Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Kde kupujete tehotenské legíny?

26. sep 2020

Baby, kde si kupujete tehotenske leginy? Som v 14 tt, objednala som si z Lidla tehotenske leginy c.38. Som chuda 166/51kg, na nohach, a zadku su mi dobre, ale uz teraz mi ten pas na bruchu je akurat. A ked budem viac v ako napr. 25tt uz mi budu ma bruchu male, ta latka nie je nejako elasticka. Tak musim si kupit vacsie leginy, ale neviem kde 😕.

greta2017
26. sep 2020

Podla mna sa ti len zda ze su ti akurat. Ved pozri ake to mas zvlnene na brusku. Tiez mam z LiDLa som v 18tt (no mam mensie brusko ako ty) a tiez su mi takto zvlnene. Podla mna je tam dost vola este 😉

iritka
26. sep 2020

neboj budu ti dobre aj do konca tehu, tiez ich mam.

s_a
26. sep 2020

Ja nosím lidlovske legíny aj teraz v 34 týždni, ale mam zatiaľ stále troška menšie bruško

greta2017
26. sep 2020

@s_a uplne odveci ale nedala by si foto bruska? Ja som v 18tt a som skoro uplne plocha 😐 tak si ma potesila ze je niekto v 34tt a ma mensie brusko. Mozes aj do spravy ak teda si ochotna. Ak nie samozrejme to pochopim. Dakujem 😊

zuzzinkaa
26. sep 2020

Ahoj to sa ti možno len zdá 🤔 ja som tiež tie z lidla nosila až do úplného konca tehu. Nič iné mi už dobre ani nebolo 😂

imrai
26. sep 2020

HM 🙂

alexandra2468
26. sep 2020

Ja z H&M a nosila som ich az do porodu. Ale asi aj po porode :D boli pohodlne.
Mam velkost XS/S. Aj pocas tehotenstva som mala xs/s, len s velkym bruchom.
Takze odporucam.
Dobre drzali a pritom vobec nestahovali. Praveze vo vyssom stadiu tehotenstva som v nich mala lepsi pocit, ze mi ako keby tak “drzali” brucho.

veronika4495
26. sep 2020

Ja som nosievala aj predtým tak veľkosť 38/40 alebo L/XL a mám legíny z Lidla veľkosť S som v 37tt pribrala som 18kg a sú mi dobre...takže neboj oni ti budú teraz sú tí ešte široké podľa mňa...

83bambulka83
26. sep 2020

Neboj, aj ja ich mám, aj mne sa zdali malé a nakoniec som ich nosila až do konca tehotenstva. Od pôrodu som schudla 17 kíl a stále ich doma nosím a sedia mi 😂

ckatka
2. nov 2020

Ja nosím z bonprixu...sú úplne okej ešte v 32tt a podla mňa do pôrodu (číslo ake nosím). Možno ešte objednám jedny väčšie

daniela.ho
5. nov 2020

Najlepsie leginy podla mna ma calzedonia, su aj teplucke, take hrubsie