• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

14. januára 2015 
groka ja sa v tom zatial velmi nevyznam, ale podla tvojho grafu to vyzera tak, ze v najblizsich 1-2-3 dnoch budes mat ovu...
28. aug 2009 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
michelle, ja ze kto to tu je? a to si si ty dala novu fotku....
28. aug 2009 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bris ten woman secret baby som aj ja mala a ukazal mi silnejsiu ciarku ako ostatne :wink: este raz gratulujeeeem :grinning: na akej stranke ste si nasli tie tickery? :confused:
minka no mne je zle z tehu - ale vcera napr.nic a dneska rano zasa :stuck_out_tongue_closed_eyes: uz nech mi je lepsie,je to strasne,musim vstavat skor,aby som sa stihla dat kvoli tomu dokopy pred pracou :unamused: a teraz si navyse nemozem zobrat ani dofcu,lebo kolega je prec :confounded: ale uz len zajtra a potom si hadam do stredy oddychnem :unamused:
28. aug 2009 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cheery to mi je luto:( a nieco na to nepomaha?treba skocit do lekarne a nieco si tam pytat,
28. aug 2009 o 11:47  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janulka :grinning:
28. aug 2009 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minka este ma nelutuj,mozno to zastihne aj teba :grinning: mne tiez este pred 2tyzdnami nebolo zle a uz to tu je :stuck_out_tongue_closed_eyes: zatial sa to da vyzdrzat,musim hned jak otvorim oci nieco zjest a vtedy je to lepsie :unamused: ked bude najhorsie,mozno si nieco vypytam :wink: tak ty uz si pocula srdiecko,no to je supeeeeeer :dizzy_face: ten moj blby dr.ma dovolenku ale uz k nemu nepojdem,chcem ist k jednej velmi vychvalovanej dr.,tak uvidim,ci ma vezme :unamused:
28. aug 2009 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby ja mam konecne cistic vzduchu, tak som happy :slight_smile:
pobolieva ma brucho, picha ma, ale ovu test je stale bez ciarky :frowning2: dufam ze ovu nemam cez mrchu :cry:
a dobre ze je vam zle, sak nemozte mat to baby zadarmo!!hehe :wink:
28. aug 2009 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cheer, tie tickery si mozes kuknut v albumoch kohokolvek a ked sa ti paci, len nanho kliknes a hodi ta to na tu stranku...
28. aug 2009 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute, vsetky ste tu? Dnes je to tu nejake akcne :slight_smile:
Musela som utekat do mesta na socialku, zabudla som priznat, ze vlastnim auto, staru 12rocku sunku a teraz si musim dat urobit znalecky posudok na auto :angry: Tak chapete, som v hmotnej nudzi a musim zaplatit posudok na 12rocne auto :angry: , to si myslia ze ma hodnotu milion ci co?? :angry:
28. aug 2009 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Groka, vsak ovulku mozes mat aj dnes podla grafu :wink:
Nadenka, nedavaj do FF teplotu, hlien aj krcok, lebo on potom zblbne a nebude vediet presne urcit ovulku Mne to urobilo minuly mesiac, baby mi poradili len BT a hlien a FF presne pochopil. Ze krcok treba pozorovat 3 mesiace, aby si presne vedela, aky je :wink:
28. aug 2009 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci: nad niektorymi vecami sa mi az rozum pozastavuje... :astonished:
28. aug 2009 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby chcem sa vas spytat nieco zas ak mozem.. :grinning: ke dmi bude lekarka robi ultrazvuk moze ist donutra aj muz? :confused:
28. aug 2009 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dia: podla mna ano....aspon neviem, ze by nemohol...pri mojom vysetreni ultrazvukom bol muz vonku a lekar, ze: kde je ten pachatel, co toto sposobil? :grinning: Tak mu vravim, ze vonku..a on na sestricku, ze aby ho zavolala dnu, ze vonku je prd platny :grinning: :grinning: ...citujem doslova...moj doki mal dobru papulu...takze podla mna dia, urcite ANO
28. aug 2009 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tea potom ti to pripomeniem,ked tu ty budes ochkat :grinning: :grinning:
sabi diky,som to minule skusala a neslo mi to :unamused:
dia podla mna moze - ja ked som bola na sone,tak tam mm nebol (aj preto,ze aj tak by tam este nic nevidel),ale to je taky truhlik doktor,neviem,ci by ho tam pustil,ale urcite by mal :angry: uz k nemu nepojdem,takze to neriesim,ale je to bezne,ze tatinkovia pozeraju na monitor :wink:
28. aug 2009 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tea podla mna si zena odtrpi pri porode cize tehotenske priznaky si mohla mansa matka priroda odpustit :grinning: :grinning: :grinning: este stastie ze veda pokrocila a dnes sa uz rodi bezbolestne
cherlady ak ti to nejde ked kliknes na obrazok tak si opis adresu teda link na stranku a ono ti to najde :grinning: mne tiez nechcelo po kliknuti ukazat :wink:
dia no jasne ze moze ist partner s tebou ale su lekari ktory ked robia sono zo spodu, ze mu to nedovoli :unamused:
28. aug 2009 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no som zvedava ako to bude :D opytam sa ja lekarky ked tam pojdem..buduci tyzden sa idem objednat pondelok alebo utorok..este som sa chcela spytat..na fotky z ultrazvuku..zato sa plati nieco ?ak hej tak kolko ? :confused:
28. aug 2009 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bris no bezbolestne uplne nie :grinning: mne ide otvorit ta stranka,ja som myslela,ze mi to nejde vlozit do albumu,vies? :slight_smile: no mne lekar este sono zospodu nerobil,to sa robieva aj v tehu? :confused: co sa tym zistuje? :confused:
28. aug 2009 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cherlady sono zo spodu ti moze robit maximalne do 3 mesiaca potom ta vysetruju iby pohmatom a sonom z vonku na brusku
dia sono ti tak skoro neurobi lebo tam este nic neuvidis ale ja chcem tiez foto hned od zaciatku :grinning: plat sa za to plati a kazdy ma inu taxu ale cca 5 €
28. aug 2009 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cherlady kontrakcie nepocitam ale epidural sa moze davat aj na zaciatku kontrakcii ked uz je iste ze porodis co bude po porode :frowning2: je otazne vtedy si bolest vychutnas :grinning:
28. aug 2009 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to je dost ze 5 euro za jednu fotku spiny jedny :rolling_eyes: :grinning:
28. aug 2009 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brisilda a ty si mala aky porod prvy ? :sunglasses:
28. aug 2009 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dia ja neviem ale asi to je tolko :confounded: viac isto ne no mne to nebude problem robit ved za 3 a 4 D ultrazvuk sa plati podstatne viac cca 40 az 50 €
28. aug 2009 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja????uzasne rychli a v pohode :grinning:
28. aug 2009 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja 3Dnepotrebujem naco nepaci sa mi toani :grinning: ..tak to je fajn :slight_smile:snad a druhy taky bude nonie ? :grinning:
28. aug 2009 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dia 3D a4 D ultrazvuk neni o fotke ale o tom, ze dietatku este v brusku vedia vysetrit vnutorne organy a vcasne zistit ak je plod poskodeny :frowning2: podla mna to je uzasne vec ja ak budem moct tak isto si to nenecham ujst uz len preto aby som mala istotu ze moje mimco bude v poriadku
28. aug 2009 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
snazilky kdeze ste???haloooooooooooooooooooooooooooooo
28. aug 2009 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj to som nevedela z to sluzi k tomu :grinning:
28. aug 2009 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dia a co si si myslela???ze len k fotke? :grinning: :grinning: :grinning: nie tam ti mimco krasne yvsetria ved ani klasicky ultrazvuk sa nerobi len tak zo srandy :wink: tiez tam sleduju rozne veci :wink: no 3 a4 D je v tomto lepsi lebo zachytava aj najmensie nedostatky :wink:
28. aug 2009 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nnooo, ja som tu, ale coze sa ja budem o 3D a 4D bavit, za mna take este nebolo....idem na postu....paaaaaaaa
28. aug 2009 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka ani za mojich cias take cosi este na slovensku nebolo :wink:
28. aug 2009 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok