Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

motylek17
7. okt 2009

ty kokso ze netravila... 😀 uz som ako dzou... 😀

cheerlady
7. okt 2009

michelle neboj,vsetko bude ok 😉

michelle
7. okt 2009

moty noo mohla som hadat dalej 🙂 ...tesi ma, majka.
cheer hadam bude... 😔

cheerlady
7. okt 2009

michelle 😉
motylek sak niekto dzou musi zastupit,ked tu neni 😀 odkial inak si? 🙂

motylek17
7. okt 2009

cheerly zo zahoria... 🙂 ... michell musis mat pozitivnu naladu... vsetko dobre dopadne, nemusis sa bat... a tvoja dcera to ako preziva ze by mala po tolkych rokoch surodenca???

michelle
7. okt 2009

motylek mas pravdu, aj ja som zastanca pozitivneho myslenia. aj ked clovek ma obavy... ale uz na ne nebudem mysliet, slubujem 🙂 ...tesi sa.... ma rada male deti. aj ked asi ta radsot je o to vacsia, ze ako ona hovori, sa uz tolko nebudeme do nej starat 😀

motylek17
7. okt 2009

... michell nez som tu zacalal chodit, tak som chodila naladena negativnou energiou... odkedy som tady, tak mam chut do zivota, vsetko ma bavi... a v podstate som uz prestala mysliet na to, ci som alebo nie som v tom.... 😉

cheerlady
7. okt 2009

motylek zo zahoria mam spoluziacku na vyske-tusim je z hlohovca 🙂
michelle - slova pubertaka 😀

janulka04
7. okt 2009

veru, motylek...tu je taka prijemna spolocnost az sa niekedy nemotem odtzrhnut 😀

nadenkaaa
7. okt 2009

cheeer co to citam hlohovec nie je na zahoriiiiiii 😀 😀 😀 ja pochadzam z hlohovca teda mam tam rodicov hlohovec je medzi trnavou a piestanmi tqakze do zahoria to ma dalekoooo 😉

motylek17
7. okt 2009

cheerly ale hlohovec je pri nitre, to je odo mna 100 km... 😀 ... jani, mi hovor o tom nieco... vcera ten konik nesiel a ja som myslela ze zosaliem... 😀

cheerlady
7. okt 2009

nadi kokooooos,som sa pomylila,chcela som napisat HOLIC 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 sorryyyyyyyy 😅 ale inak som bola vzdy jednotkarka! 😀

nadenkaaa
7. okt 2009

dzou je asi dnes v robote hm?
inak minka 21 sa tu daaaaaaaaaaaaaavno neukazala co je s nasou aprilovkou 😕
motylek ziadna negat. energia snazime sa tu vsetky mat slnko v dusi 😀 😵 😵 a niektore z nas uz maju take male slniecko aj v brusku 😵 😵 😵 ale dopracujeme sa k tomu vsetky 🙂 🙂

janulka04
7. okt 2009

michelle, vsetko bude ok, spominam si, ako som pri malych stresovala ja, ze aby neboli siamske... ☹ a lekari vzdy...to sa neda povedat..neni vidno a bla bla...a vsetko dobre dopadlo...moja teta rodila prve v 37 zarovno so mnou 😀 , ibaze ona v Taliansku a teraz v oktobri caka druhe, vsetko je tiez ok..a ma uz 42....nebojkaj 😉

nadenkaaa
7. okt 2009

cheeer chybicka se vloudiiiii 😀 v pohode 😉

cheerlady
7. okt 2009

minka21 chodi do temy april 2010 a nas tu nejak zanedbava 😒 ale ja si tam s nou pisem,ked sme tam naraz 🙂

motylek17
7. okt 2009

cheerly to nic.. 😀 dzou spominala ze od stredy do piatku robi...

cheerlady
7. okt 2009

jaaaaaj,baby,mne sa tak nic nechce,mala by som poupratovat,mam tu kopy pradla na zehlenie a nemozem sa do toho dokopat 😖

nadenkaaa
7. okt 2009

michele co sa tyka ds nie je pravda zeby sa to vysostne tykalo len veku nad 35 zazila som aj matky ktore mali prve dieta a mali hlboko pod 30 a predsa sa im narodil ds 😒 ale urcite michelle my som absolvovala vsetky testy 😉 a nie len ds je hrozna diagnoza je ich ovela viac bohuzial a vela z nich sa vobec prenatalne nevysetruje 😔 😖 😖

motylek17
7. okt 2009

chererly a ty nechodis do prace??? si na pn-ke???

michelle
7. okt 2009

motylek to je fajn, ze si tu takto virtualne pomahame 🙂
jani, jasne, dvojicky su vzdy rizikove.... ale tebe to super dopadlo a znovu super dopadne 🙂
nadi, uz si sa nanovo zaregistrovala?

janulka04
7. okt 2009

tak a ja uz lezim a mozem sa vam venovat, male som zasobila ovocim a papiermi, potom im dam papat za hodinku az, takze mozem aspon chvilu oddychovat...inac je to dobre o nicom, deti doma a vsetci chori..to je stale:Mamiiiii....ona mi to nechce dat....A mamiiiiii....spis? 😀

motylek17
7. okt 2009

suhlasim s nadi.. a je pravda ze baby tehotne vo vyssom veku kontroluju uplne inak... robia im myslim vysetrenia navyse...

michelle
7. okt 2009

nadi, a po tomto mam byt pozitivna 😕 😀 ....ale verme, ze vsetkym sa nam narodia krasne zdrave svistata 🙂

motylek17
7. okt 2009

... jani aspon mas doma veselo.... 😀

nadenkaaa
7. okt 2009

urcite je to tak zeny tehotne vo vyssom veku to prezivaju inak ako tie ktore otehu nejak v 20 tke tie su take bezstarostne..cim je lcoek starsi tym viac si uveodmuje rozne komplikacie 😖

janulka04
7. okt 2009

michelle, bud.. 😀 pozitivna, pretoze niekedy si myslim, ze je dobre, ze do toho az tolko nevidime..to by bolo stresovania.....

nadenkaaa
7. okt 2009

michelle ak by som si mala pripustat vsetko co som vo svojej praxi videla tak ani deti nechcem mat 🤐 🤐 ale ide o to pozitivne myslenie a o to ze treba si povedat ze ja budem mat zdrave babetko -podla mna psychika aj v tomto robi svoje 😉 a okrme toho michelle 35 este nie je taky strasny vek pozri sa na to takto ja budem mat asi v 35 mozno druhe ak sa podari takze budeme na tom rovnako 😉

janulka04
7. okt 2009

nadi..krasny preklepik... 😀 😀

cheerlady
7. okt 2009

motylek teraz od pondelka som pn,lebo kaslem a mam nadchu-teda s tou nadchou je to uz lepsie,len ten kasel 🙄 tak aby som to neprechodila,nechal ma doma,lebo zatial som sa zaobisla bez antibiotik 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre