Tehuľky z bývalých missed abortion

cucuska
15. máj 2007

Zakladám túto radostnú tému pre bambuľky, ktoré nám otehotneli a majú za sebou missed abortion.
Dúfam, že sa k Vám bude pridávať oveľa viac a viac kočiek, ktoré budú šťastné, ktoré sa moźno budú báť, ktoré budú mať obavy či strach a ktoré sa budú tešiť že sa to podarilo.
Poprosím aj adminov nech nám túto tému nechajú, bude to téme pre babuľky z missed abortion.
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 🙂

emmaelzer
7. dec 2007

emily, to len ja ako pri prvom babu panikarcim, som si vsak ista, ze ty ako mamina profesionalka vies co robis, takze ty si zatial uzi noveho bytu

emily3
7. dec 2007

emmm to je zbytocne kupovat pre babatko najmensie cislo...lahsie vyhrnies rukaviky..mozno ho do toho ani neoblecies, alebo len par rat...fakt, dieta tak rychlo rastie.

a zienky v niecom som vas predbehla, vcera som si kupila teho podprsenku, ak vam mozem poradit kupte si o cislo vacsie kosiky min, lebo ked budete mat mliecko sa do nich nezmestite a este sa zvikne davat plienka do podprdy ked tecie mlieko)

svetluska.p
7. dec 2007

caute tehule. co nove?

emmaelzer
7. dec 2007

no ved to emily, ze som len kupila zopar veci pre novonarodene, aspon set dupaciek a veci v com pride z nemocky.

Inak neviem ci u nas to maju, ale tu predavaju take specialne vlozky do podprdy na mliecko

vilkakatka
7. dec 2007

Ja mam tych mini-vecieik len zopar ... a celkovo tych veciciek az tolko vela nemame, kedze budeme mat prekvapko ... a po porode vo vianocnych vypredajoch dokupime ... si fandim, ze budem lietat po porode po obchodoch 😅

Ahoj Svetlus 😉 My sa mame fajn ... stale rastieme do krasy, len keby som tu moju hlavu nemala taku opuchnutu 😲

emily3
7. dec 2007

ahoj svetluska tak ako to je zajtra s tou stretavkou? zase viem len sumy

svetluska.p
7. dec 2007

vilka, mas opuchnutu hlavu??????

emily, zajtra okolo 19tej na vianocnych trhoch...

vilkakatka
7. dec 2007

noooo ... ja som uz cela spuchnuta ... ale ked mi chuti ... zabijem sa??? 😀 😝 😀

emily3
7. dec 2007

emm aj ja by som brala take vecicky, je to velmi rozkosne... 😉 ,

keikei
7. dec 2007

ahojte tehulky,

chcem vás takto narýchlo aspoň pozdraviť 😉
ako sa máte?
emik, ako sa cítiš, že si už ďalšia na rade?

emmaelzer
7. dec 2007

kei, to dufam, ze uz som na rade a budem mat drobceka v naruci coskoro...
v podstate cele dni len spim a jem...nedokazem sa premoct a robit nieco...

loss
7. dec 2007

caute
emmusaa uz ides ty teda to leti super 😉

susik77
7. dec 2007

ahojte, pozeram ze ste sa bavili o duphastone.Ja som brala pod. hormon-utrogestan do 12.tt a pomohol. Mala som 2 hematomy. Akurat som bola hrozne unavena.Ale za ten vysledok to stoji 😉
To je super, ze tu pribudlo tolko tehuliek 😉

keikei
8. dec 2007

ahojte tehulky 😉

ste tu niektorá? asi ani nie, už som tu dlho žiadnu nezastihla ☹

loss
8. dec 2007

ahoj kei ja som tu 🙂
ako sa mate?

keikei
8. dec 2007

ahoj losik 😉
máme sa fajn, aj keď niekedy mi idú nervy prasknúť, musím priznať 😝

a ty ako, máš už krásnu 18, veľmi sa s tebou teším 😵 už cítiš pohyby?

loss
8. dec 2007

este nie ☹ ja som nemala idealnu vychodzju vahu takźe malicka musi silno kopnut aby som ju citila cez to sadlo 😀 ale dufam ze do Vianoc to pride
boze kei som taka stastna ze uz sme skoro v polovici verim ze sa Nellinka narodi uz sa neviem dockat je to prva vnucka v rodine a tak sa vsetci velmi tesime mame samych chlapcov

emmaelzer
8. dec 2007

bre ranko babulky
loss sadlo nevadi, aj ja som ho mala dost (a aj mam) ale kopanceky citis z vnutra

loss
8. dec 2007

a ty si kedy uz citila?

keikei
8. dec 2007

losik, viem si predstaviť ako sa tešíš 😵 a tie pohyby neboj, prídu. pri prvom tehu sa cítia neskôr. ja som až okolo 19-20tt. pri druhom už v 17tt.
vybrali ste pekné meno Nella 🙂 tak to bude taká rodinná princeznička 🙂
uvidíš ako to utečie, ani sa nenazdáš a máš ju v náručí 😵

keikei
8. dec 2007

ahoj emik 😉
ty asi ešte len vstávaš, keď máš ráno? ale máš nárok 🙂
ty sa ako máš?

loss
8. dec 2007

dakujem uz sa tesim
a co Natalka poslucha a ako ju vnima mala Tanicka

keikei
8. dec 2007

Natálka je zlatulinké bábätko, len večery má nervózne... je jedovatá a hrozne plače. pravidelne chodíme spávať až okolo 24hod 😒
Tatianka ju ľúbi, denno denne to opakuje 🙂 stále by ju len hladkala a bozkávala, je zlatučká 😵 som rada, že zatiaľ nežiarli...

emmaelzer
8. dec 2007

no ja som uz mala rano 4x za celu noc, ako ma vsetko tlacilo, takze asi kazde 2 hodiny vstavam s bolestami a na vecko...potom som zlomena cely den...
boze kei, ja uz chcem babo, radsej by som sa zobudzala nakrmit malu ako takto...ale pozitivum je, ze uz som si zvykla na neprespate noci/... 😉

loss ja som ich citila tak okolo 18tt. Dokonca, ked som bola v bazene, tak sa mi zdalo, akoby babo plavalo somnou a normalne som ho zacitila, ked som si chytila brucho...Bolo to take vzrusujuce, ze som chodila do bazenu skoro kazdy 2 den..

keikei
8. dec 2007

emik, to si ešte pamätám dosť čerstvo aj ja ... nepohodlné noci a chodenie na vecko 🙂 a to sa ti naozaj zíde, že si si zvykla na neprebdené noci, dlho sa ešte poriadne nevyspíš... ale ktovie, možno tvoje bábätko bude spachtoš :o)
veď bábo máš čo nevidieť, už to máš fakt za pár 😵 a bude to teda dievčatko?

keikei
8. dec 2007

teda čo to píšem, že neprebdené noci, bodaj by tak bolo 😀 takže prebdené 😵 u mňa sú aj teraz ☹

emmaelzer
8. dec 2007

kei, stale nevieme pohlavie
no co mam zname skoro vsetky nekoja a baba len spia dokonca v noci vydrzia skoro bez krmenia...takze to nemaju take tazke.
Ale ja kojit chcem, a asi aj ty kojis, takze preto...
ako inak Tanicka, poslucha?

keikei
8. dec 2007

emik, kojím a som rada. dúfam, že budem čo najdlhšie. ja si neviem predstaviť, že by som musela stále zarábať mliečko, umývať a vyvárať fľaše.... mne sa zdá kojenie pohodlnejšie. ja v noci kojím najviac 2x, to sa dá.
len uspávanie nám dlho trvá, preto chodíme spať tak neskoro. do rána je to potom už ok...
tatianka aj poslúcha aj neposlúcha, ako kedy. ale k Natálke je hrozne zlatučká, to sa teším, bála som sa či nebude žiarliť...
takže pohlavie sa dozviete až pri pôrode, či ešte si dáš zistiť?

emmaelzer
8. dec 2007

kei uz si nemam ako zistit, pretoze od 22tt som nemala uz sono a ani mat nebudem.
Inak 2x za noc nie je take zle...a ked bude Tatianka trosku vacsia aspon take 3 mesiace, mozes zacat trochu ju ucit na pravidelne nocne spanie okolo 8 hod

keikei
8. dec 2007

emik, ale musíš uznať, že to má svoje čaro, nevedieť to popredu 😉
asi si myslela Natálku, nie Tatianku ... tá už má spánok dobrý 😀 no uvidíme, ako to pôjde ďalej 🙂

musím už končiť, za chvíľu sa mi zobudí Natálka na papanie 😲
majte sa tu krásne, opatrujte sa a pekný víkend ešte, papa 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre