• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

14. januára 2015 
No, všetci odišli.................................... Tak Vám prajem dobrú noc a krásne sny a ešte krajšie a úspešné snažilkovanie :wink:
24. júl 2009 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak my sme skusali 4ty aj 6ty den po skonceni mrchy, 9 a 11ty den cyklu...tak neviem, ci to bude stacit, este asi zajtra , pozajtra poistime...?
24. júl 2009 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cicimon, radsej istite az do 20DC alebo cely mesiac, ak nevies kedy ovulujes :wink:
24. júl 2009 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja mam prave tie vlhke dni, ....ale aj napriek muzovmu nie prave nadsenie chcem poistovat kazdy druhy den ::slight_smile: a naj je, ze predtym som mala 2x po 27 a naposledy 22 dni, takze na kalendar sa neda velmi spoliehat
24. júl 2009 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fomarik dakujem sice biance nerozumiem preco si este neurobi test ale ona si rozumiie lebo ja by aom to nevydrzala
24. júl 2009 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cicimon, poisti este radsej, aj ked ja ked som prvykrat otehotnela tak sme mali styk tiez len 2krat 10 a 12DC a predsa sa zadarilo :slight_smile: A vtedy som este mala normalny cyklus 26dni.
25. júl 2009 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky...mám problém mám nejaké svrbenie a apálenie, tak som si kúpila Feminellu Vagi C, ale nejako mi to nezaberá :frowning2: radšej som si kúpila také tabletky, ktoré sú vhodné aj pre tehotne...keby náhodou som bola tehu!!!
Som taká nahnevaná...ráno som sa zobudila a zas problé, juuuj :angry:
mali ste už taký problém??? poraďte mi prosím, ďakujem
25. júl 2009 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj spanihelka, ja som to mala minuly tyzden aj minuly mesiac. Mala som este nejake tabletky na vkladanie z minuleho mesiaca, ale mala by si ist k doktorke. Tie tabletky alebo cipky su neskodne pre dieta. Mozem ti len poradit mast fungicidin, ta je dobra. Ja som si minuly mesiac dala nejake cipky, co som mala doma a sestricka ma potom zvozila, ze som mala prijst. No ale cez vikend tam bohuzial neboli, a uz by som si dala hocico, aby to pomohlo.
25. júl 2009 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby, ako sa dnes máte? no si predstavte ja som sa rozhodla že už nebudem snažilkovať a ak to teraz náhodou nevyšlo,tak kašlem na to :pensive:
25. júl 2009 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucialen ďakujem...budem musieť vydržať a ráno v pondelok tam ísť, nech mi Dr. niečo predpíše...potieram sa aj Canestenom, ale vôbec to neprechádza...celý deň som doma, chodím len v šatách, nohavičky mi nerobia dobre :frowning2:
25. júl 2009 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule, tak ma dnes boli prave vajko ze az, ovula riadne dava o sebe vediet :wink:
25. júl 2009 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby mozem sa k Vam pridat? My sme tiez teraz v polovici jula zacali snazilkovat :slight_smile:
25. júl 2009 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

bianca: prečo si myslíš že to nevyšlo? Veď si už na istom...
Ja stále nič, včera sa nedalo, lebo mrška ma tento mesiac drží už 5. deň, čo je u mňa nezvyk.
pettka: vitaj, prajem úspešné snažilkovanie!
25. júl 2009 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute baby :wink: bianca pokial by sa nepodarilo tak nevesaj hlavu ale hovorila si ze mas vsetky tehu priznaky :slight_smile:tak snad ta podvedomie neklame ale rozhodne by som uz urobila test :wink:
andzi neboj mrcha skonci a hupsnete na snazilkovanie :wink:
25. júl 2009 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si nemyslím že to nevyšlo, to nie, len keby náhodou čo mu neverím, tak už kašlem na to a nebudem sa o to viac pokúšať :pensive:
25. júl 2009 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bianca a coze taky negativny postoj???
25. júl 2009 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bianca - ahoj.. dnes aom začala piť ten čajík čo som si z nettu objednala.... som zvedavá čo a ako.... :wink:
A ako sa máš kočka ty?
25. júl 2009 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj monika mám sa dobre , len čakám kedy bude koniec mesiaca že urobím konečne te test :wink: a prajem ti aby ti ten čaj aj naozaj pomohol :wink:

brisilda, ja neviem , presne takéto neg. názory som mala ked som bola prvý krát tehu, lebo som taká precitlivená a za posledných dvadsať dni ma všetko dvojnásobne rozčúlilo a rozhádzalo a proste ma už nebaví môjho muža stále tlačiť do toho snažilkovania, si už pripadám ako k....a, pardón za výraz
25. júl 2009 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bianca: ja si tiež tak presne niekedy pripadám, lebo mu píšem do roboty sms-ky typu, aby sa dnes pripravil, že musí byť oddýchnutý aby vedel, čo ho večer čaká a jeho to už nebaví.
25. júl 2009 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky tak ste to mali spravit ako ja 6 rokov som dieta nechcela cize to mam o to teraz jednoduchsie :slight_smile: uz len dufam, ze sa nam to aj podari
25. júl 2009 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babby a preco o tom hovorite?chlapi neradi pocuvaju ze sa ide robit na babetku skor skuste ine sposoby nie v style ze ma byt oddychnuty lebo dnes je ten najvhodnejsi den to si oni pripadaju ako stroje na spermie :sweat_smile:
25. júl 2009 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Nadi, tak čo včera si prežila noc bez miláčika :grinning:
25. júl 2009 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj spanihelka nakoniec drahy prisiel okolo 23.00 a este by bol nieco chel ale som mu povedala ze nech regeneruje :grinning: a snazilkovali sme rano :grinning:
25. júl 2009 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no pekne, ste si teda ráno užívali...a ja sama doma, ale už len dva dni...a ešte aj so zdravotnými problémami :frowning2:
nadi, robievaš si testy aj pred tým ako máš dostať menzes??? lebo ja mám také nutkanie si ísť kúpiť test a vyskúšať to :grinning: menzes mám dpstať až okolo 1.8.
25. júl 2009 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
spani no ja som si nikdy nerobila testy takze nema s tym nejake vlane skusenosti az ked mi meskala mrcha podla mna to dovtedy nema vyznam to sa akurat clovek sklame :stuck_out_tongue_closed_eyes: takze ja by som radsej pockala :wink:
25. júl 2009 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tak nadenka mas pravdu skor sa neoplati su to zbytocne vyhodene peniaze :confounded: ja som tak vyhodila uz 4 neg. testy lebo som si myslela, ze sa to po 5 dnoch ukaze a figu borovu sa ukazalo takze teraz pockam
25. júl 2009 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brisilda to pri prvom si tie 4 neg. testy vyhodila?
25. júl 2009 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, akurat som prisla z oslavy. Neboli ste dnes nejake ukecane. :slight_smile:
25. júl 2009 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bianca nie teraz :grinning:
25. júl 2009 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babky..možem sa pridať? tiež sme začali v juli pracovať na miminku!! Prave očakavam menštruaciu ale akosi nechodi..tiež ma zvykli riadne boliet tak tyzden pred MS prsia a teraz nic...a trosku mi stmavla bradavka..tak ja v kutiku srdiečka dufam, že sa hadam podarilo :slight_smile: :slight_smile: ked som si to na nete ratala tak mi vzdy vyslo ze by to mal byt už 4 tyzden....tak uvidime :wink:
26. júl 2009 o 03:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok