Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

lucialen
4. nov 2009

Dzou, este to neries, ved este nie ste ani v polovici 😉 Viem ake to je, ale aj tak by najskor zacali zistovat ci mas ovulku, co mas a poradili by ti snazit sa v case ovulky 😉 Akoze to vsetky vieme, ale doktori to beru inak

kkatkaa
4. nov 2009

prsne si to vystihla dzou my sme skromne nam staci jedna bojovnicka 😀 keby sme ju tak vedeli vydolovat medzi ostatnymi
a taka blba otazka co presne znamenaju skratky ivf a iui?

kkatkaa
4. nov 2009

pa dzou
jezis ze prsne myslela som presne - neviem co som tak sexualne naladena 😀

brisilda
4. nov 2009

katka ja som kupila v zdravotnickych potrebach 😉 zatial maju ale dokedy to netusim kedze po vypuknuti paniky ich ludia asi budu kupovat vo velkom 😠

brisilda
4. nov 2009

kocky premna by bol rok pridlha doba ☹ ale ano takto je v praxi caka sa rok no ako ste pisali salutevam pisala ze budete tehu takze ziadne stresi 😉
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

janulka04
4. nov 2009

idem aj ja, babule, nejaka som unavena, asi z toho litania po obchodoch

kkatkaa
4. nov 2009

tak dobru nocku kocky

brisilda
4. nov 2009

jani papa 😉 ja po obchodoch behat akosi nemozem lebo potom mam tlaky v bruchu 😉 a priserne to boli 😕

groka
4. nov 2009

asi ste uz isli spat,ja som skoro zaspala pri tv,chcela by som ist testovat a pocitat si knihu,ale berie ma no aksi to neprecitam budem mat strasne vycitky,dala by som si kavu,mam strasnu chut na nu

cheerlady je mi luto velmi luto ze prave teraz prezivas taketo obdobie,ak chces mozes ip rozpisat sa ak ti to pomoze,ulavi sa ti

luci,nerada hovorim meno mojho syna na takejto verejnosti,ale ip ta hadam potesi,cica 🙂

idem do sprchy,lebo vytok mam taky ze citim ako mam mokre gatuse a nerada by som dostala nejaku pliagu

dobru nocku cicky

lucialen
4. nov 2009

Ok Groka, chapem 😉

groka
4. nov 2009

uz asi nikto,idem ja teda do perin,pred tym ta sprcha

cheerlady
4. nov 2009

jeeej,baby kuknite,co som nasla 😀
http://www.comtes.sk/eshop/category.php?id_cate...

som to strasne rada pozeravala ako decko a este k tomu to bolo aj naucne 😉

brisilda
4. nov 2009

cher aj ja som to pozerala dokonca to mam aj na DVD

cheerlady
4. nov 2009

baby hlavy hore,mojej kamoske sa podarilo otehotniet az po 2,5roku a ked bola u lekara,ze sa im nedari,tak povedal len nech skusaju dalej a nech si meria BT 😉

sisa2
4. nov 2009

ahojte, my sme teraz dosli domov, taaaak som sa napratala, ze vyzeram ako tehotna 😀
zbezne som vas preletela ...

bris hlasujem za sebastiana 😀

katka - tie skratky, co si sa pytala, tak v skratke:
IUI - inseminacia - vstreknu ti odobrate a vycistene spermie
IVF - umele oplodnenie - odoberu tvoje vajicka, mm vycistia spermie a mimo tela oplodnia. potom sa to necha na kultivaciu a ked sa oplodnia vajicka a delia sa (existuje aj predlzena kultivacia), tak podla poctu ti ich vlozia a potom uz len cakas, ci sa uchytia. ak ich je viac oplodnenych, mozu sa dat zmrazit = KET
dufam, ze to nebudete musiet nikdy riesit 😉

inak babule, ja mam PCO, o dlzke a pravidelnosti svojich cyklov radsej nehovorim, mm zly spermio a vidite, ze to ide aj tak 😉 teraz uz len dufam, ze bude vsetko ok. straaasne sa bojim 😔

brisilda
4. nov 2009

sisa aj ja som sa zo zaciatku bala a netajim sa tym, ze aj teraz sa bojim lebo stale sa nieco najde co si precitam 🙄 nielen kna konikovy ale aj v novinach 😅 asi vazne je lepsie prestat citat 😒 a inak drzim ti palce a snazilkam vela trpezlivosti a sil do noveho kola 😉

sisa2
4. nov 2009

bris - dik 😵 ja sa bojim, aby sme prezili tento zaciatok ... potom budem stresovat, aby boli v poriadku ultrazvuky a AFP ... potom porod ... a potom uz budem vlastne stresovat cely zivot 😀

brisilda
4. nov 2009

sisa pocuj ty si ako ja 🙂)) na zaciatku som sa bala mimomaternicoveho tehu neskor toho co bude na dovolenke a teraz sa bojim kadejakych ochoreni ktore sa prostrednictvom stravy daju preniest na plod + k tomu tu mame chripku ☹ co bude a ako bude je otazne a tie vysetrenia su hrozne 😒 no verim ze vsetko bude v poriatku a ako nadenka pisala treba sa tesit, ze mame cloviecika v brusku a tak moje obyvy ako bude co bude idu bokom a uzivam si nevolnosti stravene s mimi v brusku 🙂

sisa2
4. nov 2009

ved to. som vdacna za ten nas maly velky zazrak 😵 ale tie pochybnosti a strach uz budu stale 😔

miskahryzka8
4. nov 2009

luci ahaaaaa 😀 , ja ze preklep 😕 🙂

groka, tak tvoje vajecniky prezivali tu jazdu asi viac ako ty 😀 😉

A inak co sa soferovania tyka, ja som si robila vodicak po vyske, lebo som vedela, ze budem musiet v Italy soferovat a prvu jazdu som absolvovala tam s poloviciakom, ktory ma vraj odvtedy zopar sedivych vlasov 😅 a mala som super fiat puňťo co startoval na dvojke, zramoval obrubnik a nebol moc skrknuty, obisiel bicyklistu s kt. sa stretol spatnym zrkadielkom, bicyklistom zamavalo, zanadaval ale nic vazne sa nestalo 😀 , potom som ho 5 krat tukla na taliansky sposob, isli sme aj cez rampu pre vozickarov na pesiu zonu, kde taky maly ital zastavoval chodcov a korculiarov, ked som sa tocila na pojazdnu cestu, lebo vsetky ostatne zablokovali a ja som nutne musela vyzdvyhnut poloviciaka z letiska a bola som taka vynervovana, ze som zaparkovala uprostred parkoviska pre autobusy, kt. isli z letiska, pustila vsetky 4 blikacky a isla ho hladat, po tom po ceste domov za tmy som zabudla zapnut v tom strese svetla a tak mi kusok pred domom na krizovatke zacal dalsi maly ital skakat po kapote a buchat tercikom po aute a nieco po taliansky vykrikovat - to som este nevedela taliansky, lebo som v robote mala projekty po anglicky a bola som tam kratko.... Tak som zapla svetla on sa ukludnil a islo sa dalej 😀 😀 , jeeeeeej sa mi vynorili zabudnute zazitky 😀 , no tam sa soferovalo sialene, vsetky auta tuknute, ale jemne, nikomu sa nic nestalo 🙂 na SK by som sa bala teraz soferovat viac, tu su strasne arogantni vodici ☹

fuuu a som sa vykecalkovala a uz je vela hodin idem spat, uz nevladzem docitat 🙂

tak opat raz, dobre ranko 🙂

sisa2
4. nov 2009

miska - tak som sa pobavila na dobru noc 😀 taliani su vseobecne znami svojimi soferskymi schopnostami 😀 😀 😀

idem aj ja, zajtra budem zasa KO v robote 😒

groka
5. nov 2009

caute

baby to co tu bolo vcera,vy ste este pisali?no ja som bola mrtva

kuk http://www.fertilityfriend.com/home/groka ovu mi dal na 18DC teraz ozaj neviem kedy teda bola

inak ja sa citim dost zvlastne,krce a tlaky v podbrusku,vetry jak hovado,+ do toho vajecniky ma pichaju,ze by som prechladla?nejedla som ani fazulu nic co by nafukovalo,alebo tie placky vcera to mohli spravit?

sisa2
5. nov 2009

groka - ty si myslela, ze si mala 17DC? FF ti to vtedy nema ako oznacit, kedze si si tam dala tu vyssiu teplotu.

inak tie tlaky v podbrusku som mala aj ja takmer hned po ovu ... teda par dni po mi zacali a mam to stale. uz z toho zacinam trochu stresovat, lebo si nepamatam, ako to bolo pri danielkovi ... ale teda dost to boli ☹

sisa2
5. nov 2009

miska - teda, aka kočka na fotke! 🙂 kde ste to boli?

rhodosbb
5. nov 2009

miska 😀 😀 😀 tak mas riadne skusenosti zo soferovanim 😀 ja som si urobila vodicak, ked som mala 19 a hned na to som isla do FR a tam mi dali auto a dve deti do neho a staraj sa 😀 bolo to o hubu, ale zvladla som to a nadavala som po slovensky, deti mali z toho obrovsku srandu a naucili sa vsetky slovenske nadavky 😀
teraz ked na to myslim, tak helene (moja domaca) mala riadnu odvahu 😅

miska, ty nam pravidelne pises o polnoci, co nemozes spavat? 😀

ja sa priklanam k Maximilianovi 😉

sisa - nova fotka super 😉

petafr
5. nov 2009

http://www.fertilityfriend.com/home/298c74 ahojte baby, mame ovulku! a zase v den splnu! uz tretikrat za sebou... takze sa po dlhom case pripajam do klubu cakateliek na neMS...
Idem vas docitat, ale hned mam lepsiu naladu!

janulka04
5. nov 2009

ahojte, babule...jeee, miska aka pekna fotecka...
sisa, tak brösel sa nekonal, kukali na nas ako debili, nakoniec sme zobrali jednu krabicu, co stala pri muke a vyzera ako tie buchty v prasku, ale zlozenie bolo, kvasnice, sol, biela muka....a doma zistime, ze sme sa trafili...a povie sa to:Paniermehl....kelu, na co jednoducho, ked sa da zlozito..
... a brusko nikde.....ja som jak v lete...ani naznak, uz som napisala aj gynekologovi mail..tak cakam 😔 ☹

motylek17
5. nov 2009

ahojte babulky.... http://www.fertilityfriend.com/home/2a0b30 ... som zvedava kedy mi vyznaci ovulku.... ☹ ... bris ja sa tiez priklanam k maximilianovi.... tiez totiz sama nad tym menom uvazujem.... 😀 vy ste tu toho od vcera popisali... 😀

sisa2
5. nov 2009

jani - hm, tak to si ma teraz sokla. ja som sice chodila na rakusku skolu, tak asi tam je ten rozdiel 😕 ale do struhanky by som teda kvasnice a muku nedavala 😀
co si pisala lekvosovi? ze nemas brusko?

sisa2
5. nov 2009

peti - super, gratulujem! tak dufam, ze mrcha nepride! 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre