• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

14. januára 2015 
michel ee klobasku nece :wink: lebo to uz by som ju dolovala v mrazaku :grinning: :grinning: :grinning: a ani na masko akosi nemam chut
28. aug 2009 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bris ja som ten album dnes uz kukala len som si nevsimla ze je tvoj :dizzy_face: tak blahozelaaaa!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: no clovek sa ide stravovat zdravo a este si to aj vytrpi:slight_smile:teraz uz si musim davat pozor,lebo ziadne lieky nic som na zaludok nemohla,tak som len cakala a cakala:slight_smile:ale zabral mi taky gastrotuss,super vec,

inak zdravim michelle nadenkaa malalady a janulku. kedy ocakavate mrsky?
28. aug 2009 o 10:48  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minka, ja ocakavam ovu... :grinning: :grinning: :grinning:
28. aug 2009 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bris:fiiha,pracujes na imidzi albumu? dariii sa :wink: pekne... :slight_smile:
28. aug 2009 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janulka aha,no tak nech sa vam podari :wink: TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
nadenka bola si vcera na futbale?:slight_smile:
28. aug 2009 o 10:53  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minka ahoj :slight_smile: ja som zatial v ocakavani ovu :slight_smile:
28. aug 2009 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka no jasne chcem sa s vami podelit o zazrak ktory v sebe mam :grinning: inak ta stranka je super je tam krasne tyzden po tyzdny zobrazene babatko ako vyzera a co sa s nim prave deje :wink:
28. aug 2009 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minka diiiiik :wink: konecne ste ma nakazili :grinning:
28. aug 2009 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minka, snazime, sa, dakujeeem :wink:
inac mna dnes zase v podbrusku boli...ako pred dvoma dnami...kelu... :cry: :cry: :cry: au au au
28. aug 2009 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bris, je to nadheeerne, sa mi to velmi paci....aj ako to odratuva dnimdo porodu, genialne vymyslene :wink: :slight_smile:
28. aug 2009 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bris ja som si tiez dala ticker asi 3tam mam a nezobrazuje mi to:( asi sa nechce to moje ukazat:slight_smile: a inak,jedna znama mi povedala ze jej chceli uz v 7tt povedat pohlavie ,podla mna blbost,ale myslite ze sa to da?
28. aug 2009 o 11:00  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to aby boli dvojicky parik hm? :wink: a ak nie tak zeby si isla do tretieho babetka neskor :sunglasses:
28. aug 2009 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minka da sa to ale podla krvi :wink: a hned na zaciatku tehotenstva :grinning: no kasli na pohlavie neboj to budes vediet skor ci neskor o nic neprides :slight_smile: a mas pravdu to tvoje sa nechce ukazat mas tam nieco zle asi si nedala medzery ked si vkladala odkaz :wink:
janka tie zahranicne stranky to maju vsetko genialne :grinning: :grinning: :grinning:
28. aug 2009 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
preco na futbale minka?ja mam mat podla ff teraz predpokladane plodne dni mrcha ma prist okolo 12.9 takze to je este daleko minka :wink:
28. aug 2009 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bris ale mne to predtym fungovalo,ale teraz to nejde,idem to kuknut
28. aug 2009 o 11:07  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no uz som tam hodila este raz:slight_smile: uz ma aj ocicko:slight_smile:))jeeeee
28. aug 2009 o 11:10  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok kukni :grinning: :grinning: :grinning: ked som to zvladla ja tak aj ty neboj :grinning:
28. aug 2009 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no len som tam mala tie ticery 3,a som si spamenula len na dva,neva,stacia mi aj dva:slight_smile:)
28. aug 2009 o 11:12  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minka ja som svoj album prave ukkazala malemu a povedal, ze to je ako mlada dinosavra :grinning: :grinning: :grinning:
28. aug 2009 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem si spravit ovu test,som sa royhodla,mam len jeden
28. aug 2009 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: bris ale ma pravdu ,je to take nie moc pekne na zaciatku :grinning:
28. aug 2009 o 11:15  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dik :grinning: este dobre ze nepovedal, ze to je mimozemstan :wink:
28. aug 2009 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bris a malicky sa teska na surodenca? :slight_smile:
28. aug 2009 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minka aj tato stranka je v celku dobra na precitanie http://www.najmama.sk/tehotenstvo/tehotenstvo-po-tyzdnoch/
28. aug 2009 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj casta menicka fotiek :grinning: :grinning: :grinning: obdivujem aka si stihla :wink: inak ako maly sa tesi len nechape preco musi tak dlho cakat tak som mu musela povedat ze pride na jeho 7 narodeniny :wink:
28. aug 2009 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bris :grinning: ...tu predchadzajucu som mala uz dlho :wink: ..povedz mu, ze musi narast... a ze sa pri tom postupne zmeni z dinosaura na cloviecika :slight_smile:
28. aug 2009 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bris no taky maly votrelec :dizzy_face: idem kuk tu stranku,
28. aug 2009 o 11:26  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
michel neboj on to pochopil ked som mu to povedala ze asi to male musi narast :wink: dokonca on sam povedall, ze ma to asi velkost spend. hlavicky :wink:
28. aug 2009 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak,som mu hovorila o tom vytoku a ze teraz to riesit nebudeme:(hmmm,,,nebol nejak vo svojej kozi pan doktor,celkovo sa sparval tak cudne:( tak uvidime nabuduce
28. aug 2009 o 11:30  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak baby je slaba ciarka,takze ovu potom kde je?????????bude zajtra teplota este klesne a pozajtra stupne a to bude ovu,tak by aj mala byt v nedelu ale preco dnes stupla?ale ja som v noci zle spala,do 3 som bola hore,len som lezala v posteli a merala som o 6:15,
28. aug 2009 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok