Tehuľky z bývalých missed abortion

cucuska
15. máj 2007

Zakladám túto radostnú tému pre bambuľky, ktoré nám otehotneli a majú za sebou missed abortion.
Dúfam, že sa k Vám bude pridávať oveľa viac a viac kočiek, ktoré budú šťastné, ktoré sa moźno budú báť, ktoré budú mať obavy či strach a ktoré sa budú tešiť že sa to podarilo.
Poprosím aj adminov nech nám túto tému nechajú, bude to téme pre babuľky z missed abortion.
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 🙂

keikei
30. okt 2007

emik, len aby som to stihla všetko opisovať 😀

no veru neviem, či by som ju mohla nechať u našich, chodia do roboty 😒 ale snáď by sme niečo vymysleli.

bože emuška, niekedy ma chytá už strach, že čo a ako to bude... zvlášť keď už mám predstavu ☹

emmaelzer
30. okt 2007

kei, ale ved to bude pre teba malina...aj ked ti verim, ved ktora mamina nema obavy, ale vdaka bohu, este mas tyzden na to mysliet, potom ta to uz ani nenapadne, lebo nebudes mat cas... 😉 a aj mlady ti pomoze...uvidis, ake to bude krasne...

emmaelzer
30. okt 2007

prave som si pozerala vase foto, vy ste taka krasna rodinka...

keikei
30. okt 2007

emik ďakujem 😵

veru, čas na nejaké zamýšľanie asi nebude... to asi len teraz, keď nemám čo robiť 😀 aj tak, už aby to bolo za nami a bola som aj s bábom domka 😲

keikei
30. okt 2007

emik, máte pripravenú krásnu postieľku 🙂

emmaelzer
30. okt 2007

no zatial budeme mat len taku kolisku, kym bude babo s nami, potom kupime riadnu . Ako dlho ste mali vy Tatianku pri sebe?

keikei
30. okt 2007

my sme ju mali pri sebe do roka v spálni a od roka bola vo svojej izbičke 😲

emmaelzer
30. okt 2007

no to bolo dost dlho, a co s druhym babom?

keikei
30. okt 2007

emik, to vôbec nie je dlho, rok mať bábo pri sebe. teraz už je vo svojej izbičke, už má aj veľkú posteľ a malá postieľka je nachystaná pre bábo zas u nás v spálni. poznám deti čo sú s rodičmi aj do 3 rokov. to už sa mi zdá dosť dlho...

emmaelzer
30. okt 2007

no ja planujem najviac pol roka, tak uvidim..
akurat som pozerala lanteho Vilka, je taky krasny...

keikei
30. okt 2007

veď uvidíš, ako sa bude bábo javiť 😲 a prečo len pol roka? to sa mi zdá dosť málo zase...
Vilka som tiež pozerala, je naozaj krásnučký... ale veď ako každé bábenko, no nie?

emmaelzer
30. okt 2007

no co ja viem, babo do pol roka toho vela nevnima, a je to lepsie, ked ho mas pri sebe lebo ho aj tak musis krmit, ale po pol roku zacina byt viac vnimave a ja chcem aby bolo moje babo dost samostatne a naucit ho na spiaci rezim, kupel, citanie kniziek, a spat .

keikei
30. okt 2007

emik, tak som zvedavá ako vám to vyjde.... netreba dopredu moc plánovať, že bude to takto alebo takto. aj my sme si popredu isté veci predstavovali inak ako nakoniec sú... neboj, dieťatko si rozkáže ani nevieš ako, a budete sa riadiť jeho požiadavkami 😲 😲 😲 ver mi 😀

tribitka
30. okt 2007

ema, my tiež plánujeme mať bábo pri sebe v spálni tak rok, kým si na nás ešte velmi nezvykne, potom ho dáme vedla do jeho izbičky (teda ak nebudem kojiť dlhšie)....lebo inak sa ho do 12 rokov v posteli nezbavíme a aj my potrebujeme nejaké súkromie... 😀 😀

keikei
30. okt 2007

tribitka, my sme nemali Tatianku v posteli, bola vedľa nás v postieľke svojej. našťastie si nezvykla spávať s nami v posteli. len raz za čas, ale to nám nevadilo 🙂

svetluska.p
30. okt 2007

ahoj tehulky mamulky, ako sa mavate? 😀

keikei
30. okt 2007

svetlušik, ja sa mám fajn, hlavne takto keď som sama doma a mám od všetkých pokoj 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

svetluska.p
30. okt 2007

no to je super. uz odratavate dni, ze? 😀

keikei
30. okt 2007

veru hej, meter sa nám kráti a už nebudem mať dlho takýto kľud 😀 ale sa teším, budeme mať veselšie a hlavne som zvedavá ako to bude znášať Tatianka. čo to s ňou urobí 🙂

keikei
30. okt 2007

svetluška, už aby si k nám pribudla, tak si to zaslúžiš. aj s evelyin 🙂

emmaelzer
30. okt 2007

no v podstate mas pravdu, velmi nechcem planovat vela veci, ale to spanie s istotou chcem. Vacsinou ale co som pocula, to nie je problem pre babo, ale pre maminy, pretoze uz teraz zistujem, ako tazko to bude oddelit sa od baba, a ake to bude tazke, ked by som ho nemala vedla seba...

svetluska.p
30. okt 2007

dakujem kei. je tom oje najvacsie zelanie....

tribitka
30. okt 2007

svetlusik, pripravuj sa na vstup do tejto témy ako jej právoplatná členka.... 😵 😵

svetluska.p
30. okt 2007

tribitka, dakujem. snad to nebude dlho trvat. ako sa mas moja? casto na teba myslievam. su to nervy, ale mam citaka, ze vsetko bude dobre. uvidis 🙂.

keikei
30. okt 2007

svetluška a určite sa skôr či neskôr splní, verím tomu 🙂 dúfam, že aj ty 😉

emik, veď izbičku máte hádam blízko spálne 🙂 nie je to zas také strašné, dať bábo do druhej izby. uvidíš, že sa budeš budiť na každý jeho pohyb, aj keď ho nebudeš mať hneď vedľa seba. mne to zostalo dodnes, počujem každé zakašlanie v noci, alebo vzdychnutie a to máme privreté oboje dvere 😵 jednoducho to je ten materský inštinkt 🙂

svetluska.p
30. okt 2007

no kei, neviem. moja viera zacina byt na vazkach, ale snazim sa. 🙂 .

emmaelzer
30. okt 2007

no my mame take detsku hned vedla spalne a pri tychto anglickych stenach budem pocut ako bude babo dychat.
Ozaj stalo sa to s Tatiankou, ze ti chybala v brusku, ked sa narodila, moja kamoska mi hovorila, ze si aj na to musela zvykat...

keikei
30. okt 2007

svetlušik, nepochybuj 😠 ale že sa snažíš, to je dôležité 🙂 a na nejaké vyšetrenia sa nechystáte s manželom pre istotu?

keikei
30. okt 2007

emik stalo, naozaj. normálne som cítila akýsi zvláštny smútok, akoby mi niečo zrazu chýbalo, i keď som ju mala vedľa seba... také zvláštne skoro "nostalgické" pocity. ale nie dlho, len zo začiatku. 🙂

svetluska.p
30. okt 2007

muzicek uz bol. a este aj pojde, ak do noveho roku neotehotniem. a ja pojdem zrejme na laparku.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre