Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

tea333
21. dec 2009

dnes su to presne 4 tyzdne od zaciatku poslednej MS, tak asi 4+ nula 😀 tak,ze?

tea333
21. dec 2009

ja som mala 8. ovu..mozno 9. ale podla mna 8

tea333
21. dec 2009

groka preco mi pise datum len o 1 den neskor nez tebe?

sharmana
21. dec 2009

tea, áno, ráta sa to tak, že napr. 4týždne+0dní, takže 4+0tt, ale od tohto dna ti vlastne prebieha 5.ty týžden tehotenstva..... napr. ja mám dnes 18+2tt , to znamená že som v 19.tom týždni tehotenstva 🙂
a vždy sa to ráta od poslednej ms...

groka
21. dec 2009

tea ano tak potom ty zacinas 5tt a ja 6tt asi zajtra mi nabehne a to preco ukazuje termin porodu o den skor ci neskor je preto lebo ty mas cyklus 28 dnovy ale ja 33dnovy

tea333
21. dec 2009

groka aha 🙂 ale je to ok, davat si tam 28 dnovy? tento bol predlzeny, ale predtym boli kratsie

xena1
21. dec 2009

ahojte kocky....tolko stastia v dnesny den tu citam....
groka,tea gratulujem a prajem krasne vianocne tehulkovanie...
dzou,aj na teba sa tesim...drzim palce
luci ten folik osm ti poslala ja.. 😀 😀 😀 a bude ti aj pichat pregnyl a skontroluje ci folik praskol???

tea333
21. dec 2009

xeni dakujem 🙂

xena1
21. dec 2009

tea....neni zac....tesim s tebou... 😀

xena1
21. dec 2009

babulky utekam spat,drzim vsetkym palceky,na vsetko co si zelate...zajtra vstavam do ISCARE,tak na mna myslite...dobru nocku a krasne sny

lucialen
21. dec 2009

Xeni, povedal, ze mi pregnyl neda a mozno ani buduci mesiac, lebo nemysli, ze dozreje folikul 😒 Ale za 4 dni ide na dovolenku a vrati sa az v polke januara, takze uz idem len v stredu na folikulometriu a potom uz nic 😒 Ci praskne alebo nie. Zatial 12mm, uvidime co bude v stredu 🙂 Ja sa tesim aj z jedneho a diky, ze si mi ho poslala 😉 😀

lucialen
21. dec 2009

Xeni a drzim palce do iscare 😉

brisilda
21. dec 2009

groka tea velmi sa tesim a gratulujeeeeeeeeeem som rada , ze tea sa zachovala ako kamoska a nenechala groku samu v augustovkach 😀 😀 😀 takze kocky sup sup az ste vsetke tehule cim skor 😉 posielam virusiky tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt

tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
INAK MUSELA SOM NA CHVILKU OFF lebo muzicek mi dal financie na chlapcenske oblecko 😀 a mna dvakrat do obchodu posielat netrebalo 😀

groka
21. dec 2009

baby prosim vas ja som teraz 2 hodiny varila 2 konzervy salka a ked to vychladne mam to otvorit a vmiesat masla,len ja uz ani nevidim na to,tak chcem vediet,ci to mozem dorobit zajtra,teda teraz som to len vytiahla a je to vrele a rano by som to otvorila a doslahala maslo,nestane sa tomu salku nic ked ho neham v kuchyni vonku a mozem to vlastne dorobit rano?

groka
21. dec 2009

tea keby si si dala kratsi cyklus tak ta bude hadzat vysie ako mna,budes dlhsie tehotna ako ja,no nejde o mna so mnou ta len porovnavam,aspon teraz nech ti to ukazuje tak ako ma,ked ti doki povie termin porodu prehodis si to tu

groka
21. dec 2009

a spravila som 56 kosickov 😝

brisilda
21. dec 2009

groka salko by som vonku nenechavala ved to hod do chladnicky a rano vytiahni nechaj ohriat na izbovu teplotu a pokracuj no a schladit to daj teraz narychlo na balkon az dlho necakas 😀

groka
21. dec 2009

bris a nemozem to dat take teple do chlanicky?

brisilda
21. dec 2009

no tak to sa neodporuca vraj to chladnicke moze uskodit kebyze to mas take letne tak ano ale horuce isto nie

groka
21. dec 2009

di bris,vraj to mozem nehat vonku dorana,je lepsie ked to pomali chladne,rano to budem o osmej aj tak robit,masla mam vonku,tie budu makke

idem spat baby,nevidim uz a zajtra sa musim testovat do nemoty

dobru nocku

fazulka1512
21. dec 2009

ahojte babule, po dlhsom case sa opat ozyvam
blahozelam zacinajucim tehulka, drzim palce
ja som 16dc, snazime sa poctivo keksikovat, ale ako vzdy asi z toho nic nebude,uvidime.... od kedy beriem ten duphaston tak ani neviem kedy mam ovu, lebo ani vajecniky necitim nic
prajem vam krasny vecer

brisilda
21. dec 2009

groka tak vies ja som v takych veciach opatrna a vsetko pcham do chladnicky no svokra napriklad ani pecene maso nedava do chladnicky ked vie ze sa na druhy den bude jest 😝 no ja to nikdy nejem

fazulka1512
21. dec 2009

mam pocit ze ja tu ostanem asi posledna co bude tehu, lebo nas uz vela neostalo ☹

brisilda
21. dec 2009

ale co by pomalicky ale isto budeme tehu vsetke 😉 takze nevesaj hlavu 😉

lucialen
21. dec 2009

Fazulka este som tu ja 😉 Ja ta neopustim 😉 😀
Ako bolo v USA? 😵

miskahryzka8
22. dec 2009

juuuj, ja mam dnes rozlietany den, ale musela som nakuknut, lebo som mala tusak, ze tea bude testovat uz dnes a aj co tam najde, juuuj ta moja intuicia 😀 , tea gratulky 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 , idem ja haji 🙂

dzou
22. dec 2009

bre ranko tak opat len grafik na rychlo http://www.fertilityfriend.com/home/dzou
skoro posledny den v robote huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😀

brisilda
22. dec 2009

dzou 😀 len tak dalej s grafikom 😉

groka
22. dec 2009

dobre ranecko

ja som dnes skusila zmerat a? http://www.fertilityfriend.com/home/groka teplomer som vydezinfikovala,schovala na veeeeeeeeeeelmi dlhu dobu

no a teraz som si maleho zaniesla do skolky,ja ranajkujem rohlik ale malo s maslom a par malych kroasantov s kavickou takou slabou len,dam si tabletocky a pojdem naplnit kosicky 😉

groka
22. dec 2009

bri zabudla som povedat,ze ja mam v kuchyni nie najteplejsie

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre