Ochranné oblečenie proti žiareniu z telky, z mobilu a mikrovlnky

chokma
6. nov 2013

Dnes som sa citala o ochrannom oblecku,co vraj chrani dietatko pred vsetkym moznym ziarenim - http://www.7protect.com/sk/ Aky mate na to nazor?

zita19
6. nov 2013

@chokma Ani citat nemusim: SMEJDI!!! Akakolvek kravina dobre odprezentovana, manipulacia s menej odolnymi jedincami to je zaklad takeho biznis planu.
Ale idem ten zazrak na vsetko opacit 😀 😀 😀 😀 Hlavne cena ma zaujima 🙂

tanitta
6. nov 2013

@chokma citam prvy krat... 😝 ... a ani netvrdim ze rozne ziarenia su koser...ale kde zarobit ked nie na zdravi nasich este nenarodeninych deti pre ktore budeme v zivote chciet len to najlepsie 😎 .....

zita19
6. nov 2013

No som zakukla. Cena zavratna, ucinok nulovy. Ak by to malo fungovat, tak to musi byt faradayova klietka. KLIETKA!!! Teda uzavreta zo vsetkych stran.
To uz lepsie zabera strecha natreta horcicou. Uz aj taka fama tu bola, ze natiet strechu horcicou (neviem ci plnotucna, kremzska aledo dijonska) a ochcrani pred radioaktivitou z kozmickeho ziarenia.
Alebo sestpolove magnety v madraci, co ochrania pred cukrovkou, vsetkymi druhmi rakoviny, exemami, traviacimi priblemeámi... uz si ten zoznam diagnoz WHO (teda cely, vratane malarie), proti ktorym to chrani alebo aj ich liec nepamatami. Pre tych co chybali na fyzike v 6. triede: magnet je VZDY DVOJPOLOVY

zuzkat1
6. nov 2013

Co tak skafander? Zasnem co uz ludia nevymyslia🙂

ianitka
6. nov 2013

@zita19 chyba! horcica musi byt francuzska s chilli korenim, inak to nema ucinok 😀

@chokma pred dvoma rokmi som na to nadabila pod inym nazvom, asi sa im to velmi neujalo 😖

zuzkat1
6. nov 2013

@ianitka jej mame spolocny termin🙂

chokma
autor
6. nov 2013

mali to ako reklamu v ramci brozurky, co som dostala u dr., ale ak by tie satecky spravili krajsimi a nie ako kuchynske zastery, mozno by im kseft aj vysiel 🙂

zita19
6. nov 2013

@zuzkat1 Skafander by fungoval, saticky urcite nie 😝 😝

zita19
6. nov 2013

A este im ta stranka pada. Nemaju ani na poriadny web!!! Smejdi 😅

zuzkat1
6. nov 2013

@zita19 a ake by boli tie deti v skafandri stylove😀

zita19
6. nov 2013

A tehulka tak v osmom mesiaci... Ako by sa do toho sukala... Sto krat za den vysukavala, lebo mechur uz nic nevydrzii... Potom by vymysleli vylepsenie s odpustacim ventilkom... Vrcholne luxusne prevedenie, by bolo s klapkou na patenky na vypustenie stolice, pouzitalnou aj na porod... Uz to vidim v jasneruzovych a zelenkavych farbach... 😀 😀 😀 😀

stellamaris
6. nov 2013

@chokma mozem vediet,preco sa pytas na nazory na to oblecko,snad nechces kupovat 😀 taky celotelovy kondom 😉

hviezdicka111
6. nov 2013

dobre som sa zasmiala na tej stranke 😀

Naše produkty využívajú najmodernejšie kovové materiály a vlákna so striebornými vláknami zmiešanými nanotechnológiou.
Vlákna so striebornými vláknami? 😀 :-O

stellamaris
6. nov 2013

@hviezdicka111 aj ja mrem od smiechu 😀 o vlaknach som sa ucila v skole styri roky,no ziadne so striebornymi nepoznam,dobra somarina...................... 😕

zuzanocka
6. nov 2013

Este alobalovu ciapku na hlavu :D

Ale je pravda, ze wifinu na noc vypinam a deti v izbe nemaju elektroniku... radsej..

zita19
6. nov 2013

@zuzanocka Akoze elektomagnetiky smog je tu, nemusime ho zbytocne vytvarat, ked to nie je nutne ale ojeb...babravat ludi capovinami?

stellamaris
6. nov 2013

@zuzanocka ciapka nepomoze 😀 bud celotelovy kondom alebo nic,ani take satocky urcite nie 😀

stellamaris
6. nov 2013

@zita19 vsak toto 😖 kazdy moze prispiet k zmenseniu elektrosmogu............my napriklad nemame mikrovlnku,mobily vypiname doma a vypiname nepotrebne elektrospotrebice.Osobne myslim,ze ochranne oblecko nepotrebujem a dokonca ani kondomy nepouzivam 😀

chokma
autor
6. nov 2013

@stellamaris praveze nie su celotelove, ale len take zasterky, ked sa pozries 😉 a pytam sa, lebo ma zaujala myslienka ochrany pred ziarenim, ktorym je dnesna doba skutocne pohltena a ked som na fore medzi tehotnymi a mamickami, preco sa ich neopytat na ich nazor, hoci aj laicky. 🙂 moze byt? ci mam byt ticho a budem vyzerat mudrejsia? 😀

chokma
autor
6. nov 2013

@stellamaris inak s tym striebrom... tak sa mi mari, ze aj v matracoch (zeby SEGUM) sa spomina, ze sa pouzivaju nejake striebro http://segum.sk/stranka/61-materialy-a-potahy.html

stellamaris
6. nov 2013

@chokma ved viem,ze nie su celotelove,pozrela som sa na to 😀 mna zaujimalo,preco to chces vediet,inak ochrana pred ziarenim vid moj prispevok vyssie 😉 skoda,ze vyrobca pise o striebornych vlaknach,z coho presne su vyrobene,alle nepise.....................

stellamaris
6. nov 2013

@chokma polyestrove vlakna so striebornymi casticami.............neviem nic o tom,zeby Polyester chranil pred ziarenim,proti ziareniu funguje azbest( mimochodom rakovinotvorny) alebo olovo( zname v zasterach na rtg) 😕

tenerifka
6. nov 2013

Baby ja mam dost, mat vase problemy.....

chokma
autor
6. nov 2013

@stellamaris tak sme sa dostali k vysledku, zeby sme mali vlastne nosit zastery z olova 😀 ci tie funguju len pri rtg? 🙂

chokma
autor
6. nov 2013

@tenerifka to nie su problemy, to je podvecerne kecanie pri telke 🙂

zita19
6. nov 2013

@chokma
Nepouzivaju sa strieborne drotiky ale synteticke vlakna do ktorych sa pridavaju vo vyrobe soli striebra. Alebo sa nanasa na vlakna stirborny roztok podobne ako avivaz. Striebro ma antibakterialne vlastnosti.
Ale aby toto fungovalo na tieníe elektromagnetickeho ziarenia, nuseli by to byt stieborne drotiky, ktore by vytvarali uzavrety priestor. Predstav si to ako drotena klietka pre vtaka uzavreta zo vsetkych stran, kde tie droty musia byt vodivo pospajane do jedneho celku.
Aj protizapachove ponozky su z obsahom striebra. Aj v tych madracoch je to to iste. A nie je to vecny ucinok. Pri madracoch sa uvadza vypranie striera po piatich preniach. (testovali v Cechach)
Stopove mnozstvo nekovoveho striebra v nejakych vlaknach, ktore nie su pospajane a netvoria faradayovu klietku je jednoznacne klamanie potencialneho spotrebitela. Od hlavy az po paty sa zabalit do alobalu. To by fungovalo. Toto urcite nei!!!
O principe faradazovej klietky si precitaj nepriklad tu.
http://sk.wikipedia.org/wiki/Faradayova_klietka
Dufam, ze som to napisala jasne.

moon1979
6. nov 2013

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 aké hypervýhodné ceny 😀 😀 😀 😀 😀 nehovoriac o tom, o aké bludy ide ... na dôchodcoch a ustráchaných budúcich mamičkách sa najlepšie zarába ... 😠

zita19
6. nov 2013

@stellamaris Azbest nefunguje proti elektormagnetickemu ziareniu. Je to nekov. Pouzival sa ako tepelna izolacia a do azbestocemnetovych dosiek, ktore su vo svojej podstata nehorlave. A je to uznany carcinogen, to mas pravdu.

chokma
autor
6. nov 2013

@moon1979 ja si myslim, ze by im nemala prejst reklama v casaku, ktory dostane skoro kazda tehotna u svojho doktora, malo by to tam prechadzat predsa nejakou odbornou cenzurou. ak by to prislo do schranky ako letak a k tomu by ponukali veceru, nemalo by to napr. aspon u mna taku vahu, nezamyslala by som sa nad tym...

mirka276
6. nov 2013

Ako to tak tu citam, tak tu fakt uz niektorym riadne sibe. Ochranne oblecko proti ziareniu z televizora. Nemam slov. Vyhod telku moja amas pokoj.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre