• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tehuľky z bývalých missed abortion

20. januára 2016 
ja sa obavam, ze by som znovu mala na zac. problemy a nemohla by som zdvihat na ruky ...A to uz take rocne dieta ma okolo 10 kil, nie? :sunglasses:
15. máj 2007 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute kocky, no vidim novu temu :grinning: . Tak suhlasim. Bola by som rada, keby to tehulienky z misediek nebrali,ze su vyhodene. Naopak, su kazdym dnom ocakavane, dokonca musia medzi nas chodit. tato temicka ma sluzit na vyslovene tehu rozhovory o kocikoch, vecickach a takychto srandach, ktore potesia srdce a da sa o nich vykeckavat aj na 5 stran. Len keby sme to nechali v MAcku, tak ubolene nove misedky, ktore nas este nepoznaju sa k nam ani nepridaju, lebo to bude pre ne velmi bolestne... Takze mile tehulienky s minulostou missed - appelujem na vas, aby ste si to to nevysvetlovali nejako zle. Straaaasne vas mame radi - kubik, vieska, vevca, emus, emily, teusik, mimima, a vsetky ostatne (ak som na niektoru zabudla - pardooon) - skratka temu MA si bez vas nevieme a nechceme predstavit. Tu mozte robit vyslovene mamickovske kva, kva, kva - ked sa vam zachce. a k nam missedkam mozte prist na kva, kva kva o vsetkom radostnom aj smutnom, co mate na srdci. Takze emuli - vyslovene v MA cakam tvoj zajtrajsi report o tom, ci Ti je este total blbo,al. len blbo.... chapete to, ze? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. máj 2007 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
svetlus prajem ti aby si sa pridala k nem :grinning:
15. máj 2007 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
15. máj 2007 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oprava...k nam
autor
svetlus :grinning:
emily :grinning: :grinning:
emma :grinning: :grinning: :grinning:
no svetlus, ale tebe to uz meska skoro tyzden...
15. máj 2007 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
emma svetlus už dostala dnes :grinning: :grinning: :grinning:
15. máj 2007 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emma uz svetlus dorazil.
cucus zase si ma predbehla
autor
ps babule idem domkov konečne z práce a v kútiku srdca dúfam, že i ja sa sem už čoskoro pridám xixixi. papapa
15. máj 2007 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maj sa :grinning:
15. máj 2007 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babulee, uz nemeskaaa. Zacala som spinit, takze sa rozbieham :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: . To len na okraj. Verim, ze jedina spindurka v tejto teme som ja :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .
15. máj 2007 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
o sorry svetlus...som nevedela. Tak uz tento mesiac manzela nikde nepusti...
ja dufam, ze sa coskoro vsetky pridate do tejto temy...(len bez tych nevolnosti...)
15. máj 2007 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emuus, ja chcem aj s nevolnostami. aby som sa nestrachovala, ci som ok :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .
15. máj 2007 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
svetlus dufam ze sa nikto k tebe neprida :sweat_smile: a ze ty sa pridas knam :grinning:
15. máj 2007 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucim sa baby...zacina u nas vecerny ritual ukladania deti a zdrhame na rande
papa
15. máj 2007 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pa emily...
tak svetlusk, ked ti len to chyba ku stastiu...maj ich :grinning:
15. máj 2007 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
svetlus...ja som ziadne nemala...len som nemusela niekt. vone, a sme uuuplne ok :slight_smile:
To nie je indikator...Ani pri prvom som ziadne nemala a nebolo to ok
15. máj 2007 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sa hovori, ze preto je nevolnost aj znakom, zdraveho teho, lebo nevolnosti su zo zvysenych hormonov...ale fakt to nie je ani indikatorom
a som dnes citala, ze 50% zien z nevolnostami mali dievcatka...
15. máj 2007 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emma: Hihi :slight_smile: Tak ja som v tej druhej polovici, co nema nevolnosti :grinning:
15. máj 2007 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stastna to zena...ale poznam viac bab, co nevolnosti nemaju, teda vdakabohu v takom rozsahu ako ja...
vies, co budes mat?
15. máj 2007 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Emmi ja mám dnes pocit, akoby sa mi nevoľnosti vracali. No neviem, už včera večer sa mi tak grglo, že som cítila obsah žalúdka v hrdle...blééé :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. máj 2007 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babulky, hlasim sa :wink:
15. máj 2007 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj vilkakatka. Ako sa ti podaril dnešný deň??
15. máj 2007 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Som utahana a uz letim pod sprchu a do postielky...dnes mi bolo skoro cely den biedne :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...ale teraz ku veceru je lepsie :dizzy_face:

Jeeej, aj nam sa paci Vilko, ale to je az druhe v poradi po Hugovi :dizzy_face:
15. máj 2007 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No my sme mali pôvodne Miška, ale ja nechcem, aby malo blízko seba meniny a narodeniny. No a Michala je 29.9. a narodiť sa mi má podľa MK 29.10. Viliama je 28.5. a Karolíny 3.6., takže som to takto pomyslela :slight_smile:
15. máj 2007 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My mame vybrate az 4 dievcenske mena...a vzdy vedie ine...teraz vedie Alicka, a dalsie su Adelka, Dorotka a Terezka :sunglasses:
15. máj 2007 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babenky,
cucus super napad - chvalim ta :wink: ... tiez mi to je neprijemne rozoberat tehu v MA - mozno to niektorym aj vadi i ked to tam spominame okrajovo :sweat_smile:

dufam, ze nas tu bude stale viac a viac - mame toho vela spolocneho :dizzy_face:
neprejde den, aby som si nespomenula na nasho anjelicka-velmi ho lubim a som mu vdacna za druhu fazulku :wink:
15. máj 2007 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vedvies, tiež pevne verím, že sa sem čo najskôr presunú aj ďalšie miseďáčky.
Ako tak pozerám sa ti to blíži. Ako sa cítiš??
15. máj 2007 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok