• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tehuľky z bývalých missed abortion

20. januára 2016 
zuzanka - presne tak ako pisu babenky. netreba mysliet tak dopredu. mne tiez napisal, ze mam rizikove tehu, ale ze ked mam sedavu pracu a cely den sedim v kancli,tak mozem chodit do prace. a neboj vsetko zvladnes. a kde si mala nastupit?
20. nov 2007 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz mám dobrú prácu..robím v Slovensko národnom stredisku pre ľudské práva....pomáhame obetiam diskriminácie...v robotke boli strašne milí a dovolili mi aby som pracovala doma ...urobili mi taký program aby som mohla vypracovávať odpovede doma...ale ako právnik si musím urobiť bud justicné alebo advokátske skúšky a tie mozem absolvovat až po troch rokoch praxe a tu kde robím sa mi prax neráta...Mala som robotku kde sa mi to rátat bude..takže neviem čo bude...ale máte pravdu musím spomaliť :slight_smile:
20. nov 2007 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi bude ako nebolo :wink:
20. nov 2007 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzanoska. neboj vsetko dobre dopadne. niekedy je dolezitejsie zalozit si rodinku. a nezamerat sa len na karieru. ta pocka. neboj bude to uzasne, ked budes mat maleho drobceka.

mam sesternicu, ktora skoncila pravo a ekonomiu, teraz si spravila judr. hoci hrozne tuzi po babatko. je jej prednejsia kariera. stale ma vyhovorku, ze este nemoze. bojim sa toho, aby si v 40 neuvedomila, ze je konecne cas na rodinu a bude mat problemy s otehotnenim. :frowning2:
20. nov 2007 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stale hovori, najskor potrebuje prax, aby mohla spravit judr, teraz potrebuje prax, aby mohla nieco dalsie, ze potom z toho vypadne.ze sa zakony stale menia a nebude mat potom prehlad. ale ked raz bude mat dieta, tak aj tak z toho vypadne. a je jedno, ci teraz alebo o par rokov. raz to musi prist.
20. nov 2007 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vevus vsak aj ja som pisala ze ked drahy nebude po ruke odveziem sa sama a zavesim transparent-z cesty zacinam rodit :grinning:
20. nov 2007 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
loss: tak to mam v plane i ja... idem papat.
20. nov 2007 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
magdi to bude adrenalin aspon skor vyskoci male von no nie?
20. nov 2007 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sloniiiček máš absolútnu pravdu...ja si to uvedomujem ale potrebujem aby mi to stále niekto vtláčal do hlavy.... :slight_smile: inak kedy máš termín??
20. nov 2007 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sakris zase ste toho stihli napisat :grinning: :grinning:
uz sme tri co ideme rodit same :grinning: :grinning: , vlastne v trojici, my, babo a kontrakcie :grinning:
20. nov 2007 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzanoska - tak som rada, ze ti to mozem pripominat. :wink: treba to zvladnut a robota pocka. miminko nie. :wink: ja mam zatial podla poslednej menstruacie 6.7.2008 ale kludne to moze byt aj skor. zalezi, ako sa bude babatko vyvijat a tlacit v brusku. lebo bude mat k dispozicii menej miesta. nakolko mam taku srdieckovu maternicu v stredu trochu predelenu. tak ako hoblinka.
20. nov 2007 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeej vy mate dve srdiecka? to je dobre... teraz uz vlastne tri lebo mate este i babuliatkove srdiecko v sebe.,
20. nov 2007 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mm - teraz akosi nechapem. :grinning: :grinning: :sweat_smile:
20. nov 2007 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no maternicu mate ako srdiecko, potom tvoje srdiecko a drobcekove srdiecko... to znamena, ze mate teraz v telicku tri srdiecka :slight_smile:
20. nov 2007 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaaj. tak to je fakt dobre. :grinning:
20. nov 2007 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahaa uz chapem aj :grinning: :grinning: to ma nenapadlo :grinning:
zato sme taky dobračiskovia :grinning:
20. nov 2007 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ze hoblinka. :grinning: ani mne to v prvom momente nenapadlo. :grinning:
20. nov 2007 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slonik a na menach ste sa v pohode dohodli?Co by si chcela?
20. nov 2007 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, dlho sme sa nevedeli dohodnut, tak sme zvolili kompromis. budes sa smiat, ked ho budes pocut. neuveris, ako sa volaju rodicia. Andrejka a Martinko a neuveris, ake su alternativa pre deticky. Martinka a Andrejko. :grinning: to bol jediny kompromis, na ktorom sme sa zhodli. mena uz vyberame hroooozne dlho. este pred svadbou. :grinning:
20. nov 2007 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no my sa nevieme dohodnut tiez ale kazdopadne musim presadit svoje aspon ak to bude chlapcek,pre dievcatko je to stale otvorene :grinning:
Andrejko sa mi paci :dizzy_face:
20. nov 2007 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
loss: nahodou i Tesa je zaujimave meno...
u nas je to tak, ze ja som si vybrala dievčenské meno a zvažovala som medzi Tamarkou, Tatiankou a Natáliou. no a chlapčenské vybera polovička.. ja som chcela Lukáška, ale on si zvolil Adamka.
20. nov 2007 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked ten moj chce Peter a Linda no uznaj dala by si take mena :confounded:
20. nov 2007 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moj nechce nejake zahranicne. ja som chcela Rebeku - on ze to je take zidovske. ze to nie. :angry: tak sme zvolili kompromis. najvacsia sranda bude, ked budeme cakat druhe. ako sa mi dohodneme, ak to bude rovnake pohlavie. :wink:
20. nov 2007 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja nad dalsim ani nerozmyslam :grinning:
20. nov 2007 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Loss mne sa paci Tessa aj Alex
20. nov 2007 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani ja nie... nad dalsim nerozmyslam..... :slight_smile:

a emma, vy uz ste sa zhodli?????
20. nov 2007 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emmus dakujem pekne ze?A co vy ake mate vybrate?
20. nov 2007 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Peter a Linda by som urcite nedavala. Lilly je tiez velmi pekne meno... take jemne.
20. nov 2007 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
magdi dakujem myslela som ze sa len mne nepacia som rada ze si na mojej strane :wink:
zacina mi vychadzka idem sa vyluftovat dojdem tak za hodinku pa
drahy mi isiel do Blavy a pride len zajtra vecer tak som sama :frowning2:
20. nov 2007 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lilly je krasne meno :slight_smile:
20. nov 2007 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok