Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

lucialen
24. júl 2009

Minka, ja tiez myslim, ze to je velmi skoro robit test. Myslis, ze si mala hned ovulku ked ti skoncila mrcha? Vies, ak si aj mala, tak to vajko este len prichadza do maternice a zacina vylucovat hormon. A to tiez trva par dni, kym je ten hormon taky vysoky, aby ho test zachytil. Radsej pockaj, kym bude meskat mrcha, alebo ked bude mat prijst a potom rob test. Zbytocne budes uz teraz sklamana 😉

fazulka1512
24. júl 2009

ahojte, pred hodinkou som dorazila domou, bola som u kamosky pohrat sa s jej malym princom, pobehali sme po dvore, fajne odreagovala som sa od mojho mm, poliala som kvety, dala som si kupel a teraz som tu

lucialen
24. júl 2009

Ja som tiez cely den behala, robila v zahrade, opalovala sa a tak.
Neviem, vcera a dnes ma pobolievala maternica, neviem co to malo zase znamenat, este mi aj trochu klesla teplota dnes, tak som bola od rana nasrata. Ale uz som ok 🙂

nadenkaaa
24. júl 2009

caute baby tak som osamela doma moja polovicka isla na pansku jazdu do japonskej restiky a tak ja tu pozeram dvd a priebezne pozeram aj na konika 😉

fazulka1512
24. júl 2009

lucialen aj mna trosku bolela,podla mojich bolesti na ovu tak na to ze mam ovu su dost slabe, sem tam pichne vajko, niekedy to byva dost citit ale teraz je to poslabsie

fazulka1512
24. júl 2009

nadenkaaa- odmena za vasnivu noc 😉

lucialen
24. júl 2009

No ved ja moju telu nerozumiem. Ja som mala ovulku v stredu, takze neviem, co uz ma to boli. Ale to sa mozno vajko so spermiou vasnivo stretli a putuju 🙂

nadenkaaa
24. júl 2009

no neviem mjo drahy este na mna zmurkal ze nech nanho cakam ze nieco bude 😀 ale myslim ze ja uz davno budem off ked on pride 😉 🙂

fazulka1512
24. júl 2009

mne zacala vcera, sperma som mala v sebe uz v stredu, mozno aj mne putuju a hladaju miesto na uhniezdnenie, 😀

lucialen
24. júl 2009

No jasne, tvoje sperma uz boli netrpezlivo nastupene pri vajku a cakali, kym sa uvolni. Takze teraz uz su urcite na ceste 🙂

andzi
24. júl 2009

ahojte baby, ja čakám na manžela, lebo dnes to chceme rozbehnúť po mrške 😎

lucialen
24. júl 2009

Jaj, taka som unavena, idem sa trochu odreagovat do virtualneho sveta Sims 😎

nadenkaaa
24. júl 2009

ahoj andzi 😉

andzi
24. júl 2009

ahoj nadi, dnes nebudete snažilkovať?

nadenkaaa
24. júl 2009

no dnes myslim ze bude pauza moj drahy odisiel na pansku jazdu do japonskej restiky 😅 no ale dufam andzi ze aspon ty nas snazilky nenechas v stichu 😉 😉

andzi
24. júl 2009

no ovulku síce ešte nemám ale jeden nikdy nevie 🙂

nadenkaaa
24. júl 2009

no ved prave treba to poistovat aj ked nie je ale co ak nahodou? 😉

andzi
24. júl 2009

baby, neviete či dnes má byť v noci búrka?

nadenkaaa
24. júl 2009

vraj ma byt burka

andzi
24. júl 2009

to som zvedavá, lebo je hrozne dusno a lepšie by sa snažilkovalo, hihi

fomarik
24. júl 2009

Ahojte. ja som sa nestratila! Ja som tuuuuuuuuuuuuuuuuu 😉

nadenkaaa
24. júl 2009

no chvalabohu luci si nas riadne zanedbavala 😉

nadenkaaa
24. júl 2009

no to je ale treba si z tohourobit aspon riadne eroticke dusno 😉 😀 😝

fomarik
24. júl 2009

nadenka, prepáčte. ja som sem.tam na vás mrkla, čo-to prečítala. Ale všetko som nestihla. Ako som dostala mrchu, tak som chcela vypnut a zamerať saniečo iné ako na reprodukciu. tak som chodila po kúopaliskách, vrátila som sa k mojmu hobby...začala som vyšívať obrazy a vankúše, zavárať. No proste snažím sa psychiku upriamovať iným smerom. Ale chýbali ste mi. Nadenkaa... neviem, alebo presnejšie nepamatám si,čo som už prečítala, či to vaše tehu vyšlo alebo nie. Uvedieš ma do obrazu,prosím?

Snažilky do toho.................. bleeee, ale v tomto teple sa mi hopsalkovať akosi nechce...aj tak mm nie je doma, je v práci 😉

nadenkaaa
24. júl 2009

fomarik nam sa to nepodarilo ☹ 😔 😢 bola som na krvi 😔 predvcerom odisla mrcha tak sme sa vrhli do snazenia.
mas pravdu ked si sa snzila upriamit sa na nieco ine ja som zasa zacala cvicit a chystam sa zavarat tiez 😉 myslim ze naposledy si pisala ze sa chystas na folikulometriu ..

nadenkaaa
24. júl 2009

ale asi sem aj ja prestanem chodit lebo tu sa to stale toci len okolo ovulky BT hlienu priznakov testov a podobne a asi mi to tiez nerobi dobre 😔

fomarik
24. júl 2009

nadenka....nemožme to tak súriť. My to súrime už tri roky...a je to na šľak trafenie. Ked to bude Božia vola,tak to príde. Určite sa raz, aspon jedinýkrát úspešne podarí. Nám všetkým!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Sú ženy,ktoré sú tehu hned a sú ženy,ktoré musia prejsť ťažkými skúškami. Ja stále pevne verím,že sa to podarí. ved nie sme v 18. stor. Teraz je možné čokolvek a dopomocť sa dá všelijako.
Ano, mala som ist na folikulometr. ale moj veľavážedý doky mal práve dovolenku, tak mi volal aby som mu zavolal vo štvrtok-včera (to bol 10 DC), že príde do ambul. aj v priebehu dovolenky a odsonuje ma. No bohužiaľ, sono sa nekonalo, doktorovi som sa nevedela dovolať!!Takže idem v pondelok, ale to už bude pozde, lebo to bude 15DC. Manžel ide v utork na spermiogram. Všetko sa nám posúva. A to ma ešte čaká operácia a rada by som ju stihla, kým sú prázdniny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

nadenkaaa
24. júl 2009

fomarik rozumiem ale ked ma clovek 30 prec a okolo seba vidi tolko parov ktorym sa nedari automaticky zacne pochybovat a este ak sa k tomu pridruzi to ze sa nepodarilo mesiac dva tri styri pät...tak je prirodzene ze clovek nejako zostane nepokojny..ale mozno je to len moj hlupy pocit..asi preto ze som doma sama tak cloveka napadaju rozne veci a nie velmi pozitivne

fomarik
24. júl 2009

zamrzol mi PC.
nadenka,to je úplne normálne. ja ked som sama tiež mám stále depku 😒 .Áno, čas ide veľmi rýchlo...mesiac po mesiaci zažiť sklamanie...to človeka ubíja. Ja mám síce 26, ale už ako dieťaťu mi doktori hovorili, že nebudem mocť otehotnieť-nikdy! A v období,ked sme mali najvačší stres, hádky...vtedy sme otehotneli...s neúspešným koncom, ale predsa. To mi dáva aspon akú-takú nádej. Nadenkaaa ver tomu, že otehotnieš skor ako ja !!!!!!!!!!!!!!! Nie žeby toto bola nejaká hra o preteky ale ja to tak cítim. 😉
Inak obdivujem Biancu, ako moze byt tak úžasne trpezlivá a neurobí si tehu test. Ale jej príznaky a vnutorné pocity asi hovoria za všetko!

fomarik
24. júl 2009

A kde sú ostatné snažilky? Haloooooooooooooo.................. podte do klubu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre