Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

nadenkaaa
24. júl 2009

o vsetkych tychto "celevritiach" sa ani neoplati bavit pokial si niekto mysli ze mu svet lezi pri nohach len na zaklade svojich silikonov tak to je dost obmedzeny pohlad na svet 😉

nadenkaaa
24. júl 2009

Bianca no co ja viem to zavisi od toho ako sa na to pozeras pokial by vsetci mali sa riadit len tym co hovoris ty tak uz po 30tke aby sme ani nerodili 😉

biancarv
24. júl 2009

andzi to je mi jasné, ved Karel Gott je toho živým príkladom

nadenka vôbec netuším čo je s fomarik, nejako sa umlčala.... 😒 ,

a čo sa týka tej cifrovej, škoda rečí 🤐

biancarv
24. júl 2009

nadenka ja som hovorila o 40 a nie 30tke

biancarv
24. júl 2009

ale každý nech si rodí kedy chce, to bol len môj názor, mne je jedno čo robia ostatný , pre mňa je dôležitý môj život a moja rodina 😉

andzi
24. júl 2009

bianca: ja si myslím, že vy dvaja ste na dnešné pomery veľmi mladí rodičia

sabiatko
24. júl 2009

baby, ja keby som mohla, tak by som mala babo aj skorej. si myslim, ze je uplne jedno, kedy mame babo, hlavne aby sme ho uzivili. si myslim, ze mladsia maminka ma k dietatu blizsie a ma aj viacej energie nanho. na chlapovi moc nezalezi, v akom veku ma babo, ale cim viac si dieta uzije rodicov, tym lepsie. moja mladsia sestra ma 17 a ocino 58, to je podla mna uz troska vacsi rozdiel. ono bude v dochodku asi tazke zaplatit skolu a tak...

nadenkaaa
24. júl 2009

bianca lenze co ak budem mat dieta teraz a potm v 35 tak moj manzel bude mat 39 takze to uz budeme stari podla teba? 😉 podla mna nie je dolezite kolko ma kto rokov ved dnes uz sa vsetko posuva okrme toho moji rodicia mali mojho brata ked mali 33 teraz ma moj brat 21rokov a oni este aspon nie su taki dochodcovia ako ini ludia ktori uz maju deti von z hniezda 😉 a stale ho volame maly hoci ma 2 metre 😀 ale pre nas bude vzdy nas maly 😉

biancarv
24. júl 2009

ale ved je úplne jedno kto ma koľko rokov, hlavné je či sa dokážu rodičia aj o to dieťatko postarať a dať mu dostatok lásky, ja som mala 20r. ked sa Paťko narodil a môj muž mal 28r. a nikdy som to neoľutovala, už sa neviem dočkať druhého bábäťka 😀

nadenkaaa
24. júl 2009

bianca tvoje plus bolo ze si svojho muza nasla uz pred 20tkou niekto hlada ovela ovela dlhsie takze ty mozes byt len rada 😉

biancarv
24. júl 2009

no nadenka to uvidíme po rokoch či to bol ten pravý 😉

biancarv
24. júl 2009

zatial sme spolu vyše 5 rokov a to je veľmi málo, moji svokrovci mali nedávno 30výročie sobáša, tak dúfam že aspoň tak ďaleko to dotiahneme 😀

andzi
24. júl 2009

nadi , to je presne aj môj prípad, neviem si predstaviť že ten s ktorým som chodila keď som mala 20 by mal byť otcom môjho dieťaťa

nadenkaaa
24. júl 2009

ale no ved uz ste spolu nejakych par rockov takze uz urcite vies co a ako 😉

nadenkaaa
24. júl 2009

andzi ja som v 20tke nemala ani na dieta myslienky 😉o chlapovi ani nehovorim 😀

ellit
24. júl 2009

biancarv, podla toho co pises, tak si urcite tehu
ja som toto mala uplne to iste
tak si sprav ten test 🙂

biancarv
24. júl 2009

no áno nadenka, len neviem či to bude také v pohode aj po napr. dalších desiatich rokoch, hmm ktovie, to už budeme mať dieťa (deti 😀 ) väčšie tak uvidíme ako to pôjde

ellit
24. júl 2009

my sme sa snazili zaciatkom jula...9 som mala ovu a 21 som si spravila ten test a zajtra si robim opakovany
takze ani ty uz nemusis cakat

biancarv
24. júl 2009

ellit a ty si si koľko dní od pravdepodobného oplodnenia urobila test? ak vôbec vieš kedy sa to približne stalo 😅

biancarv
24. júl 2009

a to ti po takom krátkom čase ukázal poz.? fíha a to si akú značku použila?

ellit
24. júl 2009

no ak mas po milovani tlaky v podbrusi, tak si urcite tehu, ja som to tak zistila
mam ten rapiclear
no ukazalo mi tu druhu ciarocku taku slabsiu ale je tam a mrchu som nedostala, dneska mam 35 den a klop, klop, zatial nic
ked si spravis test, za to nic nedas, aj ja som sa bala sklamania, ale ak nemas mrchu....odpoved mas jasnu, tak sup a daj nam vediet 🙂

biancarv
24. júl 2009

ellit určite hned ako urobím test, tak dám vedieť ako to dopadlo 😉

ellit
24. júl 2009

pockaj do zajtra rana, vtedy to je najlepsie a das nam vediet 🙂))))
ale ja ti tvrdim ze si 😀

biancarv
24. júl 2009

joj tie tlaky mám a niekedy je to dosť nepríjemné, vieš pri prvém tehu som na to prišla tak že sa mi zväčšili prsia a dnes ráno pozerám do zrkadla a mám pocit že mám raz také veľké prsia ako pred týždňom 😀 a to je veeeeľmi dobré znamenie

ellit
24. júl 2009

to sii mozes spravit test aj teraz ked mas aj takyto priznak

biancarv
24. júl 2009

ellit aj tak nepočkám do zajtra ráno ale do budúceho týždňa , proste nemôžem si pomôcť, mám taký rešpekt alebo čo voči tým testom, ale dakujem ellit za podporu 😀

ellit
24. júl 2009

ty pockas az do porodu aby si si bola ista 😀 , netrap sa zbytocne !!!!!
mas zvacsene prsia, bolest po milovani....ako inak ti to ma dat tvoje babo este viac najavo? 🙂

biancarv
24. júl 2009

😀 😀 😀 ellit díky dobre som sa zasmiala

ide o to že ja som si istá že som tehuľka, takže neboj sa ja sa netrápim 😀 😀 😀 , len chcem mať istotu že keď si budem robiť ten test aby bol na 100% pozitívny 😉

brisilda
24. júl 2009

ellit uz asi len tym porodom 😀 😀 😀

lucialen
24. júl 2009

Ahojte, kde ste? Dnes som vas len priebezne citala, co mate nove 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre