi to nevadilo, aj tak som bola stale pripnuta na monitor a musela som lezat. takze by vedla mna akurat sedel a cumel do blba.
ale chudak on v noci dosiel domov a obuty obleceny spal posediacky na gauci s pripraveným mobilom :grinning:
26. aug 2009 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cheerly, ja som vraj opeknela, mala som lepsie vlasy aj nehty a plet ako babo a kazdy hovoril ze to budu chlapci....a nestalo sa....tazko povedat, svagrina zase vyzerala v kazdom tehotenstve ako starena v tvari, mala taku vysusenu plet, strhanu a ma 3 chlapcov...jja ti neviem, nedala by som na to
katy:preco nechces rodit v Ruzinove? Ja som tam rodila a bola som spokojna
26. aug 2009 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katy ten moj sa obhajuje tym,ze on by sa nevydrzal pozerat na to ako sa ja trapim a asi by nejakemu doktorovi jednu natiahol,nech nieco robi :grinning: :grinning: :grinning: no ale sak hadam ho presvedcim,urcite by sa mi tam lepsie lezalo,keby som tam nebola sama s cudzimi ludmi v bielom :frowning2: a v ruzinove mu ho nedovolili vziat na ruky??? :confused: ja este neviem kde rodit,je to este daleko,ale urcite v blave,kedze som z pezinka :slight_smile:
26. aug 2009 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ale u mna by to mohlo platit,lebo my by sme chceli dievcatko :dizzy_face:
26. aug 2009 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hlasim prichod z obeda :slight_smile:
sisa ja tiez nemam pravidelny cyklus, beha mi hore dole 5 dni... ale zadala som tam posledne 3 a urobilo mi to priemer.. a pocita to z toho.. ja to este podporujem flusatkom a jednorazovymi ovutestami a zacinam si sledovat aj vytok, to sa tam vsetko zaapisuje, asi vies... a to pri urcovani predpokladanej ovu berie vsetko do uvahy..
janulka fuuuha, na dvojcatka mali tvoje baby velke miery. moja jedna mala pri porode take ako kazda z tvojich. no ale ja som krpec, asi by som vacsie babo tazko znasala... mne stacilo aj to male :sweat_smile:
...no a katy (alebo sisa to pisala?) ja som tiez pri porode hovorila, ze nikdy viac... ale takych nas je asi viac, ze? :slight_smile:
26. aug 2009 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani inak ja zacinam dost uvazovat nad menom Linda :slight_smile: sa mi zacalo strasne pacit :wink:
janulka prave kvoli tomu ze vlastny otec si nemohol popestovat vlastne dieta. ja som bola s lekarkou aj personalom spokojna aj s izbou, stravou. ale mne maleho po porode ani neprilozili, jednoducho ho hned po porode odniesli obliekli a potom priniesli na minutku ukazat taku malu mumiu a zobrali ho na termo lozko. takze som si ho ani popestovat nemohla ale skor ma kasle to ze ho neprilozili. doniesli mi ho potom na izbu ked ma doviezli z porodnice cca na 5 minut tak som ho prilozila k prsniku, aj to som musela vykopat muza aby zavolal sestricku ze nech mi to aspon ukaze. sestricka dosla a odo dveri zahlasila ze vam to uz ide ze to robim dobre a prd makový som robila dobre. potom ho zobrali prec ze ho dovezu vecer a doviezli ho az rano. takze mlieko sa mi akotak spustilo na 4den a to bol na mne prisatý stale. a muz drzal na rukach maleho az ked sme dosli domov a to mi je luto.
noo,mne sa meno Linduska pacilo uz od strednej.....Lauru chcel moj manzel byvaly, stale o nej basnil, my sme ale cakali, ze to budu fesaci....kedze u nich v rodine sa len chlapci rodia, tak sme to "zjemnili" babami....
26. aug 2009 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahaaaaaaa, katy, to mamrzi...ze mas takuto skusenost....mne zobrali iba Lindu, Lauru mi doniesli hned, co ju umyli, ani neplakala, tak neviem, co s nou robili...ale na krmenie som ich dostala na izbu este v ten vecer
26. aug 2009 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani a co je hlavne-hodi sa aj k priezvisku :wink: s tym som mala problem-ked sa mi nejake pacilo,tak som ho musela zamietnut,lebo sa nehodilo k priezvisku :angry:
26. aug 2009 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u baby je to jedno, neee? ved az sa vyda, bude mat aj tak ine prizvisko... :sweat_smile:
26. aug 2009 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky no gratulujem vam k porodom :grinning: janka bola si sikovna, ze si to zvladla klasickym sposobom :wink: je to 100 krat lepsie ako sekcia :frowning2:
nadenka tak ano pred ovu teplota klesne a potom ide rychlo hore :grinning: len tak vystreli :grinning: :grinning: :grinning: inak nic si s toho nerob ja som s toho tiez jelen no ak budeme sexovat kazdy 3 den trafime sa ak nie na chlapceka tak na dievcatko :grinning: :grinning: :grinning:
26. aug 2009 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janulka ano,vyda sa,ale dovtedy? bolo by to od veci,keby malo zahranicne krstne meno,co su teraz "in" a k tomu typicke slovenske :sweat_smile:
26. aug 2009 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bris: :grinning: :grinning: :grinning: ja sa len bjim, aby to nedospelo k tomu, ze drahy, vrhni sa na mna, "dneska by to slo" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. aug 2009 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janulka,to je dost mozne po case :grinning: :grinning: :grinning:
26. aug 2009 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cheerly:mne sa zase moc nepacia tie Barborky a Terezky..ale proti gustu.. :dizzy_face:
26. aug 2009 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok