Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

lucialen
10. dec 2009

No jasne Jani 😀 Ved tie plechove auta mali len traja chlapci z mesta a aj ti sa s nami nebavili 😀

brisilda
10. dec 2009

janka mna obcas zavola az po 6 tt teraz idem po 4 tt cize pokial je tehu v pohode a nesu komplikacie tak objednava podla toho v akom tt treba ake vysetrenia 😉 ja som mysleal,ze uz minule mi spravi sono a on nic ☹ ze vraj naco zbytocne ozarovat ked netreba 😀 no teraz hadam mi uz povie pohlavie inak s tamat nepojdem prec no zaklad je aby bolo vsetko v poriadku

brisilda
10. dec 2009

kocky ja si spominam, ze u nas bol hitom bicykel 😀

janulka04
10. dec 2009

jasne, mne sa tiez zda, ze nejako moc vazne sa to tu berie 😀 , tolko poradni som absolvovala, ked som bola na rizikovom...a inac, tu vam zoberu krv aj ked ste rano jedli, ze to nevadi...som sa na to minule pytala, lebo kebyze sa nenajem a oni su tam az od pol deviatej, tak skapem a otyckujem cele auto cestou tam 😀
a on na mna kukal ako puk, ze preco nalacno? ze jasne, ze sa mam najest 😀
luci, si pamatam, ako si u nas chalani na dedine aj robili take stvorkolky z podvozkov kocikov...boooze, to su zazitky 😀

brisilda
10. dec 2009

janka no jasne to stvaral aj moj brat volali to motokari 😀 😀 😀 no a u nas sa chodi na lacno aby neboli skreslene vysledka

janulka04
10. dec 2009

bris, ze bicykel...dnes by to mladez nazvala ze Ukrajina a nevysli by s tym ani po polnoci 😀 😀

janulka04
10. dec 2009

tu to nejak neriesia, lacno nelacno...a moc sa odobera az tam, tak vzdy rano musim a potom sa nadajam a tam nasilu vytacim poldeci 😀

brisilda
10. dec 2009

no inak moj maly ma teraz v oblube to auticko plasmacar 😀 prvy krat som ho videla v detskom casaku tak som neodolala a mrkla na nete ci sa da kupit 😀 mame doma cervena azasran neda nanho dopustit 😀 to auticko chodi samo na youtube je aj video

lucialen
10. dec 2009

Ze motokara 😀 Ja som raz bola frajerka, nasi zohnali taky pekny skateboard, hrkotal ako sialeny a ledva isiel dole kopcom 😀

brisilda
10. dec 2009

kuk

https://www.youtube.com/watch?v=3cV-KXDPq9U

po tomto videu som neodolala a musela kupit 😀 😀 😀

sharmana
10. dec 2009

jani poradne sú raz za 4tt, potom sa to skracuje v predposlednom mesiaci tehu na každé 2tt a v poslednom sa chodí každý týžden... aspon tu na Sk je to tak..
ja som objednaná do gyn fivu na 2. skriningove sono, morfologicke v 21.tt, tak dúfam tiež, že už bude vidieť, čo to je, ale hlavne, aby bolo mimi zdravé... držte mi palce, na budúci štvrtok si volám o výsledky na AFP...
a ešte objednám sa u nich aj na 3D sono...

brisilda
10. dec 2009

no shami ako u ktoreho lekara 🙂

janulka04
10. dec 2009

drzim, sharmi, drzim 😉
briiis, to je zaujimava hracka...dobre vediet, ze sa nevyrabaju len hovadiny...
lucka, co sa rehnis? ja som mala ako desatrocna kolieskove korcule, tie dvojradove, co sa tam zasnurovala cela topanka a aka som bola coolova 😀 😀 😀 😀 😀

lucialen
10. dec 2009

😀 😀 😀 Tak to som ja nemala, ja som mala len tie jednoradove hrkotave s umelymi kolieskami 😀

janulka04
10. dec 2009

vidis, lucka, ani nevies, o co si prisla... 😀 😀 😀

brisilda
10. dec 2009

kocky idem off lebo moje 6 rocne dieta mi tu stale keca a nechce spat ja s neho asi skolabujem 🙄 jedine co nanho zabera je ked nanho pokricim vtedy si poplace a spi no ale takto to dalej nejde 😖 a kde nepokricim tak beha a lieta po celej izbe a ne a ne aby spal ja neviem skade ma tolko energie ☹

janulka04
10. dec 2009

no, bris, asi je nieco v lufte, lebo male dnes tiez dostali vynadane, kym zalahli 😒
tak bruuuu

sharmana
10. dec 2009

bris. no jasné, každý lekár je v niečom inom výnimočný 😀 tak som to vyčítala v tehu knižke a zatial mi to sedí ako ma objednáva sestrička...
idem aj ja hajat... majte sa krásne a dobrúúúú 😉

miskahryzka8
10. dec 2009

siska, juj, to ma mrzi ☹ , kocky ti uz napisali co mam aj ja na srdiecku tiez... Ja len, ze aj ked je to asi slaba utecha, tak to miminko tam vlastne este nebolo, len vak, ale ja sa do toho vcitit neviem, a dufam, ze ani nebudem musiet, ale strasne ma to za teba mrzi ☹ a neboj sa narkozy, to budes len spinkat, ja som bola v narkoze uz sest krat, ta sama o sebe nic nie je, iba veci okolo toho 😒

janulka, v muzskom mene ma byt R vraj, aby bol priebojny, paci sa mi to a som si vsimla, ze to funguje 😕 , ak som poradila 😀, mne sa paci z tych mien darien 🙂 janulka, kludne ipni priezvisko, aj ja ipnem poloviciakove, ze aka skoda, ze sa nechcem vydavat, ze ake pekne prizvisko k menu by som mala 😀

inak ja som zajtra chvilu chcela testovast, chvilu nechcela, ale ked bude teplota aspon ako dnes a vcera asi ciknem na pasik 😀, lebo na zumba vikende teda nebudem moct merat teplotu...

luci, mozno na teba "zautoci" poloviciak 😀

hehhe bris, tak aj na teba aj na lucku 😀

majuska, bola asi ovu 🙂

kamoskina sofinka ma to vybracne lehatko a je v nom spokojna 🙂

fiiiha, dnes skoro pisem, lebo este po mne hned napisane, nezvyk 😀

janulka, ale ty jes za dvoch 😝 😀

brisilda
10. dec 2009

janka neuveris on uz chrape 😀 zajtra asi nepojdeme do skolky zdal sa mi dnes zahlieneny ☹ no krik zabera 😕 ale asi prejdeme na pevnu ruku a odnesie si to nabuduce zadocek 🙂 tak aspon nebudu susedia o nicom vediet lebo obcas si pripadam ako debil, ze tolko kricim 😖

janulka04
10. dec 2009

jaj, bris, aj ja obcas skrikne, ale niekedy sa to neda..mne pripada, ze uz vedia ako namna a ja som strasna makota v tomto...moj muz len povie a je ticho a ja stale: Spinkat, babule... A co som povedala...tak asi vies, co si o tom myslia 😀 😀
miska, nase priezvisko zacina na R..tak moc mena na R nechcem....inicialy RR mi pridu hlupe....este, keby to bol chlapec atrapil sa tak cey zivot...Ipnem 😉

janulka04
10. dec 2009

a ja tiez radsej stale zvysujem hlas, uz som niekedy ako sirena...ale nikdy ich neudriem., iba parkrat ...a aj to teraz, ked som tehu, bo som nejaka nervna z nich..potom chodim...a vysvetlujem im, ze mamina ma v brusku babatko, je velmi nervozna, nemaju ma hnevat, lebo zbytocne dostanu na zadok a ze ma to mrzi a ze to nebolo spravne...zakonci sa to obojstrannym Lubim ta a mam chvilku klud 😀

janulka04
10. dec 2009

luci, ozaj a ty sa nebojis sama teraz doma? Ja teda nie,ale poznam baby, co su posr...ked maju byt same v noci

brisilda
10. dec 2009

janka ja som maleho doteraz neudrela a ked tak to bolo take pohladkanie 😀 no vidim, ze to nema zmysel manzel tiez staci ze nanho iba pozrie a uz vie aka bije ja dosiahnem svoje iba krikom a vyhrazkami teraz ma zakazanu telku a PC co sa tyka toho babatka v brusku tak je to u nas presne tak isto 😀 vyhovaram sa na mrnuska 😀 a konci to tiez pri slovicku lubim ta 😀 no a ked kricim tak ked ma prejde hnev hned sa mu ospravedlnujem a vysvetlujem preco som kricala 😖

janulka04
10. dec 2009

ved to...mna to mrzi..ja som ich tiez nikdy neudrela silno a vzdy len na zadok, telesne tresty sa mi ale hnusia... ☹ ja vetsinou zakazujem kreslenie a sladkosti 😀
inac, mne potapac dnes bublinkuje jedna radost, asi diskoteka, ci co...
a bradavky si idem uskriabat ako ma svrbia 🙄

lucialen
10. dec 2009

Jani, ja sa nebojim, tu ma strazia vsetci susedia 😀 A este mam aj psa a kocura, ktory ma strazia 😀 Si ich mala vidiet, ked zacal hucat radiator, aky boli vystraseny obaja 😀
Jani, ved ani ty sa nemas coho bat ked mas psa 😀 😀

lucialen
10. dec 2009

Inak my sme s brachom casto dostavali bitky, ale vacsinou koli brachovi, ja som bola dobra 😉 😀 On ma zatiahol vzdy do vsetkeho zleho alebo ma vyprovokoval a potom som ho zbila ja 😀

janulka04
10. dec 2009

luckaaaaaaaaa 😀 😀
moj pes, ked niekto cudzi ide, steka ako besny, potom sa dosti a potom sa k nemu tuli...takze obranca nahovado...ale u nas, ked praskaju radiatory, radsej sa prevali na druhy bok...ziadny zaujem 😀 😀
ty mas teda veselo...hahahahaha, som si predstavila tie ich vyrazy a ako hladia na teba, ze: POMOOOOOC 😀 😀 😀 😀

groka
10. dec 2009

fuj baby ja vsade citim cigaretovy pach,ale taky iny,ako keby saty napachute a pri tom nam vsetko vonia,vsetko cucham jak blba,som normalna?

brisilda
10. dec 2009

no ja mam doma psa a ajtak sa bojim 😀
janka tak ja prezmenu kreslenie nezakazujem 🙂 ja som rada ak maly vezme aspon farbicky do ruky a kazde rano ked ho poprosim aby mi nieco nakreslil tak sa snazi to v skolke nakreslit 😀 v tomto je zlaty ale co sa tyka pocuvania tak ako kedy mu to vyhovuje 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre