Tehuľky z bývalých missed abortion

cucuska
15. máj 2007

Zakladám túto radostnú tému pre bambuľky, ktoré nám otehotneli a majú za sebou missed abortion.
Dúfam, že sa k Vám bude pridávať oveľa viac a viac kočiek, ktoré budú šťastné, ktoré sa moźno budú báť, ktoré budú mať obavy či strach a ktoré sa budú tešiť že sa to podarilo.
Poprosím aj adminov nech nám túto tému nechajú, bude to téme pre babuľky z missed abortion.
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 🙂

loss
5. jan 2008

emily este si cela?
janula a mas inu pracu ci ides ostat doma?

emily3
6. jan 2008

loss este som cela, malemu sa nechce a dnes sa tu tak strasne smyka ze radcej nevystrkujeme nos z domu.

loss
6. jan 2008

emily ja verim ze do stredy porodis a uvidis Miska 🙂

sloniiicek
7. jan 2008

ahoj emily. tak ako sa citis? svagrina mala termin 8.1. a v nedelu sa im narodila uz malicka. tak neboj aj ty to urcite zvladnes. 😉 a vsetko dobre dopadne.

loss
7. jan 2008

slonicek takze 15tt juj ako sa citis?

zouzi
7. jan 2008

Ahojte tehule, emily, drzim palce 😅

loss
7. jan 2008

ahoj zouzi ako sa mas?a co malicke uz bublinkuje v brusku?

zouzi
7. jan 2008

zatial necitim pohyby... Snad uz coskoro budem 😀

lucka0122
7. jan 2008

ahojte ako sa mate?dnes mam konecne volno aspon jeden den...lossik ako sa mame?

loss
8. jan 2008

ahojky Lucka
zatial je vsetko v poriadku malicka kopka kazdy den 17.1 ideme na kontrolu dufam ze bude aj sono aby som ju videla 🙂
a co ty?ako si si uzila volny den?

sloniiicek
9. jan 2008

jeej lossik - takze malinka kopka ostosest. 😉 to je super.

ja sa citim celkom fajn. len som zacala byt opat prechladnuta. 😝 tolko okolo mna bolo chorych. ze sa ani necudujem. 😠 my ideme tiez na kontrolu 17.1. a budu nam braqt krv na geneticke testy.

loss
10. jan 2008

slonik drzim palce my pojdeme na cukor
no som zvedava ci to zvladnem ja sladke nemusim ako som tehu 😅
neviete co je s emily ma uz babo?

mamik
10. jan 2008

Ahojte maminky. Som veľmi rada, ako vám všetkým pribúdajú čísielka v pasoch 🙂 Ja už asi tiež pôjdem zajtra na to. A ak nie, tak pravdepodobne v nedeľu. Idem na kontrolu a asi už aj ostanem. Ak by to bolo v nedeľu, tak to mám do roka a do dňa od MA... Emily už asi porodila. A myslela som, že sa naši Miškovia narodia naraz 🙂
Tak vám držím palce, aby vám to všetkým zbehlo tak rýchlo ako mne 🙂

sloniiicek
10. jan 2008

mamik - drzime palceky. 😉 emily porodila 8.1. vecer. 😉

lucka0122
10. jan 2008

ahojte babulky takze budeme sa volat patrik je to chlapcek.....uz som aj vecicky dnes pokupila.....

loss
11. jan 2008

jej emily uz porodila gratulujem
mamik drzim palce nech to mas rychlo za sebou a nech ta malicke dlho netrapi
Lucka super takze Patrik,tesim sa s tebou

h0blinka
13. jan 2008

cafte tehule 😕
ziadna nova mamula sa neprisla ukazat?

loss
15. jan 2008

cau hobli ako sa mate?
mne nejak tvrdne brucho zase som dnes bola v nemocnici ak to neprejde idem tam lezat

sloniiicek
16. jan 2008

ahoj loss. tak ako to vyzera. dufam, ze sa malinka umudrila a netrapi ta. 😉 drzim pasticky, aby to dobre dopadlo.

loss
16. jan 2008

no idem do nemocky o 9,30h dnes to nie je take hrozne ako vcera a malinka kopka ja len dufam ze to spolu zvladnem

h0blinka
17. jan 2008

oo lossiik ides lezat do nemocky? inak s tym tvrdnutim bruska je to stale na lekaroch, niektory predpise vysie davky magnezia a pokoj na lozku a niektory naordinuje nemocnicu. Blbe je to ze v nemocke je to deprimujuce. Ale magneziove inekcie na tvrdnutie bruska velmi rychlo zaberaju 🙂 a potom vas pustia domov

sloniiicek
17. jan 2008

lossik - je este mozno v poradni. tak sa urcite ozve. ked pride. a dufam, ze sa jej to polepsilo. 😉

loss
17. jan 2008

zatial je to ok infuzky zabrali takze klud domka

h0blinka
17. jan 2008

lossik drzte sa, beriete doma magnezium?

veva1
17. jan 2008

ahojky,bubak zaspal v klokanke tak rychlo varim a beham aby som ho udrzala aspon hodku,lebo este mame 2 hodiny do papania 😀 On by jedol stale a potom mu je zle,tak sledujeme cas a nedam mu skor ako kazde tri hodky.No niekedy ma ukeca 😀 Teraz klacim a tak pisem aby mal pocit ze stojim,inac bude hned hore 😀
hobli ty kokso za chvilu si mamina 😵 Tak ako to u mna islo strasne pomalicky tak mi to pri vas bezi 😀
joj caka vas krasny zazitok baby,ja by som si to asi aj uz zopakovala 😀

loss
17. jan 2008

hoblinka ano
a ak by sa mi nieco nezdalo mam hned prist

veva1
17. jan 2008

losik neboj,hlavne si z toho nerob depky,bude tvrdnut pojdes,daju magnezko a bude dobre.Uz len dobre bude 😵

loss
17. jan 2008

evus dufam

veva1
17. jan 2008

urcite 😵

loss
22. jan 2008

tehulky tato tema sa nejak zanedbava

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre