Kde kupujete tehotenské legíny?

26. sep 2020

Baby, kde si kupujete tehotenske leginy? Som v 14 tt, objednala som si z Lidla tehotenske leginy c.38. Som chuda 166/51kg, na nohach, a zadku su mi dobre, ale uz teraz mi ten pas na bruchu je akurat. A ked budem viac v ako napr. 25tt uz mi budu ma bruchu male, ta latka nie je nejako elasticka. Tak musim si kupit vacsie leginy, ale neviem kde 😕.

greta2017
26. sep 2020

Podla mna sa ti len zda ze su ti akurat. Ved pozri ake to mas zvlnene na brusku. Tiez mam z LiDLa som v 18tt (no mam mensie brusko ako ty) a tiez su mi takto zvlnene. Podla mna je tam dost vola este 😉

iritka
26. sep 2020

neboj budu ti dobre aj do konca tehu, tiez ich mam.

s_a
26. sep 2020

Ja nosím lidlovske legíny aj teraz v 34 týždni, ale mam zatiaľ stále troška menšie bruško

greta2017
26. sep 2020

@s_a uplne odveci ale nedala by si foto bruska? Ja som v 18tt a som skoro uplne plocha 😐 tak si ma potesila ze je niekto v 34tt a ma mensie brusko. Mozes aj do spravy ak teda si ochotna. Ak nie samozrejme to pochopim. Dakujem 😊

zuzzinkaa
26. sep 2020

Ahoj to sa ti možno len zdá 🤔 ja som tiež tie z lidla nosila až do úplného konca tehu. Nič iné mi už dobre ani nebolo 😂

imrai
26. sep 2020

HM 🙂

alexandra2468
26. sep 2020

Ja z H&M a nosila som ich az do porodu. Ale asi aj po porode :D boli pohodlne.
Mam velkost XS/S. Aj pocas tehotenstva som mala xs/s, len s velkym bruchom.
Takze odporucam.
Dobre drzali a pritom vobec nestahovali. Praveze vo vyssom stadiu tehotenstva som v nich mala lepsi pocit, ze mi ako keby tak “drzali” brucho.

veronika4495
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
83bambulka83
26. sep 2020

Neboj, aj ja ich mám, aj mne sa zdali malé a nakoniec som ich nosila až do konca tehotenstva. Od pôrodu som schudla 17 kíl a stále ich doma nosím a sedia mi 😂

ckatka
2. nov 2020

Ja nosím z bonprixu...sú úplne okej ešte v 32tt a podla mňa do pôrodu (číslo ake nosím). Možno ešte objednám jedny väčšie

daniela.ho
5. nov 2020

Najlepsie leginy podla mna ma calzedonia, su aj teplucke, take hrubsie

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre