Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

sisa2
4. sep 2009

dzou - ja uz radsej tento moj cyklus nekomentujem. odkedy meriam BT, nikdy som nemala anovulak. tak zrejme mi to chcelo ukazat, aby som vedela, ze aj to moze byt 😕
svokrovci su aj moja "oblubena" tema. skoda, ze spolu s manzelom si clovek "berie" aj jeho rodinu 😒

lucialen
4. sep 2009

Sisa, dufam, ze ste aspon snazilkovali, 😉 Si neviem predstavit, ze dva mesiace cakat na ovulku a a netrafili by ste sa so snazenim 😠 Ale aspon si mala pekne leto 😀

cheerlady
4. sep 2009

sabiatko ajooooj,no tak ty uz mas prve 3mesiace za sebou,gratulujeeem,uz mozes byt veselsia 😀 aj ja uz ich chcem mat za sebou 😒 tu mi to pise 10tt ale inak som 9tt,takze este 3dlhe tyzdne...
inak vcera som chcela ist k tomu dr. a nebol tam 😠 ziadny odkaz na dverach,nic 😠 😠 😠

dzou
4. sep 2009

sisia a ako dlho sa snazite? teda aj ako dlho merias BT? tak ako piala luci hlavne ze ste to vystihli tym snazilkovanim 😀
no a sak ze sa neda nejak odzenit ta rodina to je skoda...ale uz kaslem na to som chcela aj urobit nervy mm ocovi ze ked bude mimi tak bude mat moje priezvisko kedze nie sme zobraty...by ho porazilo ze jeho jediny syn ma dieta a nie s jeho menom 😀 ale tak mozno ked budem tehu tak si tu svadbu urobime kvoli malemu aby bolo vsetko tak ako ma byt 😉

sisa2
4. sep 2009

luci no trafili, akurat v den ovulky (podla FF). nechame sa prekvapit.

sisa2
4. sep 2009

cheer - tak to nasere, ked sa tam uz vytrepes a jeho nikde 😠 drzim palce, nech ta nova lekvoska vezme.

sisa2
4. sep 2009

dzou - snazilkujeme od januara. BT tiez tak meriam.
ja niekedy fakt zasnem, coho vsetkeho su niektori ludia schopni 😖 ale vsak nenechame si pokazit pekny piatok, no nie? 😉 hehe, by ich porazilo, co? 😀

dzou
4. sep 2009

tak tomu ver sak ani ja nechapem a ani mm ze po tolkych rokoch to neprekusnu si predstavte ze sme spou 7.rokov a ANI RAZ sa neopytali, ze kedy budeme mat svadbu 😠 😠 😠
a predtym si mala normalne cykly?myslim nie az take dlhe?

sisa2
4. sep 2009

oni maju nieco proti tebe???

bezne mavam cykly ca. 36 dnove. toto je uz extrem aj na mna.

dzou
4. sep 2009

ty kokso tu sa straaaaaaaaaaasne ochladilo 😠 ako je na SVK? Tu uz je jasne po lete ktoreho sme sa ani nedockali 😝

lucialen
4. sep 2009

😉 Sisa, tak to je nejake znamenie 🙂 Sa stavim, ze mi by sme sa netrafili 😀

brisilda
4. sep 2009

ahojte zase som tu no len na chvilu nic nemam navarena 😀 cize raz dva idem spravit granadir 😀 😀 😀
dzou na slovensku je pod mrakom obcas prehanky no inak je teplo priam horuco na moj vkus 😉

dzou
4. sep 2009

jeeeeeej aj ja idem robit granadir 😀 no tu je 15C a straaasne fuka jak som bola v tom este normanlne som bola z toho az unavena
hej maju a neznasaju ma od prvej chvile co sme spolu lebo som im ho ukradla a namaju sa teraz komu starat do zivota 😀 😠

dzou
4. sep 2009

myslela som ze ked som bola v meste nie v tom mi to nejako uslo 😀 😀 😀

dzou
4. sep 2009

jaaaaaj tak sa mi nechce varit ale uz musim zacat 😠

brisilda
4. sep 2009

dzou pocuj tak navar toho viac a posli aj mne 😀 😀 😀 som leniva najradsej by som sla spat 😀

sisa2
4. sep 2009

dzou - v BA je hnusne, prsi a je zima ☹ vyzera, ze je po lete.
kasli na nich. ja sa mojim tiez nikdy nezavdacim 😎

sisa2
4. sep 2009

luci - no to bola fakt nahoda, ja to uz tento "mesiac" vobec neriesim, tak by som bola vazne prekvapena 😀

lucialen
4. sep 2009

Baby, ja mam super svokrovcov 🙂 Vobec im nerozumiem, takze nemame problemy 😀 Ale moj drahy mi hovori, ze ma maju velmi radi 😵 Ved aj ja ich 😉

nadenkaaa
4. sep 2009

baby som s5 😉 ste sa tu bavili o terminoch bris sme tu viacere ktore este mozu stihnut maj🙂 ja mam podla ms termin 23.5 teda ak by motyky padali a nam sa podarilo 😀 😀
tu je zima v za prsi na balkone som mala plne kochliky vody som to musela vylievat uz mi to pripomina jesen 😒
som robila obed lebo mam vela cukety od svokry http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=17108-takze je to v trube 😎

dzou
4. sep 2009

bris tak poslem (keby sa to dalo tak by sme sa dohodli ze kazdy den by jedna z nas navarila plny kotol a ostatne by len oddychovali to by bol zivooooooooooot

brisilda
4. sep 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 juuj nadi tak ja vam velmo velmi drzim palceky az vam to vyjde a stihneme odrodit vsetke v maji 😀 juuuj to by bolo fakt uzasne 🙂
dzou no to by bol super napad 🙂 len skoda ze nerealny 😠

nadenkaaa
4. sep 2009

luci tak to mas dobre s tymi svokrovcami 😀 ja sice so svokrovcami problemy nemam ale este som kratko vydata takze ktovie co bude o par rokov clovek nikdy nevie 😕

lucialen
4. sep 2009

Sice si velmi nepokecame, ale ani sa nepohadame 😀

rhodosbb
4. sep 2009

ahojte babenky 🙂

nadi, tak aj ja dufam, ze stihnem temin v maji 😀

prave som sa vratila z lekarne a konecne som si kupila ovulacny tester! ten pluvatkovy, vola sa lady a uz som ho aj oplula 😀 ale vysli mi same bodky, je to mozne? 😕 mate s tym nejake skusenosti, michele mozno ty? 😉

brisilda
4. sep 2009

rhodos to znamena ze ovu nemas 😉 ☹ mne to vychadzalo tiez 😉 musi byt papradie ale nemusi byt po celom pluvatku staci naznak papradia 😉

rhodosbb
4. sep 2009

bris, dakujem 🙂
nevadi, ja uz ocakavam mrchu 10.9., resp. skor neocakavam 😉 len ma posledne tri dni strasne bolia vajecniky, raz ma pichne v jednom, potom druhom, tak som chcela vediet, ci nahodou nemam opozdenu ovu...

dzou
4. sep 2009

luci tak to mas super.. ja sa snimi hadat nemozem...to keby som zacala by dopadlo veeeeeeeeelmi zle mi sa akoze vsetci tak kraaaaaaaasne pretvarujeme ze ako sa zboznujeme a pri tom by sme sa zozrali 😀 to by tak dopadlo, ze najprv by som sa ja vadila s jeho fotrom ten by vybuchola a potom by vybuchol ten moj na fotra ze co si to dovoluje..no to by bol hotovy cirkus ale teda vsetci sa drzime kvoli jeho mamine ako som uz pisala tak bola veeeeelmi chora ale uz je to ok len sa to moze kedykolvek vratit 😒

nadenkaaa
4. sep 2009

rodos aj mna boli pravy vajecnik tak obcas v nom pichne a vcera som citila aj podbrusko tak ja neviem podla teploty ovu bola 😅 ale tiez keby som nemerala task si myslim ze ovu je teraz niekedy

brisilda
4. sep 2009

rhodos tak mozno mas taku ovu aku som si myslela ze mam ja opozdenu 😉 a to bolo uz tehulkovanie 😉
inak mna po ovulke bolelo brucho ako keby ma don niekto buchol trvalo ta 2 dni a potom nic 😉 teraz obcas coto zaboli ale len jemne tak dufam ze aj rhodos aj nadenke to vyslo 😀
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre