• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

14. januára 2015 
a ani Jana sa mi nepaci...sa tak voal kazda druha.... :grinning: :grinning: :grinning:
cheerly:ono k tomu to meranie BT a sledovanie ovu aj navadza trosku
26. aug 2009 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani ja som andrea a moc sa mi to meno nepacilo,ale uz som si na neho zvykla :wink: nasi mi hovoria aďa alebo andrejka :grinning:
26. aug 2009 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no kocky ja som micheala a meno miska sa mi paci :grinning: :grinning: :grinning: aj maria a janik neni zle :grinning: ved dnes dava kazdy take moderne mena, ze po case tie klasicke budu in :grinning:
26. aug 2009 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tesi ma, babule :grinning: :grinning: :grinning:
26. aug 2009 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bris tak to sme dve michaely :sunglasses:
26. aug 2009 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bris mne sa michaela velmi paci,ale to mame svagrinu a este aj muzovu sesternicu,tak on to meno nechce dat :angry: nevadi,dnes mu oznamim,ze ked,tak bude Linda :grinning:
26. aug 2009 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cheerly. uz si si to dala aj do pasu? ty si rychlik :grinning:
26. aug 2009 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Miska, janka tesi ma :slight_smile:)))) juuj kocky aj ja uz chcem take 3 mesacne babo :slight_smile:)))
26. aug 2009 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bris, preco 3mesacne :confused: :sweat_smile:
26. aug 2009 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
niska, aj mna tesi :slight_smile:
26. aug 2009 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
upss... miska som chcela napisat :confused: :slight_smile:
26. aug 2009 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ok michele :sunglasses:
janka lebo take 3 mesacne je idealne na pomackanie :wink:
26. aug 2009 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
xixixi, mne sa praveze lubia tie pokrcene, malucke - taky drobizg :grinning:
26. aug 2009 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka tak ja neviem ake to je s takym mrnuskom :grinning: moj mal skoro 4,5 kg :grinning: kamoskyna mala mala tolko v 3 mesiaci cize on bol tak akurat pre prvorodicku vobec som sa ho nebala drzat ved ani v perinke nebol :grinning: :grinning: :grinning:
26. aug 2009 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuuuuuuuuuuuuuuuuu, moja, riadny medvedkooo....mne to nejako nevadilo, ze su take pidi....a vyhoda, velkost 68 nosili az v 6.mesiacoch....do vtedy mi stacili zasoby a az potom sme zacali dokupovat oblecko :grinning: :grinning: :grinning: a do zimneho fusaku sa zmestili 2 zimy :grinning:
26. aug 2009 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak ten moj valibuk nosil ako novorodenec 56 a to mu bola akurat :grinning: :grinning: :grinning: ziadne take ze velke :grinning: po par tyzdnoch sme menili satnik este dobre ze som 56 vela nemala :grinning: no ja som mala aj velky rozdiel v datume porodu podla ultrazvuku sa mal narodit 4 maja a podla mrchy 23 :grinning: :grinning: :grinning: nakoniec prisiel na svet 20 maja :grinning:
26. aug 2009 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak nezda sa vam, ze tie nase falosne tehu priznaky sposobuju spermosky???? akosi tam sarapatia :grinning: poblaznili nam telo namiesto toho aby sa uhniezdili na 9 mesiacov :grinning: :grinning: :grinning:
26. aug 2009 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haloooooooooooooo nik tu neni???
26. aug 2009 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teeeda, mne tiez kazdy, 56 nekupuj, to je na chvilku :grinning: :grinning:
a bris, teraz sa ako citis?
26. aug 2009 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo, vsetko je mozne, ja som na sebe tiez badala priznaky...xaxaxa...no co? Tatino moze vyrabat....ten uz bude mat paniku, ked mu zahlasim, ze plodne dni :grinning:
26. aug 2009 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani nijako prsia ma bolia rano to bolo priserne priam horeli ale iba chvilu :grinning: inak nic obcas ma zaboli brucho ako keby som dostala kopanec no to pripisujem psychike :grinning: :grinning: :grinning: v skutocnosti ma nic neboli :grinning: :grinning: :grinning: a zajtra cakam mrchu rozhodla som sa, ze zajtra meram teplotu hned ako sa zobudim nebudem cakat kym zazvoni budik a ak neklesne oproti dnesku tak testujem ak klesne tak pride uz mrcha a ja konecne budem kludna :grinning: to napinanie matky prirody mi uz lezia na nervy
26. aug 2009 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
preco to nemoze tak byt, ze by nam telo dalo vediet, ze je ovu...ale 100% a ze sa "podarilo"- tak do 12 hodin po vyrobe.... :frowning2:
26. aug 2009 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prave som o tom pisala...sranda...ved to, ze ja uz ani neviem, tiez sa mi minuly mesiac zdalo, ze si nenamyslam a nist... :angry: nevadi, ideme do dalsieho kola....postupit je dobre, ne? :wink:
26. aug 2009 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani ja ked sme splodili Samka som v ten den citila asi po hodne biblinky v bruchu :grinning: cize som vedela, ze je to tam aj ked teraz to je nemozne :wink: casy sa menia :grinning:
26. aug 2009 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekne...a ja sa to dozvedela po 3.mesiaci....i ked ako prvorodicka...a tiez sa vravi, ze kazde tehotenstvo je ine
26. aug 2009 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani tak to ti mozem potvrdit ked budem mat 2 dieta :grinning: ale vravi sa ze ano aj tehu priznaky su vraj ine
26. aug 2009 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak po 3 mesiacoch ale o to si mala 2 nasobnu radost :grinning: :grinning: :grinning:
26. aug 2009 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
xaaxxa :grinning: :grinning: bris, dufam, ze mi to potvrdis cim skor, a ze to zbadame viacere na sebe..
26. aug 2009 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to anooo, ja dufam, ze so septembrom budu tehulky pribudat :sweat_smile:
26. aug 2009 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak vazne teraz nam akosi nepraje ved v auguste hadam nemame tehulku :angry: ci ano???nadejna bola stanka no ta uz ma od lekara spravu, ze tehu neni
26. aug 2009 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok