Tehuľky z bývalých missed abortion

cucuska
15. máj 2007

Zakladám túto radostnú tému pre bambuľky, ktoré nám otehotneli a majú za sebou missed abortion.
Dúfam, že sa k Vám bude pridávať oveľa viac a viac kočiek, ktoré budú šťastné, ktoré sa moźno budú báť, ktoré budú mať obavy či strach a ktoré sa budú tešiť že sa to podarilo.
Poprosím aj adminov nech nám túto tému nechajú, bude to téme pre babuľky z missed abortion.
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 🙂

kubko
17. júl 2007

ahoj vevka, takze uz mas isteho tomaska? Uzasne.... blahozelam. Pohyby su uzasne. A ked budu mat drobci 3kg tak to budu fakt ine kopance. 😀 My ideme teraz v nedelu na 3D uzv, tak dufam, ze tatina neodvolaju na sluzobku, lebo to neprezijem. toto si chceme dat ako trosku oneskoreny darcek k 1. vyrociu svadby. My zatial nevieme co to bude a je nam to uplne jedno, hlavne nech je to zdrave....

veva1
17. júl 2007

pekny darcek,tak drzim palceky nech to aj muzovi vyjde. A zdrave bude urcite tak nech je to Kubko 😀 Aj mne povedala emula ze budem mat chlapca a vyslo to. Sice za predpokladu ze sa nenarodi bambulka 😀

kubko
17. júl 2007

emka je borec. Inak podla nejakeho cinskeho kalendara ci coho mi vychadza dievca aj podla toho, ze vsetko mi ide do bokov vela ludi hovori, ze to bude dievcatko. A ja drobcekovi hovorim stale Kubko a kam on tam on az ma kamosky upodozrievaju, ze uz viem, co to bude. Aj keby mi povedali, ze to bude dievcatko, tak stale pre mna bude kubko az kym sa nenarodi 😀 Kolko krat mi drahy hovori ked hovorim o drobcekovi v muzskom rode a co ked to bude dievcatko 😀 😀 😀 Nech je to aj futbalova jedenastka ked bude zdrava chi chi. 😀 😀 😀 😀

h0blinka
17. júl 2007

ahojte babenky,
malo ste tu, ☹ som teraz smutny zemepan, a nasraty. lekarka co mi vcera vysetrovala zapal v krvy dala dnes kopie mojich lekarskych nalezov mojej mame. Akym pravom? Nikto nevie ze sme v tom len vy a moj manzel. a ona poskytla vsetky infosky, a je to vonku ☹ nechcem aby to vedeli. pri MA ma moja mama polozila na dno (myslela si ze baby je zamienka na svadbu a po MA sa tvarila ze dobre tak) Nechcem sucit, lutost a strach od nej.. chcem mat svoje tajomstvo a pozitivnych myslienok okolo, oporu a veselo tak ako doteraz. .
vycerpala ma teraz normalne som mala hysák a potom som plakala
Zajtra poviem svoje lekarke, to neplati na slovensku lekarske tajomstvo ci co?

kubko
17. júl 2007

ahoj Hobli, to teda nechapem,ved uz mas asi viac ako 18 rokov.... to co su za sposoby, keby sme zili v amerike tak je s teba milionarka....keby si ju dala k sudu. Ale uz sa to neda napravit, zlatko, tak mysli na drobceka aby si mu hnevom a placom neublizila. skus to nejako predychat....Viem, ze to pojde tazko ale tvoj pokladik je teraz na prvom mieste. Zajtra s kludom vycisti dokine zaludok nech si zapamata, ze sa take veci nerobia... skoda, ze to uz nic nenapravi...

papa tak sa drz uz musim padat

lante
17. júl 2007

Ahoj Hobli,
myslím si že lekárka nemala žiadne právo nato, aby dala tvoje výsledky komukoľvek, myslím si, že tým porušila lekárske tajomstvo a možno by to bolo napadnuteľné aj u nás nie len v Amerike. Aj keď ako píše Kubko tam by už určite z teba zato bola milionárka 😉
A aj v ďalšej veci má Kubík pravdu, aby si drobčekovi neublížila, mala by si sa pokúsiť ukľudniť, lebo to fakt nestojí zato a dokine to zajtra riadne vytmav, čo si o svojich postupoch myslí?? To by potom lekár mohol posielať tvoje výsledky zamestnávateľovi ak by neplatilo lekárske tajomstvo.

Inak ahojte aj ostatné babulky, akosi som tu v poslednej dobe pomenej ☹ , niežeby sa mi nechcelo, ale koník mi viac nejde ako ide a nemám nato nervy. Zajtra ma čaká glukózový test a v piatok poradňa som zvedavá čo mi doki povie. A hlavne by mi mal vypísať nástup na materskú a ukončiť PN-ku. Sa mi to asi iba zdá, že už ju budem končiť (k poslednému júlu) veď som na ňu nastupovala 12.3. sa mi to ani nezdá, že už od vtedy prešlo toľko času....som akási nostalgická, že 😅
Ha a včera som zistila, že sesterka čo má 7 týždňového Matúška má rovnaké obliečky do postieľky ako som si ja pred cca mesiacom kúpila pre Vilka ja......žeby to bolo tým, že sme rodina 😕

h0blinka
18. júl 2007

Pekne ranko prajem vsetkym 🙂

dnes je to uz lepsie, osial ma presiel a ukludnila som sa. Iná náladovosť 😀
Kubko, Lante presne to som vravela vcera aj mame byt v amerike tak este aj kopec penazi vysúdim za toto 😉 dnes musim zvazit slova u lekarky aby som to nedokaslala, ved som v jej rukach (zatial). Takze dneska som uz 😎 a cakám na výsledky 😅

Fu, Lante glugozový test, to ti nezávidim, to je ten ked nemozes papat, ze? toho sa bojim najviac 😨 bez jedla tak dlho a este aj v tomto teple to je tak na odpadnutie.. davajte si pozor na seba.
No idem trochu pobehat firmu kym sa dá, lebo potom pride teplo, zapneme klimu a mna uz kancelarie nikto nedostane 😝

svetluska.p
18. júl 2007

Caute tehule 😀 .
No hoblinka necudujem sa, ze si naserinkana, ved to sa nerobi. Aj mama je zbytocne iniciativna, ale doktorka - to si nesmie dovolit. ved si dospela zena. nemas 15 rokov..... Ja by som ju sprdla...

h0blinka
18. júl 2007

Svetlus - Mamu som uz sprdla vcera 😀 a lekarku dnes sprdnem. Dufam ze sa budem drzat, lebo vcera som sa nezdrzala 😠
Som juzanka z NZ ale teraz by som zaliezla do hory 😝

emmaelzer
18. júl 2007

hoblinka, ja by som ju udala a urcite by som k nej uz viac nechodila...

kubko, konecne si sa ukazala, davno sme nemali ziadne spravy...tak uz 23 tt, boze to uz ale leti....Takze este nevies na 100% ci mas chalana...preco ti to nepovedali na morfologickom sone?

Lante cas uteka...a preco si vlastne na PN-ke?

h0blinka
18. júl 2007

caute babenky,
vidim ze tu nieste, asi vam je tak teplo, ze sa vam nechce.
Bola som sprdnut dokinu, velmi sa ospravedlnova a bolo jej hned po tom vyzradeni luto ze to spravila. Chcela ma poslat do nemocnice na vysetrenie, ze najlesie by bolo zobrat vzorku krvy a mocu v tedy ked mam horucku. odmietla som 😀 , tak mi dala antibiotika 😅 dufam ze pomoze a horucky sa vytratia 😝 a zapal bude v cudu. sama hovorila ze to moze byt aj z tehotenstva
neviem ako vy baby ale ja nasim lekarom moc neverim

lante
18. júl 2007

Emma: Ja som na PN-ke kvôli tomu, že mi pred 3-mi rokmi vyberali myom, potom som minulý rok v lete potretila a pri tomto tehu mi doki našiel nový myom, no po čase, ako rástla maternica sa schoval za ňu a nie je možné ho sledovať 😨 , takže som doma, momentálne v zatemnenem dome a pred ventiátorom 😀

hobli: Ja som napr. vystriedala troch gyndošov od kedy som sa k nim prvý raz vybrala a až pri tomto mám pocit, že mu môžem veriť 😉

emmaelzer
18. júl 2007

hoblinka, u nas su velmi dobry lekary, len niekedy to prehanaju, a strasia...ale cudujem sa, ze ti dala antibiotika...este stale mas tie horucky? nie je to aj od tepla?

lante, to znie hrozivo...ako inac, nemas nejake nove foto bruska?

kubko
18. júl 2007

Ahojte bambulky my sme dnes v praci prvy den klimovali konecneee ale len tak jemno na 27 stupnov, aby sme neboli chori.

Emka este na 100% neviem ci bude chlapec, len sa s mojim bruskom rozpravam ako keby tam bol. Mozno by mi doki povedal co to bude ale ja som sa nepytala, nie som na to moc zvedava, teda zvedava som ale potesim sa aj chlapcovi aj dievcatku, takze je mi to skoro jedno 😀 Aj tebe uz svieti krasna 18tt.

Lante ty si ma normalne sokla s tou materskou az vcera som si uvedomila ako to leti a zachvilu pojdem aj ja 😅 Ja sa citim tak uzasne, ze by som este drobceka par mesiacov vydrzala nosit v brusku chi chi 😀

kubko
18. júl 2007

Babulky teda bruska mate nadherne jedno krajsie ako druhe... 😵 😵
Dufam, ze nas tu bude coraz viac a viac

loss
18. júl 2007

ahojte tehulky 😵

emmaelzer
18. júl 2007

kubko, ja prezivam to teho tak tazko, ze sa uz zase neviem dockat, kedy bude babo tu...
loss, co nove?

h0blinka
19. júl 2007

ahojte kocky,
zajtra je konecne piatok 😀 cez vikednis sa mozeme pancikovat v tomto teple 😵 . Kubko to je fine ze ste sa dohodli na klime na 27, my sme mali vcera na 24 ale ked som vysla na ulicu som myslela ze hned odpadnem (teraz som naladila 26 😀 ale pridu kolegovia urcite im bude teplo tak sa zase budeme hadat 😠 )

Antibiotika sme hladali neskodne, ale okrem penicilinu sme nenasli nic co by tehule mohli, takze, nam dali ten. Nie je toxický, neskodi ani mne ani baby. Vcera vecer som mala uz len 37,3 ale predtym som mala vzdy na vecer 38 aj niejake drobne a to je uz vraj trochu nebezpecne. Podozrievam oblicky, lebo vela cikam a bolia ma krize a este nemam brusko, takze z toho ma nemozu boliet 😀
Verim ze pomoze. buduci tyzden idem ku gynde (konecne dojde z dovolenky) tak som zvedava co na to povie ona a dufam bude vsetko ok 😅

emmaelzer
19. júl 2007

no hoblinka, dufam, ze uz ti klesnu, to fakt nie je dobre, a este v tom teple...

veva1
19. júl 2007

cafte 🙂
mate vella robotky,alebo vam strajkuje konik?

emmaelzer
19. júl 2007

veva mne strajkuje konik uz tyzden...

h0blinka
19. júl 2007

vsetkym strajkuje konik asi 🙂
kedy ma byt ten novy server? neviete?

vilkakatka
19. júl 2007

Ahojte babulky 😉
Tak sa zase hlasim, ze pekne rastieme 😵

Konik naozaj uz tyzden strajkuje 😒

veva1
19. júl 2007

ahojky vilka 🙂 tak to je super 😵 ,tesim sa s tebou

h0blinka
20. júl 2007

caute babule,
dneska mi konik celkom ide 😀
asi som prisla na to ako ho oklamat 😝

svetluska.p
20. júl 2007

ahojte tehulkosky,
hoblinka - ako ho klames? 😀 😀 😀 .
aj mne to ide, tuk tuk. neze nas vypozuje a zatne sa opat..... 😕

h0blinka
20. júl 2007

no ked odoslem odpoved, neklikám ze OK ale rovno forum a temy a hned som tu.
Funguje mi to rychlo

svetluska.p
20. júl 2007

fiiii, ty si sikulica 😀 .

h0blinka
20. júl 2007

😀
ale cakam dlho kym niekto vobec nieco napise

h0blinka
20. júl 2007

a potom mam pocit ze vsade som len ja 😀
zacnem trochu pracovat a potom zabudnem napisat a citam a citam a citam
😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre