Tehuľky z bývalých missed abortion

cucuska
15. máj 2007

Zakladám túto radostnú tému pre bambuľky, ktoré nám otehotneli a majú za sebou missed abortion.
Dúfam, že sa k Vám bude pridávať oveľa viac a viac kočiek, ktoré budú šťastné, ktoré sa moźno budú báť, ktoré budú mať obavy či strach a ktoré sa budú tešiť že sa to podarilo.
Poprosím aj adminov nech nám túto tému nechajú, bude to téme pre babuľky z missed abortion.
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 🙂

tribitka78
22. máj 2007

lante, ja si pamätám, že asi tak pred 5 rokmi bola skontrolovať môjho brata tiež sociálka, bolo to v sobotu doobeda....prišli také dve tety, milučké, či mám doma bračeka (to mal vtedy 30 rokov) 😀 ..... keď som povedala že nie, tak sa ich výraz tváre zmenil, že sú zo sociálky, zrazu boli prísne....na to som im ale skočila do reči, že si musel ísť do lekárne kúpiť lieky....tak sme to nakoniec uhrali....

bobael
22. máj 2007

babenky ja som na PN už siedmy mesiac . Kym som bola na rizikovom tak som nemala ani jednu kontrolu a teraz som od februara na normalnej PN a asi pred mesiacom som mala kontrolu...

mm1
22. máj 2007

Babulky, sociálka chodí bežne i v sobotu. tí ľudia sú za to platení... 🙂

lante
22. máj 2007

No a máme to čierne na bielom. 😅

Babulky mám na vás otázku, ktorá sa síce vôbec netýka tejto témy a ani koníka, ale možno mi budete vedieť poradiť. Je nejaký pach čo mačky neznášajú?? Ide mi o to, aby mamine nekadili a nemláčkovali do črepníkov s kvetinami, čo ma tu na terase. Niečo čo by ich odradzovalo od črepníka. Lebo ja to fakt nechápem, keby sme bývali v byte, tak O.K., ale my máme dvor, záhradu 😠 😠 😠 😠 , ale oni sa rozhodnú vždy do črepníka!!!!

katrin
22. máj 2007

lante.. 😀 treba urobiť jarovú vodu a tou to postriekať. Nám sa už asi trikrát nasťahovali mačky do auta a prehrýzli nám káble.. odkedy striekame motor s jarovou vodou, tak to nemáme... 😉

lante
22. máj 2007

Hmm Katrin, ale tým asi nemôžem postriekať aj tú zeminu, to by neprospelo ani kvetinke 😕
Ale skúsim tým obtrieť celý črepník.

katrin
22. máj 2007

lante, tak len črepníky... inak ti neviem poradiť. Nám sa nasťahovali do auta a to je trocha iné... 😕

mm1
22. máj 2007

lante: čpavok.... kvetom neublíži je to hnojivo a mačky ho nemusia..... rozrieďte ho s vodou.....
a potom mačky neznášajú ryby 🙂

a to je fakt,,,,, veď som skoro z fachu, takže viem ako to chodí so sociálkou....

katrin
22. máj 2007

inak, s tou sociálkou.. keď som bola tehu a na PN-ke, boli ma kontrolovať v sobotu o 08,00 ráno... 😀 zvonili dole a že doneste si OP a PN-ku... tak ich manžel skoro niekam poslal, pretože nás zobudili 😠

janula_nz
22. máj 2007

ahojte bambulky. ako sa dnes mavatee? 🙂

cucuska
autor
22. máj 2007

už som tu. ale co mám robiť keď je to zaplatené mám tam oslať s manželom nejakú kamoňu ???? 😅 😅 😅 😅

mm1
22. máj 2007

cucuska: povedz to dokimu.... dá sa niečo vymyslieť... viem to 🙂

janula_nz: no čaf zalúbená žabka... 🙂

vilkakatka
22. máj 2007

Ahojte babulky, ja som sa len teraz (teda pred 15 min.)vymotala z postielky 😅 , a to len preto, lebo babuliatko bolo hladne 😉

Aby som sa pripojila do diskusie...moj bracho bol tiez dlhodobo na PN a chodili mu kontroly pravidelne 😎

Cucus, ja by som to asi riskla a isla do Tatier...aj ja chcceeeeeeem...a ak ti aj pride kontrola, tak to mozes vydokladovat nejakym potvrdenim od doktora, ze si prave vtedy u neho bola 😵

cucuska
autor
22. máj 2007

poviem určite. Ivko je s dokim kamarát a hádam na niečo prídu. Totiž oni spolu hrávajú piatky futbal takže tam nevidím problém.
vilkakatka veĎ NA TO SOM PRÁVE MYSLELA 😀 😀 😀

vilkakatka
22. máj 2007

😀 ... len dufam,ze to tu ziadna teta zo socialky necita 😲 (teda okrem mm1)

veva1
22. máj 2007

cucus neviem to celkom naisto ,ale prvych 10 dni ti preplaca zamestnavatel a tam je asi pravdepodobnost socialky mensia. Ale to len tak logicky uvazujem

cucuska
autor
22. máj 2007

mm1 je teta zo sociálky 😅 😕 🤐
ale hiršie od zamestnávatela hmmmmm. baby ja to risknem asi hej veď manžel pracuje v nemocnici

vilkakatka
22. máj 2007

Cucuska, ja neviem...to som si len tak typla, kedze vie vsetky tie infosky 😨

vilkakatka
22. máj 2007

typla=tipla 😀 😀 😀 ...esteze sa mozem vyhovorit na teu demenciu 😅

keikei
22. máj 2007

ahoj tehulky aj netehulky 😉

cucuska
autor
22. máj 2007

keikei ahojky

keikei
22. máj 2007

ahoj nová tehulka cucuška 😉
ako dlho už to vieš?

cucuska
autor
22. máj 2007

keikei no včera ráno jeden test a jasn=e // a veČER SOM ROBILA taký lacný a citlivosť 50mlU a jasné dva// 😀

keikei
22. máj 2007

cucuška moc ti to prajem, z celého srdca 😉
a cítiš sa? okrem toho, že si šťastná samozrejme? 😵

cucuska
autor
22. máj 2007

keikei úplne inak ako pri pr´´ych dvoch tehu úplne inek. žalúdok tancuje a protestuje .

mimima
22. máj 2007

ahojte bola som na obede, cucuska a kedy máš ísť do tých Tatier? Keby si to dovtedy riešila dovolenkou? 🙂

keikei
22. máj 2007

cucuš: určite je to dobré znamenie 🙂 a kedy ideš k dokimu? a ako dlho si vydržala s testíkom?

mimima
22. máj 2007

cucus ako si to oznámila manželíkovi? 😉

susik77
22. máj 2007

cucuska: zostanes na PN?

keikei
22. máj 2007

ahoj mimima 😉
aj ty si nová tehulka? tiež gratulujem moc, moc, moc 😵
som hrozne rada, že sa sem postupne všetky presúvame 😀 😀 😀 😀

teda, nebola som tu dva dni, a také pekné prekvapenia 🙂 🙂 🙂 a ešte sú nejaké nové tehulky, o ktorých neviem? 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre