Tehuľky z bývalých missed abortion

cucuska
15. máj 2007

Zakladám túto radostnú tému pre bambuľky, ktoré nám otehotneli a majú za sebou missed abortion.
Dúfam, že sa k Vám bude pridávať oveľa viac a viac kočiek, ktoré budú šťastné, ktoré sa moźno budú báť, ktoré budú mať obavy či strach a ktoré sa budú tešiť že sa to podarilo.
Poprosím aj adminov nech nám túto tému nechajú, bude to téme pre babuľky z missed abortion.
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 🙂

jul
4. sep 2007

kei ja uz 11 kil ☹ 😠

jul
4. sep 2007

vevi,uz si skusala kocikovat po vonku? 😀

veva1
4. sep 2007

kei,vidis a toto ja este nepoznam,som este ohybna a rezka ako srnka 😀 som zvedava ci sa to o tie necele 3 tt co je medzi nami rozdiel zmeni.

julik nerob si starosti s priberanim. Citala si ze uz vazis 71kg. Ja vazim rovnako,len s tym rozdielom ze som pribrala 5kg. Ono je to indivindi u kazdej.Mozno uz teraz priberat prestanes a ja prave zacinam,lebo mam strasny apetit. 😀

veva1
4. sep 2007

jul-kocik je od susedy a chodievala som s nou casto von 🙂 ,ale po byte s nim lietame aj s manzelom o dusu 😀

keikei
4. sep 2007

jul presne tak, niekto priberie viac niekto menej. každá priberieme toľko koľko asi potrebujeme. ktovie, možno aj ja ešte naberiem pekné kilká 😀 hlavne, že je všetko v poriadku,nie?

vevi, možno to ani poznať nebudeš, ja som to pri dcérke vôbec nepociťovala. celkovo je toto tehu iné ako prvé, oveľa.

jul
4. sep 2007

😀 😀 😀

jul
4. sep 2007

vevi,uz trenujete co? 😀 a manzelovi to ide?

keikei
4. sep 2007

vevi a čo, teda koho vozíte? 😀 😀 😀

veva1
4. sep 2007

ide,chodi ku nam aj jeho kamos sused,tak uz spekuluju. Najviac ich omina ta rucna brzda. Ze je o nicom ,ze kupia nejaku lepsiu a skrie ich ze je v strede a nie naboku. Musim ich potom odhanat.
Joj ja sa tak tesim az ma to fakt desi.

veva1
4. sep 2007

kei 😀

keikei
4. sep 2007

vevula, nemátaj sa, každá sa predsa tešíme 😵 nemusí to hneď znamenať niečo zlé, treba sa tešiť 😀 😀 😀

veva1
4. sep 2007

kei a ako sa paci Tatianke v skolke?

jul
4. sep 2007

ja som este pred tyzdnom nechapala,ze naco je na kociku brzda 😅 😅

keikei
4. sep 2007

vevi, nechcem to zakríknuť, ale veeeeľmi veeeeľmi veeeeeľmi. ťuk, ťuk, ťuk. a som z toho hrozne rada, neviem si predstaviť, ako by som to zvládala, keby plakala. tento týždeň je len do 12h, budúci už pôjde "naplno" aj spinkať 😲

juli, no aby ti neutiekol napríklad dolu kopcom 😀 😀 😀 😀

veva1
4. sep 2007

no mna desi ,ze za chvilu od stastia z koze vyletim 😀

chodite niekde cvicit? Ja uz odkladam 2mesiace. Zajtra je zasa cvicko,ale neviem sa odhodlat.Este k tomu idem zajtra na ten cukor,to tam musim byt od 6,30 a skoncim tam okolo 10,00. Potom cakat na cvicenie no neviem.Som riadny lenivec.

jul
4. sep 2007

ja cvicit nemozem,ja mam pruh 😒 😝 ale aj tak som straaasne leniva,asi by som necvicila aj keby som ten pruh nemala,takto sa mam aspon na co vyhovorit 😎

keikei
4. sep 2007

vevi, tak keď len to 😀 som sa zľakla, že nejaké predtuchy škaredé 😅 neboj, koža ťa nepustí 😀 😵

ja nechodím cvičiť nikde, nemám na to čas, až teraz vlastne, keď je malá v škôlke mám čas na seba. ale to mám zas doma stále čo robiť.
vevi keď to odložíš ešte na dva mesiace, tak už nebude ani treba začať s cvičením 😀 😀 😀 😀
a zajtra ideš na kontrolu? čo ti budú robiť?

veva1
4. sep 2007

jul- to mas dobre. Nemysllim ten pruh,ale tu vyhovorku. 😀

keikei
4. sep 2007

babule, čo tam po cvičení, ešte sa nacvičíme dosť pri bábätkách 😀

jul
4. sep 2007

ja som zvedava,ze ci ma nechaju rodit normalne aj s tym pruhom 😖

veva1
4. sep 2007

kei- pridem pichnu mi do prsta,poslu ma najest a o dve hodky musim prist a pichnu ma znovu. kontroluju cukor pred jedlom ,po jedle a priemer za posledne dva tt.

keikei
4. sep 2007

juli a to máš ako dlho, ten pruh?

keikei
4. sep 2007

vevi, to chodíš ako často, každé dva tt? a lepší sa ti to?

veva1
4. sep 2007

jul- tak to sa spytaj pri najblizsiej poradni,to som aj ja zvedava.Ako si k nemu prisla?

jul
4. sep 2007

ja sa to dozviem az v 36tt,vtedy pojdem mojej chirurgicke a ta povie ci to bude cisarak alebo normalny porod.mam ho uz asi 2 roky a prisla som k nemu zdvihanim tazkych veci ☹

jul
4. sep 2007

vevi a musis tam tie 2 hodky sediet?

keikei
4. sep 2007

jul a máš s tým aj nejaké problémy počas tehu?

vevi, určite tam nebudeš musieť sedieť pravda?

jul
4. sep 2007

nemam ziadne problemy,ani ma to neboli,len obcas mavam krce 😝

veva1
4. sep 2007

na cukor chodim kazde dva tt.Bola som na zatazovom glukozovom-zle vysledky.O dva tt ,nejedla som nic sladke,som bola 1x na tom co idem zasa zajtra. 1x som mala vysledky dobre dokonca mi povolili aj sladke len s rozumom a zajtra budu asi trosku horsie,lebo rozum odkladam sem-tam bokom 😀

keikei
4. sep 2007

jul a pruh sa neoperuje?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre