Kde kupujete tehotenské oblečenie?

7. okt 2020

Ahojte žienky. Kde ste si kupovali nejaké pekné tehotenské oblečenie okrem Bonprix a HM?

imrai
7. okt 2020

V Lidli mávajú

nelca0510
7. okt 2020

CaA

sasanka605
7. okt 2020

Lidl leginy,bazar tu na mk a ostatne som sa cez leto vpratala do volnejsich siat. V podstate aj volny netehotensky sveter mi je este dobry.

lumiere
7. okt 2020

Ja som si objednala šaty u slovenskej firmy Donee the label a som veľmi spokojná. Využijem ich počas tehotenstva, dojčenia a dajú sa nosiť aj potom.

c_est_la_vie
7. okt 2020

Po dome legíny Lidl, veci do práce ASOS a HM.

lucinka1988
7. okt 2020

Neodporúčam kupovať vyslovene tehu oblečenie, podľa mňa tie veci nevyzerajú vôbec dobre a sú predražené. V dnešnej dobe sú plne obchody vecí, kt. sú tzv.oversize, poslednú dobu mám pocit, že sa pomaly vytrácajú obtiahnuté strihy, čiže aj netehotné nosia štýlové voľne veci, ktoré sa dajú super skombinovať opaskom napr. Vyslovene tehotenské som si kúpila pančušky, legíny a rifle. Najčastejšie kombinujem legíny a k to u rôzne blúzky a svetríky z voľnejšieho materiálu, ale v mojej konfekčnej veľkosti, dám si na to opasok a vyzerá to super, navyše vynosim aj po pôrode. V prvom tehu som si kupovala zimnú bundu o 2 čísla väčšie, ale nie tehotenskú, potom som si ju dals zúžiť. Teraz aj tých búnd voľnejšieho strihu majú všade strašne veľa, osobne sa mi to až tak nepáči, ale je to veľmi praktické. Je to síce vec vkusu, ale ja teda za tehotenske oblečenie nie som.

ivka21
8. okt 2020

Tiež si myslím ze sú to vyhodené peniaze stačia voľnejšie strihy, 2 dobre padnúce nohavice s voľným bruškom, 2 volne tričká, s kvalitnú podprsenku. A zvyšok kľudne zo sekaca. Ono to tehotenstvo rýchlo prejde a potom vám to sedieť nebude a uvedomíte si ze zbytočne ste vyhodili peniaze.

cervenaruza123
8. okt 2020

Ja som kupovala v Lidli. Povodne som si myslela, ze sa zaobidem bez toho, ved nosim bezne siroke veci. Ale som sa mylila, par veci mi predsa len bolo treba. Po obchodoch sa mi behat nechcelo, ani som nechcela minut vela penazi, takze nevyhnutne vyriesil Lidl eshop a inak som si kupila veci sirsich strihov, co vynosim aj normalne, pripadne si ich dam zuzit po tehotenstve.

autor
9. okt 2020

Ďakujem pekne. Jasne ani ja nemám v pláne kupovať haldy veci, a ani drahé. Len som si chcela kúpiť nejaké 1 Max 2 šaty také naozaj pekné. Pohladam a popozeram,ďakujem za rady 🙂

cypercanka1
30. sep 2021

@c_est_la_vie tie veci ASOS si objednáva či sa dajú niekde aj vidieť a objednať?

c_est_la_vie
30. sep 2021

@cypercanka1 objednavala, to je britský eshop.

cypercanka1
1. okt 2021

@c_est_la_vie viem práve preto ma to zaujíma....a koľko bolo dodanie?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre